fbpx

הדברת עכברים

אחד המזיקים המטרידים ביותר לבני אדם ולרכוש בבית הם – העכברים. הם גורמים לנזקים כבדים, קשה לתפוס אותם והם מספיק חכמים כדי לחמוק מהמלכודות שאנו מייצרים ללכידתם. הדברת עכברים יכולה להתבצע בשני אופנים, האחד על ידי פיזור רעל כימי שלרוב יגרום לעכבר למות במקום לא ידוע וכך יוצר ריח רע ומפגע תברואתי חמור אפילו יותר ממה שהעכבר גורם בעצמו. הדרך השנייה היא על ידי הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה מתחלקת אף היא לשני אופנים:

1. שימוש באויביו הטבעיים של העכבר, כמו חתולים שימנעו ממנו לצאת ממקום המסתור וכתוצאה מכך יגרמו לו לברוח למקום אחר

2. שימוש במלכודות

מלכודות נגד עכברים

המלכודות הביתיות לרוב מצליחות לתפוס את העכבר הצעיר שלא מנוסה ולכן נופל בפח אך כאשר מדובר במכת עכברים גדולה יותר מהר מאוד יתר העכברים מבינים את הרעיון וכך חומקים מהמלכודות ומשארים אותנו עם בעיה שנותרה ללא מענה ופתרון.

מפת עמוד - תוכן עניינים

חברת גור הדברות

בגור הדברות אנו משלבים מספר שיטות להדברת עכברים באופן יעיל ובטוח, נציב בתוך הבית מספר מלכודות שונות ומתוחכמות, את הפעולה הזו תקדים הכנה שתגרום לעכברים להבין שאין מקום מסתור בטוח עבורם בתוך הבית, לכן הם יעזבו את המקום ויחפשו את מבוקשם במקום אחר. במקרים של הדברה נגד עכברים בתוך הבית נשתמש בשיטות הדברה ירוקות בלבד, כדי לא לסכן את יושבי הבית ואת חיות המחמד.

מאחר ועכברים נוטים לחזור שוב ושוב למתחם שממנו הם סולקו, השימוש בהדברה ירוקה לא יספק הרחקת עכברים קבועה למשך זמן רב, דבר המחייב שימוש גם בסוגי הדברה נוספים ומסוכנים יותר, אותם נפזר בפתחי הביוב הקרובים ובמקורות שמהם לרוב העכברים מגיעים אל הבית.. כך מצד אחד נדביר את הבעיה שנוצרה בתוך הבית ומצד שני נמנע את חזרתה.

כיצד ניתן לאבחן שאכן מדובר במכת עכברים?

העכברים יוצאים מפתחי המסתור שלהם רק בשעות הלילה כאשר הם מחפשים מזון, יש להם את היכולת לכרסם באריזות ולפתוח את השקית שבה נמצא האוכל. כמו כן, לכרסם בארונות המטבח כדי לייצר נתיב בריחה מהיר, במידה וננסה להפתיע אותם בשעת המעשה.

בשעות השקטות של הלילה ניתן לשמוע את קולות המכרסמים כאשר הם מצייצים, בעודם נלחמים על טרטוריה או כאשר הם מכרסמים מחילות במקומות שונים. הדרך הטובה ביותר לזהות שאכן מדובר בעכברים היא על ידי זיהוי הגללים שלהם (צואה) באזור המזון הנגוע.

העכברים עושים את הצרכים שלהם ממש באותו המקום בו הם אוכלים וכך כאשר נמצא במגירה גללים שחורים וקטנים נוכל לדעת בוודאות שאכן מדובר במכת עכברים וכדאי להזמין חברת הדברה שמתמחה בהדברת עכברים.

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

 • לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת עכברים בבית – לחצו כאן

צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת עכברים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

התשובה לכך היא בהחלט – לא! כדי לקטול את המכרסמים הקטנים צריך להשתמש בכמות רעל שבהחלט מהווה סיכון לילדים קטנים ולחיות המחמד שלנו. הפתרון היחיד העומד לרשותכם בתוך הבית הוא הדברה באמצעות לכידת העכברים ואת השימוש ברעל ניתן לעשות אך ורק בתוך פתחי הביוב שמחוץ לבית שאליהם חתולים, כלבים וילדים לא יכולים להגיע! כך נמנע מהעכברים גישה אל ביתנו דרך מקורות הביוב ללא סיכון לבני הבית ולחיות המחמד.

הדברת עכברים צריך לעשות בחכמה ודרוש לכך ניסיון רב והבנה של דרכי הפעולה של העכבר! בגור הדברות תוכלו למצוא את כל הפתרונות להדברת עכברים איכותית, יעילה וירוקה.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

 • לתיאום מדביר עכברים מומלץ, חייגו אלינו: 054-3964646

שירותי הדברה

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה.

אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים להדברה בצורה הטובה ביותר, תוך כדי גמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת עכברים

הדברת עכברים בבית

 • מחיר הדברת עכברים בבית: 390 ש”ח
 • הדברת עכברים בבית פרטי או דירת קרקע: 800 – 400 ש”ח
 • איסוף פגר של מכרסמים: 200 – 150 ש”ח

הערה – במידה ולאחר בדיקה נגלה שמדובר בחולדות ולא בעברים, המחיר עדיין יישאר אותו הדבר.

הדברת עכברים בעסק

 • מחיר הדברה נגד עכברים לעסקים כגון חנויות, מחסני מזון, מסעדות וכדומה: 700 – 350 ש”ח

(בכל הדברת עכברים מחיר סופי ייקבע בהתאם לגודל העסק)

ריסוס נגד עכברים בבניין

 • ריסוס נגד עכברים לבניין: 450 – 350 ש”ח

שימו לב – ריסוס עכברים לבניין מונע תנאי מחייה נוחים למכרסמים אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קיימת של מכרסמים בבניין המחיר יקבע לפי רמת הנגיעות הספציפית בבניין.

שימו לב – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה עבור הדברת עכברים בדירה.

 • למידע נוסף על ריסוס נגד עכברים בבית, לחצו – ריסוס לבית

מחיר מלכודות נגד עכברים

 • מחיר מלכודת עכברים: 150 – 50 ש”ח
 • מלכודת רב פעמית נגד עכברים: 250 ש”ח
 • מלכודת קפיץ מקצועית נגד עכברים (תוצרת ארה”ב): 35 ש”ח
 • מדבקה מיוחדת נגד עכברים: 25 ש”ח

שימו לב – עלות משלוח עד הבית: 50 ש”ח

 • למידע על לכידת עכברים ללא שימוש בחומרי הדברה, לחצו – לוכד עכברים
גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר עכברים מומלץ במרכז?

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייגו