fbpx

ריסוס לבית נגד נמלים

ריסוס לבית – הדברת נמלים

הנמלים הגיעו גם אליכם לבית? חושבים להזמין ריסוס לבית נגד נמלים? בואו נבין איך אפשר להיפתר מהנמלים בבית בצורה יעילה וטובה.

נמלים תמיד נמצאות, אין להן מגבלה שנתונה לחילופי העונות, הן נמרצות והן תמיד מוצאות את הדרך לשמור על הקן שלהן קיים ופעיל. הנמלים פועלות כקבוצה שמשרתת את המלכה המטילה, וזו תמיד נשארת במקום מסתור מוגן שאינו חשוף לסכנות. ברגע שנזמין הדברת נמלים המלכה מיד תזהה שהחיילות שלה לא חוזרות עם מזון ואספקה לקן, וכדי למלא את ממלכתה שוב היא מיד תתחיל להטיל זחלים חדשים בכמות מוגברת, כך הדברת הנמלים מיד תיחשב כאילו לא הייתה ונמלים חדשות יתפסו את אלו שמתו בהדברה.

הדברת נמלים בצורה יעילה וטובה חייבת להיעשות בחכמה, ומתוך היכרות עם עולמה של הנמלה! נכון, ריסוס נגד נמלים בבית נמצא יעיל והוא מדביר את הנמלים בבית במאה אחוז, אבל – המקור שממנו הנמלים מגיעות לא נמצא בבית, הוא נמצא בקן המסתורי שבו יושבת המלכה, זו שהנמלים בבית עובדים עבורה ואין להן גם בעיה להקריב את חייהן למען המלכה וקיום הממלכה.

 

ריסוס בביוב של בניין מגורים

 

רקע כללי על נמלים

במדינת ישראל ניתן למצוא מספר מוגבל של זני נמלים, יש בערך שנים עשר סוגים של נמלים, אך כולן פועלות באופן דומה למדי, ועל מנת לבצע הדברת נמלים יעילה הפוקוס לא צריך להיות על הנמלים בבית, הוא צריך להיות על המקור שממנו הן מגיעות לבית שלנו.

למעשה – הנמלים בבית הן לא הבעיה שצריך למגר, הן הפתרון שבזכותו ניתן לזהות את מקור הבעיה – הקן. מדביר מוסמך ומקצועי שמבין כיצד לבצע הדברת נמלים מקצועית, יעקב אחרי נתיב הדרך של הנמלים, ובהתאם למסקנות מדרך הפעולה והכיוון שאליו מובילות הנמלים, הוא יתאים את סוג ההדברה הנכון ביותר על מנת להדביר את קן הנמלים וכך למנוע הסיבה שלשמה הנמלים הגיעו אלינו לבית.

 

ריסוס נגד נמלים

ריסוס נמצא כשיטת הדברה יעילה לבית. ריסוס לבית נמצא יעיל בגלל שהוא יכול להתפשט ולחדור אל כל הסדקים והפתחים שאין באפשרותנו להדביר ידנית. ריסוס נגד נמלים יכול להעלים את הנמלים שנמצאות בתוך שטח הבית, אבל כבר הבנו שהן לא הבעיה! האם ריסוס נגד נמלים יעיל גם כנגד הקן? לא תמיד. במידה והקן נמצא במתחם סגור שאין דרך גישה אליו חוץ מריסוס, אז ריסוס נגד נמלים יהיה פתרון נכון ויעיל, כמו במקרה שהקן של הנמלים נמצא מתחת לפרקט בבית.

כאשר הקן של הנמלים נמצא במקום פתוח ריסוס לא יעזור בהשמדת הקן. במקרים כאלו ניתן להשתמש בתכשירי ג'ל להדברה, אלו משמשים כפיתיון שנדמה לנמלים כמזון, אותו הן לוקחות אל הקן ושם הוא מתפרק ומרעיל את הנמלים, המלכה, וכל הזחלים החדשים שגדלים בו.

 

מה עוד צריך לקחת בחשבון?

ריסוס לבית נגד נמלים קטנותנמלים אמנם פעילות בכל עונות השנה, אך מזג האוויר משנה דבר אחר וחשוב כאשר רוצים לבצע הדברת נמלים בצורה יעילה – תנאי השטח שונים ולכן חומרי ההדברה צריכים להשתנות בהתאם.

העיקרון הבסיסי בהדברת הנמלים פועל על הצבת פיתיון שידמה למזון אותו הנמלים ירצו להוביל אל הקן. לכן, חומר ההדברה שמשמש כפיתיון צריך להתאים למזון שהנמלים צורכות באותה התקופה. ישנן עונות בשנה שהנמלים בחיפוש אחרי פחמימות, ויש תקופות שהן בחיפוש אחרי חלבונים, זאת בהתאם לעונה ולפעילות הקן באותה תקופה. מדביר מקצועי ידע לאבחן גם את הפרמטרים הללו וכך להביא להדברה יעילה ומקצועית שתפתור את בעיית הנמלים בבית באופן יעיל.

 

ריסוס ירוק לבית

כיום חומרי ההדברה שמשמשים לריסוס בבית הם חומרים שמורכבים מחומרי הדברה ירוקה, אלו חומרים סינתטיים שמשלבים ריכוז מאוד נמוך של חומרי הדברה כימיים, ולכן משך הזמן שנדרש לשהות מחוץ לבית נמוך מאוד, כשעה. ריסוס לבית נגוע בנמלים עלול להביא להתגברות הופעתן של הנמלים במקום למיגור הנמלים מהבית. הקן של הנמלים ממוקם במקומות עמוקים ומוגנים, כמה מטרים מתחת לפני השטח, ולכן ברגע שמבצעים ריסוס לבית, בעקבותיו הנמלים בבית מתות, מתחילה להתגבר הטלת נמלים חדשות בקן ובמהירות רבה נראה כמות נמלים גדולה ששוב חולשת על הבית בחיפוש אחרי מזון אותו הן ירצו להעביר לקן.

מתי ריסוס לבית יכול להיות יעיל כנגד נמלים? במקרים שקן הנמלים נמצא בבניין מגורים בעל קומות, אז סביר להניח שהקן נמצא בתוך הקירות, ודרך הסדקים הנמלים פועלות את דרכן אל ומחוץ לבית, כשהן מובילות מזון לקן. ריסוס במקרה כזה יביא להשמדת הקן ביעילות ובקלות, מאחר והריסוס חודר דרך הסדקים שבקירות וכך יגיע עד לקן ולמלכה המטילה ויביא לחיסולם.

 

חברת גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ