הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

כל הנושא של הדברת טרמיטים הוא מורכב והכרחי. כיום חלק מהרשויות המקומיות מחייבות ביצוע מקצועי של הדברה נגד טרמיטים בבית, בנוסף לטיפול הדברת טרמיטים מונע – עוד בשלב שלפני בניית הבית. הטרמיטים הם חרקים קטנים וחיוורים החיים במושבות שמגיעות לכמות אדירה של עד 10 מיליון טרמיטים בכל מושבה. במושבה של הטרמיטים יש מלך ומלכה שאחראים על עניין ההתרבות, יתר החיילים בממלכת הטרמיטים מספקים מזון למלך ולמלכה שיושבים בקן וכך הם מקיימים את הממלכה על ידי כרסום עץ ביסודות של הבית. בישראל ניתן למצוא שבעה מינים של טרמיטים, לרוב באזור שפלת החוף או באזור דרום הארץ (אזור מדבר יהודה). מגמת הגידול של הטרמיטים בישראל הולכת ועולה, ויחד איתה עולה גם הסכנה שנגרמת ליסודות הבתים.

 

הנזק שטרמיטים גורמים לבית

כאשר ישנה נגיעות של טרמיטים בבית, הטרמיטים מסוגלים להשתכן מתחת לריצוף, בתוך יסודות הבית ובעוד מקומות נסתרים שאינם נראים לעין כלפי חוץ. הטרמיטים מכרסמים תאית בדרכם להתרבות וביסוס המושבה שהם הקימו בתוך יסודות הבית, כך הם יוצרים חללים ומחילות שעלולים לגרום נזק משמעותי בעמידות הבית, כמו גם במשקופי העץ, הרהיטים וכו’.. הטרמיטים לרוב עיוורים וכמעט שקופים, כך שקשה מאוד להבחין בהם. הם ניזונים מתאית אותה ניתן למצוא בתוך עץ ולכן הנזק שהם גורמים הוא שקט והרסני. הדברת טרמיטים היא עניין חשוב מכמה סיבות, ראשית על מנת למנוע כרסום ונזק לחלקי עץ בפרגולה בגינה או אפילו ביסודות של בית, כמו כן נזק לרהיטים שעלולים להתפורר מבפנים מבלי שנשים לב עד ההגעה למצב של שבירה והרס מוחלט.

 

טיפול נגד טרמיטים

טיפול מונע נגד המזיקים השקטים יאפשר לכם שקט נפשי ומניעה עתידית של הנזק לו הם גורמים, אך אם הבעיה כבר קיימת וצריך לבצע הדברה נגד טרמיטים במקום, אל תחכו יותר מידי זמן כי אחוז היעילות וההצלחה של הדברת טרמיטים בבית עולה באופן משמעותי כאשר מבצעים את ההדברה בשלב מוקדם. הטרמיטים הם אויב מסוכן שמוצא את דרכו אל מקומות מסתור רבים ומגוונים, בהם הוא מקים מושבה וממנה הטרמיטים יכולים גם להצמיח כנפיים ולעוף במשך כמה ימים בחיפוש אחרי בני / בנות זוג שאיתם הם יוכלו להקים מושבה חדשה במקום אחר. הדברה נגד טרמיטים מתבצעת בכמה שלבים, כאשר השלב הראשון הוא השמדתם בתחום אותו אנו רוצים להדביר והשלב השני הוא קיום תחזוקה מונעת שלא תאפשר להם לחזור ולהתמקם בקרבת מקום.

 

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת טרמיטים לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת טרמיטים באופן יעיל, מקצועי וזול.

 

הסבר על הדברת טרמיטים בסרטון וידאו של דקל מגור הדברות

 

האם זה באמת טרמיטים?

הדברת טרמיטים המלצות ומחירים

איך נראים טרמיטים ?

הטרמיטים חיוורים וכל כך שקטים כיצד ניתן לדעת שמדובר בטרמיטים ? הדרך הטובה ביותר לאבחן האם מדובר בטרמיטים היא על ידי זיהוי כרסומים בעץ, זיהוי של שקע או בלט בקירות הגבס, חורים והתפוררות של משקופי הבית ואפילו בוץ שנמצא על קירות הבית יעיד שהם נמצאים בתוכו. הטרמיטים זקוקים לתנאי מחייה בטמפרטורה קרה וכמו כן ללחות גבוהה, הם אלופים בהסוואה ומסתור ולכן לרוב אנו מגלים אותם רק לאחר שגרמו נזק גדול.

שיטה ייחודית להדברת טרמיטים

בגור הדברות אנו מדבירים טרמיטים בשיטה ייחודית ויעילה ביותר כאשר בשלב הראשון אנו מציבים פיתיון לא רעיל ולאחר שהחיילים שמשרתים את המושבה מזהים את מקור המזון כטוב ויעיל עבורם אנו מוסיפים עוד מהפיתיון אך הפעם אנו משתמשים בחומר הדברה נגד טרמיטים שמכיל רעל בכמות מדודה ולעתים מתוגבר על ידי החדרתו גם אל פתחי מחילה שאנו מזהים באזור שככל הנראה בו ממוקמת המושבה עצמה.  חומר הדברה נגד טרמיטים פוגע אך ורק בהם והוא איננו מסוכן לבני אדם ולבעלי חיים.

 

גור הדברות

בגור הדברות אנו משתדלים לשלב חומרי הדברה ירוקה ככל האפשר ולשלב אותם עם תוספות וחיזוקים של הדברה כימית עדינה על מנת להביא לתוצאה מושלמת ויעילה בהדברת המזיקים אחת ולתמיד. המדבירים שלנו יתנו לכם גם הסבר מקיף ומקצועי לגבי המשך טיפול מונע כדי שהטרמיטים לא ישובו לקנן במרחב הפרטי שלכם, את הטיפול המונע תוכלו לבצע לבד וכמובן שתמיד נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם והדרכה טלפונית במענה לשאלות והבהרות נוספות.

 

 

מחיר הדברת טרמיטים

 

קיימות שתי שיטות להדברת טרמיטים:

הראשונה קדיחה והכנסת חומר הדברה ליסודות הבית: מחיר הדברת טרמיטים בשיטה זו יהיה בטווח המחירים של 3,000 – 1,200 ש”ח (תלוי בגודל הבית).

השנייה טיפול הדברה נקודתי נגד טרמיטים במשקוף : מחיר הדברת טרמיטים בשיטה זו יהיה בטווח המחירים של 400 – 300 ש”ח לכל משקוף.

 

** למחירון הדברה מלא, לחצו – הדברה מחיר

 

מחפשים מדביר טרמיטים מומלץ באזור המרכז ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא הדברת טרמיטיםלחצו כאן

 

כל שירותי ההדברה במקום אחד..

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברת תיקן גרמני  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

הדברה בראשון לציון   |   הדברה בתל אביב   |   הדברה ברחובות   |  

הדברה בחולון   |   הדברה ברמת גן   |  הדברה בפתח תקווה   |  

הדברה בנס ציונה   |   הדברה בגבעתיים   |   הדברה במרכז   |  

הדברה בצפון   |   הדברה לעסק   |

 

הדברה בתל אביב