טיפים והמלצות למציאת מדביר מומלץ

 

הדבר הראשון שעליכם לבדוק כאשר אתם מחפשים מדביר מומלץ לבצע הדברת מזיקים בבית או בעסק הוא – רישיון היתר הדברה שמעניק לאותו מדביר הסמכה לביצוע פעולת הדברת מזיקים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מדבירים שאינם מחזיקים בהיתר הדברה מסוג זה אינם מורשים לעסוק בתחום הדברת מזיקים ואסור לאפשר להם לבצע שירות מסוג זה! העיסוק בהדברת מזיקים ללא היתר הדברה עלול להיות מסוכן ולגרום לאסון תברואתי ובריאותי של ממש. לצפייה בהיתר הדברה – לחצו כאן.

 

לאחר שבדקתם את הרישיונות וההסמכה המקצועית שמאפשרת למדבירים לפעול בתחום, עליכם לבחון את רמת הידע והבקיאות של אותו מדביר בתחום המזיקים שאותם אתם מבקשים להדביר. היתר הדברה מעניק למדבירים את הרשות לעסוק בתחום לאחר היכרות עם הסכנות שכרוחות בשימוש לא נכון בחומרי הדברה רעילים, אך הוא לא בודק את רמת הידע שלהם בנוגע לאורחות החיים של המזיקים השונים. מדביר מומלץ שיביא לפעולת הדברת מזיקים יעילה חייב להבין את אורחות חייו של המזיק ועל ידי הידע הנ”ל הוא יוכל להתאים את פעולות ההדברה השונות להבאת תוצאה יעילה ומיגור המזיקים מהמתחם!

הדברת מזיקים - הדברה במרכז בתל אביב בראשון לציון ברחובות חייגו עכשיו 054-3964646 072-2303387

סוגי מזיקים שונים – שיטות הדברה שונות

 

הדברת חרקים – פעולה של הדברה נגד חרקים נעשית בדרך כלל באמצעות ריסוס או באמצעות מלכודות. ישנם גם חומרי הדברה ירוקים שפותחו לאחרונה והם מאפשרים הצבת פיתיון לחרקים, אותו הם אוכלים או לוקחים אל מקום הקן שבו נמצאים חרקים נוספים, וכך מתים. קיים גם ג’ל להדברה ירוקה שפועל בשיטה דומה ונמצא יעיל מאוד כנגד נמלים או חרקים נוספים.

 

הדברת מכרסמים – פעולות הדברה נגד מכרסמים יכולות להתבצע באמצעות רעל נגד מכרסמים, מלכודות שונות שמתאימות לסוג המכרסם אותו אתם רוצים להדביר מהמתחם, או באמצעות ריסוס. במקרים של הדברת מכרסמים חשוב מאוד לוודא שמעבר לפעולת ההדברה אתם מקבלים גם הדרכה לטיפול מונע כדי שהמכרסמים לא יגיעו לקנן באזור שוב לאחר זמן קצר ותפוגת האפקטיביות של הרעל! מכרסמים מגיעים ממקורות נגישים בסביבה הקרובה ויש להם עמידות חזקה יחסית כנגד חומרי הדברה. במידה ולא תנקטו בהמשך טיפול מונע והפיכת האזור ללא ידידותי עבורם, הם יברחו בעת ביצוע ההדברה וישובו לאחר שהמקום יאפשר זאת שוב. גם במידה והמכרסמים לא ישובו ותצליחו להדביר אותם ביעילות, יכולים להגיע מכרסמים אחרים למקום דרך אותם המקורות שאלו הקודמים הגיעו, אז תצטרכו שוב להזמין הדברת מכרסמים.

 

יש לשים דגש חשוב על מדבירים שמשתמשים ברעל נגד מכרסמים ולוודא שהם נוקטים באמצעי זהירות! רעל נגד מכרסמים יכול להיות מסוכן מאוד בעבור ילדים ובעלי חיים, לכן קיימות שיטות לשימוש ברעל בצורה בטוחה על ידי השימוש בתיבות מאובטחות שאליהן רק למכרסמים תהיה גישת כניסה וכך תימנע האפשרות של נגישות ילדים קטנים או חיות מחמד לרעל.

 

הדברת פשפשים או פרעושים – סוג מזיקים זה מגיע לרוב דרך בעלי החיים הביתיים, ויש לביצים של הפשפשים והפרעושים עמידות מאוד ארוכה כאשר הם נמצאים בשלב הביצה. ביצי הפשפשים לא צריכים את הימצאות הנקבה המטילה על מנת לבקוע וברגע שהטמפרטורה חמה מספיק הם יבקעו ויתחילו לעקוץ ולהטיל ביצים נוספות! ביצי פשפשים ופרעושים יכולות לשרוד מעל חצי שנה עד לבקיעתן, לכן הטיפול במקום נגוע בפשפשים או בפרעושים מחייב טיפול מקיף שכולל התייחסות לבעלי החיים שנושאים את המזיקים על גופם, טיפול הדברה נגד פשפשים ופרעושים בגינה בנוסף לטיפול שנעשה בתוך הבית, וטיפול מונע שלא יאפשר את בקיעת הביצים שקיימות במתחם ויגרום להופעתם המחודשת של הפשפשים והפרעושים בבית.

 

הדברה נגד ג’וקים או מקקים – בעולמם של הג’וקים ישנם סוגים שונים ומגוונים ולכל אחד מהם אופי שונה ואורחות חיים שונים. רוב האנשים שמזמינים הדברה נגד ג’וקים בבית, מתייחסים למקק הפופולארי ביותר – תיקן גרמני. תיקן גרמני הוא ג’וק נפוץ מאוד במרחב הביתי והוא לרוב מחפש מקומות חמים ולחים כדי לקנן בהם. בית עם ג’וקים מסוג תיקן גרמני יחייב טיפול הדברה נגד תיקנים בכל מקומות המסתור שבהם הם מקננים – בארגז חוטי החשמל של תנור האפייה, בתוך מתקן התמי 4 שמשמש לשתיה, בחלקו האחורי של המקרר, וכמובן בכל מקורות הביוב והאינסטלציה של הבית, דרכם מגיעים התיקנים לבית. במידה ויש בבית שלכם גם סוגי ג’וקים או מקקים נוספים, הדברה נגד תיקנים תמצא יעילה ותוכל למגר גם אותם מהמתחם. מדביר מומלץ ומקצועי ידע לאבחן ולהבין איזה סוגי ג’וקים נמצאים בבית וכך להתאים את הנקודות שבהם הוא מתמקד עם פעולות ההדברה כדי להביא להשמדתם. הדברה נגד ג’וקים יכולה להתבצע באמצעות ריסוס בבית או באמצעות ג’ל הדברה ירוקה, או בשיטת הדברת מזיקים משולבת לשתי הדרכים.

 

הדברת נמלים – על מנת להגיע לתוצאות הדברת נמלים יעילות, על המדביר למצוא את כל מקורות הקינון של הנמלים באזור! לרוב נמלים לא מסתפקות בקן נמלים אחד והן בונות כמה קנים על מנת להבטיח את הישרדותן. במידה ותבצעו הדברת נמלים ותשמידו קן נמלים אחד, הנמלים מיד יבחינו בסכנה ויתחפרו עד יעבור זעם. הדברת נמלים חייבת להתייחס גם לאיטום סדקים בקירות וסתימת מקורות מעבר שמשמשים את הנמלים כדי להגיע לבית ולסביבתו הקרובה, ובמידה והבית נמצא בקרבת שטח חקלאי או אזורי בניה, לבצע סימון סביב המתחם של הבית באמצעות חומר הדברה מונעת, כך הנמלים יבינו שאזור זה הוא מחוץ לתחום. הדברת נמלים יכולה להתבצע באמצעות גרגירים שמשמשים לפיתיון, באמצעות ג’ל הדברה ירוקה, על ידי ריסוס נגד נמלים, ובעוד מגוון שיטות הדברה שונות, בהתאם לסוג הנמלים בבית ובהתאם לעונה בשנה ותנאי השטח. על מנת להגיע לתוצאות הדברת נמלים יעילות אתם חייבים למצוא מדביר מומלץ ומקצועי שמבין את עולם הנמלים לעומק.

 

המלצות לסיכום

ישנם סוגי רבים נוספים של מזיקים שמוצאים את דרכם לבית, ולכל אחד מהם אופי שונה ושיטת הדברה שונה שתביא לביצוע הדברה יעילה ומקצועית! אמנם בדיקת רישיונות המדביר הם עניין חשוב שאין להקל בו ראש, אך על מנת לוודא שמולכם מדביר מומלץ שיכול לתת מענה לביצוע הדברת מזיקים בבית – עליכם לוודא שאותו מדביר מומלץ מכיר ומבין את אופי החרק או המזיק אותו אתם מבקשים להדביר מהבית.

 

במידה וחברת הדברה הציגה בפניכם רישיונות לביצוע העבודה שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, וודאו שאותו מדביר שנשלח אליכם לבית הוא זה שמופיע על היתר ההדברה! אסור בשום פנים ואופן לאפשר לעובד בחברת הדברה, שאין בידו היתר הדברה על שמו, לבצע פעולות הדברת מזיקים בבית או בעסק, גם כאשר הוא עובד תחת אדם אחר שיש בידו היתר והסמכה לביצוע ההדברה. תוכלו לבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה ולוודא שאותו מדביר מומלץ מופיע ברשימת מדבירים בעלי היתר והסמכה בתוקף.

 

גור הדברות

הדברה במרכז בתל אביב בראשון לציון ברחובות - הדברת מזיקים מחיר“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה,
רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

אנו פועלים בכל אזור המרכז, לפרטים נוספים :

 

מדביר מומלץ בראשון לציון     |     מדביר מומלץ בתל אביב     |     מדביר מומלץ ברחובות

מדביר מומלץ בחולון      |      מדביר מומלץ ברמת גן      |      מדביר מומלץ באזור המרכז

הדברה לעסקים     |

 

לכל שאלה בנושא הדברת מזיקים בבית או בעסק אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך המייל או בשיחת טלפון. נשמח לעמוד לרשותכם ולהדריך אתכם כיצד לבצע הדברת מזיקים יעילה ומקצועית!

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה חולון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

הדברה בתל אביב