14 ינו 2020
ינואר 14, 2020

מחיר הדברת חולדות

הדברת חולדות – רקע כללי

הדברת חולדות היא פעולת הדברה שחובה לעשות בכל מקום בו ישנה נוכחות של חולדות! מומלץ לעשות הדברת חולדות כבר בשלב הראשון, כשהחולדות רק מופיעות במתחם, זאת מאחר וכל זמן שבו יש חולדות באזור הן גורמות לנזקים כבדים ברכוש ואף מפיצות מחלות שהן נושאות בגופן. חולדות הן חיות חכמות מאוד ויש להן כישורים חברתיים מפותחים, דבר שמקנה להן יכולת הישרדות גבוה והתאמה לתנאי שטח מאתגרים במיוחד. החולדות הן גם חיות אמיצות שלא בוחלות באמצעים כדי להשתלט על האזור בו הן רוצות לקנן. הן לא מפחדות לתקוף בעלי חיים גדולים מהן, לרבות חיות מחמד ביתיות כגון חתולים וכלבים, דבר שמעמיד בסיכון את בעלי החיים ואת בני הבית בחשיפה למחלות שהחולדות נושאות בגופן.

החולדה משתמשת בנשיכות על מנת להגן על עצמה ורוב המחלות שהיא נושאת מועברות באותו ביס שהיא עלולה לנשוך את חיות המחמד, הילדים הקטנים, וכל מי שבא איתה במגע! כמו כן, החולדה משתמשת בשיניים כדי לכרסם וליצור לעצמה פתחי מעבר למילוט מהיר וכדרכי גישה אל מקורות המזון שנמצאים בבית או בכל אזור בו היא מתחילה לקנן ולהתרבות. הדברת חולדות חייבת להיעשות בצורה חכמה ויעילה, הן כדי למנוע את הימצאותן של חולדות במתחם והן כדי למנוע את שובן של החולדות לאזור בעתיד.

שיטות הדברה משולבת

הדברת חולדות בתל אביב - לוכד חולדות מומלץ - גור הדברותהדברת חולדות יעילה חייבת לשלב כמה שיטות הדברה, כאשר השימוש ברעל נגד חולדות חייב להיעשות באופן מבוקר על ידי מדביר חולדות מוסמך, שיודע להימנע מסיכונים מיותרים ומחשיפה של בעלי חיים שונים וילדים קטנים לרעל! כדי שרעל נגד חולדות יוכל להשפיע באופן יעיל חייבים להשתמש בכמות רעל גדולה יחסית, דבר שעלול להרוג גם כלבים, חתולים או ילדים קטנים שבאים במגע עם הרעל!

בנוסף, החולדה לא מתה מיד לאחר שאכלה מהרעל ואין לדעת באיזה מקום היא תמצא כאשר היא תמות, דבר שעלול לגרום למצב שבו ישנו פגר של חולדה מתה בתוך הקיר, בצינורות האינסטלציה או במקומות מכוסים אחרים שיצריכו מכם הזמנת בעלי מקצוע בעלות יקרה כדי לפרק ולהרכיב קונסטרוקציה בבית כדי להגיע לפגר של החולדה ולפנות אותו לפני שהוא מתחיל להירקב ולהעלות ריח של סירחון. הדברת חולדות מקצועית תשלב שימוש במלכודות נגד חולדות, ריסוס ירוק להפיכת הבית ללא אטרקטיבי בעבור החולדות, ופיזור רעל בפתחי ביוב ובמקורות שונים שמהם החולדות מגיעות לאזור.

 

מידע נוסף

ריסוס בביוב של הבית - גור הדברות

 

מחיר הדברת חולדות

 

מחיר הדברה נגד חולדות בבית

 

מחיר הדברת חולדות בדירה :  390 ש”ח

מחיר הדברת חולדות בבית קרקע פרטי : 800 – 400 ש”ח

איסוף פגר של חולדה : 200 – 150 ש”ח

 

מחיר מלכודות נגד חולדות

 

טווח מחירים עבור מלכודת חולדות : 150 – 50 ש”ח
(תלוי בסוג המלכודת ובגודל הנדרש)

מחיר מלכודת חולדות רב פעמית בטיחותית : 250 ש”ח

מחיר מלכודת קפיץ מקצועית תוצרת ארה”ב : 35 ש”ח

מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים : 25 ש”ח

 

שימו לב – תוספת עלות למשלוח עד הבית ללא הגעת מדביר : 50 ש”ח

 

מחיר הרחקת חולדות לעסקים

 

מחיר הדברת חולדות לעסקים כגון מחסני מזון או חנויות וכדומה : 700 – 350 ש”ח
(בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי גודל השטח של העסק במטר מרובע)

 

למידע נוסף – הדברה לעסקים

 

מחירי ריסוס נגד חולדות לבניין מגורים

 

מחיר ריסוס חולדות לבניין מגורים : 450 – 350 ש”ח

 

שימו לב – ריסוס בניין ימנע מהחולדות למצוא בבניין תנאים טובים לקינון והתרבות, אך במקרים של הימצאות חולדות במקום המחיר להדברת חולדות בבניין יקבע לפי רמת הנגיעות והיקף הבעיה.

שימו לב – הדברה נגד חולדות לוועד בית של בניין, כוללת: ריסוס חדר המדרגות, הלובי, חדר המקלט, בורות הביוב של הבניין, חדר האשפה וסביבתו, חדר הגז, ארונות החשמל, ובנוסף ריסוס למעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים לבצע הדברת חולדות בבניין, כל בעלי הדירות באותו בניין יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברה נגד חולדות (או סוגי מזיקים נוספים) בדירה.

 

מחירי ריסוס נגד חולדות ומזיקים בבית

ריסוס לבית - גור הדברות
ריסוס דירה עם 2 חדרים : 240 ש”ח

ריסוס דירה עם 3 חדרים : 250 ש”ח

ריסוס דירה עם 4 חדרים : 280 ש”ח

ריסוס דירה עם 5 חדרים : 300 ש”ח

ריסוס בית פרטי עם חצר או דירת קרקע : 800 – 300 ש”ח
(תלוי בשטח הבית ובגודל החצר של הדירה)

 

למידע נוסף ופירוט מחירים להדברה
של סוגי מזיקים שונים – הדברה מחיר מלא

 

מחירים להדברת חולדות

המחירים להדברת חולדות יכולים להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות הקיימת באזור. במידה ואתם גרים בתל אביב, ברמת גן, או בערים נוספות שכוללות מרכזי מסחר וריבוי חולדות באזור המגורים, טיפול ההדברה יכול לחייב פעולות הדברה מקיפות יותר, כדי למנוע את הגעתן של החולדות למתחם המודבר שוב פעם בעתיד הקרוב. על מנת שנוכל להבין לעומק את היקף הבעיה ולהציע לכם טיפול הדברה נגד חולדות שתואם את הצרכים שלכם – התקשרו אלינו ונציגי השירות שלנו יוכלו להבין את היקף הבעיה תוך מענה על כמה שאלות מנחות שיציירו בפנינו את בעיית החולדות הקיימת.

 

 

גור הדברות

חברת גור הדברות מתמחה בהדברת חולדות מקצועית ומעניקה שירותי הדברה נגד חולדות באזור תל אביב, רמת גן, חולון, בת ים, רחובות, ראשון לציון, ובכל הערים הסמוכות באזור מרכז הארץ! אנו מתחייבים ללקוחותינו לבצע הדברה נגד חולדות בצורה מקצועית שתביא לתוצאה יעילה של הרחקת חולדות מהבית ומהאזור כולו, זאת באמצעות שימוש בכמה שיטות הדברה נגד חולדות ובשימוש יעיל של הדברה ירוקה ככל האפשר! צוות המדבירים שלנו יעניק לכם הסבר מקצועי ומפורט בנוגע לדרכי טיפול מונע כדי לוודא את הרחקת החולדות מהבית גם בעתיד הקרוב, לאחר ביצוע פעולות ההדברה במקום.

 

למידע נוסף בנוגע לאזורי השירות בהם אנו מבצעים
שירותי הדברה נגד חולדות

 

 

מחפשים מדביר חולדות מומלץ ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב