fbpx

מחיר הדברת חולדות

הדברת חולדות – רקע כללי

הדברת חולדות היא פעולת הדברה שחובה לעשות בכל מקום בו ישנה נוכחות של חולדות! מומלץ לעשות הדברת חולדות כבר בשלב הראשון, כשהחולדות רק מופיעות במתחם, זאת מאחר וכל זמן שבו יש חולדות באזור הן גורמות לנזקים כבדים ברכוש ואף מפיצות מחלות שהן נושאות בגופן. חולדות הן חיות חכמות מאוד ויש להן כישורים חברתיים מפותחים, דבר שמקנה להן יכולת הישרדות גבוה והתאמה לתנאי שטח מאתגרים במיוחד.

אמיצה ותוקפנית..

החולדות הן גם חיות אמיצות שלא בוחלות באמצעים כדי להשתלט על האזור בו הן רוצות לקנן. הן לא מפחדות לתקוף בעלי חיים גדולים מהן, לרבות חיות מחמד ביתיות כגון חתולים וכלבים, דבר שמעמיד בסיכון את בעלי החיים ואת בני הבית בחשיפה למחלות שהחולדות נושאות בגופן. החולדה משתמשת בנשיכות על מנת להגן על עצמה ורוב המחלות שהיא נושאת מועברות באותו ביס שהיא עלולה לנשוך את חיות המחמד, הילדים הקטנים, וכל מי שבא איתה במגע!

כמו כן, החולדה משתמשת בשיניים כדי לכרסם וליצור לעצמה פתחי מעבר למילוט מהיר ברגע של סכנה, וגם כדי ליצור דרכי גישה מהירים ובטוחים אל מקורות המזון שנמצאים בבית או בכל אזור בו היא מחליטה לקנן ולהתרבות. הדברת חולדות חייבת להיעשות בצורה חכמה ויעילה, הן כדי למגר את הימצאותן של החולדות הקיימות ולמנוע את הגעתן למקום שוב, והן כדי למנוע חדירה של חולדות נוספות שעלולות להגיע לאזור בעתיד.

מפת עמוד - תוכן עניינים

שיטות הדברה משולבת

הדברת חולדות יעילה חייבת לשלב כמה שיטות הדברה, כאשר השימוש ברעל נגד חולדות חייב להיעשות באופן מבוקר על ידי מדביר חולדות מוסמך, שיודע להימנע מסיכונים מיותרים ומחשיפה של בעלי חיים שונים וילדים קטנים לרעל! כדי שרעל נגד חולדות יוכל להשפיע באופן יעיל חייבים להשתמש בכמות רעל גדולה יחסית, דבר שעלול להרוג גם כלבים, חתולים או ילדים קטנים שבאים במגע עם הרעל.

שימו לב - פינוי פגר חולדה

בנוסף, החולדה לא מתה מיד לאחר שאכלה מהרעל ואין לדעת באיזה מקום היא תמצא כאשר היא תמות, דבר שעלול לגרום למצב שבו ישנו פגר של חולדה מתה בתוך הקיר, בצינורות האינסטלציה או במקומות מכוסים אחרים שיצריכו מכם הזמנת בעלי מקצוע בעלות יקרה כדי לפרק ולהרכיב קונסטרוקציה בבית כדי להגיע לפגר של החולדה ולפנות אותו לפני שהוא מתחיל להירקב ולהעלות ריח של סירחון.

הדברת חולדות מקצועית תשלב שימוש במלכודות נגד חולדות, ריסוס ירוק להפיכת הבית ללא אטרקטיבי בעבור החולדות, ופיזור רעל בפתחי ביוב ובמקורות שונים שמהם החולדות מגיעות לאזור.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

המחירים להדברת חולדות יכולים להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות הקיימת באזור. במידה ואתם גרים בתל אביב, ברמת גן, או בערים נוספות שכוללות מרכזי מסחר וריבוי חולדות באזור המגורים, טיפול ההדברה יכול לחייב פעולות הדברה מקיפות יותר, כדי למנוע את הגעתן של החולדות למתחם המודבר שוב בעתיד הקרוב. על מנת שנוכל להבין לעומק את היקף הבעיה ולהציע לכם טיפול הדברה נגד חולדות שתואם את הצרכים שלכם – התקשרו אלינו ונציגי השירות שלנו יוכלו להבין את היקף הבעיה תוך מענה על כמה שאלות מנחות שיציירו בפנינו את בעיית החולדות הקיימת.

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים, כדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה המשמשים נתיב מעבר לחרקים בבית.

חלק מדרכי הגישה נמצאים על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה, ריהוט כלשהו ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת נתיב למעבר בטוח עבור חרקים. מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא באותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש של המזיקים.

התשובה לכך היא בהחלט – לא!

כדי להדביר חולדות באמצעות רעל, צריך להשתמש בכמות רעל שמהווה סיכון לילדים קטנים ולחיות מחמד. הפתרון היחיד שעומד לרשותכם להדברה בתוך הבית, הוא הדברה ע"י לכידת החולדות או שימוש בחומרי הדברה ירוקה. את השימוש ברעל ניתן לעשות אך ורק בתוך פתחי ביוב ובמקומות שאליהם חתולים, כלבים וילדים לא יכולים להגיע! כך נמנע מהחולדות גישה לבית דרך מקורות ביוב וכדומה – בלי לסכן את בני הבית ואת חיות המחמד.

הדברת חולדות צריך לעשות במיומנות וחכמה, דרוש לכך ניסיון רב כדי להבין את דרכי הפעולה של החולדה כדי להתחקות אחריה ולהצליח להדביר אותה מהמתחם באופן מוחלט. בגור הדברות תוכלו למצוא את כל הפתרונות להדברת חולדות מקצועית ו – ירוקה.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת חולדות

מחיר הדברה נגד חולדות בבית

 • מחיר הדברת חולדות בדירה: 390 ש”ח
 • מחיר הדברת חולדות בבית קרקע פרטי: 800 – 400 ש”ח
 • איסוף פגר של חולדה: 200 – 150 ש”ח

מחיר הרחקת חולדות לעסקים

 • מחיר הדברת חולדות לעסקים כגון מחסני מזון או חנויות וכדומה: 700 – 350 ש”ח
  (בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי גודל השטח של העסק במטר מרובע)

  לפרטים ומידע נוסף – הדברה לעסקים

מחירי ריסוס חולדות לבניין

 • מחיר ריסוס חולדות לבניין מגורים: 450 – 350 ש”ח

שימו לב – ריסוס בניין ימנע מהחולדות למצוא בבניין תנאים טובים לקינון והתרבות, אך במקרים של הימצאות חולדות במקום המחיר להדברת חולדות בבניין יקבע לפי רמת הנגיעות והיקף הבעיה.

שימו לב – הדברה נגד חולדות לוועד בית של בניין, כוללת: ריסוס חדר המדרגות, הלובי, חדר המקלט, בורות הביוב של הבניין, חדר האשפה וסביבתו, חדר הגז, ארונות החשמל, ובנוסף ריסוס למעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים לבצע הדברת חולדות בבניין, כל בעלי הדירות באותו בניין יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברה נגד חולדות (או סוגי מזיקים נוספים) בדירה.

מחירי ריסוס נגד חולדות בבית

 • ריסוס דירה עם 2 חדרים: 240 ש”ח
 • ריסוס דירה עם 3 חדרים: 250 ש”ח
 • ריסוס דירה עם 4 חדרים: 280 ש”ח
 • ריסוס דירה עם 5 חדרים: 300 ש”ח
 • ריסוס בית פרטי עם חצר או דירת קרקע: 800 – 300 ש”ח
  (תלוי בשטח הבית ובגודל החצר של הדירה)

מחיר מלכודת נגד חולדות

 • טווח מחירים עבור מלכודת חולדות: 150 – 50 ש”ח
  (תלוי בסוג ובגודל המלכודת)
 • מחיר מלכודת חולדות רב פעמית בטיחותית: 250 ש”ח
 • מחיר מלכודת קפיץ מקצועית תוצרת ארה”ב: 35 ש”ח
 • מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים: 25 ש”ח

שימו לב – עלות למשלוח עד הבית ללא הגעת מדביר: 50 ש”ח

חברת גור הדברות

חברת גור הדברות מתמחה בהדברת חולדות מקצועית ומעניקה שירותי הדברה נגד חולדות באזור המרכז – תל אביב, רמת גן, חולון, בת ים, רחובות, ראשון לציון, ובכל הערים הסמוכות. אנו מתחייבים לבצע הדברה נגד חולדות בצורה מקצועית שתביא לתוצאה יעילה של הרחקת חולדות מאזור הבית, באמצעות שימוש בכמה שיטות הדברה נגד חולדות ושימוש יעיל של הדברה ירוקה ככל האפשר.

צוות המדבירים שלנו יעניק לכם הסבר מקצועי ומפורט בנוגע לדרכי טיפול מונע כדי לוודא את הרחקת החולדות מהבית גם בעתיד הקרוב, לאחר ביצוע הדברה במקום.

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר חולדות מומלץ ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו