fbpx

ריסוס לבית תל אביב

אזורי העיר השונים

בעיר תל אביב קיימים אזורים רבים שמכילים טבע פראי בו מזיקים מסוגים שונים יכולים למצוא מקום מסתור נוח, ממנו הם ממשיכים לנוע בחיפוש אחרי מקורות מזון, וכך הם מוצאים את דרכם אל תוך הבתים בעיר. שטחים פתוחים כגון חורשות, פארקים ואפילו אזורי תעשייה ומרכזי מסחר, כל אלו הם סביבה פורייה לקינון של מזיקים מכל הסוגים. הפתרון היעיל ביותר בעבור תושבי העיר הוא ריסוס לבית, כך יוכלו למנוע מהמזיקים השונים להגיע אל תוך שטח הבית במטרה להסתתר בו ולמצוא בו את מקורות המזון הדרושים להם כדי לקנן ולהתרבות.

 

ריסוס לבית תל אביב

ריסוס הוא פתרון יעיל שמביא לתוצאות מושלמות בהדברת מזיקים בבית, זאת מאחר וחומרי ההדברה המרוססים מתפזרים בחלל האוויר וכך מגיעים לכל הפינות שיד אדם לא מגעת בהם. באמצעות הריסוס אפשר לוודא שגם בתוך הסדקים בקירות הבית, בחריצים שמתחת למגירות, מאחורי הארונות, בחללים קטנים בתוך הפנלים של הריצוף, במרווחים צרים מתחת לפרקט או לכל משטח אחר, לא יהיו מזיקים שמצליחים להסתתר ולשרוד את חומרי ההדברה. הריסוס מתפזר ומגיע לכל אותם חלקים בבית, כך הדברת מזיקים בריסוס מצליחה להיות יעילה ואפקטיבית במאה אחוז.

 

ריסוס קן צרעות בתריס של חלון

 

עסקים רבים מייצרים מזיקים

בעיר תל אביב ישנם עסקים רבים וכתוצאה מהפעילות הדינמית והענפה של אותם עסקים ובתי מסחר, נוצר זבל רב ושאריות מזון, אלו מאפשרים למזיקים סביבה נוחה ופורייה להתרבות ולקנן. ברגע שהמזיקים מגיעים לכמות גדולה יותר ממה שהסביבה מאפשרת להם, או במקרים שנוצרים מזיקים נוספים שמהווים אויבים טבעיים למזיקים אחרים, אלו בורחים מהשטחים הציבוריים בעיר וכך מגיעים לבתי התושבים.

הנושא של הדברה לעסקים תופס תאוצה ונכנס לתודעה הציבורית, גם בזכות הפעילות העירונית של הגופים שאחראיים על התברואה בעיר, וגם בזכות המודעות הגבוהה של בעלי העסקים שרוצים להעביר ללקוחותיהם את המסר שהם שומרים על סטריליות וניקיון בבית העסק. כל בעל בית של עסק יודע שברגע שלקוח רואה מקקים או חרקים מכל סוג אחר בעת שהותו בתוך בית העסק, דבר זה ככל הנראה יגרום לו לא להגיע לעסק זה שוב פעם.

מודעות להדברה בעסקי המזון

ריסוס לבית נגד נמלים קטנות המודעות הגבוהה תופסת תאוצה בעיקר בעסקי המזון, שם ישנה היתכנות גבוהה יותר של הופעת מזיקים, זאת מאחר והנגישות למקורות מזון למזיקים גבוהה מטבע הדברים. בתי עסק רבים מקפידים לעשות הדברה באופן שוטף וכך הטיפול המונע מאפשר להם להיות נקיים ממזיקים באופן קבוע בשגרה. במקביל ישנם עסקים רבים שאינם מקפידים על טיפולי הדברה מונעת באופן שוטף, ככל הנראה מאחר ועסקים אלו לא פועלים בתחום עסקי המזון, והפסולת שעובדי העסק והפעילות עצמה מייצרים מאפשר למזיקים סביבה נוחה להתרבות וקינון, משם הדרך לבתי התושבים קצרה מאוד.

אזורי מסחר רבים מייצרים פסולת רבה שמתנקזת במוקדים ספציפיים, תופעה זו ניתן למצוא באזור הנמל של תל אביב, וכמו כן גם באזורי המסחר של מרכז העיר. העירייה פועלת לבצע הדברה בנקודות המרכזיות אך אין ביכולתה להגיע לכל אותם מוקדים שבהם המזיקים מתרבים ומשם מגיעים לבתי התושבים. במידה והבחנתם במוקד בעייתי ונראה לכם שהמזיקים אצלכם בבית מגיעים ממנו, דווחו על כך למוקד העירוני והם מחויבים לטפל בכך ולבצע במקום ריסוס או הדברה בשיטה אחרת שתואמת את פתרון בעיית המזיקים שם.

 

שיטות מומלצות לריסוס בבית

קיימות כיום שיטות רבות לביצוע הדברת מזיקים בבית, אך למרות כל החידושים כגון הדברה בג’ל ושימוש בהדברה טבעית או בחומרים אורגניים, השיטה היעילה ביותר הייתה ונשארה ריסוס לבית. ההבדל המהותי כיום בשימוש בשיטת הדברה של ריסוס בבית הוא בחומרי ההדברה שבהם המדבירים משתמשים. בעבר מדבירים היו משתמשים בחומרי הדברה מאוד רעילים ולכן כדי לבצע ריסוס לבית יושבי הבית נאלצו לעזור את המתחם המודבר למספר רב של שעות ולפנות אותו מכל כלי או מזון שיכול להיות מורעל כתוצאה מהריסוס.

כיום התמונה שונה לחלוטין וישנם חומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד וחומרים אלו יכולים להיות שמישים גם באמצעות ריסוס, כך מתבצעת הדברת מזיקים בבית בצורה יעילה מאוד וכל היתרונות שנמצאים בריסוס באים לידי ביטוי על אף שהמדבירים משתמשים בריסוס חומרי הדברה ירוקה.

 

ריסוס תיקנים בביוב של בניין

 

מחירים והמלצות

ריסוס לדירה מחירים

ריסוס לבית נגד ג’וקים ונמלים

 

ריסוס לדירת 2 חדרים – 240 ש”ח

ריסוס לדירת 3 חדרים – 250 ש”ח

ריסוס לדירת 4 חדרים – 280 ש”ח

ריסוס לדירת 5 חדרים – 300 ש”ח

ריסוס לבית קרקע – 700 – 300 ש”ח (תלוי בשטח הבית)

 

ריסוס לבניין מגורים

כאשר וועד הבית מזמין ריסוס לבניין כולו תוכלו לקבל ריסוס לדירה במחיר מבצע! זאת במידה והריסוס לדירה יתבצע באותו היום שבו יתבצע הריסוס לבניין כולו – בתיאום מראש.

ריסוס לבניין כולל: חדרי מדרגות, לובי הכניסה לבניין, מקלט או מחסן השייך לבניין, נקודות ניקוז של ביוב בשטח החיצוני של הבניין, חדרי זבל מרכזיים, ארונות חשמל, ואת כל מעטפת הבניין בשטח החצר והכניסה.

 

בניין 3 קומות – 200 ש”ח

בניין 4 קומות – 340 ש”ח

בניין 5 קומות – 390 ש”ח

בניין 8 קומות – 550 – 450 ש”ח

 

ריסוס לבית נגד סוגי חרקים שונים כגון: עכבישים, דג הכסף וכדומה

 

ריסוס לדירה בת 2 חדרים – 240 ש”ח

ריסוס לדירה בת 3 חדרים – 250 ש”ח

ריסוס לדירה בת 4 חדרים – 280 ש”ח

ריסוס לדירה בת 5 חדרים – 300 ש”ח

ריסוס לבית קרקע : 800 – 300 ש”ח (המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית)

 

מדביר ג’וקים מסוג תיקן אמריקאי בדירה

 

  • למידע נוסף בנושא ריסוס והדברה בתל אביב – לחצו כאן

 

גור הדברות – הדברת מזיקים וריסוס לבית בתל אביב

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן