fbpx

לוכד עכברים וחולדות

בגור הדברות אנו לוכדים את העכברים והחולדות ובנוסף אנחנו גם משתמשים בעזרים ירוקים כדי לגרש אותם מאזור הבית. כדי שהופעתם של המכרסמים לא תחזור, ואז תאלצו לקרוא לנו שוב, את החומרים הרעילים נפזר במקורות הביוב שמהם המכרסמים מגיעים אל שטח הבית. אל המקומות הללו, בהם נשתמש ברעל נגד מכרסמים, ילדים ובעלי חיים לא יכולים להגיע, כך אנו מונעים את בעיית המכרסמים בצורה יעילה, זולה ומקצועית – ללא סכנה ליושבי הבית וחיות המחמד.

לוכד חולדות ועכברים

מה היתרונות של לוכד עכברים או לוכד חולדות?

היתרון הבולט בהזמנת לוכד עכברים או לוכד חולדות, לעומת הדברה על ידי רעל, הוא השימוש הירוק שלא מהווה סיכון לסביבה. כשמדובר בעכברים וחולדות זהו עניין חשוב מאוד. מכרסמים צורכים כמות רעל גדולה יחסית על מנת שהרעל ישפיע ויביא להדברתם.

כמות רעל שכזו יכולה להיות קטלנית גם עבור ילדים וחיות מחמד. לכן, אם יש לכם בעיית חולדות או עכברים בבית – פנו לעזרה מקצועית! מומלץ להזמין לוכד עכברים או לוכד חולדות מוסמך ובשום פנים לא להשתמש ברעל לבד. מדביר מקצועי יביא לתוצאות יעילות בצורה בטוחה ואחראית – בלי לקחת סיכונים מיותרים.

מפת עמוד - תוכן עניינים

שיטות הדברה חדשניות

מדביר / לוכד מקצועי ומיומן תמיד ישתמש במלכודות ובשיטות הדברה חדשניות. השימוש במלכודות חדשניות ומתוחכמות נגד מכרסמים, בשילוב ידע מקצועי בנוגע לאופי החולדות והעכברים והתנהלותם במרחב, מאפשר ללוכד עכברים או לוכד חולדות את היכולת להרחיקם מהאזור בלי להשתמש ברעל או בחומרי הדברה כימיים.

סיבה נוספת שהופכת את השימוש בלוכד עכברים או לוכד חולדות לפתרון נכון ועדיף לשימוש בבית או בשטח עירוני, היא שאין לדעת איפה העכבר או החולדה ימותו לאחר שאכלו את הרעל שהוצב כפיתיון.

צריך לחשוב על הכל..

לרוב העכברים והחולדות מתים מהרעל כאשר הם נמצאים בתוך מעברים בקירות הבית, או בתוך צינורות החשמל והאינסטלציה. במקרה כזה נוצר ריח נוראי של ריקבון, דבר שיצריך מכם לפרק את קירות הבית או את הצנרת כדי לפנות את פגר המכרסמים. פינוי חולדות או עכברים שמתו במקומות שהנגישות אליהם מורכבת עלול לגרום לכם להוצאות כספיות גבוהות מאוד. השימוש ברעל נגד עכברים או חולדות בבית, הוא פשוט לא הדרך הנכונה לפעול. הרעל מסוכן מאוד ועלול לפגוע גם בחיות המחמד באזור או בבעלי החיים השונים באזור.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

סוגי מלכודות נגד מכרסמים

מלכודת קפיץ

מלכודת קפיץ משמשת ללכידת חולדות ועכברים בצורה מהירה ויעילה יחסית ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים. המלכודת עובדת בצורה של דריכה, אז הקפיץ נמתח וברגע שהעכבר או החולדה נכנסים לתוכה הקפיץ משתחרר והמכרסם נלכד בתוכה. לוכד חולדות ישתמש במלכודות קפיץ גדולה יותר מזו שתשמש ללכידת עכברים, זאת מאחר והשימוש במלכודת גדולה בעבור עכברים יאפשר להם דרך מילוט מפתחי המלכודת, מה שחולדות לא יצליחו לעשות בגלל שהן גדולות יותר.

מלכודת רשת / מלכודת פח

השימוש במלכודות רשת או במלכודות פח נחשב לשימוש הכי הומני בעבור חולדות ועכברים. המלכודת בנויה בצורה כזו שמאפשרת לחולדות ולעכברים להיכנס לתוכה כדי לנגוס בפיתיון שבפנים, אז פתח המלכודת ייסגר והמכרסם יישאר בתוכה. בדרך זו תוכלו לשחרר את המכרסמים בשטח פתוח רחוק מהמתחם ותוכלו להימנע מהריגתו.

השימוש במלכודות מסוג זה נחשב לפחות יעיל בעבור לוכד חולדות מאחר ומדובר בחיות חכמות מאוד שיודעות לזהות סכנה אפשרית. גם העכברים יודעים להיזהר, אך הם פחות חכמים ונוטים להתפתות יותר למזון טעים שנמצא בתוך מלכודות נגד מכרסמים.

מלכודת דבק

מלכודת דבק משמשת גם לוכד חולדות וגם לוכד עכברים, אך היא נחשבת ליעילה יותר בעבור עכברים. המלכודת היא בעצם משטח שעליו יש דבק ובו שמים מזון כפיתיון, דבר שגורם למכרסמים להידבק ללא יכולת לזוז ברגע שהם עלו עליה וחשפו את גופם לדבק. חולדות לא יהססו לכרסם לעצמם את הרגל או את הזנב כדי להשתחרר מהדבק, והן יכולות להשתחרר בקלות יותר מעכברים גם בגלל גודלן הפיזי.

ברגע שעכבר נדבק במלכודת דבק הוא יתקשה מאוד לזוז וכל ניסיון לזוז רק יגרום לו להידבק למלכודת בחלקים נוספים של גופו, דבר שלא מאפשר לו את האפשרות לכרסם חלק מגופו כדי להשתחרר מהמלכודת.

תיבת האכלה

מלכודת חדשנית ויעילה מאוד נגד חולדות בבית, כאשר היא מלכודת חולדות בטוחה גם מפני ילדים קטנים ובעלי חיים. המלכודת בנויה בצורה חכמה שמאפשרת אך ורק את כניסת החולדות אליה, ומאחר ויש לה דלת נעולה עם מפתח, אין לחולדות שום דרך לצאת מהמלכודת לאחר שנכנסו. מדובר במלכודת חולדות חדשנית שפותחה במיוחד לצורכי השימוש נגד חולדות בבית, ומתוך התחשבות בכל הסיכונים של חשיפת ילדים קטנים וחיות מחמד ביתיות למלכודות נגד חולדות מהסוגים שהיו מוכרים לנו עד היום.

 • לפרטים נוספים על מלכודת חולדות מסוג תיבת האכלה, לחצו – מלכודת חולדות

מלכודת בטיחותית רב פעמית

עבור אזורים שבהם יש ריבוי חולדות שמגיעות או עוברות דרך האזור של הבית, מומלץ לקחת מלכודת רב פעמית בטיחותית, כזו ששומרת על טריות המזון שנמצא בתוך המלכודת כפיתיון, ולא מהווה כל סיכון עבור תינוקות, ילדים קטנים או חיות מחמד. המלכודת מאוד קלה לשימוש עצמי ותפעול מונע במהלך שגרת היום יום, ובכל פעם שתגיע חולדה אל האזור – היא מיד תילכד ותוכלו להרחיק אותה מהמקום.

שאלות נפוצות

באופן עקרוני אפשר להבדיל בין העכבר לחולדה על ידי ההבדל בגודל שלהם. החולדה תהיה גדולה יותר ויש לה זנב ארוך הרבה יותר משל העכבר. ישנם גם הבדלים בהתנהגות של השניים, העכבר נוטה להופיע בלילה וכאשר מישהו יתקרב אליו הוא יברח מיד.

החולדה חוצפנית יותר מהעכבר ודרך ההתנהלות שלה לרוב תשאיר בלגאן גדול במקום בו היא ביקרה. היא תקרע שקיות, תהפוך את הפח ותתנהג באופן אלים הרבה יותר מהעכבר הפחדן. הדרך הטובה להבדיל בין השניים היא על ידי הגללים שלהם, הגללים של החולדה גדולים יותר מאלו של העכבר.

אין הבדל בין חולדה לעכברוש, מדובר באותה החיה. עכברוש זהו השם העממי שרובנו משתמשים כדי לזהות חולדה, כאשר עכברוש הוא בעצם סוג מסוים של חולדה, שנקראת חולדה נורווגית. החולדה הנורווגית נקראת גם חולדת החוף אך השם הנפוץ ביותר עבורה הוא – עכברוש. מדובר בחולדה חכמה מאוד עם כושר הישרדות גבוה במיוחד, אך היא חייבת נגישות קלה לנוזלים מאחר והיא צורכת כמות גדולה מאוד של מים.

חולדות מסוג זה ניתן למצוא בעיקר בפתחי ביוב, מה שגורם לה להפצת חיידקים ומחלות שהיא נושאת איתה אל תוך המרחב הביתי כאשר היא מגיעה אליו. חולדה זו גורמת לנזקים גדולים והיא נחשבת אלימה מאוד. היא לא תהסס לתקוף בעלי חיים ובני אדם. על ידי נשיכה היא מסוגלת להעביר מחלות קשות שמהוות סיכון של ממש.

לוכד עכברים מקצועי ומנוסה יכול לטפל בשני המקרים ולשמש גם בתור לוכד חולדות, כאשר המלכודות בהם הוא משתמש יותאמו לאופי המכרסם. גם העכבר וגם החולדה הם יונקים שמגיעים ממשפחת העכברים ולשניהם דפוסי התנהגות דומים כאשר הם חיים בקבוצות ורוב הפעילות שלהם מתבצעת בלילה. ההבדל הגדול ביותר בניהם הוא רמת הזהירות והחמקמקות שלהם, מלכודות שמשמשות ללכידת עכברים לא יעבדו על חולדות וכך גם להפך.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן.

השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.


לקריאה מורחבת בנושא, קראו את הפוסט הבא: מהי הדברה ירוקה?

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

המלצות ללכידת עכברים וחולדות

חולדות ועכברים מסמנים את הטריטוריה שלהם באמצעות שתן וצואה (גללים), וגם באמצעות ריח שהם מפרישים מאזור הבטן. ברגע שהם מגיעים למקום חדש הם מיד יחפשו מקומות מסתור ונגישות מהירה ובטוחה למזון ושתייה, אם הם צריכים לגרום נזק ולכרסם חוטים, רהיטים, קירות גבס, או כל דבר שעומד בדרכם ליצירת פתחי מילוט וגישה למזון – הם לא יהססו לעשות זאת.

חולדות ועכברים מתרבים בצורה מהירה, דבר שמקשה על לוכד חולדות או לוכד עכברים לבצע הדברה בקלות ובמהירות. בכל רגע שהמכרסמים נמצאים בתוך המתחם הם גורמים לנזק רב ואף מהווים מפגע תברואתי בהפצת מחלות וחיידקים.

צרו איתנו קשר

אם נתקלתם בבעיית עכברים או חולדות בבית או בעסק, אל תחכו שהם יתרבו וייצרו נזק בבריאות ורכוש – התקשרו מיד והביאו להרחקתם מהמתחם!

גור הדברות בטלפון – 054-3964646,
או במייל – dekeldekel24@hotmail.com

נשמח לספק לכם שירותי הדברה ולשלוח אליכם לוכד חולדות או לוכד עכברים מוסמך ומנוסה על מנת להרחיק את המכרסמים מהמתחם.

מחיר לוכד חולדות ועכברים

מחירי מלכודות

 • מלכודת נגד חולדות או עכברים: 150 – 50 ש”ח
 • מלכודת רב פעמית בטיחותית – 250 ש”ח
 • מלכודת קפיץ תוצרת ארה”ב נגד מכרסמים – 35 ש”ח
 • מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים – 25 ש”ח

הערה – ניתן לשלוח את המלכודות בדואר בתוספת 50 ש”ח דמי משלוח.

מחיר הדברת חולדות או עכברים בבית

 • מחיר הדברת עכברים בבית – 390 ש”ח
 • מחיר הדברת חולדות בבית – 390 ש”ח
 • מחיר הדברת לבית פרטי: 800 – 400 ש”ח
 • איסוף פגר של מכרסמים: 200 – 150 ש”ח

מחיר הדברה בעסקים

 • מחיר לכידת חולדות או עכברים בעסק, כגון חנות, משרד, מחסן וכדומה: 700 – 350 ש”ח (תלוי בגודל השטח)

מחירי ריסוס לבניין

 • ריסוס בניין קומות נגד עכברים וחולדות: 450 – 350 ש”ח

שימו לב – ריסוס לבניין מונע תנאי מחייה נוחים לחולדות ועכברים אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קיימת, המחיר יקבע לפי רמת הנגיעות הספציפית בבניין.

שימו לב – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברה בדירה.

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים לוכד עכברים? לוכד חולדות מומלץ, זול ומקצועי?

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייגו