fbpx

הדברה לעסקים

גור הדברות מתמחים בטיפולי הדברה שוטפים לבתי עסק ומחסני מזון, הדברה לעסקים קטנים, מסעדות, מפעלים, ושטחי אחסון של מזון שנדרשים לשמור את המוצרים ממפגעים תברואתיים.

הדברה ירוקה לעסק

הדברה לעסקים חייבת להתבצע בשיטות הדברה ירוקות ככל האפשר, על מנת למזער פגיעה במוצרים המאוחסנים בבית העסק. בגור הדברות אנו משלבים שיטות הדברה שונות כדי להגיע לתוצאה מושלמת תוך כדי שמירה על סביבה ירוקה ובריאה.

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברה לבתי עסק לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646. צוות המדבירים המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לעסק שלכם תמיכה וייעוץ בנוגע לשיטות הדברה ירוקה יעילות.

מפעלים, מחסני מזון, עסקים קטנים

בתי עסק רבים מזניחים את נושא ההדברה והצורך מתעורר כאשר המצב חמור ומזיקים שונים כבר בנו קנים במקום או בקרבתו. במצב כזה נדרש ריסוס למתחם כולו על מנת לטהר אותו ממזיקים, אך התופעה תחזור שוב במידה ולא תתבצע תחזוקה שוטפת שתמנע את היווצרות התופעה מחדש.

בגור הדברות תוכלו לקבל מענה 24 שעות ביממה לבתי עסק ומחסני מזון. אנו מתעדכנים בכל שיטות ההדברה החדשניות ביותר כך שתוכלו לקבל מענה מקצועי ובלתי מתפשר, תוך שמירה על איכות הסביבה ושימוש בחומרי הדברה ירוקה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

ההבדל בין הדברה בעסק ובבית

קיים הבדל מהותי בין השנים, כאשר הדברה לעסקים היא עניין מורכב שכולל בתוכו לרוב סוגי מזיקים שונים המקיימים מערכת אקולוגית שמאפשרת להם להתקיים ולשמש את העסק כבית גידול לזנים שונים וסוגים רבים של מזיקים.

בבית פרטי לרוב נוצר מצב בו הסביבה מאפשרת בית גידול לסוג אחד או שניים של מזיקים, לעומת זאת בעסק שפועל באופן דינאמי ומקיים בתוכו תנועה רבה של בני אדם או סחורות, נוצר מצב שבו למזיקים קל ונוח למצוא מגוון שטחי מרעה בהם יוכלו להתרבות.

אזורי קינון של מזיקים בעסק

עסקים משקיעים פחות בניקיון של המחסנים והחללים שאינם בקדמת העסק. אין הרבה פעילות באזור בו מאחסנים סחורה, לכן שם לרוב יהיו בתי הגידול של המזיקים. כאשר המזיקים מתרבים הם כמובן יפגינו נוכחות בכל שטחי העסק, כולל בקדמת העסק ובמקום בו נמצאים הלקוחות שלכם! בשלב הקינון הראשוני המזיקים מבינים שיש לעסק ‘שעות מתות’ בהן הוא לא פעיל – והם יכולים לנוע בחופשיות ללא סיכון.

בשעות הפעילות הם יתחבאו, כלל לא תרגישו בנוכחותם. אבל כשהם יתחילו להתרבות והמקום יהפוך צפוף, אתם תראו אותם גם בזמן פעילות העסק. סביר להניח שלקוח שיראה אצלכם בעסק חרקים לא ימהר לחזור. מעבר לתחושת הגועל מנוכחות החרק, באיזשהו מקום דבר כזה מעיד על התנהלות לא מוקפדת של העסק וזה מיד מערער את תחושת הביטחון של כל לקוח.

חייבים לשמור על עסק נקי ומתוחזק

הימצאותם של מקקים, ג’וקים או כל חרק אחר, גורמת באופן מיידי לתחושת חוסר נוחות. הלקוחות מקבלים תחושה שיש להם עסק עם אנשים לא מקצועיים, שלא משקיעים מספיק כדי לספק להם שירות טוב וסחורה איכותית. בית עסק נקי ממזיקים מעיד על מדד אמון ומקצועיות בפני הלקוח, לכן זהו נושא שיש לקחת במלוא תשומת הלב.

הדברה לעסקים בענף המזון

החשיבות של הדברה לעסקים הופכת גדולה וקריטית במיוחד כשמדובר בענף המזון. מסעדות, אולמות אירועים וכל עסק בתחום המזון, חייבים לקבל שירותי הדברה קבועים לעסק. החשיפה למזון מזמינה מטבעה חרקים, ללא טיפול הדברה קבוע לעסק מהר מאוד החרקים יתחילו לקנן במתחם. חרקים בעסקי המזון זו סכנה תברואתית של ממש, אך מעבר לסכנה זה פשוט מגעיל ואף לקוח לא ישב לאכול במקום בו הוא רואה חרקים מטיילים.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על הדברה לעסקים

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים לעסק.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: אזורים בלתי נגישים מאחורי רהיט או מתחת רצפת דק מעץ. בשעות שהעסק לא פעיל החרקים יצאו דרך החריצים ויתחילו לטייל במקום. נרצה שחומר ההדברה יישאר כמה שיותר זמן בכל אותם מקומות שבהם החרקים עוברים בשטח העסק.

מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הרצפה אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש המזיקים למעבר ממקום למקום. לדוגמה: אם עשיתם ריסוס מתחת לרצפת דק מעץ, חכו קצת לפני שאתם שופכים שם מים.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים. בפועל זה לא מה שקורה בשטח, כמעט כל חברת הדברה שמציעה שירותי הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים נמוך. כשאומרים לכם הדברה ירוקה, מדובר בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך.

השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים. מאחר והחומר לא לגמרי יעיל נגד סוגי חרקים מסוימים, במקום להשתמש בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה לעסקים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים לחנויות, מפעלים, משרדים, מרכזי מסחר, מסעדות, מתחמי תרבות ועוד..

הדברה איכותית היא כזו שתחזיק מעמד למשך זמן רב. הצוות שלנו מקפיד לעשות שימוש בחומרי הדברה ירוקים, בהתאמה אישית לסוג המזיקים בעסק ולרמת הנגיעות.

הדברה מקצועית שנעשית באופן חכם ואחראי תאפשר מיגור מלא של המזיקים מהעסק ותשמור על הסביבה בטוחה.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחירי הדברה לעסק

המחיר להדברה נקבע לפי 3 פרמטרים

1. גודל המקום

2. אופי שטח העבודה
(מסעדה, משרד, חנות וכו’..)

3. האזור שבו ממוקם העסק
(אזור תעשייה, שוק, בניין משרדים וכו’..)

  • טווח המחירים נע באזור ה- 500 ₪ + מע”מ ל- 200 מטר

שימו לב – המחירים הנ”ל מתייחסים לטיפול הדברה חד פעמי. לעסקים מומלץ לבצע טיפול שוטף בתדירות שתתאים לצורכי העסק. המחיר כמובן משתנה בהתאם לאופי ותדירות העבודה הנדרשת.

תחזוקה שוטפת של הדברת מזיקים בעסקים

  • טווח מחירים לטיפול חודשי בבית עסק נע באזור ה 500 – 200 ₪ לפני מע”מ

הדברת מכרסמים בעסק

  • הדברת חולדות ועכברים בעסק: 700 – 350 ₪
    (תלוי בגודל שטח המתחם שצריך להדביר)

למה חייבים לעשות הדברה בעסק?

בתי עסק במרכזי מסחר עירוניים מהווים סביבה נוחה לקינון של מזיקים. למעשה, לכל עסק יש את המזיקים המתאימים שישמחו להפוך אותו לבית גידול.

להלן הבעיות הנפוצות ביותר בעסקים:

1. חולדות, עכברים, נמלים וג’וקים שיכולים להופיע ולקנן בכל בית עסק

2. פרעושים בגני ילדים

3. הדברת יתושים וחרקים מעופפים באולמות אירועים

4. טיפולי אחזקה קבועים כנגד מכרסמים בבנייני משרדים

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ לעסק? חייגו עכשיו:

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

מחפשים שירותי הדברה לעסקים במחיר זול והתחייבות לתוצאות?

אנו מתמחים במתן שירותי הדברה לעסקים. צוות המדבירים שלנו מוסמך בהדברת כל סוגי המזיקים. אנו מספקים מגוון פתרונות יצירתיים שמתאימים את שיטת ההדברה לאופי המתחם המודבר. חברת גור הדברות מבטיחים לכם את הפתרון המקצועי והזול ביותר להדברת עסקים, משרדים, מפעלים, מסעדות או מחסני מזון.

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

המלצות ומידע נוסף

הדברה לבית פרטי עם ריסוס ירוק

מדבירים המלצות

המלצות וטיפים למציאת מדבירים מומלצים אין בית בישראל שלא נדרש לפחות פעם בשנה לשירותי הדברה נגד מזיקים. הבעיה מתחילה כאשר האדם הממוצע לא מתמצא בתחום ואין לו דרך לדעת האם מדובר בשירות של מדבירים מומלצים

קרא עוד » »
מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין מה לחשוש מהם ושהם לא כאלו מזיקים. המציאות קצת שונה ממה שנראה, עכברים בבית יכולים

קרא עוד » »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של הדברת יתושים למשך זמן רב אחרי סיום פעולות ההדברה במקום. אזורים שנמצאים בקרבת

קרא עוד » »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר

קרא עוד » »
חייגו