fbpx

הדברה בחולון

מדבירים בחולון

חברת גור הדברות מעניקה שירותי הדברה בחולון ובערים הסמוכות לה. אנו פועלים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ומקפידים להשתמש בחומרי הדברה ירוקה תוך כדי שימוש בניסיון הרב שיש לנו בתחום, והבנה מעמיקה של עולם המזיקים ואופן הפעולה שלהם. כבר למעלה מ – 10 שנים שחברת גור הדברות מבצעת הדברת מזיקים לעסקים ובתים פרטיים במחירים זולים ובהתחייבות לתוצאות.

ברגע שחברת הדברה מבינה לעומק את אורחות החיים של המזיקים, יש לה את היכולת למנוע את חזרתם לקנן שוב במתחם. הרחב העירוני מאופיין באופי ייחודי שמעניק תנאים נוחים להתרבות מזיקים מסוגים שונים והגעתם אל הבתים בשכונות המגורים. הדברה ממוקדת לחיסול התופעה חייבת להיות מלווה גם בטיפול מונע לתקופה שלאחר סיום ההדברה. אנו סמוכים ובטוחים בידע המקצועי שלנו, ולכן אנו מבטיחים לכל הלקוחות שלנו אחריות מלאה להדברה.

הדברה לעסקים בחולון

חברת גור הדברות מספקת גם שירותי הדברה לעסקים, שכוללים תחזוקה שוטפת למפעלים, מחסני מזון, עסקים קטנים, מבני ציבור וכדומה. בגור הדברות תמצאו צוות מדבירים מוסמכים שפועלים ברישיון ובאישור המשרד להגנת הסביבה. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה כדי לשמור על סביבה בטוחה לבני האדם, חיות המחמד הביתיות וגם על בעלי החיים השוכנים במרחב הציבורי הפתוח.

אבחון מקצועי של תנאי השטח יעניק למדביר מגוון אפשרויות להדברה אפקטיבית מאוד ועדיין בטוחה לסביבה. הדברה לעסקים בחולון צריכה להתמקד במציאת המקור שממנו מגיעים המזיקים אל בית העסק, ועל ידי יצירת סביבה שאינה מאפשרת למזיקים את הנוחות לקנן בקרבת מקום, הם יעלמו מהאזור ולבטח לא יחזרו שוב לאחר כמה חודשים.

הדברה בחולון במחירים זולים

מאחר וצוות המדבירים של גור הדברות פועל באזור חולון באופן שוטף, יש לנו את האפשרות להעניק שירותי הדברה מהירים, זולים, ויעלים. אנו מבטיחים להעניק לכם שירות מקצועי בהתחייבות למחיר הנמוך ביותר שתמצאו לשירותי הדברה בחולון.

שווה בדיקה עם מנחם הורוביץ - גור הדברות

הדברת חולדות בבית בחולון

הדברת ג'וקים בבית

תיאום מהיר ונוח

קביעת המועד לביצוע עבודת הדברה בחולון נעשה בתיאום עם הלקוחות, תוך כדי התחשבות בשעות שנוחות להם. בשיחת הטלפון נשאל אתכם את השאלות הנכונות כדי להבין את פעולת ההדברה שנדרשת, לאחר מכן נעניק לכם את מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם ואת ההיערכות המקדימה אותה צריך לקחת בחשבון. בהתאם לכל הפרטים הנ”ל נמצא את הזמן הנוח לכם ביותר ונגיע להדביר את המזיקים מהמתחם.

מחפשים חברת הדברה בחולון ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

למידע נוסף בנושא הדברה בחולון – לחצו כאן

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

הדברת תיקן גרמני במתקן תמי 4

שאלות נפוצות

חברת גור הדברות פעילה בעיר חולון ובכל הערים הסמוכות לה. אנו מדבירים מבני עירייה, מחסני מזון של מפעלים, מבנים של חברות במגזר העסקי, וועד בית של בניינים פרטיים, ועוד.. נשמח להפנות אתכם אל קהל הלקוחות שלנו כדי שתוכלו לקבל המלצות בנוגע למחיר ההדברה ורמת השירות. השוואת מחירים לעבודות הדברה בחולון אפשר גם לעשות בבדיקה מהירה באינטרנט, לכן אנו חושפים את מחירי ההדברה שלנו באתר ושומרים על שקיפות מלאה מול כל הלקוחות שלנו.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים – חייגו לטלפון 054-3964646 או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

היתרונות בריסוס נגד מזיקים הם מאוד ברורים – בגלל אופן ההשמה של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס, אפשר להחדיר את ההדברה אל תוך חריצים קטנים, סדקים בקירות, או רווחים ומחילות שנמצאים מתחת לריצוף או מתחת למרפסת דק מעץ. כאשר אתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים באמצעות ריסוס לבית בחולון – אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאותה חברת הדברה לא תפספס אף פינה, ושכל אזורי הבית יקבלו טיפול הדברה ראוי שיביא למיגור הנגיעות בבית.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן