fbpx

הדברת מכרסמים

יש שיטות שונות ומגוונות לביצוע הדברת מכרסמים בצורה יעילה. בחירת שיטת ההדברה תלויה בתנאי השטח של המקום אותו נרצה להדביר. מדביר מכרסמים מנוסה לרוב ישלב בין כמה שיטות הדברה שונות, לאחר בחינת התנאים במקום והבנת תמונת המצב שמאפשרת למכרסמים להגיע למקום ולהתפשט בו.

עכברים וחולדות

גור הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות ופועלת בתחום הדברת מזיקים כבר למעלה מ- 30 שנים. ישנן שיטות שונות להדברה, והן מותאמות לסוגי המזיקים שאותם אנו רוצים להדביר. בעולמם של המכרסמים קיימים בעיקר שני סוגי מזיקים שאנו פוגשים – עכברים, וחולדות.

הדברת מכרסמים - למה זה חשוב?

למכרסמים יש כושר הסתגלות גבוה לתנאי שטח קשים, והם לא בוחלים באמצעים כדי להגיע אל מקורות המזון השונים. הם נקראים “מכרסמים” בגלל שהכלי השימושי ביותר עבורם זה לכרסם את דרכי המעבר שלהם דרך כל מכשול שמהווה בפניהם מחסום למעבר.

הם יכרסמו חוטי חשמל, צינורות פלסטיק שמשמשים את מערכת הביוב של הבית, צינורות גז, רהיטים, וכל דבר שהפתח שייווצר בו ישמש אותם למעבר קל כנתיב בריחה מסכנה אפשרית. הדברת מכרסמים בשלב מוקדם של הופעתם באזור תמנע נזקים כבדים לרכוש.

העברת חיידקים ומחלות

הדברת מכרסמים גם תמנע מהם להעביר מחלות שונות לבני הבית ולחיות המחמד. מדובר בחיות שבכל אזור שבו הן מקננות נוצר סירחון שמביא איתו תולעים ותופעות אחרות שגורמות לתנאי שטח אופטימליים למחלות שונות.

מעבר לכך, מכרסמים נושאים בעצמם מחלות שונות ומאחר ודרך ההתגוננות שלהם מפני סכנה אפשרית היא על ידי נשיכה, הם עלולים לנשוך את חיות המחמד או אפילו את אחד מיושבי הבית שהחליט ללכת לשירותים באמצע הלילה וכתוצאה מכך הפתיע את המכרסמים בזמן החיפוש אחרי מזון.

מפת עמוד - תוכן עניינים

שאלות על מכרסמים

במה שנוגע להדברה יש 3 סוגי מכרסמים רלוונטיים: חולדה, עכבר וחפרפרת.

הדבר שמייחד הדברת מכרסמים מכל הדברה אחרת, זה שצריך לבצע אותה בכמה שלבים. זה לא לבוא לרסס וזהו.

הדברה ירוקה זה הדברה ללא שימוש ברעל. מלכודות נגד מכרסמים נחשבים להדברה ירוקה.

מקומות המסתור יהיו אלו שאין לבני האדם גישה אליהם. בתוך הקיר, מתחת לרצפה, בצינורות האינסטלציה, בתוך מכשירי חשמל, במרתף וכדומה.

מעבר לסכנה בהרעלת בעלי חיים או ילדים, לא תרצו שמכרסם ימות בתוך הקיר או במקום שיעלה הרבה כסף לפרק.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

הדברת עכברים

העכבר הוא יונק קטן שמשתייך למשפחת המכרסמים. עכברים אוהבים להישאר קרוב אל בני האדם מטעמי נוחות בקרבת מקורות המזון שמאפשרים להם לשרוד. העכבר יכול להגיע לגודל של כ – 10 סנטימטרים וצבעו יכול להיות בכל הגוונים השונים שבין לבן וחום. העכבר הוא מכרסם צמחוני אך כדי לשרוד הוא יאכל כל מה שנקלע בדרכו, כולל שאריות בשר ואפילו בשר של עכברים אחרים שמתו.

לעכבר יש כושר הישרדות גבוה מאוד מהסיבה הפשוטה – הוא לא מתפנק. אם הוא רעב ואין אוכל בקרבת מקום הוא יכול לאכול אפילו את הזנב של עצמו. כך הוא יצבור כוח מחודש לחיפוש אחר מקורות מזון. העכבר זהיר מאוד, לכן הוא פעיל בעיקר בשעות הלילה.

קצב התפשטות מהיר במיוחד

נקבת העכבר תמליט בסביבות ה – 6 גורים, בהריון שנמשך כשלושה שבועות בלבד. כבר בגיל חודש אחד העכברים הקטנים מתחילים לפעול בצורה עצמאית בחיפוש אחר מקורות מזון. ברגע שיצליחו למצוא מזון ומחילות מסתור, הם יתחילו להתרבות. העכברים לא מוגבלים בתקופת המתנה ארוכה בין היריון להיריון. כשבוע לאחר המלטה הנקבה כבר יכולה להתעבר שוב, לכן קצב ההתפשטות שלהם מהיר במיוחד.

הדברת עכברים חייבת להיעשות בצורה יעילה שמגיעה על למקור בו מקננת המשפחה המורחבת. מספיק שנשאר עכבר אחד במחילת המסתור ותוך זמן קצר שוב יהיו המון עכברים במקום.

הדברת חולדות

החולדה גם היא יונק שמשתייך למשפחת המכרסמים, אך היא גדולה יותר מהעכבר ויש לה כישורי הישרדות טובים יותר ממנו. חולדות מתאפיינות בחוש ריח וחוש שמיעה מאוד מפותחים. היא מסוגלת לעמוד בתנאי שטח מאוד קשים של קור או חום. היא מסתגלת כמעט לכל מצב כדי שתוכל לשרוד בתנאי שטח שונים, מאתגרים ככל שיהיו.

מאחר והחולדה נעזרת בחושים שלה כדי לפתח מיומנויות שיעזרו לה לשרוד, ברבות השנים היא הפכה לחיה מאוד אינטליגנטית. כחלק מצורכי ההישרדות שלה בתנאי שטח מאתגרים, היא מצליחה לפתח קישורים חברתיים. היא מודעות לסביבה ומבינה תרחישים שיעזרו לה להתרחק מאיום או סכנה אפשריות.

קבלו ייעוץ ממדביר מומחה

צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על השאלות שלכם. אנחנו כאן כדי להתאים עבורכם מגוון פתרונות להדברת מכרסמים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

מחיר הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים בבית

 • מחיר הדברת עכברים בדירה: 390 ₪
 • מחיר הדברה נגד חולדות בדירה: 390 ₪
 • הדברת מכרסמים בבית פרטי: 500 – 400 ₪
 • מחיר הדברת חפרפרת: 450 – 400 ₪
 • איסוף פגר של מכרסמים: 200 – 150 ₪

הדברת מכרסמים בעסקים

 • מחיר הדברת מכרסמים בעסקים כגון – חנויות, משרדים, מחסנים, מפעלים וכדומה: 700 – 350 ₪
  (תלוי בגודל המתחם וברמת הנגיעות)

למידע על הדברה לעסקים – הדברה לבתי עסק

מחיר ריסוס מכרסמים לבניין

 • ריסוס לבניין נגד מכרסמים: 450 – 350 ₪

שימו לב – ריסוס לבניין מונע תנאי מחייה נוחים למכרסמים וגורם להם להתרחק. במקרים שישנה נגיעות קיימת של מכרסמים בשטח הבניין, מחיר הדברה מדויק וסופי יקבע לפי רמת הנגיעות ותנאי השטח הספציפיים בבניין.

מה כולל ריסוס לבניין? הדברת מכרסמים לוועד בית של בניין כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, ואת השטח ההיקפי של מעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין, כל דיירי הבניין יוכלו ליהנות מהטבה מיוחדת ולקבל 20% הנחה עבור הדברת מזיקים בדירה. הדברה פרטנית בדירה מחייבת תיאום מראש.

מלכודות נגד מכרסמים

 • מלכודת מקצועית נגד מכרסמים: 150 – 50 ₪
 • מלכודת חכמה ובטיחותית לשימוש רב פעמי: 250 ₪
 • מלכודת קפיץ למכרסמים תוצרת ארה”ב: 35 ₪
 • מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים בבית: 25 ₪

הערה – תוספת מחיר עבור משלוח עד בית הלקוח: 50 ₪

למידע נוסף על מלכודת חכמה רב פעמית – תיבת האכלה

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים הדברת מכרסמים? חייגו עכשיו:

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

למידע נוסף בנושא הדברת מכרסמים – לחצו כאן

המלצות ומידע נוסף

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביב

מכת חולדות בתל אביב

מכת חולדות בתל אביב וברמת גן בעקבות בניית הרכבת הקלה בגוש דן   האם מכת חולדות עומדת לערער את שלוות תושבי העיר תל אביב בקרוב? מה הסיבות לחשש הגדול בנושא? ואיך עליכם להתכונן כדי לוודא שאינכם מותקפים בהופעתן

קרא עוד » »
הדברת מכרסמים בבית או בגינה

הדברת חולדות – כל מה שצריך לדעת!

  חולדה היא חיה מסוכנת מכמה סיבות: 1. החולדות נושאות בגופן מחלות רבות 2. חולדה היא חיה בעלת חוצפה ותעוזה, היא לא תפחד לתקוף אפילו חתול שגופו גדול ממנה פי ארבע 3. החולדה גורמת לנזקים סביבתיים כאשר היא

קרא עוד » »
לכידת חולדות המלצות ומידע

הדברת חולדות בבית

איפה מסתתרות החולדות? החולדות חיות חכמות מאוד, הן יודעות איך לשרוד גם בתנאים קשים שמזיקים אחרים לא יצליחו לשרוד אותם. דבר נוסף שמאפיין את החולדות זה ההרס הרב שהן גורמות למקום שבו הן נמצאות. השבוע הזמינו אותנו לבצע

קרא עוד » »
לכידת חולדה בבית בתל אביב

הדברה נגד חולדות בבית

חולדות בבית חולדה לא מפחדת מאף אחד, היא לא תהסס לתקוף כלב או חתול ואפילו בן אדם בוגר, ברגע שהיא תרגיש מאוימת או שמישהו מנסה להפריד בינה ובין האוכל שהיא רוצה להשיג, לכן הדברה נגד חולדות בבית זו

קרא עוד » »
חייגו