הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה

גור הדברות מעניקים שירותי הדברת מזיקים בפתח תקווה כבר שנים רבות, ולאור הניסיון שצברנו בעיר פתח תקווה יש לנו את שיטות ההדברה היעילות ביותר נגד כל סוגי המזיקים בעיר! כדי להגיע לתוצאות יעילות לא מספיק להזמין מדביר בפתח תקווה לביצוע ריסוס לבית או מיקום מלכודות נגד מזיקים, צריך להכיר את אזורי העיר השונים ולהתאים את טיפול ההדברה לסוג הבעיה ולמתחם של האזור הנגוע.

אנשים רבים מעדיפים לנסות לטפל בבעיית המזיקים באופן עצמאי, אך כשמדובר בבעיה של הדברה בפתח תקווה כדאי לכם מראש להזמין מדביר מקצועי ולחסוך זמן יקר וכאב ראש גדול במיגור המזיקים מהמתחם!

ריסוס מזיקים לביתפתח תקווה היא מוקד אטרקטיבי ביותר עבור מזיקים מסוגים שונים, זאת מאחר והיא הוקמה בראשית דרכה בתור מושבה חקלאית והשילוב בין חקלאות ומגורי בני אדם הוא השילוב המוצלח ביותר עבור קינון מזיקים והתרבותם.

חקלאות ומזיקים אלו שני דברים שהולכים יחד.. ואף על פי שכיום פתח תקווה איננה מושבה חקלאית – המזיקים הרבים שקיננו בה נדחקו לאזורים הפתוחים ברחבי העיר, ושם יצרו לעצמם מושבות קינון גדולות ומחילות תת קרקעיות שמאפשרות להם להגיע אל משקי הבית הפרטיים כדי לצרוך מזון, ומיד לאחר מכן לחזור לאזורי המסתור שלהם.

הדברה בפתח תקווה נוגעת בסוגי מזיקים רבים – החל מיתושים ועד לנחשים ומכרסמים שונים (בעיקר חולדות ועכברים) שמתרבים באזורי הפרדסים בעיר, ומשם מגיעים לאזורי המגורים השונים.

 

מדבירים בצורה אחראית

מאחר ופתח תקווה נבנתה על אזורי קינון של מזיקים, וכל שכונות המגורים בעיר יושבות על מחילות תת קרקעיות רוויות בסוגים שונים של מזיקים, הדברה בפתח תקווה מחייבת פעולת הדברה מקצועית ואחראית!

מדבירים בפתח תקווה לא תמיד מודעים לאופי העיר, לכן הם מתקשים למגר מזיקים מאזורים מסוימים וכדי להגיע לתוצאות הדברה יעילות הם מעלים את המינון בחומרי הדברה רעילים, מתוך מחשבה שצריך יותר רעל כדי להפסיק את הגעת המזיקים למתחם, אך זוהי טעות קלאסית שלא רק שלא תביא לתוצאות הדברה יעילות אלא גם עלולה להעמיד בסיכון את בני האדם וחיות המחמד באזור.

ריסוס בביוב של הבית - גור הדברותישנם אזורים בארץ שכדי להביא לתוצאות הדברה יעילות, כל מה שצריך זה טיפול הדברת מזיקים נקודתי וכך מדבירים יכולים למגר את המזיקים מהמתחם באופן יעיל. כאשר מדובר במקרים של הדברה בפתח תקווה זהו סיפור שונה לגמרי!

המזיקים לא יפסיקו להגיע למתחם כל עוד דרכי הגישה שלהם פתוחות.. חומרי הדברה מתפוגגים לאחר זמן מה, וכל עוד דרכי הגישה למתחם נותרו פתוחות – המזיקים ימשיכו להגיע וזמן קצר לאחר ביצוע ההדברה תבחינו שוב פעם בהימצאותם של מזיקים באזור המודבר.

 

חולדות ועכברים בפתח תקווה

המזיקים הנפוצים ביותר בפתח תקווה הם ללא ספק המכרסמים. אנו מקבלים פניות רבות לביצוע הדברת חולדות בפתח תקווה או הדברת עכברים בבית של תושבי העיר.

בנוסף לעובדה שבפתח תקווה ישנם פרדסים ואזורים חקלאים שנותרו מהעבר, כשהעיר הייתה מושבה חקלאית, ואליהם כל המזיקים נסו במטרה לשרוד ולמצוא מקום מסתור, פתח תקווה היא גם עיר תוססת ומלאה בעסקים, חנויות, משרדים ואזורי מסחר רבים נוספים!

מה שאומר שכמויות האשפה בעיר גדולות מאוד, וזהו הדבר העיקרי שמושך מכרסמים לקנן ברחבי העיר וכך להגיע לבתי התושבים.

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביבהדברת מכרסמים היא דבר הכרחי שחייבים לבצע במהירות האפשרית, זאת מאחר ומכרסמים נושאים מחלות וחלק מהם גם לא מפחדים לנשוך בעלי חיים קטנים ואפילו בני אדם. חולדות ידועות לשמצה בתור חיות אינטליגנטיות ונועזות, ורק לא מזמן שמענו סיפור קשה על חולדות בבית של אנשים בראשון לציון, שתקפו ילד קטן ולמרבה המזל הילד לא נדבק במחלות מהחולדה התוקפת.

אם אתם מחפשים חברת הדברה בפתח תקווה כדי להדביר חולדות, עכברים או מכרסמים אחרים, כדאי שתזדרזו ותזמינו מדביר מומלץ בפתח תקווה לביצוע העבודה במהירות!

 

חברות הדברה בפתח תקווה

כמו בכל תחום, ככל שהביקוש גדל כך גם ההיצע. ניתן למצוא המון חברות הדברה בפתח תקווה כיום, אך מי מהם מדביר מקצועי ומי חברות הדברה בפתח תקווה שעדיף להתרחק מהן? איך מוצאים חברת הדברה בפתח תקווה בצורה טובה וקלה?

כדי להבחין בין חברת הדברה מומלצת לבין חברת הדברה שכדאי להתרחק ממנה, עליכם לבדוק את תחום ההתמחות של אותה חברת הדברה בפתח תקווה. אם מדובר במקרה של מדביר בודד, סביר להניח שהוא יתמחה רק בסוג מסוים של מזיקים ולא ידע לתת לכם מענה מקיף להדברת מזיקים מסוגים שונים.

לעומת זאת, בכל חברת הדברה מקצועית וגדולה תוכלו למצוא צוות מדבירים בפתח תקווה שלכל אחד מהם התמחות בסוגי מזיקים שונים וכך אותה חברת הדברה תוכל להתאים לכם מדביר בפתח תקווה שידע לתת מענה לסוג הבעיה שאיתה אתם מתמודדים.

מדבירים בפתח תקווה לא יתנו לכם אחריות לביצוע העבודה, אך כאשר תזמיני שירותי הדברה בפתח תקווה אצל חברה מקצועית, גדולה ואמינה, תקבלו גם אחריות לביצוע העבודה! בעיר כמו פתח תקווה עדיף לא לקחת סיכונים ולפנות לקבלת שירות אצל חברת הדברה מקצועית ומומלצת שתוכל לבצע את העבודה כמו שצריך וגם לתת לכם אחריות לתוצאות.

 

הדברה ירוקה או ריסוס לבית?

אם אתם שוקלים להזמין שירות של הדברה ירוקה כדאי שתחקרו קצת לפני ותבינו מה זה בדיוק אומר הדברה ירוקה. אנשים רבים נוטים לחשוב שמדובר בהדברה באמצעות חומרים אורגניים טבעיים, או שימוש במלכודות הומאניות ירוקות, אך הדברה ירוקה זהו תחום גדול ומורכב שכולל בתוכו המון דברים.

לדוגמא, במקרה של לכידת חולדות ניתן להשתמש בסוגים שונים של מלכודת חולדות, אך ניתן גם לבצע ריסוס לבית באמצעות חומר שכולל תערובת של הדברה ירוקה עם רעל כימי במינון מאוד נמוך.

ריסוס לבית - גור הדברותריסוס לבית נחשב ליעיל מאוד מאחר והריסוס נוטה להתפשט לכל אותם האזורים שיד אדם אינה משגת בהם, אך זה לא אומר שחייבים לעשות ריסוס לבית עם חומרים כימיים רעילים, כיום ישנן תערובות ריסוס שמכילות גם חומרי הדברה ירוקה.

מדביר מומלץ בפתח תקווה ידע לשלב בין חומרי הדברה רעילים לבין חומרי הדברה ירוקה, וכך להגיע לתוצאות הדברה בפתח תקווה שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב, ועדיין יהווה שימוש ירוק ובטוח לסביבה! אל תתפשרו על קבלת שירות חובבני, הזמינו רק מדבירים בפתח תקווה שיודעים כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, שתתאים לבית שלכם ותביא לתוצאות הדברה לאורך זמן.

 

 

הדברה לעסקים בפתח תקווה

חברת גור הדברות מעניקה כבר שנים רבות הדברה לעסקים בפתח תקווה, כמו גם שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים ובנייני מגורים. אנו מעניקים שירותי תחזוקה שוטפת של הדברת מזיקים למבני ציבור, עסקים, בנייני מגורים וחנויות בעיר. כולם יודעים שעסק נקי ממזיקים הוא עסק שמזמין לקוחות ומשרה אווירה נעימה ופורה.

 

  • למידע נוסף אודות הדברה לעסקים בפתח תקווה – לחצו כאן

 

  הדברת עכברים    הדברת חולדות    הדברה ירוקה    הדברת נמלים    הדברת תיקנים    הדברת דבורים    הדברת פרעושים בבית    הדברת צרעות    ריסוס נגד פרעושים    שירותי לוכד עכברים בפתח תקווה    לוכד חולדות בפתח תקווה    פשפשים במיטה    ריסוס לבית    הדברת נמלים בבית    הדברת מכרסמים    הדברת טרמיטים    ריסוס נגד ג’וקים    הדברת מזיקים בביוב    הדברה בגג של בניין   הדברת נמלים במטבח    הדברות תיקן גרמני   הדברת חרקים בגינה    כיני יונים    הדברת עש

 

 

המלצות והשוואת מחירי הדברה בפתח תקווה

בדיקה או השוואת מחירי הדברה בפתח תקווה זה דבר קל מאוד. פשוט נכנסים לאינטרנט ובודקים מחירי הדברה של כמה חברות הדברה בפתח תקווה, ולאחר השוואה של כמה חברות הדברה ניתן לקבל תמונה די ברורה לגבי מחירי הדברה בפתח תקווה.

אם הגעתם לאתר של חברת הדברה בפתח תקווה אך החברה לא מציגה מחירון הדברה באתר, סביר להניח שיש לה מה להסתיר ושכדאי לכם לחפש חברת הדברה אחרת.

אם החברה כן מציגה מחירי הדברה בפתח תקווה אך המחירים זולים משמעותית ביחס לכל יתר החברות שמצאתם, סביר להניח שמדובר בחברה לא מקצועית שתעניק לכם שירות חובבני ולא יעיל.

זכרו – אין קסמים ואין קוסמים, רק עבודה מקצועית ואיכותית תביא להדברת מזיקים יעילה וטובה. מחירי הדברה נקבעים על פי חישוב של עלות חומרי ההדברה, זמן העבודה שנדרש לביצוע המשימה, ורמת הנגיעות של המזיקים במתחם. חברות הדברה מומלצות ומקצועיות יציעו לכם את אותו טווח מחירים פחות או יותר.

 

  • לקבלת מידע נוסף אודות מחירי הדברת מזיקים בפתח תקווה – לחצו כאן

 

מחפשים מדביר מומלץ בפתח תקווה ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

 

הדברה בתל אביב