fbpx

מדביר מומלץ בראשון לציון

הדברה בראשון לציון – טיפים והמלצות

בראשון לציון נושא הדברת מזיקים הוא נושא שהעניין והצורך בו עולה בכל בית. מדובר בעיר תוססת ודינמית, עיר שמרכזת חיי חברה פעילים מאוד, וכמו כן מרכזי מסחר ותעשייה רבים, נתונים שבלית ברירה מייצרים סביבה נוחה לקינון מזיקים מסוגים שונים, וכתוצאה מכך גם את הגעתם לבתי התושבים שנדרשים לחפש מדביר מומלץ בראשון לציון ולהזמין שירותי הדברה לבית. חרקים מגיעים לבתי התושבים בראשון לציון כתוצאה מהעובדה שמדובר בעיר מטופחת ומלאה בפינות חמד של טבע עירוני. כיכרות עם פרחים ועצים, פארקים קטנים לרווחת התושבים, גינות בבתים ובבניינים, ועוד מקומות רבים בעיר שמחייבים את קיומם של החרקים השונים על מנת שהטבע יוכל לצמוח ולפרוח בצורה טבעית וחיה.

מתי מתחילה הבעיה?

הבעיה מתחילה ברגע שהחרקים הללו מוצאים את דרכם אל תוך הבית שלנו, שם הם הופכים למטרד שגורם לאי נוחות ומפר את איכות החיים בבית. בתי תושבים רבים מונים גם חיות מחמד שדרכם מזיקים שונים תופסים טרמפ אל תוך הבית. המזיקים הפופולריים ביותר, שמגיעים לבית דרך חיות המחמד (לרוב כלבים וחתולים), הם פרעושים ופשפשים. אך ישנם מקורות רבים ונוספים שמייצרים מצב בו המזיקים מגיעים לתוך בתי התושבים, בין היתר: כיני יונים, צרעות או דבורים שמחליטים לבנות קן במסילות של החלון או במזגן, חולדות ועכברים, תיקנים, טרמיטים, ועוד.. בשורה התחתונה – הדברה בראשון לציון זהו צורך ממשי שעולה בכל בית!

 

שווה בדיקה – מנחם הורוביץ יצא לבדוק איך עושים הדברה

 

איך מוצאים מדביר מומלץ בראשון לציון ?

ראשית כדאי להבין שקיימות שיטות שונות ומגוונות להדברת מזיקים, משימוש בריסוס לבית כדרך להדברה ועד השימוש בחומרי הדברה ירוקה שמגיעים בצורת ג’ל או מלכודות. לא כל אחת מהשיטות יעילה באותה המידה כנגד סוגי המזיקים השונים. כאשר אתם מחפשים מדביר מומלץ בראשון לציון, כדאי להבין תחילה איזו שיטת הדברה מתאימה יותר לסוג המזיקים אותם אתם מבקשים להדביר מהבית. במקרה של הדברת פרעושים ופשפשים המדביר המומלץ יכול להיות א’, ובמקרה של הדברת טרמיטים דווקא מדביר ב’ יכול להיות המומלץ ביותר עבורכם! נרכז עבורכם רקע כללי ומידע שיעזור לכם לבחור מדבירים מומלצים להדברה בראשון לציון.

 

  • למידע נוסף בנוגע להדברת מזיקים בראשון לציון – לחצו כאן

 

הדברת מכרסמים בראשון לציון

המכרסמים הנפוצים ביותר, ואלו שסביר להניח שנפגוש אצלנו בבית, הם עכברים וחולדות. המכרסמים מוצאים בבית שלנו מקום מסתור בו יוכלו לקנן ולהתרבות בגלל הזמינות והנגישות למקורות מזון, שיאפשרו להם לעשות זאת ללא הסכנות שאורבות להם כאשר הם בחוץ.

הדברת מכרסמים בראשון לציון היא נושא נפוץ מכמה סיבות עיקריות:

ריבוי פסולת במרכזי מסחר עירוניים, והימצאותם של שטחים חקלאיים או חופי ים שבהם נמצאים המכרסמים באופן טבעי. הדברת מכרסמים בבית חייבת להיעשות באמצעות לוכד מכרסמים, זאת על מנת שהרעל נגד מכרסמים לא יהווה סיכון לחיות המחמד בבית ולילדים הקטנים. אך הבעיה לא נפתרת ברגע שלוכד העכברים והחולדות תפס וגירש את המכרסמים מתוך הבית, הרי מכרסמים אלו הגיעו לבית ממקור חיצוני כלשהו.

במקביל ללכידת המכרסמים המדביר נדרש לזהות גם את המקור שממנו הם הגיעו ולטפל בו באופן נקודתי על מנת למנוע את חזרתם לבית. במקרים של בורות ביוב או גג של בניין, מדביר מומלץ ידע להשתמש ברעל בצורה אחראית שלא תסכן את הסביבה, ובמקרים של נגיעות קשה יותר הוא יפתח פנייה במוקד העירוני של ראשון לציון על מנת שהנגיעות תקבל התייחסות רחבה יותר וכך תביא להרחקתם מהאזור ותמנע את חזרתם לבתי התושבים באזור הנגוע.

 

למידע נוסף – הדברת עכברים  |  הדברת חולדות  |  לוכד מכרסמים

 

לכידת חולדה במשרד

 

ריסוס בראשון לציון

ריסוס לבית בראשון לציון יכול לשמש כאופציה להדברת מזיקים מסוגים שונים, לרבות הדברת תיקנים, הדברת נמלים, עש, כיני יונים ועוד.. היתרון הברור באופציה של ריסוס לבית הוא היכולת של הריסוס לחדור אל כל הסדקים והחריצים שיד אדם לא משגת בהם. הפצת חומרי הדברה בצורה של ריסוס מאפשרת לחומרי ההדברה להתפשט בתוך כל אותם מקומות צרים בבית וכך להביא להדברה מאוד יעילה נגד מזיקים.

 

הדברה ירוקה בראשון לציון

בשנים האחרונות המודעות להדברה ירוקה תפסה תאוצה ועלתה מאוד בקרב חברות ההדברה, וכך גם החידושים בתחום הדברת מזיקים שמציעים ריסוס בחומרי הדברה ירוקה. חומרי הדברה ירוקה בראשון לציון, כמו גם בכל עיר אחרת, מאפשרים שימוש חכם ונטול סיכונים לחיות המחמד בבית ולילדים קטנים שרגישים הרבה יותר לריכוזי הרעלים שנמצאים בחומרי ההדברה הסטנדרטיים. ריסוס ירוק משלב חומרי הדברה סינתטיים יחד עם חומרי הדברה כימיים בריכוז רעלים נמוך, וכך הוא מצליח להיות יעיל להדברת מזיקים בבית ועדיין להפחית בצורה מאוד משמעותית את הסיכון שקיים בחשיפה לחומרי הדברה רעילים.

 

 

הדברת טרמיטים בראשון לציון

כיום כל בית מחויב כבר בשלבי הבנייה לבצע טיפול הדברת טרמיטים מונע ביסודות הבית, כך למנוע את הגעתם וקינונם ביסודות הבית בעתיד. טרמיטים מהווים סיכון ממשי לבית וליושביו, הם מכרסמים ומכלים את יסודות הבית, דבר שעלול להביא לקריסתו. טרמיטים דומים מאוד לנמלים באופן התנהלותם כמושבה שפועלת במרץ ומונה אלפי פריטים שמשרתים את הממלכה. הם עובדים בצורה מאורגנת ומסודרת, והנזק שהם גורמים לבית נוצר בצורה שיטתית ויסודית לאורך זמן, עד השלב שהנזק מהווה סיכון ממשי ליושבי הבית.

טיפול מונע כבר בשלבי הבניה

הבתים בראשון לציון מונים בניה חדשה וגם בתים ישנים שנבנו כבר לפני עשרות שנים ויותר. לא בכל הבתים התבצעה הדברת טרמיטים מונעת בשלבי הבנייה, לכן הדברת טרמיטים בראשון לציון יכולה להתייחס גם למקרים של נגיעות קיימת וגם לטיפול מונע שמחויב בחוק כבר בשלבי הבנייה. הטרמיטים מגיעים לבתי התושבים בראשון לציון ובערים נוספות באמצעות החול שמשמש לבנייה, או דרך חומרים אחרים שמשמשים לביצוע עבודות שיפוץ ותחזוקה במבנים חדשים או קיימים. פעולות שגרתיות כמו החלפת ריצוף בבית או בניית קירות גבס, יכולה להביא טרמיטים לתוך הבית וכך לייצר מצב עתידי מסוכן בו הטרמיטים מתרבים ומקימים מושבה ביסודות הבית.

מדביר טרמיטים מומלץ

הדברת טרמיטים דורשת מדביר מומלץ ובעל ניסיון בתחום הטרמיטים, ניסיון שלא כל המדבירים מוכשרים לו, על אף שיש להם היתר הדברה גם נגד טרמיטים. כאשר אתם מחפשים מדביר טרמיטים מומלץ בראשון לציון כדאי שתשאלו את חברת ההדברה כמה שאלות בנוגע לטרמיטים ותבחנו את הבקיאות של המדבירים בתחום. בקשו מהם שיפנו אתכם ללקוחות שנעשתה עבורם הדברת טרמיטים על ידי אותה חברת הדברה, וכך תוכלו לוודא שאכן מדובר בחברת הדברה שתשלח אליכם מדבירים מומלצים לטרמיטים בראשון לציון.

 

 

מה עוד בודקים מול חברת הדברה ?

על מנת לוודא שמדובר בחברת הדברה מקצועית שתעניק לכם שירותי הדברת מזיקים טובים ומקצועיים, עליכם לבקש מחברת ההדברה אחריות לתוצאות ההדברה! מדביר מקצועי לא יחשוש להעניק לכם אישור לאחריות ויתחייב להגיע לבצע הדברת מזיקים פעם נוספת במקרה שהבעיה לא נפתרה במלואה. במידה ולא תבקשו אחריות להדברה בבית או בעסק, חברת ההדברה תדרוש תשלום נוסף בעבור הדברה חוזרת, במקרה שהמזיקים חזרו שוב למתחם. מדביר מומלץ בראשון לציון לא יחשוש להתחייב לביצוע הדברת מזיקים בחינם למקרה שהמזיקים שבו לקנן באזור המודבר.

בדיקת מחירי הדברה

דבר חשוב ונוסף שעליכם לבדוק הוא נושא המחירים להדברה! ישנם תעריפים קבועים להדברת מזיקים בראשון לציון ועל מנת שתוכלו לוודא שחברת ההדברה שאליה פניתם אכן עומדת בקו המחירים להדברה שמקובלים בתחום, כדאי שתדעו מראש מהו טווח המחירים שהדברת מזיקים מסוג זה שאותו אתם דורשים לקיים אמורה לעלות. מדביר שמציע לכם מחיר נמוך מאוד, ככל הנראה לא מדביר שכדאי לקחת לביצוע העבודה, ולעומת זאת, מדביר שמציע מחיר גבוה מידי גם הוא לא מדביר מומלץ לביצוע העבודה.

כדאי למצוא מדבירים שהתעריף שלהם עומד במקום טוב באמצע ביחס למחירי הדברה בראשון לציון שמציעות חברות נוספות שפועלות בתחום.

 

 

חברת גור הדברות

חברת גור הדברות פועלת להדברת מזיקים בראשון לציון שנים רבות ויש ביכולתה להציע הדברת מזיקים מקצועית באחריות לתוצאות! פנו אלינו לייעוץ חינם ולקבלת הצעת מחיר – לחצו כאן.

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן