fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

הדברה בגבעתיים

העיר גבעתיים מוכרת וידועה לכולנו כאחת מהערים המטופחות והירוקות ביותר שיש באזור מרכז הארץ. השירותים העירוניים של עיריית גבעתיים מתמקדים באופן שוטף ומתמיד בכל מה שנוגע לשיפוץ ושדרוג המרחבים הציבוריים, זאת כדי לדאוג לרווחת התושבים בעיר ולשמור את אזורי העיר השונים נקיים וירוקים באופן תמידי.

אז למה בכל זאת קיים ביקוש גבוה במיוחד לשירותי מדבירים בגבעתיים? האם השמירה על העיר ירוקה ונקייה לא מונע את קינון המזיקים והתרבותם עד לכדי הגעה לבתי התושבים והפרעה לאיכות החיים?

מדבירים בגבעתיים

כדי לענות על השאלות הללו נקדים ונסביר שבכל מתחם עירוני, ובטח שבכל מתחם בעל אזורי טבע ירוקים ופורחים, ישנם חרקים, מכרסמים, ועוד סוגים שונים של יצורים חיים שאנו מגדירים כמזיקים. לא בכל המקרים ההגדרה של מזיקים נכונה לאותם חרקים ובעלי חיים.

למעשה, רובם הגדול של אותם יצורים קטנים מהווה תפקיד חשוב ומכריע באיזון המערכת האקולוגית של העיר ובשמירה על הטבע הירוק והפורח. ההגדרה של אותם יצורים כמזיקים נכונה רק כאשר הם מגיעים אל המרחב הביתי (או הציבורי) ומהווים מטרד לבני האדם.

כל עוד היצורים הללו אינם מהווים מטרד לאיכות החיים של בני האדם – הם לא מזיקים, ואפילו מועילים מאוד לשמירה על איכות הסביבה.

המלצות להדברה יעילה

כאשר אתם מחפשים מדבירים, סביר להניח שהגעתם למצב שבו ישנם מזיקים מסוג מסוים שהתרבו ומצאו אזור קינון פורה בקרבת מקום לאזור שלכם.

נגן וידאו

נכון, הדברת מזיקים היא פעולה חשובה והכרחית בכל אזור מגורים, אבל לפני שאתם מזמינים שירותי מדבירים בגבעתיים כדאי שתוודאו שאותה חברת הדברה בגבעתיים יודעת לספק שירותי הדברת מזיקים מקצועיים ואיכותיים, תוך שימת דגש רב על שימור הסביבה נקייה מרעלים ושימוש רב ככל היותר בשיטות של הדברה ירוקה נגד מזיקים מסוגים שונים.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הגעת מזיקים למרחב הביתי

חלק מהפעילות השוטפות שעיריית גבעתיים מבצעת לתחזוקה ושימור של העיר, כוללים שיפוץ והחלפת מתקנים באזורי גנים ציבוריים ורחובות עירוניים בתוך שכונות המגורים. אמנם התקנה של רשת צל ומתקני משחק לילדים, פנסי תאורה לרחובות והחלפת אבנים במדרכות, הם דבר מבורך שמשמש לרווחת כלל התושבים בגבעתיים.

אבל – אלו גם פעולות שגורמות לבעלי חיים מסוימים לברוח מהמקום ולחפש מקום מסתור בעל נגישות קלה למקורות מזון. כך למעשה מגיעים מזיקים מסוגים שונים אל תוך המרחב הביתי של התושבים, ואז מתעורר הצורך בהזמנת שירות של הדברת מזיקים בגבעתיים.

שירות ואחריות לביצוע העבודה

אמנם יש הרבה חברות הדברה, ובקלות רבה תוכלו למצוא מגוון רחב של מדבירים בגבעתיים, אך כדי שתוכלו לקבל שירותי הדברה מקצועיים שיחזיקו לאורך זמן רב וימנעו את חזרת המזיקים לקנן במתחם המודבר בעתיד הקרוב.

עליכם לוודא שאכן מדובר בחברת הדברה שיודעת להתאים טיפול הדברת מזיקים שמתייחס לפתרון הנגיעות מהשורש, בנוסף למתן הדרכה והסבר לטיפול הדברה מונע לתחזוקה שוטפת לאחר ביצוע פעולת ההדברה.

  • למידע נוסף בנוגע לסוגי מזיקים שונים ושיטות הדברת מזיקים שונות, בקרו בדף הבא – הדברת מזיקים

הדברה לבית בגבעתיים

העיר גבעתיים ממוקמת בין רמת גן ותל אביב, שני מוקדי פעילות עירוניים דומיננטיים מאוד באזור מרכז הארץ. המרחק שבין גבעתיים לרמת גן או תל אביב הוא כל כך קטן (באזורים מסוימים צריך רק לחצות את הכביש) שסוגים של מזיקים שונים יכולים בקלות לעבור מהאזורים העמוסים של תל אביב ורמת גן, ולהגיע אל בתים פרטיים בשכונות המגורים של גבעתיים.

בניית הרכבת הקלה

אמנם גבעתיים נחשבת לעיר שקטה ושלווה, בעלת צביון ירוק ונעים, אך שלווה זו יכולה להיות מופרת בקלות רבה כאשר נחילי חולדות נוהרים מאזור תל אביב ורמת גן – היישר לשכונות המגורים בגבעתיים. כידוע לכולנו, בשנים הקרובות יתבצעו עבודות תשתית מאסיביות לבניית הרכבת הקלה בתל אביב ורמת גן, דבר שיגרום לאלפי חולדות ומזיקים שונים לברוח ממחילות תת קרקעיות ולחפש מקום מסתור חדש בו יוכלו לקנן ולהתרבות.

אמנם הנגיעות הקשה של החולדות תתמקד בעיקר באותם ערים (תל אביב ורמת גן), אך את ההשפעה והעלייה בכמות המקרים של הופעת חולדות בבית בגבעתיים נרגיש ללא כל ספק.

  • לפרטים נוספים אודות הרכבת הקלה ויציאת החולדות ממחילות תת קרקעיות, בקרו בדף הבא – בניית הרכבת הקלה

הדברה בגבעתיים

הזמנת חברת הדברה בגבעתיים, בנושאים של הדברת חולדות או הדברת עכברים, זהו דבר שקיים ומתנהל בשגרה שוטפת רק מעצם קיומה של גבעתיים כעיר ירוקה שמבצעת עבודות תחזוקה שוטפות במרחבים הציבוריים.

כמו כן, ישנם מקרים רבים של בעלי בתים פרטיים, שמחפשים חברת הדברה בגבעתיים כדי לטפל בתופעה של הדברת נמלים או סוגים אחרים של מזיקים. כל מרחב עירוני מצריך טיפול הדברת מזיקים באופן שגרתי שוטף, אין דרך לחמוק בין ההתנגשות של איכות החיים של בני האדם לבין אורחות החיים של המזיקים השונים שרק מחפשים לשרוד את הטבע העירוני.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

חברת הדברה מומלצת בגבעתיים היא חברה שיודעת לבצע טיפולי הדברת מזיקים מקצועיים ומוצלחים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה וימנעו מאותם מזיקים לשוב ולקנן במתחם בעתיד, ולא רק לטפל בנגיעות הקיימת של המזיקים בזמן ההזמנה של שירותי הדברה בגבעתיים.

זכרו – גבעתיים זו עיר עם המון תושבים ושכונות מגורים, המון אזורי טבע ירוקים ופארקים עירוניים, והיא גם נמצאת בין שתי היצרניות הגדולות ביותר של מזיקים באזור המרכז – תל אביב ורמת גן.

חברת הדברה מומלצת בגבעתיים

זה שהרחקתם או הדברתם את המזיקים מהבית בזמן הווה, לא אומר שתוך חודשים ספורים הם לא ישובו לאזור ואף יפתחו עמידות לשיטות ההדברה שבהם השתמשתם כנגדם.

כדי לוודא שאתם מזמינים שירותי הדברה בגבעתיים אצל חברת הדברה מומלצת ומקצועית, עליכם לבדוק מהי הבקיאות של אותה חברת הדברה בגבעתיים בהתאמת שיטות הדברה נגד מזיקים מסוגים ספציפיים שעונים להגדרה של המזיקים שפקדו את ביתכם.

כמו שישנם מזיקים מסוגים שונים, ולכל אחד מהם אורחות חיים שונים וצרכים אחרים, כך ישנן גם שיטות הדברת מזיקים שונות. ללא ספק, בשנים האחרונות עולה בקרב הציבור המודעות לכל הנושא של שימוש בשיטות הדברה ירוקה לבית או למרחב הציבורי.

רוב האנשים נוטים לחשוב שהדברה ירוקה תהיה פחות יעילה, אם כי תשמור על הסביבה נקייה מכימיקלים רעילים. למעשה, הדברה ירוקה היא לא כל כך ירוקה כפי שנדמה לכם!

מה זה הדברה ירוקה?

מה שנקרא בפי חברות הדברה בגבעתיים כיום כהדברה ירוקה, זו תערובת שמשלבת ריכוז רעלים נמוך מאוד של חומרי הדברה כימיים יחד עם חומר הדברה ירוקה סינתטי שנמצא יעיל ושימושי להדברת מזיקים. את תערובת החומר ניתן ליישם לביצוע הדברה בגבעתיים גם באמצעות ריסוס לבית וגם בדרכים שונות ומגוונות.

יש שקוראים לזה "ריסוס ירוק", ויש שאפילו לא מודעים שכאשר הם מזמינים שירותי ריסוס לבית בגבעתיים הם מקבלים חברת הדברה שמשתמשת בתערובת ריסוס ירוק שנכלל תחת ההגדרה של הדברה ירוקה.

היתרונות בריסוס נגד מזיקים הם מאוד ברורים – בגלל אופן ההשמה של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס, אפשר להחדיר את ההדברה אל תוך חריצים קטנים, סדקים בקירות, או רווחים ומחילות שנמצאים מתחת לריצוף או מתחת למרפסת דק מעץ.

כאשר אתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים באמצעות ריסוס לבית בגבעתיים – אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאותה חברת הדברה לא תפספס אל פינה, ושכל אזורי הבית יקבלו טיפול הדברה ראוי שיביא למיגור הנגיעות הקיימת בבית.

חברת הדברה מומלצת בגבעתיים היא זו שתציע טיפול הדברה משולב – שימוש באופציה של ריסוס לבית באזורים ששם רק ריסוס יכול להגיע לעומק הבעיה, בנוסף לאמצעים אחרים כמו ג'ל הדברה ירוקה (תכשיר יקר, ולכן לא כל חברת הדברה תציע להשתמש בו).

הג'ל מאפשר את הפיכת האזור לסביבה לא אטרקטיבית למזיקים במוקדים אסטרטגיים של הבית. אותם מוקדים אטרקטיביים הם אלו שמשמשים את המזיקים ליצירת תשתית המאפשרת סביבת מחייה נוחה וגישה מהירה למקורות מזון ומקומות מסתור.

מדביר מומלץ בגבעתיים

חברת הדברה מומלצת היא זו שתציע גם שימוש באמצעים נוספים, כגון מלכודת מכרסמים במחסנים ובמתחמים שמאפשרים למזיקים לברוח החוצה עד יעבור זעם. והכי חשוב – היא זו שגם תסביר לכם על מקור היווצרות הנגיעות של המזיקים במתחם וכיצד אפשר למנוע את שובם של המזיקים בעתיד.

שירותי הדברה מקצועיים אמורים לספק פתרון ארוך טווח. לעומת זאת, מדבירים לא מקצועיים ירצו לטפל בבעיה באופן נקודתי כדי להדביר את הנגיעות הקיימת, אבל – הם ישמחו שתתקשרו אליהם שוב פעם, לאחר כמה חודשים, לביצוע הדברת מזיקים נוספת.

פשוט מאוד – אל תחפשו מחירים זולים להדברה בגבעתיים, חפשו במקום זה את הקו הסטנדרטי של מחירי הדברה לבית. בצעו השוואת מחירים להדברה בגבעתיים ולאחר שתשוו מחירי הדברה מחברות הדברה שונות בגבעתיים, תקבלו תמונה כללית ותבינו שישנו מחירון הדברה בעל קו סטנדרטי שעליו כל חברות ההדברה שומרת.

כיום, בעידן האינטרנט, כשהנגישות למידע קלה ומהירה, לכל חברת הדברה מומלצת ומקצועית יש אתר אינטרנט שבו היא מפרסמת את תעריפי מחיר ההדברה שלה. חברת הדברה שלא מפרסמת מחירי הדברה, זו חברה שכנראה יש לה מה להסתיר ועדיף שתבחרו בחברה אחרת.

  • לבדיקת מחירי הדברה לבית בגבעתיים – לחצו כאן

באופן כללי מחירי הדברה לבית נקבעים לפי כמה פרמטרים משתנים:

  1. רמת הנגיעות הקיימת של המזיקים במתחם.
  2. סוג המזיקים שאותו אתם רוצים להדביר.
  3. תנאי השטח, הנגישות והגודל, של המתחם המודבר.
  4. משך זמן העבודה שאותו מדביר בגבעתיים נדרש להשקיע.
  5. סוג חומרי ההדברה ושיטות ההדברה שבאמצעותם תתבצע עבודת ההדברה.

 
בקלות תוכלו למצוא חברות הדברה שמציעות הדברת מזיקים בגבעתיים במחירים זולים. אבל – כמו שכולנו כבר יודעים, הדרך הקצרה והזולה בסופו של דבר מתבררת כדרך ארוכה ויקרה הרבה יותר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

עמידות המזיקים בשטח

למזיקים יש נטייה לפתח עמידות ולייצר דרכים שיאפשרו להם לשרוד תנאי שטח שונים ומשתנים. נוכל למצוא תופעות מוזרות (שכיום כבר הפכו לדבר רגיל, שגרתי ומוכר) כמו בנייה של קן צרעות במזגן של בית בגבעתיים או ברווח שבין החלון והמשקוף.

נוכל גם למצוא קן נמלים שבמקום שיוקם בתוך האדמה על הקרקע, הוא הוקם בתוך קירות הבית על ידי יצירת מחילות מזעריות בתוך הסדקים בקירות של הבית או הבניין.

החרקים שכולנו מכירים

נוכל למצוא גם תופעות רבות של התרבות ג'וקים בביוב (לרוב מסוג תיקן גרמני) של בית פרטי או בניין משותף. גם התרבות קרציות או הופעה של פרעושים או פשפשים בכמות גדולה, זו תופעה שהפכה שכיחה. יש לא מעט תופעות מוכרות המצריכות הזמנת שירותי הדברה בגבעתיים וטיפול נכון מבעוד מועד היה יכול למנוע את המטרד מלכתחילה.

השירותים שלנו..

חברת גור הדברות מתמחה במתן שירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים. אנו מעניקים גם שירותי תחזוקה שוטפת של הדברה לעסקים, מפעלים ומחסני מזון.

  • למידע בנוגע לטיפולי תחזוקה שוטפת או הדברה לעסקים בגבעתיים, בקרו בדף – הדברה לעסקים

חברת גור הדברות פועלת כבר שנים רבות במתן שירותי הדברה לבתים פרטיים בגבעתיים ובכל אזור מרכז הארץ והשפלה.

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ בגבעתיים?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן