הדברת חולדות

הדברת חולדות בבית

הדברת חולדות יכולה להתבצע בכמה אופנים, מאחר ומדובר במזיק הרסני וחכם במיוחד נדרשת שיטת הדברה שלרוב תצריך שימוש ברעל מסוכן. היום כאשר המודעות להדברה ירוקה עלתה נוצרו גם מגוון פתרונות ירוקים שלא מחייבים שימוש ברעלים, שיכולים לסכן בעלי חיים שונים שעלולים לבוא במגע ישיר עם החולדה. חולדות מכרסמות את דרכן דרך כל מקום אפשרי במרדף שלהן אחרי מזון הן גורמות לנזק רב מאוד במקומות שלבני האדם לרוב קשה להגיע כדי לתקן את הנזק וכך העלות שבתיקון הנזקים יכולה להגיע לסכומי כסף גדולים. הן הורסות את חוטי החשמל, מכרסמות חורים בתוך הקיר והן מסכנות אותנו בעיקר במחלות שהן נושאות על גופן.

הדברת חולדות ברעל..

כאשר מבצעים הדברה נגד חולדות השימוש ברעל יעיל מאוד אך הוא מסכן בעלי חיים נוספים, לכן בגור הדברות אנו לא ממליצים להשתמש בו. במידה ויוחלט שזהו הפתרון היחיד שיכול למגר את מכת החולדות, נשתמש בו בחכמה תוך שילוב של הדברה ירוקה במרחב ההיקפי ופיזור רעל נגד חולדות רק במוקדים שדרכן הן מגיעות. אחת הבעיות העיקריות בפיזור רעל נגד חולדות הוא שלא ניתן לדעת באיזה מקום החולדה תמות והרי שבמקום בו היא תמות שם יוצר ריקבון ופיזור רב של מחלות. בגין הסיבות הללו, כשמבצעים הדברה נגד חולדות מומלץ לפזר את הרעל רק במוקדים שמהם מגיעות החולדות תוך כדי שימוש מזערי ברעלים. כמו כן אם החולדה תמות בתוך הקיר או במעברי הביוב שבתוך הבית היא תסריח ותפזר ריח נוראי בבית כולו ואז נצטרך לשבור קירות ולפרק את הבית בעצמנו כדי לחלץ את המפגע התברואתי שהיא יצרה.

 

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת חולדות לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת חולדות באופן יעיל, מקצועי וזול.

 

הסבר על הדברת חולדות בסרטון וידאו של דקל מגור הדברות

 

מלכודת לחולדות

ניתן גם להשתמש במלכודות מסוגים שונים, מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב, מלכודות שטיח (דבק), אך מלכודות אלו דורשות סבלנות ואינן מבטיחות טיפול מונע שימנע מחולדות נוספות להגיע..

מיקום הבית בסביבה מרובת חולדות הוא בהחלט מרכיב משמעותי בהיווצרות הבעיה, כמו כן גם בפתרונות הדרושים לסיומה. מעברי ביוב חשופים או מיקום במרכז העיר בקרבת שוק שבו יש המון פסולת וכל מקום שבו נמצאים שאריות של מזון הוא הזמנה של החולדות לבוא ולהתרבות באזור.

הדברת חולדות בתל אביב - לוכד חולדות מומלץ - גור הדברותשמירה על בית נקי בהחלט יכולה לעזור למניעת חולדות מאחר והן לא קטנות כמו ג’וקים ועכברים ולכן הן ניזונות משאריות מזון שנשארות חשופות במרחבים פתוחים או בתוך מקום מבולגן ומלא בזבל. ברגע שזיהיתם את הימצאותן של חולדות בבית או בבית העסק שלכם, התקשרו מיד והזמינו הדברת חולדות בבית או בעסק! קינון של חולדות זהו מפגע תברואתי שיכול לגרום להמון נזקים ברכוש ובבריאות.

למידע על מלכודת חולדות חדשנית ויעילה, לחצו כאן – מלכודת חולדות חכמה

 

גור הדברות

בגור הדברות אנו מקפידים לשלב הדברה ירוקה עם שיטות הדברה שונות ומגוונות על מנת להביא לפתרון מוחלט של הבעיה ולהדביר את החולדות באופן מלא תוך כדי שמירה על סביבה נקייה ובטוחה. 

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

 

מחיר הדברת חולדות

 

מחיר מלכודות

 

מחיר מלכודת חולדות : 150 – 50 ש”ח (תלוי בגודל ובסוג המלכודת)

מלכודת רב פעמית בטיחותית נגד חולדות : 250 ש”ח

מלכודת קפיץ לחולדות תוצרת ארה”ב : 35 ש”ח 

מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים : 25 ש”ח 

 

** תוספת עלות משלוח של מלכודות עד הבית – 50 ש”ח

למידע עבור לכידת חולדות ללא שימוש בחומרי הדברה,
לחצו כאן – לוכד חולדות

 

הדברת חולדות בבית


מחיר הדברת חולדות בבית או בדירה : 390 ש”ח

מחיר הדברה נגד חולדות בבית פרטי : 800 – 400 ש”ח

איסוף פגר של מכרסמים : 200 – 150 ש”ח

 

הדברת חולדות בעסק


מחיר הדברה נגד חולדות עבור חנויות, מחסנים וכדומה : 700 – 350 ש”ח
(בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי גודל המתחם המדובר)

למידע בנוגע הדברה לעסקים, לחצו – הדברה לעסקים

 

ריסוס חולדות בבניין


ריסוס נגד חולדות לבניין קומות : 450 – 350 ש”ח

 

שימו לב – ריסוס נגד חולדות לבניין מונע תנאי מחייה נוחים למכרסמים אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קיימת של מכרסמים בבניין המחיר יקבע לפי רמת הנגיעות הספציפית בבניין.
שימו לב – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.
שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה עבור הדברת חולדות בדירה.

 

למידע בנוגע לריסוס בבית, לחצו – ריסוס לבית

 

מחפשים מדביר חולדות מומלץ במרכז ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

 למידע נוסף בנושא הדברת חולדותלחצו כאן

הדברה בתל אביב