ריסוס לבית

ריסוס לבית

אחת משיטות ההדברה היא ריסוס, זוהי פעולה שניתן לבצע במצבים מסוימים כאשר אנו רוצים לטהר מתחם כלשהו ממזיקים באופן מושלם. היתרון הבולט בבחירת ריסוס לבית הוא שאי אפשר לחמוק ממנו והוא מגיע על ידי האוויר בו הוא מתפזר אל כל חלקי המרחב אותו אנו רוצים להדביר, כך ניתן לקבל תוצאת הדברה ביעילות של 100%. על ידי ריסוס בלחץ, חומר ההדברה נכנס ביעילות לתוך הסדקים והחריצים, כך הוא מונע מהמזיקים את המעבר אל תוך החלל של הבית.

ריסוס בביוב של הבית - גור הדברות

ריסוס בביוב

כשבוחרים לבצע ריסוס לבית נדרש זמן שהייה של כשעה מחוץ למתחם. חומר ההדברה בו אנו משתמשים הוא חומר איכותי, לכן אינו דורש הכנה מקדימה ושהייה ארוכה מחוץ לבית. מאחר והבחירה בשיטת ריסוס לבית מביאה לתוצאות יעילות מאוד, אנו משתמשים בחומרי הדברה קלים יותר ולכן גם פחות מסוכנים ליושבי הבית.

בגור הדברות אנו משתמשים בריסוס כפתרון יעיל למצבים בהם הוא נדרש, אך יש גם שיטות הדברה אחרות שיכולות לעתים להתאים יותר לצורכי ההדברה, וכך לאפשר נגישות קלה יותר מבלי הצורך בזמן השהייה מחוץ למרחב המודבר.

 

דרך יעילה להדברת מזיקים בבית

ריסוס לבית נמצא לרוב כיעיל ביותר להדברה של פרעושים, נמלים או ג’וקים. גם בבתי עסק ומחסני מזון כדאי לבצע ריסוס אחת לתקופה, כך למנוע את תהליך הדגירה שלאחריו תחזור שוב הופעתם של המזיקים. הרעיון הוא למנוע מהמזיקים את הגישה אל מקומות הדגירה ואל מקורות המזון, לכן לרוב מקור הבעיה נמצא דווקא במחסן סגור או במקום אחר שיושבי הבית לא מגיעים אליו באופן תדיר.

 

ריסוס לבית נגד מזיקים - גור הדברות

ריסוס למטבח בבית – גור הדברות

מתי עושים ריסוס בבית ?

בתקופת הקיץ אנו מבחינים במזיקים רבים שמוצאים את דרכם אל ארונות המטבח ו/או ארונות הבגדים שם הם מתחבאים כדי שבלילה יוכלו לצאת למסע חיפוש אחרי מזון. למעשה מזיקים אלו נמצאים במצב של דגירה ופיתוח עוד הרבה לפני הקיץ ולכן טיפול מקדים יכול למנוע את המתקפה שלהם בקיץ ואת ההתעוררות שלהם בתוך המרחב הפרטי. רוב האנשים מטפלים בבעיית המזיקים באופן חלקי בלבד על ידי הדברת המקום הנגוע וכך כל שנה חוזרים המזיקים, ושוב אנו נדרשים לטפל בבעיה ולהדביר אותם.

הדברה בריסוס מקצועי

בגור הדברות אנו יורדים לשורש הבעיה ועל ידי אבחון מקדים של הסביבה הטבעית שמקיפה את מוקד הפגיעה העיקרי, אנו מזהים את הקן בו דוגרים המזיקים ואותו אנו מרססים כדי למנוע את המקור שממנו הם מתרבים. לאחר שטיפלנו במקור הבעיה שלרוב נמצאת במקומות אליהם אין לנו גישה, כגון מעברים מתחת לארונות המטבח או מאחורי ארונות הבגדים, סדקים בקירות ומנהרות קטנטנות בחומה המקיפה את הגינה, נשאר לנו רק לתחזק טיפול מונע אותו אתם יכולים לבצע לבד וכמובן שנציגי הדברת המזיקים של גור הדברות יתנו לכם תדרוך מקיף בכל האמור.

המזיקים מוצאים את דרכם אל הגינה ואל הבית שלנו לרוב דרך פסולת שנמצאת מחוץ למתחם אותו אנו מרססים, לכן הטיפול המונע בתחזוקה הקבועה הינו דבר חשוב ומרכיב עיקרי שרק באמצעותו ניתן למנוע את היווצרות קינון המזיקים מחדש.

 

סוגים שונים של ריסוס לבית

ישנם סוגי ריסוס שונים ומגוונים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, אנו מקפידים להתאים את סוג הריסוס לבעיה במקום הנגוע תוך כדי הקפדה לשימוש ירוק ככל האפשר!

ריסוס ביולוגי / אורגני כולל שימוש בבקטריות ופטריות טבעיות שמעניקות איזון אקולוגי מחודש למערכת שמתקיימת באזור הנגוע, הוא פועל באופן איטי יותר מאחר והוא גורם למצב הנתון לתקן את עצמו על ידי התערבות של המדביר במאזן הביולוגי שמאפשר את תנאי הגידול האופטימליים למזיקים.

בגור הדברות אנו מבטיחים תוצאות בכל עבודת ריסוס לבית שאני מבצעים, לכן אנו משתמשים בשילוב ייחודי של שני סוגי הריסוס כך שהריסוס האורגני, שנחשב לפחות יעיל, יכסה את רוב המרחב. והריסוס הכימי יטפל באופן נקודתי במקום הנגוע ויביא לתוצאה מושלמת והיעלמות המזיקים באופן מוחלט.

 

ריסוס דירה על ידי חברת גור הדברותמחיר ריסוס הדברה

 

ג’וקים ונמלים


דירת 2 חדרים : 240 ש”ח

דירת 3 חדרים : 250 ש”ח

דירת 4 חדרים : 280 ש”ח

דירת 5 חדרים : 300 ש”ח

בית קרקע : 800 – 300 ש”ח
(המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית)

 

ריסוס נגד חרקים נוספים (עכבישים, דג הכסף ועוד..)


דירת 2 חדרים : 240 ש”ח

דירת 3 חדרים : 250 ש”ח

דירת 4 חדרים : 280 ש”ח

דירת 5 חדרים : 300 ש”ח

בית קרקע : 800 – 300 ש”ח (המחירים יכולים להשתנות בהתאם לגודל הבית או לחלק שבו נדרש ריסוס)

 

ריסוס הדברה לבניין


בניין 3 קומות : 300 ש”ח

בניין 4 קומות : 340 ש”ח

בניין 5 קומות : 390 ש”ח

בניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

שימו לב בהזמנת ריסוס לבניין מגורים על ידי וועד הבית, בעלי הדירות יוכלו לקבל הנחה לביצוע הדברת מזיקים בתיאום מראש לאותו היום. ריסוס בניין מגורים כולל את חדרי המדרגות, הכניסה לבניין וכל אזור הלובי, מחסנים ומקלטים ששייכים לבניין, נקודות ביוב בשטח הבניין, חדר הזבל, ארונות החשמל, וטיפול למעטפת הבניין החיצונית בחצר ובכניסה.

 

ריסוס ג’וקים בבית בתל אביב

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

צריכים מדביר מומלץ ומקצועי לריסוס בבית ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא ריסוס לביתלחצו כאן

למידע בנושא ריסוס נגד יתושים, לחצו כאןריסוס נגד יתושים

 

הדברה בראשון לציון   |   הדברה בתל אביב   |   הדברה ברחובות   |  

הדברה בחולון   |   הדברה ברמת גן   |   הדברה בפתח תקווה   |  

הדברה בנס ציונה   |   הדברה בגבעתיים   |   הדברה בצפון   |  

הדברה במרכז   |   הדברה לעסקים   |

 

הדברה בתל אביב