לוכד עכברים וחולדות

לוכד עכברים | לוכד חולדות

 

מה היתרונות של לוכד עכברים או לוכד חולדות ?

היתרון הבולט בהזמנת לוכד עכברים או לוכד חולדות, לעומת הדברה על ידי רעל, הוא השימוש הירוק שלא מהווה סיכון לסביבה. כשמדובר בעכברים וחולדות זהו עניין חשוב מאוד מאחר ומכרסמים צורכים כמות רעל גדולה יחסית על מנת שהרעל ישפיע ויביא להדברתם, כמות רעל שכזו יכולה להיות קטלנית גם עבור ילדים וחיות מחמד. לכן מומלץ להזמין לוכד עכברים או לוכד חולדות וכך להביא לתוצאות יעילות בצורה בטוחה ואחראית.

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביבבגור הדברות אנו לוכדים את העכברים והחולדות ובנוסף אנחנו גם משתמשים בעזרים ירוקים כדי לגרש אותם מאזור הבית. כדי שהופעתם של המכרסמים לא תחזור על עצמה, ואז תאלצו לקרוא לנו שוב. את החומרים הרעילים נפזר במקורות הביוב אשר מהם המכרסמים מגיעים אל שטח הבית. אל המקומות הללו, בהם נשתמש ברעל נגד מכרסמים, ילדים ובעלי חיים לא יכולים להגיע, כך אנו מונעים את בעיית המכרסמים בצורה יעילה, זולה ומקצועית ללא כל סכנה ליושבי הבית ולחיות המחמד.

 

לוכד עכברים / לוכד חולדות מומלץ

מדביר / לוכד מקצועי ומיומן תמיד ישתמש במלכודות ובשיטות הדברה חדשניות. השימוש במלכודות חדשניות ומתוחכמות נגד מכרסמים, יחד עם הידע המקצועי בנוגע לאופי החולדות והעכברים והתנהלותם במרחב, מאפשר ללוכד עכברים או לוכד חולדות את היכולת להביא להרחקתם מהאזור באופן יעיל, מבלי להשתמש ברעל או בחומרי הדברה כימיים. סיבה נוספת שהופכת את השימוש בלוכד עכברים או לוכד חולדות לפתרון נכון ועדיף לשימוש בבית או בשטח עירוני, היא שאין לדעת איפה העכבר או החולדה ימותו לאחר שאכלו את הרעל שהוצב כפיתיון.

לרוב העכברים והחולדות מתים מהרעל כאשר הם נמצאים בתוך מעברים בקירות הבית, או בתוך צינורות החשמל והאינסטלציה, אז נוצר ריח נוראי של ריקבון, דבר שיצריך מכם לפרק את קירות הבית או את הצנרת כדי לפנות את הפגר של המכרסמים. פינוי חולדות או עכברים שמתו במקומות שהנגישות אליהם מורכבת עלול לגרום לכם להוצאות כספיות גבוהות מאוד. השימוש ברעל נגד עכברים או חולדות בבית, הוא פשוט לא הדרך הנכונה לפעול. הרעל מסוכן מאוד ועלול לפגוע גם בחיות המחמד באזור או בבעלי החיים השונים באזור.

לכידת חולדות בבית – גור הדברות

 

מה ההבדל בין עכבר לחולדה ? האם לוכד עכברים מטפל בשניהם ?

באופן עקרוני אפשר להבדיל בין העכבר לחולדה על ידי ההבדל בגודל שלהם. החולדה תהיה גדולה יותר ויש לה זנב ארוך הרבה יותר משל העכבר. ישנם גם הבדלים בהתנהגות של השניים, העכבר נוטה להופיע בלילה וכאשר מישהו יתקרב אליו הוא יברח מיד. החולדה חוצפנית יותר מהעכבר ודרך ההתנהלות שלה לרוב תשאיר בלגאן גדול במקום בו היא ביקרה. היא תקרע שקיות, תהפוך את הפח ותתנהג באופן אלים הרבה יותר מהעכבר הפחדן. הדרך הטובה להבדיל בין השניים היא על ידי הגללים שלהם, הגללים של החולדה גדולים יותר מאלו של העכבר.

לוכד עכברים מקצועי ומנוסה יכול לטפל בשני המקרים ולשמש גם בתור לוכד חולדות, כאשר המלכודות בהם הוא משתמש יותאמו לאופי המכרסם. גם העכבר וגם החולדה הם יונקים שמגיעים ממשפחת העכברים ולשניהם דפוסי התנהגות דומים כאשר הם חיים בקבוצות ורוב הפעילות שלהם מתבצעת בלילה. ההבדל הגדול ביותר בניהם הוא רמת הזהירות והחמקמקות שלהם, מלכודות שמשמשות ללכידת עכברים לא יעבדו על חולדות וכך גם להפך.

 

למידע נוסף ומפורט יותר על חולדות ועכברים:   עכברים   |   חולדות 

מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

סוגי מלכודות נגד מכרסמים

 

מלכודת קפיץ

מלכודת קפיץ משמשת ללכידת חולדות ועכברים בצורה מהירה ויעילה יחסית ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים. המלכודת עובדת בצורה של דריכה, אז הקפיץ נמתח וברגע שהעכבר או החולדה נכנסים לתוכה הקפיץ משתחרר והמכרסם נלכד בתוכה. לוכד חולדות ישתמש במלכודות קפיץ גדולה יותר מזו שתשמש ללכידת עכברים, זאת מאחר והשימוש במלכודת גדולה בעבור עכברים יאפשר להם דרך מילוט מפתחי המלכודת, מה שחולדות לא יצליחו לעשות בגלל שהן גדולות יותר.

 

מלכודת רשת / מלכודת פח

השימוש במלכודות רשת או במלכודות פח נחשב לשימוש הכי הומני בעבור חולדות ועכברים. המלכודת בנויה בצורה כזו שמאפשרת לחולדות ולעכברים להיכנס לתוכה כדי לנגוס בפיתיון שבפנים, אז פתח המלכודת ייסגר והמכרסם יישאר בתוכה. בדרך זו תוכלו לשחרר את המכרסמים בשטח פתוח רחוק מהמתחם ותוכלו להימנע מהריגתו. השימוש במלכודות מסוג זה נחשב לפחות יעיל בעבור לוכד חולדות מאחר ומדובר בחיות חכמות מאוד שיודעות לזהות סכנה אפשרית. גם העכברים יודעים להיזהר, אך הם פחות חכמים ונוטים להתפתות יותר למזון טעים שנמצא בתוך מלכודות נגד מכרסמים.

 

מלכודת דבק

מלכודת דבק משמשת גם לוכד חולדות וגם לוכד עכברים, אך היא נחשבת ליעילה יותר בעבור עכברים. המלכודת היא בעצם משטח שעליו יש דבק ובו שמים מזון כפיתיון, דבר שגורם למכרסמים להידבק ללא יכולת לזוז ברגע שהם עלו עליה וחשפו את גופם לדבק. חולדות לא יהססו לכרסם לעצמם את הרגל או את הזנב כדי להשתחרר מהדבק, והן יכולות להשתחרר בקלות יותר מעכברים גם בגלל גודלן הפיזי. ברגע שעכבר נדבק במלכודת דבק הוא יתקשה מאוד לזוז וכל ניסיון לזוז רק יגרום לו להידבק למלכודת בחלקים נוספים של גופו, דבר שלא מאפשר לו את האפשרות לכרסם חלק מגופו כדי להשתחרר מהמלכודת.

 

תיבת האכלה

מלכודת חדשנית ויעילה מאוד נגד חולדות בבית, כאשר היא מלכודת חולדות בטוחה גם מפני ילדים קטנים ובעלי חיים. המלכודת בנויה בצורה חכמה שמאפשרת אך ורק את כניסת החולדות אליה, ומאחר ויש לה דלת נעולה עם מפתח, אין לחולדות שום דרך לצאת מהמלכודת לאחר שנכנסו. מדובר במלכודת חולדות חדשנית שפותחה במיוחד לצורכי השימוש נגד חולדות בבית, ומתוך התחשבות בכל הסיכונים של חשיפת ילדים קטנים וחיות מחמד ביתיות למלכודות נגד חולדות מהסוגים שהיו מוכרים לנו עד היום.

למידע ופרטים נוספים על מלכודת חולדות מסוג תיבת האכלה, לחצו כאן – מלכודת חולדות

 

מלכודת עכברים וחולדות - מלכודת קפיץלוכד עכברים בבית - מלכודת חולדות בטיחותית - תיבת האכלהמלכודת דבק נגד עכברים או חולדות

מלכודת בטיחותית רב פעמית

עבור אזורים שבהם יש ריבוי חולדות שמגיעות או עוברות דרך האזור של הבית, מומלץ לקחת מלכודת רב פעמית בטיחותית, כזו ששומרת על טריות המזון שנמצא בתוך המלכודת כפיתיון, ולא מהווה כל סיכון עבור תינוקות, ילדים קטנים או חיות מחמד. המלכודת מאוד קלה לשימוש עצמי ותפעול מונע במהלך שגרת היום יום, ובכל פעם שתגיע חולדה אל האזור – היא מיד תילכד ותוכלו להרחיק אותה מהמקום.

מלכודת בטוחה נגד חולדות - לוכד חולדות מומלץ

מלכודת בטוחה נגד חולדות

 

המלצות ללכידת עכברים וחולדות

לוכד חולדות לעסקים בתל אביב - מדביר חולדות מומלץחולדות ועכברים מסמנים את הטריטוריה שלהם באמצעות שתן וצואה (גללים), וגם באמצעות ריח שהם מפרישים מאזור הבטן. ברגע שהם מגיעים למקום חדש הם מיד יחפשו מקומות מסתור ונגישות מהירה ובטוחה למזון ושתייה, אם הם צריכים לגרום נזק ולכרסם חוטים, רהיטים, קירות גבס, או כל דבר שעומד בדרכם ליצירת פתחי מילוט וגישה למזון – הם לא יהססו לעשות זאת. חולדות ועכברים מתרבים בצורה מהירה, דבר שמקשה על לוכד חולדות או לוכד עכברים לבצע הדברה בקלות ובמהירות. בכל רגע שהמכרסמים נמצאים בתוך המתחם הם גורמים לנזק רב ואף מהווים מפגע תברואתי בהפצת מחלות וחיידקים.

 

מה ההבדל בין חולדה לעכברוש ?

אין הבדל בין חולדה לעכברוש, מדובר באותה החיה. עכברוש זהו השם העממי שרובנו משתמשים כדי לזהות חולדה, כאשר עכברוש הוא בעצם סוג מסוים של חולדה, שנקראת חולדה נורווגית. החולדה הנורווגית נקראת גם חולדת החוף אך השם הנפוץ ביותר עבורה הוא – עכברוש. מדובר בחולדה חכמה מאוד עם כושר הישרדות גבוה במיוחד, אך היא חייבת נגישות קלה לנוזלים מאחר והיא צורכת כמות גדולה מאוד של מים. סוג זה של חולדות ניתן למצוא בעיקר בפתחי ביוב, מה שגורם לה להפצת חיידקים ומחלות שהיא נושאת איתה אל תוך המרחב הביתי כאשר היא מגיעה אליו. חולדה זו גורמת לנזקים גדולים מאוד והיא נחשבת למאוד אלימה. היא לא תהסס לתקוף בעלי חיים ובני אדם, כך על ידי נשיכה היא מסוגלת להעביר מחלות קשות שמהוות סיכון ממשי.

צרו איתנו קשר

אם נתקלתם בבעיית עכברים או חולדות בבית או בעסק, אל תחכו שהם יתרבו וייצרו נזק בבריאות ורכוש – התקשרו מיד והביאו להרחקתם מהמתחם!

גור הדברות   בטלפון – 054-3964646,   או במייל – dekeldekel24@hotmail.com
נשמח לספק לכם שירותי הדברה ולשלוח אליכם לוכד חולדות או לוכד עכברים מוסמך ומנוסה על מנת להרחיק את המכרסמים מהמתחם.

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗  מדביר נגד חולדות  ⊗  הדברה לעסקים  ⊗

 

הדברת חולדות בבית – גור הדברות

 

מחירים ללוכד חולדות / עכברים

 

מלכודות

 

מלכודת נגד חולדות או עכברים : 150 – 50 ש”ח

מלכודת רב פעמית בטיחותית – 250 ש”ח

מלכודת קפיץ תוצרת ארה”ב נגד מכרסמים – 35 ש”ח

מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים – 25 ש”ח

 

הערה – ניתן לשלוח את המלכודות בדואר בתוספת 50 ש”ח דמי משלוח

 

חולדות או עכברים בבית

 

מחיר הדברת עכברים בבית – 390 ש”ח

מחיר הדברת חולדות בבית – 390 ש”ח

מחיר הדברת לבית פרטי : 800 – 400 ש”ח

איסוף פגר של מכרסמים : 200 – 150 ש”ח

 

הדברה בעסקים

 

חולדות או עכברים בעסק – חנויות, מחסנים וכדומה : 700 – 350 ש”ח
(תלוי בגודל השטח אותו תרצו להדביר)

 

ריסוס לבניין

 

ריסוס בניין קומות נגד עכברים וחולדות : 450 – 350 ש”ח

 

שימו לב ריסוס לבניין מונע תנאי מחייה נוחים לחולדות ועכברים אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קיימת, המחיר יקבע לפי רמת הנגיעות הספציפית בבניין.
שימו לב הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.
שימו לב כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברה בדירה.

 

למידע ופרטים נוספים בנוגע לריסוס – לחצו כאן

 

 

מחפשים לוכד עכברים ? לוכד חולדות מומלץ, זול ומקצועי ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא לוכד חולדותלחצו כאן

למידע נוסף בנושא לוכד עכבריםלחצו כאן

 

הדברה בראשון לציון     |     הדברה בתל אביב     |     הדברה ברחובות      |  

הדברה בחולון      |      הדברה ברמת גן      |     הדברה בפתח תקווה   |  

הדברה בנס ציונה   |   הדברה בגבעתיים   |   הדברה בצפון   |  

הדברה במרכז     |     הדברה לעסק     |

 

הדברה בתל אביב