fbpx

ריסוס לבית

אחת מהשיטות הנפוצות ביותר להדברה היא ריסוס לבית. זוהי פעולה מאוד יעילה שניתן לבצע כדי לטהר מתחם כלשהו ממזיקים. היתרון הבולט של ריסוס לעומת שיטות הדברה אחרות, זה שאי אפשר לחמוק ממנו. הוא מגיע על ידי האוויר, בו הוא מתפזר אל כל חלקי המרחב שנרצה להדביר. חומר ההדברה נכנס ביעילות לתוך הסדקים והחריצים, כך נקבל כיסוי רחב גם לשטחים שאינם נגישים. הדברה בריסוס תביא 100% הצלחה כשהיא מחסלת את המזיקים ומונעת מהם לעבור חזרה לשטח הבית.

זמן שהיה מחוץ לבית

חומרי ההדברה בהם אנו משתמשים איכותיים מאוד, לכן לא נדרשת הכנה מקדימה או שהייה ארוכה מחוץ לבית. משך הזמן שצריך לחכות מחוץ לבית אחרי ריסוס הוא שעה. הדברה בריסוס מאפשרת חדירה למקומות הנסתרים שאינם נגישים, לכן נשתמש בחומרים קלים והרבה פחות מסוכנים. האפקט החזק שנוצר על ידי הריסוס מביא לתוצאה יעילה והמתחם נשמר זמן רב ללא מזיקים.

בגור הדברות אנו משתמשים בריסוס כפתרון יעיל למצבים בהם החרק מקנן במקומות בלתי נגישים. קיימות גם שיטות הדברה נוספות שלפעמים יתאימו יותר מריסוס ולא יצריכו זמן שהייה מחוץ לבית. כדי לבצע הדברה מקצועית ואיכותית נשלב בין כל השיטות הקיימות, בהתאם לסוג המזיקים והנגישות אליהם.

דרך יעילה להדברת מזיקים

הדברה בריסוס נמצאה יעילה מאוד עבור סוגי חרקים מסוימים, בניהם פרעושים, נמלים או ג’וקים. חרקים אלו מתאפיינים בחוסר הנגישות אל מקומות הקינון שלהם בבית, לכן הדברה בריסוס תתאים עבורם. ריסוס יתאים גם לחרקים כמו קרציות או עכבישים אך יש גם שיטות נוספות שיתאימו.

כדי לבצע הדברה מוצלחת צריך למנוע מהמזיקים גישה אל מקומות הדגירה ומקורות המזון. ברוב המקרים דרכי הגישה יובילו למחסן סגור, סדקים בקיר או מקומות שלא ניתן לגשת אליהם. הדברה בריסוס אמורה לספק פתרון ראוי למזיקים בבית פרטי או דירת מגורים. בבתי עסק או מחסני מזון כדאי לבצע ריסוס אחת לתקופה, כדי למנוע את תהליך הדגירה שיאפשר חזרה מחודשת של מזיקים למקום.

מפת עמוד - תוכן עניינים

שאלות על ריסוס לבית

הדברה בריסוס תעלה בין 200-400 ש”ח, תלוי בגודל הבית או סוג המזיק. לבית פרטי תהיה תוספת עבור החצר.

כן. זה נקרא ‘ריסוס ירוק’ והוא מורכב מתערובת הדברה בריכוז רעלים נמוך מאוד.

מדובר בריסוס של תרכובת חומרים המשלבת חומרי הדברה ירוקה יחד עם חומרים רגילים בריכוז רעלים נמוך.

הדברה בריסוס תתאים לחרקים שמקננים במקום לא נגיש. לדוגמה: פרעושים, ג’וקים, נמלים, קרציות, עכבישים ועוד.

ריסוס של דירה ייקח בין כחצי שעה לשעה.

כן. אחרי ריסוס מומלץ לחכות כשעה מחוץ לבית.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מתי מומלץ לעשות ריסוס?

הזמן הטוב ביותר לעשות בבית ריסוס זה לפני תחילת הקיץ. במהלך עונת הקיץ נבחין במזיקים רבים שמוצאים את דרכם אל ארונות המטבח או ארונות הבגדים. אלו המקומות שבהם הם מתחבאים כדי שיוכלו לצאת לחפש מזון בשעות הלילה כשאין סכנה. למעשה, בשלב זה המזיקים כבר נמצאים במצב של דגירה. את הקינון הם התחילו ממש לפני תחילת הקיץ, הרבה לפני שמישהו הבחין בהם. ריסוס לפני הקיץ יתפוס אותם בשלב הראשוני וימנע את התפשטותם באזורי הבית השונים באמצע הקיץ.

כדי להביא למיגור מלא של החרקים במקום, צריך לבצע טיפול הדברה יסודי שחודר עמוק. אם חומרי ההדברה לא יגיעו לשורש מקור הקינון של המזיקים, שנה הבאה הם יופיעו שוב. ריסוס יאפשר טיפול יסודי שנוגע בשורש הבעיה, כך תיהנו זמן רב מבית ללא מזיקים.

מדביר מקצועי ידע היכן להטמיע את חומרי ההדברה כדי להביא למגיר מלא של המזיקים במקום.

הדברה מקצועית בריסוס

בגור הדברות אנו יורדים לשורש הבעיה כדי לספק פתרון ארוך טווח. על ידי אבחון מקדים ובדיקה של הסביבה הטבעית המקיפה את מוקד הפגיעה העיקרי, נזהה את הקן בו דוגרים המזיקים ונרסס אותו כדי למנוע ממנו התפשטות עתידית.

מקור הבעיה לרוב ימצא במקומות ללא גישה כגון: מעברים מתחת לארונות המטבח או מאחורי ארונות בגדים, מנהרות קטנטנות בחומה המקיפה את הגינה וכדומה. לכן ריסוס יוכל לספק לנו את דרך הפעולה הטובה ביותר לטיפול הדברה במקור בעיית המזיקים.

תחזוקה מונעת

אחרי שטיפלנו במקור הבעיה, נשאר לנו רק לשמור על תחזוקה מונעת כדי שהמזיקים לא יחזרו. לרוב המזיקים מוצאים את דרכם לגינה או לבית שלנו דרך פסולת שנמצאת מחוץ למתחם הנגוע. לכן טיפול תחזוקה שוטפת זה דבר חשוב שבאמצעותו ניתן למנוע היווצרות מחודשת של מזיקים במקום.

את הטיפול המונע תוכלו לבצע לבד. כמובן שצוות המדבירים של גור הדברות יתן לכם תדרוך מקיף לגבי כל מה שצריך לעשות.

 • היתרון בריסוס לפני מעבר לבית חדש – בית חדש

סוגי ריסוס לבית

ישנם סוגי ריסוס שונים ומגוונים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אנו מקפידים להתאים את סוג הריסוס לבעיה במקום, תוך כדי שימוש בחומרים ירוקים ככל האפשר!

ריסוס ביולוגי/אורגני כולל שימוש בבקטריות ופטריות טבעיות שמעניקות איזון אקולוגי מחודש למערכת שמתקיימת באזור הנגוע. הוא פועל באופן איטי יותר מאחר והוא גורם למצב הנתון לתקן את עצמו. ההתערבות של המדביר תהיה רק כדי לשנות את המאזן הביולוגי שמאפשר תנאי גידול אופטימליים למזיקים.

ריסוס לבית עם 100% התחייבות לתוצאות

בגור הדברות תקבלו 100% התחייבות לתוצאות. בכל עבודת ריסוס נשתמש בשילוב ייחודי של חומרים טבעיים וחומרים כימיים בריכוז רעלים נמוך. החומר הטבעי, שנחשב לפחות יעיל, יכסה את רוב המרחב. והחומר הכימי ישמש לטיפול נקודתי במקור הנגיעות, כך תתקבל תוצאה מושלמת להדברת המזיקים באופן מוחלט.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

מחיר הדברה בריסוס

ריסוס לבית נגד ג’וקים ונמלים

 • הדברה בריסוס לדירת 2 חדרים: 240 ₪
 • מחיר לריסוס דירה עם 3 חדרים: 260 ₪
 • הדברה בריסוס לדירת 4 חדרים: 280 ₪
 • ריסוס הדברה של דירת 5 חדרים: 300 ₪
 • מחיר ריסוס לבית קרקע: 800 – 300 ₪

שימו לב – המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית או תוספת שטח של חצר.

ריסוס נגד חרקים נוספים
(עכבישים, דג הכסף ועוד..)

 • ריסוס הדברה לדירת 2 חדרים: 240 ₪
 • מחיר ריסוס של דירת 3 חדרים: 260 ₪
 • הדברה בריסוס לדירת 4 חדרים: 290 ₪
 • מחיר ריסוס להדברת 5 חדרים: 300 ₪
 • הדברה בריסוס לבית קרקע: 300-500 ₪

שימו לב – המחירים ישתנו בהתאם לגודל הבית או חלק השטח שצריך לרסס.

ריסוס הדברה לבניין

 • מחיר הדברה לבניין 3 קומות: 300 ₪
 • מחיר לריסוס של בניין 4 קומות: 340 ₪
 • הדברה בריסוס לבניין 5 קומות: 390 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 8 קומות: 550 – 450 ₪

שימו לב – בהזמנת ריסוס לבניין מגורים על ידי וועד הבית, בעלי הדירות יוכלו לקבל הנחה לביצוע הדברת מזיקים בתיאום מראש לאותו היום.

הערה – ריסוס בניין כולל את חדרי המדרגות, את הכניסה לבניין ואת אזור הלובי. מחסנים או מקלטים ששייכים לבניין, נקודות ביוב בשטח הבניין, חדר הזבל, ארונות חשמל, וטיפול הדברה למעטפת הבניין החיצונית בחצר ובכניסה.

גור הדברות

צור קשר..

צריכים מדביר מומלץ ומקצועי לריסוס בבית?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

למידע נוסף על ריסוס לבית – לחצו כאן

המלצות ומידע נוסף

ריסוס הדברה ירוקה לחדר של בית

ריסוס ירוק לבית

ריסוס ירוק ? יש כזה דבר ? הרגע שבו אתה מבין שיש לך בבית בעיה, מזיקים החלו לקנן ולבנות את ביתם ממש בתוך הבית שלך! זה הרגע שבו מתקשרים לחברת הדברה כדי שיבואו לרסס את הבית ולהדביר את

קרא עוד » »
ריסוס למטבח נגד ג'וקים בבית

סוגי ריסוס לבית

סוגים של ריסוס לבית ניתן לבצע כמה סוגים של ריסוס לבית. חברת הדברה מקצועית, שמחזיקה מדבירים מיומנים, תדע לשלב כמה שיטות הדברה על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ויעילות נגד מזיקים. מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג החומר שמרוסס

קרא עוד » »
הדברה נגד מזיקים במטבח של הבית כולל ארונות

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע הדברת מזיקים במטבח באופן יעיל, אך מאחר ומדובר באזור רגיש שנמצא בו מזון וכלים המשמשים לאוכל, חייבים לנקוט

קרא עוד » »
לוגו חברת גור הדברות - שירותי הדברה ירוקה לבית

מחירון הדברה

מחירון הדברה כמה עולה הדברה ירוקה? מה הבדלי המחירים מהדברה רגילה? הדברה ירוקה הפכה בשנים האחרונות לדבר מאוד פופולארי ומבוקש, ואצל רוב המדבירים המחיר עלה בהתאם לביקוש. האם יש לזה הצדקה? לא ממש. הדברה ירוקה נעשית על ידי

קרא עוד » »
ריסוס דירה על ידי חברת גור הדברות

הדברה לדירה בבניין

הדברה לבניין ישנם סוגי מזיקים שאופייניים במיוחד לדירות בבניין מגורים משותף, אך לא תמיד אותם מזיקים מהווים סיכון משמעותי ומחייבים טיפול מהיר ויסודי על ידי מדביר מקצועי בראשון לציון. לדוגמה הדברת עש המזון או עש הבגדים, שפעמים רבות

קרא עוד » »
ריסוס לחצר בית פרטי בתל אביב

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני וכך להיערך כמו שצריך ולקבל תוצאות ריסוס איכותיות עם אפקט הדברה שמחזיק לאורך זמן. בחירת סוג ריסוס לחצר

קרא עוד » »
הדברת נמלים צהובות קטנות

ריסוס לבית נגד נמלים

ריסוס לבית – הדברת נמלים הנמלים הגיעו גם אליכם לבית? חושבים להזמין ריסוס לבית נגד נמלים? בואו נבין איך אפשר להיפתר מהנמלים בבית בצורה יעילה וטובה. נמלים תמיד נמצאות, אין להן מגבלה שנתונה לחילופי העונות, הן נמרצות והן

קרא עוד » »
ריסוס בטוח לבית עם הדברה ירוקה

יתרונות הדברה בריסוס

ריסוס לבית בצורה אחראית ריסוס לבית פרטי או לדירה, שיש בהם ילדים קטנים, מחייבים זהירות יתרה. צריך להבין שילד קטן יכול להגיע לכל מיני מקומות שלכאורה נדמה שאין לנו מה לחפש בהם. ילד קטן יכול לשים בתוך הפה

קרא עוד » »
חייגו