fbpx

טיפים לשירותי הדברה ברחובות

טיפים להדברה ברחובות

מה כדאי לקחת בחשבון ולבדוק מבעוד מועד כשמזמינים מדבירים ברחובות? הדבר תלוי באיזה סוג הדברה אתם צריכים. ישנן שיטות הדברה שונות ומגוונות והן מותאמות באופן אישי לסוגי המזיקים השונים שאותם אתם צריכים להדביר.

לדוגמה: הדברת נמלים מתאפיינת באופי שייחודי אך ורק לנמלים. במקרים שבהם מדובר בהדברת נמלים בבית, מדבירים מקצועיים ידעו שהופעת הנמלים בבית היא לא הבעיה שאותה צריך לפתור! הנמלים משרתות נאמנה את הקן שבו נמצאת המלכה המטילה, והגעתן אל מרחבי הבית הוא רק שליחות שהן מבצעות כדי להוביל מזון לקן. כאשר הדברת נמלים בבית תחסל את הנמלים בתוך הבית, מבלי למצוא את הקן ולהדביר גם אותו, המלכה המטילה תבחין בחוסר של הנמלים והיא מיד תתחיל לייצר זחלים חדשים, דבר שבתוך כמה שבועות יגרום להופעתן של הנמלים מחדש, והפעם בכמות גדולה יותר מזו שהייתה קודם לכן.

 

מחפשים מדביר מוסמך ברחובות?

חברות הדברה רבות מעניקות שירותי הדברה ברחובות, אך מדבירים רבים לא מודעים למאפיינים הייחודיים שיש לעיר רחובות בכל הנוגע להדברת מזיקים, ולכן גם תוצאות ההדברה לא מחזיקות מעמד לאורך זמן רב והלקוחות נאלצים להזמין שוב ושוב מדבירים שימגרו את הופעתם של המזיקים במרחב הביתי או בעסק.

 

הדברת נמלים בבית פרטי ברחובות

 

הדברת נמלים ברחובות

הדברת נמלים ברחובות חייבת לקחת בחשבון את אופי העיר ואת תנאי השטח שנמצאים בקרבת הבית בו מופיעות הנמלים. במידה ומדובר בשכונת מגורים חדשה שבסביבתה הקרובה נמצאים שטחי בנייה רבים, מדביר מקצועי ברחובות ידע שכדי למנוע את הופעתן המחודשת של הנמלים נדרש טיפול מונע מסביב לשטחי הבית! הדברת הנמלים בתוך הבית והשמדת הקן שממנו הן מגיעות זו פעולת הדברה נקודתית, והיא אכן תביא להדברת הנמלים לתקופה הקרובה. אך כדי שהן לא יחזרו שוב לאזור הבית, המדביר חייב לבצע פעולות הדברה מונעת בתחום המסגרת שסובב לבית. הצבת חומרי הדברה נגד נמלים מסביב למתחם הבית תגרום לנמלים החדשות שמגיעות להבין שאזור זה הוא לא אופציה עבורן, וכך תימנע חזרתן של הנמלים לבית. הדברה ברחובות חייבת להיות מותאמת לתנאי השטח של העיר עצמה.

 

הדברת חולדות ברחובות

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביבבעיה נוספת שרבים מתושבי העיר רחובות נאלצים להתמודד עימה, היא הופעתן של חולדות בתוך אזורי המגורים בעיר רחובות. הדברת חולדות ברחובות צריכה להתבצע בצורה מאוד מסוימת ומדויקת, שמתאימה לאופי העיר ולמיקום האזור המודבר. רחובות נמצאת בקרבת מקום להמון שטחי חקלאות, רוב החולדות מגיעים אל תוך השטחים המיושבים בחיפוש אחרי מזון, בעיקר בעונות שבהן אפשרויות המזון בתוך השטחים החקלאיים הופכות לפחות נגישות.

ישנם גם מקרים שבהם הופעת החולדות בבתים ברחובות היא כתוצאה של הדברה נגד חולדות שנעשית בתוך השטחים החקלאיים. מאחר וחולדות הן חיות מאוד חכמות, הן מבינות שהשטח עבר פעולת הדברה נגד חולדות והן עוזבות את המקום בחיפוש אחרי מזון במקומות אחרים. כמו כן, בעונת החורף חולדות מחפשות מקומות חמים בהם יוכלו להסתתר ועדיין יוכלו להימצא בקרבת מקום למקורות מזון. כל אלו הופכים את הבית שלכם למקום מצוין בו יוכלו החולדות לקנן ולהתרבות.

 

מדביר שמבין את אופי העיר

הדברת חולדות ברחובות, על ידי מדבירים מקצועיים שמבינים את אופי העיר, תיעשה באופן כזה שימנע מהחולדות את המעבר הקל והנגיש מפתחי ביוב ומעברים בתוך צינורות אינסטלציה אל הבית. הדברת חולדות חייבת להתבצע ברגישות ומתוך הבנת אופייה הייחודי של החולדה ושל העיר, ולכן השימוש בחומרים רעילים נגד חולדות חייב להיעשות בצורה מוקפדת ואחראית שמתחשבת בעובדה שמדובר באזורי מגורים עם ילדים קטנים וחיות מחמד, שהדברה באמצעות רעל נגד חולדות עלולה להוות סיכון גם עבורם.

 

טיפול מקצועי ואחראי

הדברת חולדות ברחובות היא נושא שמחייב טיפול מקצועי ואחראי. מדבירים ברחובות יודעים שהדברת חולדות בבית תיעשה על ידי לוכד חולדות, מאחר והשימוש ברעל נגד חולדות עלול לגרום לחולדות למות במקום שאין אליו גישה והגופה של החולדה המתה מהר מאוד תעלה ריח חריף של ריקבון, דבר שיצריך את בעלי הבית לשבור קירות ולפרק צינורות כדי לפנות את המפגע התברואתי. בתוך הבית מדביר ישתמש במלכודות נגד חולדות, ומחוץ לבית הוא ישתמש ברעל נגד חולדות שימנע מהן להגיע מתוך פתחי ביוב ומחילות תת קרקעיות אל שטח הבית, וכל זאת, כאמור, בזהירות רבה ובחישובים שקולים ואחראיים כדי למנוע סיכון לילדים ולבעלי החיים בעיר.

 

הדברת קן צרעות עם ציוד מיוחד בגובה

 

הדברת טרמיטים ברחובות

הדברת טרמיטים ברחובות גם היא נושא פופולרי שהמון תושבים נתקלים בו, במיוחד אלו שנמצאים בשלבי בניה של בית חדש. החוק העירוני ברחובות מחייב כל בית חדש שנבנה לבצע הדברת טרמיטים כבר בשלבי הבניה, וכך למנוע מהטרמיטים להפוך את יסודות הבית לאזור דגירה וקינון פוטנציאלי. הסכנה שיש בטרמיטים היא הנזק העצום שהם גורמים ליסודות הבית, דבר שעלול להוות סיכון בטיחותי וכתוצאה מנזק מתמשך שנגרם לאורך שנים עלול למוטט את הבית.

הדברת טרמיטים יכולה לעלות כצורך ממשי גם לבית קיים ולא רק לבית שנמצא בשלבי בניה והחוק מחייב בו. הדברת טרמיטים בבית קיים מצריכה לרוב קדיחה של חורים בתוך הבית, דרכם מדבירים מעבירים חומרי הדברה נגד טרמיטים אל תוך יסודות הבית וכך מביאים לביצוע הדברת טרמיטים באופן יעיל.

האם הדברת טרמיטים ברחובות מחייבת את השימוש בקדיחת חורים ויצירת הרס ונזק רב לבית עצמו? לא תמיד.

מדבירים ברחובות ידעו לאפיין את שטחי הבית ואת חומרת הנגיעות של הבית בטרמיטים, ולפי חישוב נתונים אלו יוכלו למצוא פתרונות הדברה נגד טרמיטים במינימום נזק לבית עצמו, זאת כמובן כאשר מדובר במדבירים מקצועיים ומוסמכים שמכירים את אופי המזיקים ומודעים לשיטות ההדברה שניתן ליישם כדי להביא להדברה יעילה נגד הטרמיטים בבית.

 

מדביר ג'וקים עם ריסוס ירוק - גור הדברותהבנת תנאי השטח של העיר..

הדברה ברחובות מתאפיינת בהבנת תנאי השטח של העיר, בשילוב עם היכרות מקצועית מעמיקה עם אופי המזיקים אותם אתם מבקשים להדביר. בין אם מדובר בהדברה לעסקים או לבית פרטי, בין אם מדובר בהדברה באמצעות ריסוס או שימוש בחומרי הדברה ירוקה ומלכודות, כדאי לפנות למדבירים מומלצים ולא לקחת את הסיכון בעבודה של חברת הדברה לא מספקת שתביא להופעתם המחודשת של אותם מזיקים שוב פעם. מחפשים מדביר מומלץ ברחובות? גור הדברות פועלים רבות באזורי העיר ויש למדבירים שלנו את כל הידע המקצועי והניסיון בהבנת המזיקים ותנאי השטח של העיר רחובות – נשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

 

חברת גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ