הדברת עכברים

הדברת עכברים

אחד המזיקים המטרידים ביותר לבני אדם ולרכוש בבית הם – העכברים. הם גורמים לנזקים כבדים, קשה לתפוס אותם והם מספיק חכמים כדי לחמוק מהמלכודות שאנו מייצרים ללכידתם. הדברת עכברים יכולה להתבצע בשני אופנים, האחד על ידי פיזור רעל כימי שלרוב יגרום לעכבר למות במקום לא ידוע וכך יוצר ריח רע ומפגע תברואתי חמור אפילו יותר ממה שהעכבר גורם בעצמו. הדרך השנייה היא על ידי הדברה ירוקה.

 

ההדברה הירוקה אף היא מתחלקת לשני אופנים:

1. שימוש באויביו הטבעיים של העכבר, כמו חתולים שימנעו ממנו לצאת ממקום המסתור וכתוצאה מכך יגרמו לו לברוח למקום אחר  2. שימוש במלכודות.

 

שימוש במלכודות נגד עכברים

המלכודות הביתיות לרוב מצליחות לתפוס את העכבר הצעיר שלא מנוסה ולכן נופל בפח אך כאשר מדובר במכת עכברים גדולה יותר מהר מאוד יתר העכברים מבינים את הרעיון וכך הם חומקים מהמלכודות ואנו נשארים עם הבעיה ללא מענה ופתרון.

 

גור הדברות

בגור הדברות אנו משלבים מספר שיטות להדברת עכברים באופן יעיל ובטוח, נציב בתוך הבית מספר מלכודות שונות ומתוחכמות, את הפעולה הזו תקדים הכנה שתגרום לעכברים להבין שאין מקום מסתור בטוח עבורם בתוך הבית, לכן הם יעזבו את המקום ויחפשו את מבוקשם במקום אחר. במקרים של הדברה נגד עכברים בתוך הבית נשתמש בשיטות הדברה ירוקות בלבד, כדי לא לסכן את יושבי הבית ואת חיות המחמד. מאחר ועכברים נוטים לחזור שוב ושוב למתחם שממנו הם סולקו, השימוש בהדברה ירוקה לא יספק הרחקת עכברים קבועה למשך זמן רב, דבר המחייב שימוש גם בסוגי הדברה נוספים ומסוכנים יותר, אותם נפזר בפתחי הביוב הקרובים ובמקורות שמהם לרוב העכברים מגיעים אל הבית.. כך מצד אחד נדביר את הבעיה שנוצרה בתוך הבית ומצד שני נמנע את חזרתה.

 

הסבר על הדברת עכברים בסרטון וידאו של דקל מגור הדברות

 

כיצד ניתן לאבחן שאכן מדובר במכת עכברים ?

העכברים יוצאים מפתחי המסתור שלהם רק בשעות הלילה כאשר הם מחפשים מזון, יש להם את היכולת לכרסם באריזות ולפתוח את השקית שבה נמצא האוכל וכמו כן לכרסם בארונות המטבח כדי לייצר נתיב בריחה מהיר במידה וננסה להפתיע אותם בשעת המעשה. בשעות השקטות של הלילה ניתן לשמוע את קולות המכרסמים כאשר הם מצייצים בעודם נלחמים על טרטוריה או כאשר הם מכרסמים מחילות במקומות שונים אך הדרך הטובה ביותר לזהות שאכן מדובר בעכברים היא על ידי זיהוי הגללים שלהם (צואה) באזור המזון הנגוע.

העכברים עושים את הצרכים שלהם ממש באותו המקום בו הם אוכלים וכך כאשר נמצא במגירה גללים שחורים וקטנים נוכל לדעת בוודאות שאכן מדובר במכת עכברים וכדאי להזמין חברת הדברה שמתמחה בהדברת עכברים.

 

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת עכברים לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת עכברים באופן יעיל, מקצועי וזול.

 

האם אפשר להשתמש ברעל עכברים בבית ?

הדברת עכברים בתל אביבהתשובה לכך היא בהחלט – לא! כדי לקטול את המכרסמים הקטנים צריך להשתמש בכמות רעל שבהחלט מהווה סיכון לילדים קטנים ולחיות המחמד שלנו. הפתרון היחיד העומד לרשותכם בתוך הבית הוא הדברה באמצעות לכידת העכברים ואת השימוש ברעל ניתן לעשות אך ורק בתוך פתחי הביוב שמחוץ לבית שאליהם חתולים, כלבים וילדים לא יכולים להגיע! כך נמנע מהעכברים גישה אל ביתנו דרך מקורות הביוב ללא סיכון לבני הבית ולחיות המחמד. הדברת עכברים צריך לעשות בחכמה ודרוש לכך ניסיון רב והבנה של דרכי הפעולה של העכבר! בגור הדברות תוכלו למצוא את כל הפתרונות להדברת עכברים איכותית, יעילה וירוקה.

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה חולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

 

מחיר הדברת עכברים

 

מחיר מלכודות נגד עכברים


מחיר מלכודת עכברים : 150 – 50 ש”ח

מלכודת רב פעמית נגד עכברים : 250 ש”ח

מלכודת קפיץ מקצועית תוצרת ארה”ב : 35 ש”ח

מדבקה מיוחדת נגד עכברים : 25 ש”ח

 

** תוספת מחיר למשלוח עד הבית : 50 ש”ח

למידע עבור לכידת עכברים ללא שימוש בחומרי הדברה,
לחצו כאן – לוכד עכברים

 

הדברת עכברים בבית


מחיר הדברת עכברים בבית או בדירה : 390 ש”ח

מחיר הדברה נגד עכברים בבית פרטי : 800 – 400 ש”ח

איסוף פגר של מכרסמים : 200 – 150 ש”ח

 

הערה – במידה ולאחר בדיקה נגלה שמדובר בחולדות ולא בעברים, המחיר עדיין יישאר אותו הדבר.

 

הדברת עכברים בעסק


מחיר הדברה נגד עכברים לעסקים כגון חנויות, מחסני מזון וכדומה : 700 – 350 ש”ח
(בכל הדברה מחיר סופי ייקבע בהתאם לגודל המתחם של העסק)

 

למידע נוסף עבור הדברת עכברים לעסקים – הדברה לעסקים

 

ריסוס עכברים בבניין


מחיר ריסוס נגד עכברים לבניין קומות : 450 – 350 ש”ח

 

שימו לב – ריסוס עכברים לבניין מונע תנאי מחייה נוחים למכרסמים אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קיימת של מכרסמים בבניין המחיר יקבע לפי רמת הנגיעות הספציפית בבניין.
שימו לב – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.
שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה עבור הדברת עכברים בדירה.

 

למידע נוסף עבור ריסוס עכברים בבית – ריסוס לבית

 

מחפשים מדביר עכברים מומלץ במרכז ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא הדברת עכבריםלחצו כאן

הדברה בתל אביב