fbpx

ריסוס לבית

אחת משיטות ההדברה היא ריסוס, זוהי פעולה שניתן לבצע במצבים מסוימים כאשר אנו רוצים לטהר מתחם כלשהו ממזיקים באופן מושלם. היתרון הבולט בבחירת ריסוס לבית הוא שאי אפשר לחמוק ממנו והוא מגיע על ידי האוויר בו הוא מתפזר אל כל חלקי המרחב אותו אנו רוצים להדביר, כך ניתן לקבל תוצאת הדברה ביעילות של 100%. על ידי ריסוס בלחץ, חומר ההדברה נכנס ביעילות לתוך הסדקים והחריצים, כך הוא מונע מהמזיקים את המעבר אל תוך החלל של הבית.

כמה זמן צריך לחכות מחוץ לבית?

כשבוחרים לבצע ריסוס לבית נדרש זמן שהייה של כשעה מחוץ למתחם. חומר ההדברה בו אנו משתמשים הוא חומר איכותי, לכן אינו דורש הכנה מקדימה ושהייה ארוכה מחוץ לבית. מאחר והבחירה בשיטת ריסוס לבית מביאה לתוצאות יעילות מאוד, אנו משתמשים בחומרי הדברה קלים יותר ולכן גם פחות מסוכנים ליושבי הבית.

הדברת מזיקים באמצעות ריסוס לבית

בגור הדברות אנו משתמשים בריסוס כפתרון יעיל למצבים בהם הוא נדרש, אך יש גם שיטות הדברה אחרות שיכולות לעתים להתאים יותר לצורכי ההדברה, וכך לאפשר נגישות קלה יותר מבלי הצורך בזמן השהייה מחוץ למרחב המודבר.

דרך יעילה להדברת מזיקים בבית

ריסוס לבית נמצא לרוב כיעיל ביותר להדברה של פרעושים, נמלים או ג’וקים. גם בבתי עסק ומחסני מזון כדאי לבצע ריסוס אחת לתקופה, כך למנוע את תהליך הדגירה שלאחריו תחזור שוב הופעתם של המזיקים. הרעיון הוא למנוע מהמזיקים את הגישה אל מקומות הדגירה ואל מקורות המזון, לכן לרוב מקור הבעיה נמצא דווקא במחסן סגור או במקום אחר שיושבי הבית לא מגיעים אליו באופן תדיר.

מפת עמוד - תוכן עניינים

מתי עושים ריסוס בבית ?

בתקופת הקיץ אנו מבחינים במזיקים רבים שמוצאים את דרכם אל ארונות המטבח ו/או ארונות הבגדים שם הם מתחבאים כדי שבלילה יוכלו לצאת למסע חיפוש אחרי מזון. למעשה מזיקים אלו נמצאים במצב של דגירה ופיתוח עוד הרבה לפני הקיץ ולכן טיפול מקדים יכול למנוע את המתקפה שלהם בקיץ ואת ההתעוררות שלהם בתוך המרחב הפרטי. רוב האנשים מטפלים בבעיית המזיקים באופן חלקי בלבד על ידי הדברת המקום הנגוע וכך כל שנה חוזרים המזיקים, ושוב אנו נדרשים לטפל בבעיה ולהדביר אותם.

הדברה בריסוס מקצועי

בגור הדברות אנו יורדים לשורש הבעיה ועל ידי אבחון מקדים של הסביבה הטבעית שמקיפה את מוקד הפגיעה העיקרי, אנו מזהים את הקן בו דוגרים המזיקים ואותו אנו מרססים כדי למנוע את המקור שממנו הם מתרבים. לאחר שטיפלנו במקור הבעיה שלרוב נמצאת במקומות אליהם אין לנו גישה, כגון מעברים מתחת לארונות המטבח או מאחורי ארונות הבגדים, סדקים בקירות ומנהרות קטנטנות בחומה המקיפה את הגינה, נשאר לנו רק לתחזק טיפול מונע אותו אתם יכולים לבצע לבד וכמובן שנציגי הדברת המזיקים של גור הדברות יתנו לכם תדרוך מקיף בכל האמור.

הדברת חולדות או עכברים בבית

המזיקים מוצאים את דרכם אל הגינה ואל הבית שלנו לרוב דרך פסולת שנמצאת מחוץ למתחם אותו אנו מרססים, לכן הטיפול המונע בתחזוקה הקבועה הינו דבר חשוב ומרכיב עיקרי שרק באמצעותו ניתן למנוע את היווצרות קינון המזיקים מחדש.

סוגים שונים של ריסוס לבית

ישנם סוגי ריסוס שונים ומגוונים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, אנו מקפידים להתאים את סוג הריסוס לבעיה במקום הנגוע תוך כדי הקפדה לשימוש ירוק ככל האפשר!

ריסוס ביולוגי / אורגני כולל שימוש בבקטריות ופטריות טבעיות שמעניקות איזון אקולוגי מחודש למערכת שמתקיימת באזור הנגוע, הוא פועל באופן איטי יותר מאחר והוא גורם למצב הנתון לתקן את עצמו על ידי התערבות של המדביר במאזן הביולוגי שמאפשר את תנאי הגידול האופטימליים למזיקים.

בגור הדברות אנו מבטיחים תוצאות בכל עבודת ריסוס לבית שאני מבצעים, לכן אנו משתמשים בשילוב ייחודי של שני סוגי הריסוס כך שהריסוס האורגני, שנחשב לפחות יעיל, יכסה את רוב המרחב. והריסוס הכימי יטפל באופן נקודתי במקום הנגוע ויביא לתוצאה מושלמת והיעלמות המזיקים באופן מוחלט.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית. חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

למידע מורחב בנושא מחירי הדברה, בקרו בעמוד הבא: מחירון הדברה

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.
לקריאה מורחבת בנושא, קראו את הפוסט הבא: מהי הדברה ירוקה?

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים. להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים – חייגו לטלפון 054-3964646 או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

ריסוס ג'וקים בביוב של בניין

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר ריסוס הדברה

ג’וקים ונמלים

 • דירת 2 חדרים : 240 ש”ח
 • דירת 3 חדרים : 250 ש”ח
 • דירת 4 חדרים : 280 ש”ח
 • דירת 5 חדרים : 300 ש”ח
 • בית קרקע : 800 – 300 ש”ח (המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית)

ריסוס נגד חרקים נוספים
(עכבישים, דג הכסף ועוד..)

 • דירת 2 חדרים : 240 ש”ח
 • דירת 3 חדרים : 250 ש”ח
 • דירת 4 חדרים : 280 ש”ח
 • דירת 5 חדרים : 300 ש”ח
 • בית קרקע : 800 – 300 ש”ח (המחירים יכולים להשתנות בהתאם לגודל הבית או לחלק שבו נדרש ריסוס)

ריסוס הדברה לבניין

 • בניין 3 קומות : 300 ש”ח
 • בניין 4 קומות : 340 ש”ח
 • בניין 5 קומות : 390 ש”ח
 • בניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

שימו לב..

שימו לב – בהזמנת ריסוס לבניין מגורים על ידי וועד הבית, בעלי הדירות יוכלו לקבל הנחה לביצוע הדברת מזיקים בתיאום מראש לאותו היום. ריסוס בניין מגורים כולל את חדרי המדרגות, הכניסה לבניין וכל אזור הלובי, מחסנים ומקלטים ששייכים לבניין, נקודות ביוב בשטח הבניין, חדר הזבל, ארונות החשמל, וטיפול למעטפת הבניין החיצונית בחצר ובכניסה.

גור הדברות

צור קשר..

צריכים מדביר מומלץ ומקצועי לריסוס בבית ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן