הדברה נגד נמלים

הדברה נגד נמלים

כיצד מבצעים הדברה נגד נמלים ?

לפני הכל צריך להבין כמה דברים חשובים בנוגע לאופי הנמלה ואורח חייה: הנמלה מתגלה לעיננו רק כאשר אנו משאירים מזון חשוף ואז מגיע נחיל של נמלים לאסוף את שאריות האוכל בתהלוכה הפגנתית שמעידה על קיום קן נמלים פעיל בקרבת מקום. הנמלה היא חיה קטנה וחרוצה, היא מוצאת את דרכה דרך מעברי החשמל בבית, דרך סדקים בקירות, ואם צריך היא גם תשקיע מאמץ ועבודת צוות יחד עם חברותיה על מנת לפרק ולייצר מעבר בתוך הקיר. פירור אחר פירור, הן יפעלו יחד וייצרו מנהרה סמויה שתשמש אותן בהעברת מזון אל הקן בו נמצאת הנמלה המטילה, היא המלכה של הקן ובשבילה כולן עובדות שהרי היא המקור שמקיים אותן.

הנמלה היא חיה חכמה מאחר והיא פועלת בביטול גמור לצורך אותו היא צריכה לקיים. אין לה רגשות אשמה כאשר היא פולשת למקום כלשהו, וגם אם היא תמות בניסיון למצוא מקור למזון, היא יודעת שמותה מסמן לחברותיה אות אזהרה כדי שיחפשו דרך חלופית וכך היא בעצם ממשיכה לקיים את המטרה הראשית – קיום הקן ובו הנמלה המטילה.

 

הדברה חכמה נגד נמלים

הדברה נגד נמלים חייבת להתבצע באופן חכם ויעיל. נצטרך להדביר את כל המעברים והפתחים שמשמשים את הנמלים כדי להגיע אל תוך הבית, כך הנמלים מבינות שהגישה לא קיימת יותר ושהמעברים שאותם הן יצרו לא שימושיים עוד. באופן הזה נמנעת הגעתן החוזרת אל תוך שטח הבית וההדברה של הנמלים מתבצעת בהצלחה וביעילות רבה. הנמלה יוצרת את הקן שלה מתחת לאדמה ולרוב במקומות מוסתרים היטב שמכוסים באבנים והסוואות שונות.

בחודשי החורף הקן עולה ומתגלה על מנת לחמם את יושביו בפנים. בקיץ הוא שוב נעלם מפני השטח אך ממשיך להתקיים מתחת לאדמה בנחילים ומנהרות תת קרקעיות, שמאפשרות מעבר קל ונוח של הקן כולו למקום אחר במידה ונשקפת סכנה וחורבן. לנמלים יש חלוקת עבודה מאוד ברורה, יש את אלו שאמונות על משימת הבאת המזון לקן, יש את אלו שאחראיות לספק הגנה לוולדות, יש את אלו שחופרות ומייצרות תעלות ומעברים, ובראש כולן נמצאת כמובן המלכה – הנמלה המטילה.

 

ריסוס נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים בבית זה דבר מורכב שדורש חברת הדברה שמבינה את אופי הנמלים ואת שיטות הפעולה שלהן. זה לא מספיק להשמיד את הקן, צריך לדאוג שהנמלים לא יוכלו לחזור ולהקים את המושבה מחדש!

בגור הדברות אנו משלבים שיטת הדברה ייחודית נגד נמלים, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה, שמונעים את חזרתן של הנמלים ומשבשים את התנאים האורגניים שהנמלים מוצאים כנוחים למחייה בבית ובגינה. כך לנמלים לא יהיה נוח לקנן אצלכם במרחב הביתי והן יעדיפו ללכת למקום אחר ולחפש פתרונות בטוחים יותר לממלכה שלהן.

את השלב הראשוני בו נדרשת הריסת דרכי המעבר של הנמלים בתוך הבית, השמדת הקן ודרכי המילוט שסמוכים לו, נבצע על ידי ריסוס נגד נמלים עם חומרים כימים במינון נמוך מאוד, לרוב בשילוב עם חומרי הדברה ירוקה כדי להבטיח את יעילות תוצאות ההדברה.

פעולה זו תהרוס את המסה הקריטית של הנמלים בבית, ואין בה כלל סכנה לבני האדם ולחיות המחמד. אנו מדבירים באופן ירוק ככל האפשר על מנת שנוכל לשמור על סביבה בטוחה ונקייה, תוך כדי שימור הטבע והחרקים שאנו מגדירים כמזיקים אך למעשה הם גם תורמים רבות לאיזון האקולוגי ולחידוש הטבע.

 

למידע נוסף בנוגע לריסוס נגד נמלים בביתלחצו כאן

 

מגוון שירותי הדברה נגד מזיקים

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

מחירי ריסוס נגד נמלים

 

הדברה ירוקה נגד נמלים

 

טיפול בריסוס ירוק ובג’ל

לדירת שני חדרים : 300 – 260 ש”ח

לדירת שלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

לדירת ארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

 

שימו לב במקרים של נגיעות קשה, או בבית פרטי עם חצר, המחיר יכול להשתנות בהתאם לתנאי השטח וגודל החצר

 

ריסוס נגד נמלים בבית


הריסוס יעיל גם נגד ג’וקים ועוד חרקים נוספים

ריסוס לדירת 2 חדרים : 240 ש”ח

ריסוס לדירת 3 חדרים : 250 ש”ח

ריסוס לדירת 4 חדרים : 280 ש”ח

ריסוס לדירת 5 חדרים : 300 ש”ח

ריסוס לבית קרקע : 800 – 300 ש”ח (תלוי בשטח הבית והחצר)

 

ריסוס נמלים בבניין קומות


ריסוס נמלים לבניין 3 קומות : 300 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 4 קומות : 340 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 5 קומות : 390 ש”ח

ריסוס נמלים לבניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

שימו לב הדברה לוועד בית כוללת ריסוס נמלים בחדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין
שימו לב כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברת ריסוס נגד נמלים בבית

 

גור הדברות

מחפשים מדביר נמלים מומלץ ?
ריסוס נגד נמלים בבית או בעסק במחירים זולים

 

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא הדברה נגד נמליםלחצו כאן

למידע נוסף בנושא ריסוס נגד נמליםלחצו כאן

הדברה בתל אביב