מחיר הדברת מכרסמים – מידע כללי

למכרסמים (עכברים וחולדות) יש כושר הסתגלות גבוה לתנאי שטח קשים. הם לא בוחלים באמצעים כדי להגיע למזון, והם מכרסמים דרך כל דבר שחוסם את המעבר שלהם אל עבר המטרה. הם יכרסמו חוטי חשמל, צינורות פלסטיק, צינורות גז, רהיטים, וכל דבר שהפתח שייווצר בו ישמש אותם למעבר קל כנתיב בריחה מסכנה אפשרית. הדברת מכרסמים בשלב מוקדם תמנע נזקים כבדים לרכוש בבית. הדברת מכרסמים גם תמנע העברת מחלות אותן נושאים המכרסמים. מדובר בחיות שבכל אזור שבו הן מקננות נוצר סירחון שמביא איתו תולעים ותופעות אחרות שגורמות לתנאי שטח אופטימליים להיווצרות מחלות שונות. מעבר לכך, מכרסמים נושאים בעצמם מחלות שונות. דרך ההתגוננות של המכרסמים מפני סכנה אפשרית היא על ידי נשיכה, הם עלולים לנשוך את חיות המחמד או אפילו את אחד מיושבי הבית שהחליט ללכת לשירותים באמצע הלילה וכתוצאה מכך הפתיע את המכרסמים בזמן החיפוש אחרי מקורות מזון.

 

כמה עולה הדברת מכרסמים?

 

הדברת עכברים בדירה – 390 ש”ח

הדברת חולדות בדירה – 390 ש”ח

מחיר הדברת מכרסמים בבית קרקע פרטי : 800 – 400 ש”ח

מחיר הדברת חפרפרת : 600 – 400 ש”ח

איסוף פגר של מכרסמים : 200 – 150 ש”ח

הדברת חולדות או עכברים בעסקים (חנויות, מחסנים וכדומה) 700 – 350 ש”ח (תלוי בגודל המתחם)

לקבלת מידע נוסף – הדברת מכרסמים

 

מחיר ריסוס מכרסמים לבניין

 

ריסוס בניין קומות נגד מכרסמים : 450 – 350 ש”ח

 

שימו לב – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי גודל שטח המתחם המודבר ורמת הנגיעות שקיימת בו.
הערה – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את כל מעטפת הבניין.
הערה – כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה, כל דייר יוכל לקבל 20% הנחה להדברה בתוך הדירה הספציפית שלו.

 

מידע נוסף


שימו לב –
החולדות חכמות יותר מהעכברים, לכן הן יותר זהירות ולוקח יותר זמן ללכוד אותן. בנוסף – החולדה גורמת לנזקים חמורים יותר לבית (הפיכת פחי האשפה, נגיסת פירות, כירסום כבלים של מוצרי החשמל בבית וכו’..) לכן כדאי להזדרז ולהזמין לוכד חולדות או הדברת חולדות וכך למנוע את הנזקים שהיא עלולה לגרום לרכוש.

 

שימוש ברעל נגד מכרסמים?

 

שימוש ברעל כנגד מכרסמים – השימוש ברעל חייב להיות אחראי ומוקפד, המדביר חייב להיות מנוסה ובעל ותק כדי למקם את הרעל רחוק מכל אפשרות גישה של בעלי חיים, ילדים וכדומה. לרעל יש יתרונות ויש גם חסרונות. הוא משמיד ביסודיות ובזמן מהיר את המכרסמים, דבר שבמקומות מסוימים (אוכלוסיה גדולה) חייב להיעשות כדי למנוע את שובם של המכרסמים לאזור הנגוע, אבל הוא מסוכן מאחר וכמות הרעל שנדרשת להדברת חולדה או עכבר היא גדולה יחסית ובקלות עלולה להרוג חיית מחמד או אפילו ילד קטן ח”ו. דבר נוסף הוא שאין לדעת היכן המכרסם ימות ואנחנו לא רוצים שזה יקרה בתוך הצנרת של הבית או מקום שמצריך פירוק של קירות וכדומה כדי להוציא את הגופה שמעלה סירחון נורא של ריקבון. למידע נוסף בנושא – לחצו כאן.

 

הדברת עכברים

בגור הדברות אנו משלבים מספר שיטות להדברת עכברים באופן יעיל ובטוח, נציב בתוך הבית מספר מלכודות שונות ומתוחכמות, את הפעולה הזו תקדים הכנה שתגרום לעכברים להבין שאין מקום מסתור בטוח עבורם בתוך הבית לכן הם יעזבו את המקום ויחפשו את מבוקשם במקום אחר. בתוך הבית נשתמש בשיטות הדברה ירוקות בלבד, כדי לא לסכן את יושבי הבית ואת חיות המחמד. אך מאחר והחיה העקשנית הזו (העכבר) נוטה לחזור שוב ושוב, ניאלץ להשתמש גם בסוגי הדברה נוספים ומסוכנים יותר, אותם נפזר בפתחי הביוב הקרובים (אליהם חיות המחמד והילדים לא יכולים להגיע ולכן הרעל לא מהווה סיכון עבורם) ובמקורות שמהם לרוב העכברים מגיעים.. כך מצד אחד נדביר את הבעיה שנוצרה בתוך הבית ומצד שני נמנע את חזרתה.

 

הדברת חולדות

הדברת חולדות יכולה להתבצע בכמה אופנים, מאחר ומדובר במזיק הרסני וחכם במיוחד נדרשת שיטת הדברה שלרוב תצריך שימוש ברעל מסוכן. היום כאשר המודעות להדברה ירוקה עלתה נוצרו גם מגוון פתרונות ירוקים שלא מחייבים שימוש ברעלים שיכולים לסכן בעלי חיים שונים שעלולים לבוא איתו במגע. מיקום הבית בסביבה מרובת חולדות הוא בהחלט מרכיב משמעותי בהיווצרות הבעיה וכמו כן גם בפתרונות הדרושים לסיומה. מעברי ביוב חשופים או מיקום במרכז העיר בקרבת שוק שבו יש המון פסולת וכל מקום שבו נמצאים שאריות של מזון הוא הזמנה של החולדות לבוא ולהתרבות באזור. שמירה על בית נקי בהחלט יכולה לעזור למניעת חולדות מאחר והן לא קטנות כמו ג’וקים ועכברים ולכן הן ניזונות משאריות מזון שנשארות חשופות במרחבים פתוחים או בתוך מקום מבולגן ומלא בזבל.

ברגע שזיהיתם את הימצאותן של חולדות בביתכם או בבית העסק שלכם התקשרו מיד והזמינו הדברת חולדות! זהו מפגע תברואתי שיכול לגרום להמון נזקים ברכוש ובבריאות. אל תיקחו סיכונים מיותרים – הזמינו שירותי הדברה והביאו לסילוק המכרסמים מאזור הבית שלכם.

 

גור הדברות – הדברת מכרסמים בתל אביב, ראשון לציון, רחובות, חולון, רמת גן, גבעתיים והסביבה.

מחירון הדברה

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב