fbpx

הדברה לעסקים

גור הדברות מתמחים בטיפולי הדברה שוטפים לבתי עסק ומחסני מזון, הדברה לעסקים קטנים, מסעדות, מפעלים, ושטחי אחסון של מזון שנדרשים לשמור את המוצרים ממפגעים תברואתיים. הדברה לעסקים חייבת להתבצע בשיטות הדברה ירוקות ככל האפשר, על מנת למזער פגיעה במוצרים המאוחסנים בבית העסק. בגור הדברות אנו משלבים שיטות הדברה שונות כדי להגיע לתוצאה מושלמת תוך כדי שמירה על סביבה ירוקה ובריאה.

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברה לבתי עסק לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646. צוות המדבירים המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לעסק שלכם תמיכה וייעוץ בנוגע לשיטות הדברה ירוקה יעילות.

הדברת תיקן גרמני במשרד ביבנה

מפעלים, מחסני מזון, עסקים קטנים

בתי עסק רבים מזניחים את נושא ההדברה והצורך מתעורר כאשר המצב חמור ומזיקים שונים כבר בנו קנים במקום או בקרבתו. במצב כזה נדרש ריסוס למתחם כולו על מנת לטהר אותו ממזיקים, אך התופעה תחזור שוב במידה ולא תתבצע תחזוקה שוטפת שתמנע את היווצרות התופעה מחדש.

בגור הדברות תוכלו לקבל מענה 24 שעות ביממה לבתי עסק ומחסני מזון. אנו מתעדכנים בכל שיטות ההדברה החדשניות ביותר כך שתוכלו לקבל מענה מקצועי ובלתי מתפשר, תוך שמירה על איכות הסביבה ושימוש בחומרי הדברה ירוקה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

מה ההבדל בין הדברה בבית פרטי והדברה בעסקים ?

קיים הבדל מהותי בין השנים, כאשר הדברה לעסקים היא עניין מורכב שכולל בתוכו לרוב סוגי מזיקים שונים המקיימים מערכת אקולוגית שמאפשרת להם להתקיים ולשמש את העסק כבית גידול לזנים שונים וסוגים רבים של מזיקים. בבית פרטי לרוב נוצר מצב בו הסביבה מאפשרת בית גידול לסוג אחד או שניים של מזיקים, לעומת זאת בעסק שפועל באופן דינאמי ומקיים בתוכו תנועה רבה של בני אדם או סחורות, נוצר מצב שבו למזיקים קל ונוח למצוא מגוון שטחי מרעה בהם יוכלו להתרבות.

עסקים משקיעים פחות בניקיון של המחסנים והחללים שאינם בקדמת העסק, לכן שם לרוב יהיו בתי הגידול של המזיקים. כאשר המזיקים מתרבים הם כמובן יפגינו נוכחות בכל שטחי העסק, כולל בקדמת העסק ובמקום בו נמצאים הלקוחות שלכם! הימצאותם של מקקים גורמת באופן מיידי לתחושת חוסר נוחות והלקוחות מקבלים תחושה שיש להם עסק עם אנשים לא מקצועיים שלא משקיעים מספיק כדי לספק להם שירות טוב וסחורה איכותית. בית עסק נקי ממזיקים מעיד על מדד אמון ומקצועיות בפני הלקוח, לכן זהו נושא שיש לקחת במלוא תשומת הלב.

לכידת חולדה בגג של הסופר פארם

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

למידע מורחב בנושא מחירי הדברה, בקרו בעמוד הבא: מחירון הדברה

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית. חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.
לקריאה מורחבת בנושא, קראו את הפוסט הבא: מהי הדברה ירוקה?

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים. להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים – חייגו לטלפון 054-3964646 או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

הדברת נמלים בג'ל בבית ברמלה

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחירי הדברה לעסק

המחיר להדברה נקבע לפי 3 פרמטרים

1. גודל המקום

2. אופי שטח העבודה (מסעדה, משרד, חנות וכו’..)

3. האזור שבו ממוקם העסק (אזור תעשייה, שוק, בניין משרדים וכו’..)

  • טווח המחירים נע באזור ה – 500 ש”ח + מע”מ לשטח של 200 מטרים

שימו לב – המחירים הנ”ל מתייחסים לטיפול הדברה חד פעמי

תחזוקה שוטפת של הדברת מזיקים בעסקים

  • טווח המחירים לטיפול חודשי קבוע בבית עסק נע בסביבות ה : 500 – 200 ש”ח לפני מע”מ

למה חייבים לעשות הדברה בעסק?

בתי עסק במרכזי מסחר עירוניים מהווים סביבה נוחה לקינון של מזיקים.

להלן הבעיות הנפוצות ביותר בעסקים:

1. חולדות, עכברים, נמלים וג’וקים שיכולים להופיע ולקנן בכל בית עסק

2. פרעושים בגני ילדים

3. הדברת יתושים וחרקים מעופפים באולמות אירועים

4. טיפולי אחזקה קבועים כנגד מכרסמים בבנייני משרדים

באנר הדברה ירוקה
גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ לעסק? חייגו עכשיו

“גור הדברות” פועלים באישור של המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031. אנו דור שני של מדבירים לכן יש לנו ניסיון רב בתחום ואנו מציעים מגוון פתרונות יצירתיים שמונעים את היווצרות הבעיה וכמו כן מחסלים באופן מושלם בעיית מזיקים קיימת. אנו מתמחים במתן שירותי הדברה לעסקים וצוות המדבירים שלנו מוסמך בהדברת כל סוגי המזיקים. כמו כן אנו מספקים מגוון פתרונות יצירתיים שמתאימים את שיטת ההדברה למתחם המודבר. אנו מבטיחים לכם את הפתרון המקצועי והזול ביותר להדברת עסקים ומחסני מזון.

מחפשים שירותי הדברה לעסקים במחיר זול והתחייבות לתוצאות ?

בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה עבור כל עבודת הדברה.
במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן