fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

הדברה בחולון

חברת גור הדברות מעניקה שירותי הדברה בחולון ובערים הסמוכות לה. אנו פועלים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ומקפידים להשתמש בחומרי הדברה ירוקה תוך כדי שימוש בניסיון הרב שיש לנו בתחום, והבנה מעמיקה של עולם המזיקים ואופן הפעולה שלהם.

מדבירים בחולון

כבר למעלה מ – 10 שנים שחברת גור הדברות מבצעת הדברת מזיקים לעסקים ובתים פרטיים במחירים זולים ובהתחייבות לתוצאות. ברגע שחברת הדברה מבינה לעומק את אורחות החיים של המזיקים, יש לה את היכולת למנוע את חזרתם לקנן שוב במתחם.

הרחוב העירוני מאופיין באופי ייחודי שמעניק תנאים נוחים להתרבות מזיקים מסוגים שונים והגעתם לבתים בשכונות המגורים. הדברה ממוקדת לחיסול התופעה חייבת להיות מלווה גם בטיפול מונע לתקופה שלאחר סיום ההדברה.

אנו סמוכים ובטוחים בידע המקצועי שלנו, ולכן אנו מבטיחים לכל הלקוחות שלנו אחריות מלאה להדברה.

הדברה בחולון במחירים זולים

מאחר וצוות המדבירים של גור הדברות פועל באזור חולון באופן שוטף, יש לנו את האפשרות להעניק שירותי הדברה מהירים, זולים, ויעלים.

נגן וידאו

אנו מבטיחים להעניק לכם שירות מקצועי בהתחייבות למחיר הנמוך ביותר שתמצאו לשירותי הדברה בחולון.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הדברה לעסקים בחולון

חברת גור הדברות מספקת גם שירותי הדברה לעסקים, שכוללים תחזוקה שוטפת למפעלים, מחסני מזון, עסקים קטנים, מבני ציבור וכדומה. בגור הדברות תמצאו צוות מדבירים מוסמכים שפועלים ברישיון ובאישור המשרד להגנת הסביבה.

אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה כדי לשמור על סביבה בטוחה לבני האדם, חיות המחמד הביתיות וגם על בעלי החיים השוכנים במרחב הציבורי הפתוח.

אבחון וטיפול של מדביר מקצועי

אבחון מקצועי של תנאי השטח יעניק למדביר מגוון אפשרויות להדברה אפקטיבית מאוד ועדיין בטוחה לסביבה. הדברה לעסקים בחולון צריכה להתמקד במציאת המקור שממנו מגיעים המזיקים אל בית העסק. על ידי יצירת סביבה שאינה מאפשרת למזיקים את הנוחות לקנן בקרבת מקום, הם ייעלמו מהאזור ולבטח לא יחזרו שוב לאחר כמה חודשים.

תיאום מהיר ונוח

קביעת המועד לביצוע עבודת הדברה בחולון נעשה בתיאום עם הלקוחות, תוך כדי התחשבות בשעות שנוחות להם. בשיחת הטלפון נשאל אתכם את השאלות הנכונות כדי להבין את פעולת ההדברה שנדרשת. לאחר מכן נעניק לכם את מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם ואת ההיערכות המקדימה אותה צריך לקחת בחשבון.

בהתאם לכל הפרטים הנ"ל נמצא את הזמן הנוח ביותר עבורכם כדי לתאם הגעת מדביר מוסמך שיגיע להדביר את המזיקים במתחם.

חברת גור הדברות

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

  • לתיאום מדביר מומלץ בחולון, חייגו לטלפון: 054-396-4646

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

חברת גור הדברות פעילה בעיר חולון ובכל הערים הסמוכות לה. אנו מדבירים מבני עירייה, מחסני מזון של מפעלים, מבנים של חברות במגזר העסקי, וועד בית של בניינים פרטיים, ועוד.. נשמח להפנות אתכם אל לקוחות שלנו כדי שתוכלו לקבל המלצות בנוגע למחיר ולרמת השירות.

השוואת מחירים לעבודות הדברה בחולון אפשר גם לעשות בבדיקה מהירה באינטרנט, לכן אנו חושפים את מחירי ההדברה שלנו באתר ושומרים על שקיפות מלאה מול כל הלקוחות שלנו.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה בחולון כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה לבית וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקיה ובטוחה.

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים. אנו פועלים גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי. בין היתר אנו מעניקים הדברה לעסקים, חנויות, מחסני מזון וכדומה.

הדברת עכבריםהדברת חולדותהדברה ירוקה

⊗ הדברת נמלים הדברת תיקניםהדברת דבורים

הדברת פרעושים ⊗ הדברת פשפשים ריסוס לבית ⊗

לוכד עכבריםהדברת מכרסמים ⊗ ריסוס לבית

הדברת נמליםהדברת יתושים ⊗ הדברת טרמיטים

ריסוס ג'וקים הדברת תיקן גרמני ⊗ הדברת עש ⊗

הדברת כיני יונים ⊗ הדברת דג הכסף הדברת קרציות

הדברה לעסקיםהדברת עכבישים ⊗ הדברת זבובים ⊗

היתרונות בריסוס נגד מזיקים הם מאוד ברורים – בגלל אופן ההשמה של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס, אפשר להחדיר את ההדברה אל תוך חריצים קטנים, סדקים בקירות, או רווחים ומחילות שנמצאים מתחת לריצוף או מתחת למרפסת דק מעץ.

כאשר אתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים באמצעות ריסוס לבית בחולון – אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאותה חברת הדברה לא תפספס אף פינה, ושכל אזורי הבית יקבלו טיפול הדברה ראוי שיביא למיגור הנגיעות בבית.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים חברת הדברה בחולון?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן