fbpx

מלכודת חולדות

מה עושים נגד חולדות בבית?

מלכודת נגד חולדות בבית - תיבת האכלה בטיחותיתאף אחד מאיתנו לא ממש רוצה לחיות בידיעה שיש חולדות בקרבת מקום. ידוע לכולנו שהחיות הללו נושאות מחלות והן גם יכולות להיות אלימות כלפי בני אדם וחיות מחמד. אז מה עושים נגד חולדות? איזה מלכודת חולדות תהיה הכי טובה לבית שלכם? איך נפטרים מהן, או לפחות מונעים מהן להגיע אל תוך המרחב הביתי שלנו?

הפיתרון המושלם נגד חולדות בבית הוא – תיבת האכלה. מלכודת חולדות חדשנית שמהווה פיתרון בטוח ויעיל נגד חולדות בבית, מבלי שום סיכון לילדים קטנים ולחיות מחמד.

 

מלכודת חולדות מהפכנית

הרעיון מתבסס על העובדה הפשוטה, שחולדות מגיעות לבית כדי למצוא מזון. הן אוהבות את אותו סוג אוכל שבני אדם צורכים, ומבחינתם גם הפסולת בפח האשפה היא סעודה נהדרת. יש לחולדות יכולת הישרדות מדהימה, והן יודעות להיחלץ מתסבוכת בזכות רמת אינטליגנציה גבוהה. אם הן יראו חולדה מתה בבית, הן יבינו שיש פה סכנה והן גם ידעו לזהות אותה כדי לדעת להימנע ממנה.

מלכודת חולדות מסוג תיבת האכלה פותרת את כל הסיבוכים ומספקת פיתרון מעולה נגד חולדות בבית. מדובר בתיבה מוגנת ונעולה, שאין לילדים קטנים, ולבעלי חיים אחרים, דרך לבוא במגע עם הרעל שנעול בתוכה. מאחר וחולדות הן חיות עמידות וחכמות במיוחד, השימוש ברעל תמיד היה הדבר היעיל ביותר להדברת חולדות בבית. השימוש במלכודת חולדות תמיד עלה בתוהו והחולדות תמיד מצאו דרך לחמוק מהמלכודת ואפילו להשתחרר לאחר שהן כבר נלכדו. לחולדות אין בעיה לכרסם לעצמן את הרגל או חלק מהגוף כדי להשתחרר ממלכודת.

במקרה של תיבת האכלה, אין לחולדות ברירה. רק החולדות מצליחות להיכנס אל תוך התיבה הזו, והתיבה סגורה ונעולה עם מפתח, כך שלאחר שהחולדה הצליחה להיכנס לתיבה, היא בטוח לא תצליח לצאת ממנה.

מלכודת חכמה ובטוחה נגד חולדות

מלכודת חולדות חכמה עם מנעולמאחר והתיבה מוגנת ונעולה, אין בעיה להשאיר אותה בכל אחד מפתחי הבית, כך ללכוד את החולדה עוד לפני שהיא מצליחה להיכנס לבית בחיפוש אחרי מזון. כבר בכניסה לבית החולדה תמצא את המזון שבתוך תיבת ההאכלה, ומאחר והחולדה תצטרך להפעיל חושים אינטליגנטיים כדי להיכנס אל תוך התיבה, דבר שמיד גורם לחולדה להבין שמדובר במזון בטוח שאין בו סכנה, אחרת אם היה מדובר במלכודת נגד חולדות, המזון היה חשוף ונגיש, היא לא תהסס להתגבר על המבוך האינטליגנטי ותיכנס היישר אל תוך המלכודת, שם היא תישאר נעולה מבלי שום יכולת לצאת.

השימוש בתיבת האכלה יעיל מאוד גם בתור מלכודת עכברים, אתם רק צריכים תיבת האכלה קטנה יותר, שמותאמת לעכברים במיוחד.

 

מלכודת בטיחותית לשימוש בבית

במקומות שבהם ישנה נגיעות חוזרת של חולדות, כנראה בגלל האזור שבו הבית נמצא שמטבעו מאכלס מוקדי קינון של חולדות, מומלץ להשתמש במלכודת מקצועית רב פעמית. הסוג הזה של מלכודת חולדות רב פעמית תוכנן במחשבה תחילה כדי לשמש באזורי מגורים שבהם עלול להיווצר מצב של חשיפת ילדים קטנים למגע ישיר עם המלכודת. מדובר במלכודת מאוד בטיחותית ואין כל סיכון לילדים או אפילו לתינוקות קטנים, וכמובן שהיא גם בטיחותית עבור בעלי חיים שאינם החולדה שאותה רוצים ללכוד.

מלכודת בטוחה נגד חולדות

המלכודת הזו מאפשרת שמירה על טריות המזון שמונח בתוכה כפיתיון, כך נוצר מצב “מזמין” עבור חולדות שמסתובבות בקרבת מקום ללא כל צורך לחדש את הפיתיון כל כמה ימים במידה ולא נלכדה חולדה. מחיר מלכודת חולדות מסוג זה הוא 250 ש”ח וניתן גם להזמין את המלכודת במשלוח בדואר לשימוש עצמי, עבור שליחה בדואר צריך להוסיף עלות של 50 ש”ח דמי משלוח, וכמובן שברגע שהמלכודת הגיעה אליכם אתם יכולים להתקשר לגור הדברות ונשמח להסביר ולסייע באופן התפעול של המלכודת.

 

הרחקת חולדות מהבית

בעקבות עבודות התשתית של הרכבת הקלה בתל אביב וברמת גן, אנחנו צפויים לראות הרבה מקרים של הימצאות חולדות בבית. לא תהיה שום דרך אחרת, ברגע שהתחילו את החפירות באדמה, נחילי חולדות יצאו ממקומות המסתור ומכל המחילות שהן חפרו לעצמן כבית. למידע נוסף בקשר לחולדות ובניית הרכבת הקלה – לחצו כאן

אז איך בכל זאת אפשר להימנע ממפגש לא נעים עם המכרסמים הידועים לשמצה ולפעול הרחקת חולדות מהבית כטיפול נגד מונע? בשביל זה יש את תיבת ההאכלה. כל הרעיון הרי מבוסס על זה שהחולדות הן חיות אינטליגנטיות, ולכן הן מתפתות ונכנסות אל תוך מלכודת חולדות מסוג תיבת האכלה.

חולדה היא חיה חברתית

מאחר וחולדות מקיימות קשרים חברתיים אחת עם השנייה, ובהמון מקרים הן לומדות את תנאי השטח של המקום החדש דרך מה שעולה בגורלן של חולדות אחרות, מהר מאוד הימצאותה של תיבת האכלה בפתח הבית, תהפוך לסימן אזהרה שהחולדות יקשרו עם היעלמותן של חולדות אחרות. דבר זה יביא לפעולת הרחקת חולדות מהבית, ואם יהיה מקרה שחולדה אמיצה תעז להתקרב ולגשת, הרי היא תיתפס בתוך מלכודת חולדות מסוג תיבת האכלה וכך בכל מקרה הבאנו להרחקת החולדה מהבית עצמו.

 

למידע נוסף וקבלת ייעוץ מקצועי בנוגע ללכידת חולדות בבית – לחצו כאן

 

ריסוס חולדות

ריסוס דירה על ידי חברת גור הדברותברגע שאנשים רואים חולדה בבית הם מידע חושבים שצריך להזמין שירותי הדברת חולדות, ושירותי הדברה מיד מתקשרים אצל כולנו עם ריסוס. אבל האם ריסוס חולדות הוא באמת הפיתרון היעיל ביותר נגד חולדה בבית? לא תמיד. היתרון הגדול של הדברה באמצעות ריסוס זו היכולת של הריסוס לפזר את חומרי ההדברה בתוך חריצים ומעברים שאין ליד האדם גישה אליהם. מזיקים קטנים שמקימים קינים בתוך סדקים בקיר, או מתחת לדק עץ, מחייבים אותנו להשתמש באופציה של ריסוס לבית, כדי להימנע מפירוק והרכבה של חלקים מהבית.

במקרה של חולדה בבית, לא תמיד צריך להשתמש בריסוס. וזה תלוי מאוד גם ברמת הנגיעות של החולדות במקום. במידה ויש משפחה שלמה של חולדות, שיצרה נחילים ומעברי גישה מתחת לדק עץ, או כל מקום אחר שהגישה אליו מסובכת, ריסוס חולדות בהחלט יהיה הפתרון הנכון והיעיל ביותר לבעיה.

לכידת חולדות בגג

לפעמים גם הדברת חולדות בגג רעפים יכולה להיות מסובכת ומורכבת לשימוש של מלכודות נגד חולדות. לא תמיד ישנה גישה לגג ואפשר לעמוד ולטייל עליו כדי למקם את מלכודת החולדות. ידוע שחולדות בגג רעפים זו תופעה מוכרת, חולדות מעדיפות להיות בגג יותר מאשר בתוך הבית. חולדות בגג רעפים יכולות למצוא מקומות מסתור רבים והן לא צריכות להיות דרוכות לנוס לנפשן ברגע שבני הבית מגיעים הביתה. אבל… המחשבה שחולדות היו לנו בתוך הבית ואנחנו נוגעים בחפצים שהן נגעו בהם ואין לנו מושג, זו מחשבה מפחידה. וגם קצת מגעילה.. ברגע שיש חולדות בבית, צריך מיד להתקשר לחברת הדברה שמתמחה בשיטות הרחקת חולדות מהבית, ויודעת לטפל בנגיעות הקיימת של החולדות באופן יעיל ובטוח.

 

למידע נוסף וקבלת ייעוץ מקצועי בנוגע להדברת חולדות בבית – לחצו כאן

למידע נוסף בנוגע לשיטות ריסוס מזיקים בבית – לחצו כאן

 

עלות הדברת חולדות

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביבעלות הדברת חולדות בבית נקבעת על רמת הנגיעות הקיימת. במידה וישנה נגיעות קיימת שמחייבת טיפול נגד חולדות משולב, גם ריסוס וגם זיהוי מקור הכניסה של החולדות לבית ומתן טיפול הדברה שם, המחיר יכול להגיע ל 390 ₪. לרוב חולדות מגיעות לבית דרך פתחי ביוב או גג משותף עם שכנים וכד’. יש להן יכולת מעולה להתגבר על מכשולים ולהגיע ממקום למקום, אבל פתחי המעבר שמשמשים אותן לתנועה, בעלי אופי דומה ומדביר חולדות מקצועי יידע לזהות את מקור הגעת החולדות כדי להעניק גם בו טיפול הדברה נגד חולדות.

עלות הדברת חולדות יכולה לכלול גם הוצאות עתידיות, לאחר ביצוע פעולה של הדברת חולדות בבית. במידה והשתמשנו בריסוס, אין לדעת היכן פגר החולדה יימצא כאשר היא מתה, זו גם הסיבה שעדיף תמיד להשתמש בשיטות של לוכד חולדות וכך ניתן לפנות את החולדה מהשטח בקלות ובאופן עצמאי. איסוף פגר של חולדה יעלה כ 200 – 150 ₪, בהנחה שאין צורך בבעלי מקצוע נוספים על מנת לפרק ולהרכיב את דרכי הגישה לפגר החולדה במקום שבו היא מתה.

מחיר לכידת חולדות

מחיר מלכודת חולדות סטנדרטית ינוע בין 50 ₪ ל – 150 ₪, תלוי בסוג המלכודת ובגודל הנדרש, כאשר מלכודת רב פעמית מהסוג שהוזכר למעלה עולה 250 ש”ח ועבור כל המלכודות ניתן לבצע משלוח בתוספת עלות של 50 ש”ח דמי משלוח. יש מלכודות נגד חולדות מסוגים שונים, החל ממלכודת קפיץ שמביאה לקטילה מידית של החולדה כאשר היא נתפסת בה.

כפי שציינו, אם החולדה נלכדת חיה, היא תכרסם לעצמה את הגוף על מנת להמשיך לנוע ולנוס מהמקום. לכן מלכודת קפיץ הורגת את החולדה מיד כשהיא נתפסת בה. לעומת זאת, ישנן מלכודות דבק נגד חולדות, שהן משטחי דבק שהחולדה נדבקת בהן ברגע שהיא עולה עליהן. מלכודות דבק פחות יעילות נגד חולדות, מהסיבות שציינו קודם. הפתרון היעיל ביותר לשימוש מלכודת חולדות זו תיבת האכלה עם מנעול ומפתח.

במקרים של נגיעות קשה של חולדות, כמו במחסני מזון, חנויות ומרכזי מסחר, עלות הדברת חולדות תנוע בין 350 ₪ ל 700 ₪, תלוי בגודל השטח הנגוע.

 

לפרטים נוספים בנוגע למחיר הדברת חולדות בבית – לחצו כאן

 

הדברת חולדות המלצות

הדברת חולדות או הדברת עכברים בבית פרטי, שונה לגמרי ממקרים של הדברת עכברים וחולדות בבניין מגורים. חולדות בבית פרטי לרוב ישתמשו ברעפים ובגג כמקום מסתור בו הם יחיו ויתרבו, בעוד שהגג של בניין מגורים ישמש אותן רק למעבר ממקום למקום ולא כמקום משכן קבוע.

לכידת עכברים בבניין מגורים יכולה להיות מורכבת ומסובכת מאוד, מאחר והעכברים יכולים לנוס מדירה לדירה וכך לחדש את הופעתם בבית, אותה נגלה רק כשנראה שוב פעם עכברים בבית. במקרה של חולדות בבניין מגורים הסיפור שונה לגמרי, החולדות גדולות מידי כדי לעבור מדירה לדירה, לכן ברוב המקרים של חולדות בבניין מגורים, נמצא את החולדות בפתחי הביוב, חדרי המדרגות, ובמרחבים יותר פתוחים ונגישים לדרכי מילוט החוצה.

לכידת חולדות בבית פרטי

חולדות בבית פרטי לעומת זאת, ידעו לייצר לעצמן פתחי מילוט ודרכי גישה גם לאזורים בתוך הבית עצמו, אם יהיה להם את הזמן לערוך את ההכנות הנדרשות. הן יכרסמו פתחים גדולים ברהיטי הבית, ובמקרים רבים בעלי בית פרטי מגלים שיש להם חולדות בבית רק כאשר יש הפסקת חשמל ומגלים שהחולדות כרסמו את החוטים.

במקרים רבים, חולדות בבית פרטי מתגלות רק כאשר הנזקים שהן יצרו בולטים ומצביעים על נוכחותן במקום. בעוד שבתוך בניין מגורים, את הנזקים החולדות יעשו במקומות שממילא אנחנו לא מרבים לשים אליהם לב – חדרי אשפה, פתחי ביוב, עליות גג, מחסנים וכדומה.

הדברת חולדות המלצות : ההמלצה הטובה ביותר להדברת חולדות יעילה בבית פרטי או בדירה בבניין מגורים משותף, היא להזמין חברת הדברה מקצועית ומיומנת שתזהה ותאפיין את רמת הנגיעות ואת מקורות הגישה של העכברים או חולדות לבית, וכך תייצר פעולות הדברה נגד חולדות בצורה יעילה שמותאמת לתנאי השטח הספציפיים.

 

למידע נוסף וקבלת שירות – הדברת חולדות בתל אביב

למידע נוסף וקבלת שירות – הדברת חולדות ברמת גן

למידע נוסף וקבלת שירות – לוכד עכברים או חולדות בבית

 

לוכד עכברים וחולדות במרכז מלכודת קפיץ  מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות  מלכודת דבק

 

הרחקת חולדות מהבית המלצות

 

הנה כמה פעולות שיעזרו לכם להרחיק חולדות מהבית:

  • אל תשתמשו לבד ברעל נגד חולדות, אחרת תמצאו את עצמכם מפרקים את קירות הבית כדי לחלץ את גופת החולדה המרקיבה. וזה גם עלול להיות מסוכן לילדים וחיות מחמד.
  • בדקו את המקומות שיכולים לשמש כפתחי מעבר לחולדות מתוך הבית לחוץ ולהיפך. אטמו את כל החורים והפתחים שיכולים להיות שמישים לחולדות למעבר. אל תשאירו מזון פתוח ונגיש, זכרו שגם הפסולת שאנו מייצרים בבית היא מזון לגיטימי בעבור חולדות. הקפידו שגם פחי האשפה שבתוך הבית ובחוץ, יהיו סגורים בצורה הרמטית. איפה שחולדות יזהו רמת ניקיון גבוהה הן יבינו שקיים סיכוי נמוך למציאת מזון, לכן מלכתחילה יוותרו וימשיכו הלאה בחיפוש עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.
  • כמה סוגי פיתיונות שיעבדו מעולה וימשכו אליהם את החולדות: באופן כללי – כל דבר בעל ריח של אוכל. חמאת בוטנים תעבוד מצוין, לחם ישן שרווי בשאריות רוטב או שמן יעבוד גם כן מעולה, וכך כל דבר שיש לו ריח של אוכל והוא נראה כמו שאריות אמיתיות ולא כפיתיון.
  • חולדות עקשניות ובמידה והשתמשתם במלכודת חולדות והצלחתן ללכוד אותן, אך כל מה שעשיתם זה לשחרר אותן מהמלכודת בקרבת מקום – הן ישובו בחזרה לבית שלכם! אם בדרכן חזרה הן יגלו שפתחי המעבר, שדרכם הם הגיעו לבית מלכתחילה, נאטמו – ישנו סיכוי גבוה מאוד שהן יוותרו ויחפשו בית אחר. אך במידה ואותם פתחים יכולים לשמש אותם כדי להגיע לבית בחזרה, הן יבינו שלכידתן בבית הזה היא דבר בטוח והן ישובו אליכם בחזרה.
  • שיטה מעולה להרחקת חולדות מהבית היא לא אחרת מ… קנו חתול לבית. חתולים מבצעים הרחקת חולדות רק מעצם הימצאותם בבית או בחצר, והם יעילים גם נגד עכברים וסוגים נוספים של ג’וקים ומקקים.
  • אם אתם גרים בתל אביב או ברמת גן, בקרבת מקום לעבודות בניית הרכבת הקלה – יש לכם ממה לחשוש וכדאי מאוד שתפעלו בצורה מקצועית להרחקת חולדות מהבית שלכם! החולדות יגיעו אליכם לאחר שהן ברחו מהמחילות שלהן, מתחת לפני הקרקע, וכשהן יגיעו אליכם הן יהיו רעבות ונחושות מאוד. אין להן בעיה לעבור דרך שירותים ופתחי ביוב שונים, וכשהן יפגשו אתכם – זה לא יהיה נעים. שימו מלכודת נגד חולדות בבית כבר עכשיו.
  • בחורף החולדות ממילא יוצאות מהמחילות התת קרקעיות שלהן, בעקבות הגשמים וניקוז המים שחוסם להן את המעבר בפתחי הביוב. כאשר מוסיפים לזה את עבודות החפירה של הרכבת הקלה – אנחנו צפויים למכת חולדות רצינית בתל אביב וברמת גן.
  • חולדה בבית תמליט מעל 6 פעמים בכל שנה, זאת בהנחה שיש לה מקום מסתור טוב ונגישות לאוכל. רוב האנשים בכלל לא יודעים שחולדות גרות באזור הבית שלהם וניזונות מהאוכל שלהם כאשר הם לא נמצאים.

 

גור הדברות – לוכד חולדות מומלץ בתל אביב, רמת גן והמרכז

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

למידע נוסף בנושא הדברת חולדותלחצו כאן

 

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן