fbpx

מחיר הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים – מידע

למכרסמים (עכברים וחולדות) יש כושר הסתגלות גבוה לתנאי שטח קשים. הם לא בוחלים באמצעים כדי להגיע למזון, והם מכרסמים דרך כל דבר שחוסם את המעבר שלהם אל עבר המטרה. הם יכרסמו חוטי חשמל, צינורות פלסטיק, צינורות גז, רהיטים, וכל דבר שהפתח שייווצר בו ישמש אותם למעבר קל כנתיב בריחה מסכנה אפשרית. הדברת מכרסמים בשלב מוקדם תמנע נזקים כבדים לרכוש בבית. הדברת מכרסמים גם תמנע העברת מחלות אותן נושאים המכרסמים.

מפגע תברואתי

מדובר בחיות שבכל אזור שבו הן מקננות נוצר סירחון, שמביא תולעים ותופעות אחרות שגורמות לתנאי שטח אופטימליים להיווצרות מחלות. מעבר לכך, מכרסמים נושאים בעצמם מחלות שונות. מכרסמים מתגוננים מפני סכנה אפשרית על ידי נשיכה, הם עלולים לנשוך את חיות המחמד או אפילו את אחד מיושבי הבית שהחליט ללכת לשירותים באמצע הלילה וכתוצאה מכך הפתיע את המכרסמים בזמן החיפוש אחרי מקורות מזון.

מפת עמוד - תוכן עניינים

כמה עולה הדברת מכרסמים?

מחיר הדברת מכרסמים

לקבלת מידע נוסף – הדברת מכרסמים

מחיר ריסוס מכרסמים לבניין

  • ריסוס בניין קומות נגד מכרסמים : 450 – 350 ש”ח

שימו לב – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי גודל שטח המתחם המודבר ורמת הנגיעות שקיימת בו.

הערה – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את כל מעטפת הבניין.

הערה – כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה, כל דייר יוכל לקבל 20% הנחה להדברה בתוך הדירה הספציפית שלו.

מידע נוסף

שימו לב – החולדות חכמות יותר מהעכברים, לכן הן יותר זהירות ולוקח יותר זמן ללכוד אותן.

בנוסף – החולדה גורמת לנזקים חמורים יותר לבית (הפיכת פחי האשפה, נגיסת פירות, כירסום כבלים של מוצרי החשמל בבית וכו’..) לכן כדאי להזדרז ולהזמין לוכד חולדות או הדברת חולדות וכך למנוע את הנזקים שהיא עלולה לגרום לרכוש.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שימוש ברעל נגד מכרסמים

שימוש ברעל כנגד מכרסמים – השימוש ברעל חייב להיות אחראי ומוקפד, המדביר חייב להיות מנוסה ובעל ותק כדי למקם את הרעל רחוק מכל אפשרות גישה של בעלי חיים, ילדים וכדומה. לרעל יש יתרונות ויש גם חסרונות. הוא משמיד ביסודיות ובזמן מהיר את המכרסמים, דבר שבמקומות מסוימים (אוכלוסיה גדולה) חייב להיעשות כדי למנוע את שובם של המכרסמים לאזור הנגוע, אבל הוא מסוכן מאחר וכמות הרעל שנדרשת להדברת חולדה או עכבר היא גדולה יחסית ובקלות עלולה להרוג חיית מחמד או אפילו ילד קטן ח”ו.

צריך לחשוב קדימה..

דבר נוסף זה שאין לדעת היכן המכרסם ימצא את מותו, זה יכול להיות בתוך תעלת ביוב מתחת לאדמה וזה גם יכול להיות מתחת לרצפת דק מעץ בחצר שלכם. אתם לא רוצים שפגר של חולדה יירקב בתוך הצנרת של הבית שלכם, בתוך קירות גבס, מתחת לרצפת דק מעץ, או בכל מקום שמצריך פירוק תשתיות של הבית כדי להוציא את גופת החולדה שהורעלה ותוך כמה ימים בלבד כבר החלה להעלות סירחון נורא וצחנה של ריקבון.

שימו לב – חילוץ פגר של חולדה מתוך תשתיות הבית זה סיפור מורכב שעלול לגרור הוצאה כספית גדולה מאוד. ברגע שהחולדה מרגישה שהיא הורעלה היא מחפשת מסתור, כתוצאה מכך איתור הפגר עלול להפוך למשימה לא פשוטה בכלל.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

הדברת עכברים

בגור הדברות אנו משלבים מספר שיטות להדברת עכברים באופן יעיל ובטוח, נציב בתוך הבית מספר מלכודות שונות ומתוחכמות, את הפעולה הזו תקדים הכנה שתגרום לעכברים להבין שאין מקום מסתור בטוח עבורם בתוך הבית לכן הם יעזבו את המקום ויחפשו את מבוקשם במקום אחר.

בתוך הבית נשתמש בשיטות הדברה ירוקות בלבד, כדי לא לסכן את יושבי הבית ואת חיות המחמד. אך מאחר והחיה העקשנית הזו (העכבר) נוטה לחזור שוב ושוב, ניאלץ להשתמש גם בסוגי הדברה נוספים ומסוכנים יותר, אותם נפזר בפתחי הביוב הקרובים (אליהם חיות המחמד והילדים לא יכולים להגיע ולכן הרעל לא מהווה סיכון עבורם) ובעוד נקודות אסטרטגיות שלרוב הן המקור שממנו העכברים מגיעים..

כך מצד אחד נדביר את הבעיה שנוצרה בתוך הבית ומצד שני נמנע את חזרתה.

הדברת חולדות

הדברת חולדות יכולה להתבצע בכמה אופנים, מאחר ומדובר במזיק הרסני וחכם במיוחד נדרשת שיטת הדברה שלרוב תצריך שימוש ברעל מסוכן. היום כאשר המודעות להדברה ירוקה עלתה נוצרו גם מגוון פתרונות ירוקים שלא מחייבים שימוש ברעלים שיכולים לסכן בעלי חיים שונים שעלולים לבוא איתו במגע.

מיקום הבית בסביבה מרובת חולדות הוא בהחלט מרכיב משמעותי בהיווצרות הבעיה וכמו כן גם בפתרונות הדרושים לסיומה. מעברי ביוב חשופים או מיקום במרכז העיר בקרבת שוק שבו יש המון פסולת וכל מקום שבו נמצאים שאריות של מזון הוא הזמנה של החולדות לבוא ולהתרבות באזור.

שומרים על סביבה נקיה

שמירה על בית נקי בהחלט יכולה לעזור למניעת חולדות מאחר והן לא קטנות כמו ג’וקים ועכברים ולכן הן ניזונות משאריות מזון שנשארות חשופות במרחבים פתוחים או בתוך מקום מבולגן ומלא בזבל.

ברגע שזיהיתם את הימצאותן של חולדות בביתכם או בבית העסק שלכם התקשרו מיד והזמינו הדברת חולדות! זהו מפגע תברואתי שיכול לגרום להמון נזקים ברכוש ובבריאות. אל תיקחו סיכונים מיותרים – הזמינו שירותי הדברה והביאו לסילוק המכרסמים מאזור הבית שלכם.

גור הדברות

צור קשר..

הדברת מכרסמים בתל אביב, ראשון לציון, רחובות, חולון, רמת גן, גבעתיים וכל אזור המרכז או השפלה - גור הדברות.

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייגו