הדברת נמלים

סקיצה-גיאת-למדבקה-2-נמלים-300x234הדברת נמלים

שיירות הנמלים עובדות באופן נמרץ להשיג אוכל ולהעביר אותו אל הקן, שם הן מתרבות ומייצרות חיילים נוספים שמצטרפים אל המירוץ אחרי המזון שלנו. אנו נפגשים בהן כאשר שכחנו חתיכת לחם במקום כלשהו או כשפתאום אנו מבחינים במטבח בשובל נמלים ארוך, לנמלים יש תפקיד חשוב בטבע ולכן צריך להגדיר להן באמצעות הדברה חכמה מהן הגבולות שבהם אנו לא רוצים את נוכחותם!

 

הנמלים נראות לנו אותו הדבר אך למעשה קיימים בישראל למעלה ממאה וחמישים סוגים שונים של נמלים ולכל סוג יש דפוסי התנהגות שונים וצרכים שונים אותם הם מנסים להגשים כשהם פולשים אלינו למרחב הפרטי. הדברת נמלים מתחילה בשלב האבחון והזיהוי של סוג הנמלים ולפי סוגם ניתן להבין את אופי המושבה שלהם וכך להדביר אותן בקלות ולרוב בשימוש בחומרי הדברה ירוקים שלא מהווים סיכון ליושבי הבית ולחיות המחמד כלל.

 

איך מדבירים נמלים ?

כדי להדביר את הנמלים באופן שימנע את חזרתם צריך להגיע למיקום המושבה שלהן ולאתר את הדרכים והמחילות שהן יצרו כדי לנוע דרכן ולחדור לכל מקום בו ניתן למצוא אוכל פוטנציאלי. לרוב המנהרות שהנמלים יוצרות עוברות דרך סדקים בקירות כך הן גורמות נזק נוסף לרכוש ולרהיטים שבגלל המחילות שהן יוצרות עלול לייצר ריקבון וחוסר עמידות מול לחות ותנאים נוספים שיגרמו להרס ולנזק ברכוש. נדמה לנו שהנזק היחיד שהנמלים גורמות הוא המטרד שהן מהוות כשהן חודרות לכל פינה ופינה אך למעשה הנזק שהן גורמות גדול הרבה יותר והוא עלול לייצר נזק עתידי שעלול לעלות לנו כסף רב! הדברת נמלים זה נושא רציני שדורש טיפול מקצועי שיחסל את המושבה שלהן ואת התפשטותן במרחב הנגוע וכמו כן נציגי גור הדברות ידריכו אתכם כיצד לתחזק טיפול מונע שלא יאפשר להן לחזור ולקנן בקרבת מקום.

 

 

קן נמלים בבית

מתחם הקינון של הנמלה המטילה, היא המלכה של המושבה, יכול להיות מתחת לרצפה, במרווחים שבין הארונות או אפילו בתוך קירות הבית כשהן נעות דרך מעברי החשמל באופן שמונע מאיתנו לאתר את הנמלה המטילה שבשבילה כל הנמלים עובדות. לרוב הנמלים אוספות פירורים בודדים וכך קשה לנו להבחין בהיווצרותו של הקן שעתיד לגרום לנזק רב.

אם ראיתם נמלה אחת זה אומר שיש מושבה של נמלים בקרבת מקום וסביר להניח שהוא נמצא בתוך הבית, במקום מוגן בו הן יוכלו להסתתר במשך כל השנה! לא צריך להגיע למצב קטסטרופלי של נחילי נמלים כדי להתחיל לטפל בבעיה, עדיף להזמין הדברת נמלים עוד בשלב הראשוני וכך הטיפול יהיה מהיר, זול ויעיל וגם הנזק בקירות וברהיטים יהיה קטן יחסית.

אם יש לכם נמלים קטנות וצהובות בבית, כדאי מאוד לבדוק שלא מדובר בנמלת האש הידועה לשמצה. נמלת האש מצריכה התייחסות וטיפול מיידי של דברה. למידע ופרטים נוספים על זיהוי וטיפול נגד נמלת האש, בקרו בדף הבא – נמלת האש.

 

טיפול מונע להדברת נמלים

הטיפול המונע לחזרתן של הנמלים יכול להתבצע על ידי אטימת הפרצות ומנהרות שהן יצרו, סגירת האוכל והסוכר בכלים הרמטיים אך למעשה עין אנושית לא מסוגלת למצוא את כל המעברים שהנמלים יצרו ולכן טיפול מונע מסוג זה לא יאפשר הדברת נמלים באופן מוחלט וסביר להניח שהמושבה תמשיך להתקיים ובסופו של דבר תמצא את דרכה חזרה אל הבית. בגור הדברות תקבלו הסבר והדרכה מקיפה כיצד ניתן למנוע את חזרתן של הנמלים לאחר שאנו נטהר את הבית ונשמיד את המושבה ואת הקן בו יושבת הנמלה המטילה.

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

 

מחיר הדברת נמלים

 

הדברת נמלים ירוקה

טיפול בריסוס ירוק ובג’ל

 

טיפול נגד נמלים לדירת שני חדרים : 300 – 260 ש”ח

טיפול נגד נמלים לדירת שלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

טיפול נגד נמלים לדירת ארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

שימו לב – במקרים של נגיעות קשה, או בבית פרטי עם חצר, מחיר הדברת נמלים ישתנה בהתאם לתנאי השטח

הערה – הדברה זו יעילה גם נגד תיקן גרמני, לפרטים – הדברת תיקן גרמני

 

מחיר ריסוס נמלים בבית

הריסוס יעיל גם כנגד מקקים (תיקנים) וחרקים נוספים


הדברה נגד נמלים לדירת 2 חדרים : 240 ש”ח

הדברה נגד נמלים לדירת 3 חדרים : 250 ש”ח

הדברה נגד נמלים לדירת 4 חדרים : 280 ש”ח

הדברה נגד נמלים לדירת 5 חדרים : 300 ש”ח

הדברה נגד נמלים לבית קרקע : 800 – 300 ש”ח (תלוי בשטח הבית והחצר)

 

ריסוס לבניין קומות


ריסוס נמלים לבניין 3 קומות : 300 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 4 קומות : 340 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 5 קומות : 390 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

שימו לב הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.
שימו לב כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברת נמלים בבית.

למידע נוסף אודות מחיר הדברת נמלים, בקרו בדף הבא – מחיר הדברת נמלים.

 

מחפשים מדביר מומלץ להדברת נמלים בבית ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 למידע נוסף בנושא הדברת נמליםלחצו כאן

 

הדברה בתל אביב