fbpx

הדברה בנס ציונה

מדבירים בנס ציונה

עיריית נס ציונה פועלת רבות לרווחת התושבים בכל הנושא של הדברת מזיקים וטיפול מונע שיכול להוביל להיווצרות מזיקים בלתי רצויים בקרבת שכונות המגורים. למעשה, מידי אחת לכמה זמן נערך הפנינג מודעות משפחתי לתושבי נס ציונה, בנושא של איכות הסביבה. הרשות המקומית דואגת לחשוף את התושבים לנושאים חשובים כגון מחזור והפרדת סוגים שונים של פסולת, הדברה ירוקה ושימוש באמצעים ביולוגיים כדי למנוע קינון והתרבות של מזיקים, ועוד..

חברות הדברה בנס ציונה מתמקדות בעיקר במתן טפול הדברה מונע בבתי התושבים, וטיפול נקודתי להימצאותם של מזיקים במרחב שבו הם לא אמורים להימצא. נס ציונה נמצאת בין ראשון לציון ורחובות, שתי ערים מרכזיות ושוקקות חיים, ללא ספק מסוג הערים שמייצרות כמויות פסולת אדירות וגורמות לתנאים אופטימליים לקינון של מזיקים.

גור הדברות

חברת גור הדברות מעניקה שירותי הדברה בכל אזורי הארץ, ובהמון מקרים של שימוש בשיטות הדברה ירוקה המזיקים בורחים מהאזור ומחפשים מקלט באזור סמוך. הסיבה שיש המון ביקוש לשירותי מדבירים בנס ציונה זה שהמון מזיקים שבורחים מרחבי הערים רחובות וראשון לציון, מוצאים את דרכם לאזורים השונים בנס ציונה. נס ציונה מוכרת לכולם בעיקר בגלל המכון למחקר ביולוגי, ובגלל פארק המדע קריית ויצמן. כל מי שביקר בנס ציונה יודע שמדובר בעיר מושקעת ומטופחת, וכדי לשמור עליה במצב הנוכחי נדרשת עבודה של מדבירים באופן קבוע.

הגעתם למקום הנכון

אם אתם מחפשים חברת הדברה בנס ציונה – הגעתם למקום הנכון! חברת גור הדברות מתמחה במתן שירותי הדברה בנס ציונה, והיא מתמחה בשיטות הדברה ירוקה ויעילה לכל סוגי המזיקים השונים. גור הדברות הם מומחים ובעלי ניסיון רב בתחום של הדברת מזיקים, וכיום מדובר בחברת ההדברה המובילה ביותר בכל אזור השפלה והדרום.

אבחון של נגיעות המזיקים בבית

לפני שאתם מזמינים שירותי הדברה בנס ציונה, כדאי שתבינו כמה פרטים שיעזרו לכם למקד את הפניה לקבלת השירות. ישנם סוגים שונים של מזיקים, סוגים שונים של מתחמים ובתים פרטיים, ומגוון רחב של שיטות הדברת מזיקים בבית, בגינה או במחסן. הדבר הראשון שאותו צריכים לנסות ולהבין, זה מקור הבעיה. מאיפה אותם מזיקים מגיעים אל תוך הבית, ומה הסיבה שמניעה אותם להגעה למתחם. במקרים של נגיעות מזיקים קיימת, צריכים להבין את רמת הנגיעות ואת ממדי התופעה. מקרים כמו הדברת צרעות שהחליטו לבנות קן צרעות בתוך המזגן או המשקוף של החלון, שונים בתכלית מטיפולי הדברת נמלים או מקרים של לכידת חולדות ועכברים.

שווה בדיקה עם מנחם הורוביץ - גור הדברות

הדברת קן צרעות במזגן תלוי

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

הדברת תיקן גרמני במנוע של מדיח כלים

הדברת פשפש המיטה עם קיטור ושואב

לאחר שהבנתם את מהות הבעיה, ואולי גם הצלחתם לזהות את המקור שלה (ביוב, גג וכד'), צריך להתאים שיטת הדברה למתחם אותו צריך להדביר.

קיימות מגוון שיטות של הדברת מזיקים, ולכל אחת מהן יתרונות בתנאי שטח מסוימים. ריסוס לבית זו אחת השיטות שמאפשרות הגעה למקומות נסתרים כמו סדקים בקירות או רווח מתחת לדק עץ. היתרון הברור של הדברה באמצעות ריסוס, זו היכולת של הריסוס להתפזר בכל אותם חריצים קטנים שיד אדם לא מגעת בהם, ולפזר שם חומר הדברה שמותאם להרחקת אותם מזיקים שמקננים במקום.

שיטות הדברה ירוקה

קיימות גם מגוון שיטות של הדברה ירוקה באמצעות ג’ל או ריסוס ירוק, ובמקרים מסוימים של הדברת מכרסמים נעשה שימוש במלכודות שונות ומגוונות. הדבר החשוב שאליו צריכים לשים לב, כדי להימנע מחזרת המזיקים למתחם, זה המשך טיפול מונע שלא יאפשר למזיקים לשוב ולקנן במקום. חברת גור הדברות מעניקה שירותי הדברת מזיקים כבר שנים רבות, והצוות המסור והמקצועי שלנו יעניק לכם שירות מלא שכולל הסבר מפורט להמשך טיפול מונע ושימור המתחם נקי ממזיקים.

הדברה לעסקים בנס ציונה

חברת גור הדברות מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים באזור השפלה. אנו מספקים שירותי הדברת מזיקים למפעלים ומחסני מזון, כמו גם לחנויות ומכולות במרכזי מסחר שונים. עסקים מסוימים נדרשים לבצע טיפול הדברת מזיקים אחת לכמה חודשים, ויש אחרים שדורשים תחזוקה שוטפת ומעקב חודשי כדי לשמור על מתחם נקי ממזיקים.

  • למידע על הדברה לעסקים בנס ציונה – לחצו כאן

הזמינו מדביר מומלץ בנס ציונה!

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לכידת חולדה בגג של הסופר פארם

שאלות נפוצות

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנה בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים. אין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים – חייגו לטלפון 054-3964646 או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

חברת גור הדברות מתמחה במתן שירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים. אנו מעניקים גם שירותי תחזוקה שוטפת של הדברה לעסקים, מפעלים ומחסני מזון, ובמקביל הדברה לבתים פרטיים בנס ציונה ובכל אזור השפלה והדרום. בין השירותים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו, תמצאו:

הדברת עכבריםהדברת חולדותהדברה ירוקההדברת נמלים

הדברת תיקניםהדברת דבוריםהדברת פרעושים בביתהדברת צרעות

ריסוס נגד פרעושיםלוכד עכבריםלוכד חולדותריסוס לבית

ריסוס נגד נמליםהדברת מכרסמיםהדברת טרמיטיםריסוס נגד ג’וקים

הדברת תיקן גרמני הדברת כיני יוניםהדברת עשהדברת דג הכסף

הדברה נגד קרציותהדברה לעסקים

אם אתם מחפשים חברת הדברה בנס ציונה, שמעניקה שירותי הדברת מזיקים במחירים זולים עם שירות מקצועי ויעיל – הגעתם למקום הנכון. מחירי הדברה הם סטנדרט קבוע, שמשתנה אחת לכמה זמן בהתאם לתנודות הענף, ולכן כל חברת הדברה בנס ציונה יכולה להציג מחירון הדברה חשוף ומפורט. הדבר שאליו אתם צריכים לשים לב בכל הנושא של מחיר הדברה בנס ציונה, זה בקיאות בתחומי ההדברה לסוג המזיק שפקד את ביתכם ובקיאות לשיטות ההדברה שיכולות להועיל. מחיר הדברה בנס ציונה, נקבע כמו בכל מקום אחר – לפי שיטת ההדברה. מחיר ריסוס לבית בנס ציונה יקבע בהתאם לעלות הריסוס והערכת זמן העבודה של המדביר במקום. לעומת זאת, מחיר לוכד חולדות בנס ציונה, יקבע בהתאם לסוג המלכודת ורמת הנגיעות של החולדות במתחם.

כדי להבין יותר את סוגי ההדברה השונים ואת המחירים שלהם, בקרו בדף – מחיר הדברה

היתרונות בריסוס נגד מזיקים הם מאוד ברורים – בגלל אופן ההשמה של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס, אפשר להחדיר את ההדברה אל תוך חריצים קטנים, סדקים בקירות, או רווחים ומחילות שנמצאים מתחת לריצוף או מתחת למרפסת דק מעץ. כאשר אתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים באמצעות ריסוס לבית בנס ציונה – אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאותה חברת הדברה לא תפספס אף פינה, ושכל אזורי הבית יקבלו טיפול הדברה ראוי שיביא למיגור הנגיעות בבית.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן