fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

מדבירים במרכז

מדבירים במרכז הארץ

קיימים המון מדבירים במרכז הארץ ובפרט בערים צפופות כמו תל אביב או ראשון לציון. כל שנה מתווספים עוד ועוד מדבירים לענף.

כיצד לדעת מי טוב ומי עדיף?

איך בוחרים מדבירים במרכז?

ובכן, הדבר הראשון והמשמעותי ביותר הוא – ניסיון! אין חכם כבעל ניסיון ובטח כאשר מדובר בהדברת מזיקים באזורים צפופי אוכלוסין כמו מרכז הארץ ובפרט ערים מאוכלסות כמו ראשון לציון. החרקים, או כמו שאנו קוראים להם “המזיקים”, הם בעלי תכונת הישרדות טובה מאוד, המומחיות שלהם היא לחמוק מסכנות ו-לשרוד.

כאשר מדובר בערי המרכז כמו תל אביב או ראשלצ, שיש בהן אוכלוסיה גדולה וצפופה מאוד, המזיקים מוצאים המון דרכים לשרוד ובכל שנה הם מפתחים כושר עמידה כנגד חומרי ההדברה השונים. לכן המזיקים מצליחים למצוא דרכים יצירתיות כיצד להגיע אלינו הביתה ואף לחמוק מעניינו כדי שלא נבחין שהם שם.

נגן וידאו

מפת עמוד - תוכן עניינים

מי אנחנו?

בגור הדברות אנחנו דור שני למדבירים שפועלים בתחום הדברת המזיקים במרכז הארץ, אנו מתמחים במתן שירותי הדברה בערים צפופות כמו תל אביב, ראשון לציון, רחובות, חולון, רמת גן והסביבה. אנו למודי ניסיון ויודעים כיצד לאבחן את מקור הבעיה ולהעניק לה טיפול הולם שיפתור אותה משורשה וימנע את חזרתה. כשאנו מגיעים לבצע פעולת הדברה התפקיד שלנו לא מסתיים בביצוע ההדברה. חלק עיקרי וחשוב זה להעניק לכם הדרכה מקצועית לתחזוקה שוטפת, אותה תוכלו לבצע לבד, וכך תמנעו את חזרתם של המזיקים.

אנו ממוקמים ברחוב שמואל שרירא 15 בראשון לציון ואנו מספקים שירותי הדברה לבתים פרטים ולבתי עסק בכל אזור המרכז והשפלה. אנו פועלים בהסמכה של המשרד לאיכות הסביבה ברישיון מספר 2031 ואנו מתמחים במתן פתרונות של הדברה ירוקה, כדי שנוכל לשמור על הסביבה ונמנע חדירה של חומרים כימיים לסביבה הטבעית שבה אנו גרים.

מדביר מוסמך במרכז

הניסיון שצברנו מאפשר לנו הבנה מערכתית של סוגי המזיקים באזורים מרכזיים כמו תל אביב או ראשון לציון, והמדבירים שלנו זמינים לעבודות הדברה מאתגרות בעיר ובסביבותיה – בכל שעה שתבחרו! לעיתים ההדברה במקום מסוים דורשת משך זמן בו הבית צריך להיות ריק מאנשים או שצריך לפנות כלים שבאים במגע עם אוכל לזמן ההדברה, ולעיתים לא נדרשת מכם שום הכנה מוקדמת. הכל תלוי בסוג הבעיה ובפתרון שנתאים לה!

בגור הדברות אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר שתוכלו למצוא בתל אביב, ראשלצ ואזור מרכז הארץ! אנו מדבירים באזורי מרחבי העיר כבר משנת 1993 ואנו מכירים את השטח באופן כזה שמאפשר לנו “לקלוע למטרה” כבר בפעם הראשונה, וכך לנצל את המשאבים ואת הטיפול באופן מהיר ויעיל שמאפשר לנו לספק מחירים זולים שלא ניתן להתחרות בהם. במקרה שלנו הזול הוא גם הטוב ביותר.

חומרי ההדברה הם לא מה שעולה המון כסף, הזמן של המדבירים הוא זה שעולה כסף והוא מה שקובע את התעריף אותו ידרשו מכם מדבירים במרכז ובערים כמו תל אביב, רחובות, רמת גן, חולון או ראשל”צ.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

חברת גור הדברות פעילה באזור מרכז הארץ ובכל הערים הסמוכות למרכז. אנו מדבירים מבני עירייה, מחסני מזון של מפעלים, מבנים של חברות במגזר העסקי, וועד בית של בניינים פרטיים, ועוד.. נשמח להפנות אתכם אל קהל הלקוחות שלנו כדי שתוכלו לקבל המלצות בנוגע למחיר ההדברה ורמת השירות.

השוואת מחירים לעבודות הדברה במרכז אפשר גם לעשות בבדיקה מהירה באינטרנט, לכן אנו חושפים את מחירי ההדברה שלנו באתר ושומרים על שקיפות מלאה מול כל הלקוחות שלנו. אנו שמים דגש רב מאוד על שימוש בהדברה ירוקה ותחזוקת מבני ציבור, בהם לרוב מצטברת המון פסולת שמהווה את הגורם הראשי למזיקים שמוצאים את דרכם לבתים הפרטיים ולעסקים באזור.

  • למחירון הדברה מלא ומפורט לפי סוגי הדברת מזיקים שונות – לחצו כאן
אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים במרכז הארץ מכל הסוגים והמינים. אנו פועלים גם במגזר העסקי ומעניקים הדברה לעסקים במרכז, מחסני מזון, מפעלים וכדומה. הדברה במרכז במחירים זולים ובאחריות לתוצאות.

הדברת עכבריםהדברת חולדותהדברה ירוקה

הדברת נמלים הדברת תיקניםהדברת דבורים

הדברת פרעושיםהדברת פשפשים ריסוס לבית

לוכד עכבריםהדברת מכרסמיםריסוס לבית

הדברת נמליםהדברת יתושיםהדברת טרמיטים

ריסוס ג'וקים הדברת תיקן גרמניהדברת עש

הדברת כיני יוניםהדברת דג הכסף הדברת קרציות

הדברה לעסקיםהדברת עכבישיםהדברת זבובים

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

 

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית.

בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

למה אנחנו?

בגור הדברות תקבלו גם תדריך מקצועי ומקיף כיצד להמשיך טיפול מונע, כך המזיקים לא יוכלו למצוא את דרכם שוב אל ביתכם. ואנחנו נוכל להמשיך בדרכנו אל הלקוח הבא..

גור הדברות – מדבירים באהבה ושומרים על הסביבה ירוקה ונעימה כדי שנוכל לחיות פה בשקט.

מחפשים מדבירים מומלצים במרכז?

צור קשר..

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן