fbpx

הדברת טרמיטים

כל הנושא של הדברת טרמיטים הוא מורכב והכרחי. כיום חלק מהרשויות המקומיות מחייבות ביצוע מקצועי של הדברה נגד טרמיטים בבית, בנוסף לטיפול הדברת טרמיטים מונע – עוד בשלב שלפני בניית הבית. הטרמיטים הם חרקים קטנים וחיוורים החיים במושבות שמגיעות לכמות אדירה של עד 10 מיליון טרמיטים בכל מושבה.

במושבה של הטרמיטים יש מלך ומלכה שאחראים על עניין ההתרבות, יתר החיילים בממלכת הטרמיטים מספקים מזון למלך ולמלכה שיושבים בקן וכך הם מקיימים את הממלכה על ידי כרסום עץ ביסודות של הבית.

טרמיטים בישראל

בישראל ניתן למצוא שבעה מינים של טרמיטים, לרוב באזור שפלת החוף או באזור דרום הארץ (אזור מדבר יהודה). מגמת הגידול של הטרמיטים בישראל הולכת ועולה, ויחד איתה עולה גם הסכנה שנגרמת ליסודות הבתים. לאחרונה התגלה בישראל, בעיר פתח תקווה, זן חדש ופולשני במיוחד – טרמיט העל הפורמוסי, שמתרבה בקצב אדיר והמלכה בקן יכולה להטיל מעל 3,000 ביצים במהלך יום אחד.

הנזק שטרמיטים גורמים לבית

כאשר ישנה נגיעות של טרמיטים בבית, הטרמיטים מסוגלים להשתכן מתחת לריצוף, בתוך יסודות הבית ובעוד מקומות שאינם נראים לעין כלפי חוץ. הטרמיטים מכרסמים תאית בדרכם להתרבות וביסוס המושבה שהם הקימו בתוך יסודות הבית, כך הם יוצרים חללים ומחילות שעלולים לגרום נזק משמעותי בעמידות הבית, כמו גם במשקופי העץ, הרהיטים וכו’..

מאפייני זיהוי לטרמיטים

הטרמיטים לרוב עיוורים וכמעט שקופים, כך שקשה מאוד להבחין בהם. הם ניזונים מתאית אותה ניתן למצוא בתוך עץ ולכן הנזק שהם גורמים הוא שקט והרסני. הדברת טרמיטים היא עניין חשוב מכמה סיבות, ראשית על מנת למנוע כרסום ונזק לחלקי עץ בפרגולה בגינה או אפילו ביסודות של בית, כמו כן נזק לרהיטים שעלולים להתפורר מבפנים מבלי שנשים לב עד ההגעה למצב של שבירה והרס מוחלט.

טיפול נגד טרמיטים

טיפול מונע נגד המזיקים השקטים יאפשר לכם שקט נפשי ומניעה עתידית של הנזק לו הם גורמים, אך אם הבעיה כבר קיימת וצריך לבצע הדברה נגד טרמיטים במקום, אל תחכו יותר מידי זמן כי אחוז היעילות וההצלחה של הדברת טרמיטים בבית עולה באופן משמעותי כאשר מבצעים את ההדברה בשלב מוקדם.

הטרמיטים הם אויב מסוכן שמוצא את דרכו אל מקומות מסתור רבים ומגוונים, בהם הוא מקים מושבה וממנה הטרמיטים יכולים גם להצמיח כנפיים ולעוף במשך כמה ימים בחיפוש אחרי בני / בנות זוג שאיתם הם יוכלו להקים מושבה חדשה במקום אחר. הדברה נגד טרמיטים מתבצעת בכמה שלבים, כאשר השלב הראשון הוא השמדתם בתחום אותו אנו רוצים להדביר והשלב השני הוא קיום תחזוקה מונעת שלא תאפשר להם לחזור ולהתמקם בקרבת מקום.

מפת עמוד - תוכן עניינים

זיהוי - האם זה טרמיטים?

הטרמיטים חיוורים וכל כך שקטים כיצד ניתן לדעת שמדובר בטרמיטים ? הדרך הטובה ביותר לאבחן האם מדובר בטרמיטים היא על ידי זיהוי כרסומים בעץ, זיהוי של שקע או בלט בקירות הגבס, חורים והתפוררות של משקופי הבית ואפילו בוץ שנמצא על קירות הבית יעיד שהם נמצאים בתוכו.

הטרמיטים זקוקים לתנאי מחייה בטמפרטורה קרה וכמו כן ללחות גבוהה, הם אלופים בהסוואה ומסתור ולכן לרוב אנו מגלים אותם רק לאחר שגרמו נזק גדול.

שיטה ייחודית להדברת טרמיטים

בגור הדברות אנו מדבירים טרמיטים בשיטה ייחודית ויעילה ביותר כאשר בשלב הראשון אנו מציבים פיתיון לא רעיל ולאחר שהחיילים שמשרתים את המושבה מזהים את מקור המזון כטוב ויעיל עבורם אנו מוסיפים עוד מהפיתיון אך הפעם אנו משתמשים בחומר הדברה נגד טרמיטים שמכיל רעל בכמות מדודה ולעתים מתוגבר על ידי החדרתו גם אל פתחי מחילה שאנו מזהים באזור שככל הנראה בו ממוקמת המושבה עצמה.

שימו לב – חומר הדברה נגד טרמיטים פוגע אך ורק בהם. הוא איננו מסוכן לבני אדם או לבעלי חיים.

פנו לקבלת ייעוץ

חברת גור הדברות

בגור הדברות אנו משתדלים לשלב חומרי הדברה ירוקה ככל האפשר ולשלב אותם עם תוספות וחיזוקים של הדברה כימית עדינה על מנת להביא לתוצאה מושלמת ויעילה בהדברת המזיקים אחת ולתמיד.

המדבירים שלנו יתנו לכם גם הסבר מקיף ומקצועי לגבי המשך טיפול מונע כדי שהטרמיטים לא ישובו לקנן במרחב הפרטי שלכם, את הטיפול המונע תוכלו לבצע לבד וכמובן שתמיד נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם והדרכה טלפונית במענה לשאלות והבהרות נוספות.
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת טרמיטים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן.

השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת טרמיטים

קיימות שתי שיטות להדברת טרמיטים:

  • הראשונה – קדיחה והכנסת חומר הדברה ליסודות הבית: מחיר הדברת טרמיטים בשיטה זו יהיה בטווח של 3,000 – 1,200 ש”ח (תלוי בגודל הבית).
  • השנייה – טיפול הדברה נקודתי נגד טרמיטים במשקוף: מחיר הדברת טרמיטים בשיטה זו יהיה בטווח של 400 – 300 ש”ח לכל משקוף.

* למחירון הדברה מלא, לחצו: הדברה מחיר

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר טרמיטים מומלץ באזור המרכז?

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז והשפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

  • למידע נוסף על הדברת טרמיטים – לחצו
Call Now Buttonחייגו