fbpx

הדברה למסעדות ועסקים

הדברה למסעדות

עסקי המזון מחויבים בשמירה על תנאים סניטריים ברמה גבוהה, והם נתונים גם לפיקוח מטעם משרד הבריאות כדי לוודא שאין בהם מפגעים תברואתיים שיכולים להשפיע על קהל הלקוחות שמגיע לסעוד בהם. אחד הנושאים שיש לתת עליהם דגש רב בניהול תקין של מסעדות, או כל עסק אחר שפועל בתחום המזון, זהו הנושא של הדברת מזיקים. מקומות שכל פעילותם מבוססת על מזון והסעדה מייצרים פסלות רבה שמהווה כמקורות מזון למזיקים השונים. אחת הסיבות שמסעדות מחויבות לעשות הדברת מזיקים זו הנוחות הרבה שיש למזיקים בשהותם במתחם המסעדה. רוב המזיקים מתגלים כשאנו קמים באמצע הלילה ונתקלים בהם במפתיע, או כשאנו מבחינים בנזקים שהם יצרו או בגללים שהם השאירו אחריהם, דברים אלו אינם מורגשים באותו האופן כאשר מדובר במסעדות, כמו כן מהסיבות הללו חשוב לבצע גם הדברה לפני אירוע באולמות אירועים או מסעדות שמקיימות אירועים.

 

הדברת ג'וקים במנוע של מדיח כלים במסעדה

שמירה עם מקום נקי – גם מחרקים

את המסעדה מנקים עובדי הניקיון, שלרוב לא שמים לב לסימנים שמעידים על הימצאותם של מזיקים במתחם, כמו גם שאת הנזקים שיוצרים המזיקים אפשר לשייך לנזקים שקרו במהלך ההתנהלות השוטפת של המסעדה. למזיקים ישנה פריבילגיה להסתתר במהלך שעות הפעילות של המסעדה, ולצאת לסעוד מכל הבא ליד כאשר המסעדה סגורה ואינה מאכלסת בני אדם כלל. המזיקים השונים יכולים למצוא אינספור מקורות מזון בתוך שטח המסעדה, בין אם במקררים ובמחסני המזון, ובין אם בתוך שטח הישיבה של הלקוחות או משטחי העבודה בתוך המטבח.

בכל מסעדה, אולם אירועים, או כל עסק אחר מתחום המזון, ישנם מזיקים שמקננים במתחם ופועלים בו לאחר שהאורות כבים! מסיבות אלו כל מסעדה או עסק מתחום המזון מחויב בביצוע הדברת מזיקים בשטח העסק באופן שוטף וקבוע.

 

הדברה לעסקים בתחום המזון

החיבור בין חומרי הדברה ובין מזון מחייב שימוש בחומרי הדברה ירוקה, כך יימנע סיכון למזון ולאנשים שיאכלו אותו. כאשר אתם מזמינים הדברה לעסקים בתחום המזון, אתם חייבים להזמין מדביר מקצועי ומוסמך, שיידע לבצע הדברת מזיקים בצורה יעילה, אך יידע גם להימנע מיצירת סיכונים ללקוחות ולעובדי המקום. בנוסף לכך, מומלץ להזמין גם הדברה לפני אירוע באופן ספציפי וכך למנוע כל סיכוי של הופעת מזיקים וחשיפה למפגע תברואתי פוטנציאלי.

 

הדברה ירוקה לעסקים

ריסוס הדברה ירוקה לבית פרטי או דירההדברה ירוקה לעסקים בתחום המזון כוללת גם הדברה לחנויות שאינן מתחום המזון אך פעילות העובדים בחנות מייצרת מספיק שאריות מזון ופסולת שמביאה לעסק את המזיקים השונים. כמו כן, בתי קפה, אולמות אירועים, שירותי קייטרינג, מסעדות, מחסני מזון ומפעלים, כל אלו מהווים מוקד אטרקטיבי מאוד עבור מזיקים ולכן מחויבים לבצע הדברת מזיקים וטיפול הדברה מונע באופן שוטף וקבוע בעסק.

 

עושות חשבון (ערוץ 10) – הדברת חרקים באוכל

 

קיימים שני סוגים של הדברה לעסקים

  1. טיפול הדברת מזיקים במקרה של נגיעות קיימת
  2. תחזוקה וטיפול מונע / הדברה לפני אירוע

במידה ואתם מזמינים הדברת מזיקים לאחר שהבחנתם בהימצאותם של המזיקים בעסק, עליכם לפנות לחברת הדברה מומלצת שתשלח מדביר מקצועי למתחם כדי להעריך את רמת הנגיעות וכדי לזהות את סוג המזיקים שקיים אצלכם בעסק. ישנם מקרים שעסקים חושבים שיש להם עכברים ובכלל מדובר בחולדות, כמו כן ישנם מקרים שבעל העסק חושב שיש לו רק קצת נמלים או תיקנים בעסק אך מדובר במקרה של נגיעות קשה ומיקום של כמה קנים בקרבת מקום.

 

הדברת חולדות בחנות בתל אביב

 

 

אבחון לפני הדברה

רק מדביר מקצועי יוכל לאבחן את רמת הנגיעות ועל פי המצב הקיים לקבוע את דרך הדברת המזיקים שצריך לבצע במתחם. הדברת מזיקים לעסקים מחייבת גם טיפול מונע קבוע אחת לתקופה, כך תוכלו לוודא שהמזיקים לא יחזרו לקנן במתחם לאחר פרק זמן קצר מהדברת המקום. עסקים שמקפידים לבצע הדברת מזיקים באופן שוטף, לא יצטרכו להתמודד עם מגיפת מזיקים בעסק וכך גם יימנעו מביצוע הדברת מזיקים נקודתית למיגור מזיקים קיימים, דבר שיכול לאלץ את העסק לסגור את דלתותיו ליום עבודה או יותר.

 

שירותי הדברה לעסקים

בדיקה לפני הדברה במטבח של מסעדהחברות הדברה רבות מציעות שירותי הדברת מזיקים לעסקים ולבתים פרטיים באופן שוטף, או טיפול נקודתי של הדברה לפני אירוע עבור אולמות אירועים ומסעדות שמקיימות אירועים. כאשר מדובר בהדברת מזיקים בעסקי המזון, כדאי לוודא שאתם אכן עומדים מול חברת הדברה מקצועית שיש ברשותה את כל האישורים הנדרשים להדברה על פי החוק. אין להקל ראש בבחירת מדבירים מקצועיים להדברת העסק שלכם, בחירה לא נכונה עלולה לגרום לרשלנות מצד המדביר בהתייחסותו ברגישות להימצאותו של מזון בעסק, דבר שעלול להוביל לאסונות בנפש.

 

מזיקים בעסקים

התופעות הפופולריות ביותר של מזיקים בעסקים הן הדברת מכרסמים (חולדות ועכברים) או הדברת תיקנים (ג'וקים/מקקים). אלו המזיקים שמוצאים את עסקי המזון, ובפרט מסעדות, כמקום אטרקטיבי ביותר לפעילות שלהם ולצורך שלהם לשרוד. גם למכרסמים וגם לתיקנים יש יכולת הישרדות גבוהה והם יכולים למצוא מקומות מסתור בתוך חריצים, סדקים, ומחילות תת קרקעיות בקלות. במידה והבחנתם במכרסמים או תיקנים בתוך העסק שלכם, עליכם לפנות באופן מיידי לחברת הדברה מאחר והימצאותו של אחד מהם מרמזת על הימצאותם של מזיקים רבים נוספים שמקננים במתחם.

 

 

הדברה ירוקה נגד ג'וקים במשרד

 

מחפשים הדברה מומלצת לעסקים ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

ניתן לפנות אלינו דרך – תיבת צור קשר

אפשר לחייג לטלפון: 054-3964646

או לשלוח מייל: dekeldekel24@hotmail.com

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ