הדברת ג’וקים

shutterstock_179379506

הדברת ג’וקים

ג’וקים או תיקנים ? מה ההבדל ?

למעשה אין הבדל, אנו נוטים לקרוא להם ג’וקים כשם כללי שמגדיר את כל הסוגים שלהם תחת הגדרה עממית קלה ונוחה אותה כולם מבינים.

למעשה מדובר בתיקנים מסוגים שונים, כאשר הנפוץ ביותר בישראל הוא – תיקן גרמני. הדברת ג’וקים מסוג זה מצריכה הבנה כללית של התיקן וסוגיו השונים על מנת שהוא לא יוכל לחזור ולקנן בביתנו לאחר שבוצעה ההדברה.

ג’וקים צריכים הגנה, מזון ומקור מים, לכן בתוך הבית או בתוך תעלות הביוב הם מוצאים מסתור ושם מתרבים בקצב אדיר שגורם להם לחדור אל ביתנו בחיפוש אחרי דברים אלו שמקיימים אותם. הדברת ג’וקים לא יכולה להתבצע רק על ידי שמירה על בית נקי כי את המזון הם מוצאים בשפע בכל בית, גם אם הוא נקי להפליא. כמו כן, בתוך הבית קיימים מקומות מסתור רבים עבורם.

הדברת ג’וקים יעילה צריכה לייצר מצב בו אנו מגיעים לכל אותם מקומות מסתור ומדבירים באופן טוטלי את קיום חיי הקהילה של הג’וקים בהם. הג’וקים הם מזיקים שלרוב גורמים לנו לתחושת גועל ובצדק, הם מפגע תברואתי חמור ומסוכן מאחר והם מובילים עמם חיידקים ומחלות מתוך מערכות הביוב ופחי האשפה ישירות אל מגרת הלחם ותנור האפייה שם נמצא המזון אותו אנו צורכים במחשבה שהוא נקי ושמור היטב.

 

מהם סוגי הג’וקים הקיימים ?

ניתן למצוא בישראל ארבעה סוגי ג’וקים (תיקנים)

תיקן גרמני

  • התיקן הגרמני שצבעו חום והוא מגיע עד לאורך של סנטימטר וחצי, ניזון מהחי ומהצומח והמזון החביב עליו ביותר הוא אוכל רקוב כך שלרוב הוא יבוא לבקר בפחי האשפה, שנמצאים במטבחים. הוא פועל בעיקר בלילה וקצב ההתרבות שלו גדול ומהיר מאוד. הוא אחד הג’וקים המזיקים ביותר והוא מקור להמון מחלות וחיידקים שמוצאים את דרכם אל בני האדם.

תיקן אמריקאי

  • התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש לו יכולת לעוף בעזרת כנפיים. הוא ניזון מהחי ומהצומח ולרוב הוא יסתתר בתוך המטבח ובצינורות הביוב.

תיקן הפסים

  • תיקן הפסים החום צבעו חום בהיר, יש לו פסים לרוחב על החזה, גופו צר ויש לו כנפיים בולטות. הוא ניזון מהחי ומהצומח והוא לרוב יתמקם במקומות מעופשים שיש בהם טחב.

תיקן מזרחי

  • התיקן המזרחי צבעו כהה יותר והוא נראה כמעט שחור, הוא גדול יותר מיתר התיקנים והוא מגיע לגודל של כמעט 2.5 סנטימטר, הוא בעל כנפיים קצרות יחסית לגופו ומרכז הפעילות שלו היא בלילה. למרות הכנפיים אין לו יכולת לעוף והוא נוטה להתרבות במקומות מרובי אשפה. הוא מגיע אל תוך הבית במטרה לחפש מזון ומים אך יחזור אל מקור האשפה שם הוא בונה את ביתו.

הדברת ג’וקים מחייבת טיפול מקיף לחיסול הבעיה באופן מוחלט וכמו כן המשך טיפול מונע כדי שהם לא יחזרו לקנן בתוך מוצרי החשמל או להופיע בחיפוש אחרי מזון אצלנו בבית.

 

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת ג’וקים בבית או בעסק – לחצו כאן
או התקשרו לטלפון – 054-3964646
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת ג’וקים באופן יעיל, מקצועי וזול.

זיהוי מקור הנגיעות של האזור בג’וקים ( בביוב ) וביצוע ריסוס כדי שלא יוכלו להגיע לבית

 

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

 

מחיר הדברת ג’וקים

 

הדברה אורגנית / טבעית

 

ג’ל הדברה נגד ג’וקים בבית : 100 ש”ח עבור 30 גרם ג’ל

 

הדברה ירוקה נגד ג’וקים

טיפול בריסוס ירוק ובג’ל


הדברה לדירת שני חדרים : 300 – 260 ש”ח

הדברה לדירת שלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

הדברה לדירת ארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

שימו לב בנגיעות קשה של ג’וקים בבית המחיר יכול לעלות בהתאם

** הדברה מסוג זה יעילה גם נגד נמלים, לפרטים – הדברת נמלים

 

מחיר ריסוס ג’וקים בבית


ריסוס ג’וקים לדירה עם 2 חדרים : 240 ש”ח

ריסוס ג’וקים לדירה עם 3 חדרים : 250 ש”ח

ריסוס ג’וקים לדירה עם 4 חדרים : 280 ש”ח

ריסוס ג’וקים לדירה עם 5 חדרים : 300 ש”ח

ריסוס נגד ג’וקים לבית קרקע : 800 – 300 ש”ח (תלוי בגודל הבית והחצר)

 

ריסוס ג’וקים בבניין קומות


הדברה נגד ג’וקים לבניין 3 קומות : 300 ש”ח

הדברה נגד ג’וקים לבניין 4 קומות : 340 ש”ח

הדברה נגד ג’וקים לבניין 5 קומות : 390 ש”ח

הדברה נגד ג’וקים לבניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

שימו לב הדברה נגד ג’וקים לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.
שימו לב כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה עבור הדברת ג’וקים בבית.

 

מחפשים מדביר מומלץ להדברת ג’וקים בבית ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא הדברת ג’וקיםלחצו כאן

הדברה בתל אביב