fbpx

חברות הדברה בראשון לציון

מחפשים מדבירים מומלצים בראשון לציון?
לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך להבדיל בין מדביר מומלץ בראשון לציון ובין מדבירים שעדיף להיזהר מהם?
כמה עולה שירותי הדברה בראשון לציון? האם עדיף ריסוס לבית או שימוש במלכודות ובחומרי הדברה ירוקה?
ריכזנו עבורכם כמה טיפים והמלצות כיצד לבחור חברות הדברה בראשון לציון בצורה חכמה ויעילה.

 

רקע כללי על העיר ראשון לציון

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בארץ ישראל! בתחילת דרכה ראשון לציון הייתה מושבה חקלאית, אך במשך הזמן היא התחזקה וקיבלה מעמד חשוב ומשמעותי באזור גוש דן, בעקבות התרבות התושבים הגרים בה ואזורי המסחר והתעסוקה הרבים שהיא מציעה לתושביה. בשנים האחרונות ראשון לציון התרחבה ונבנות בה שכונות מגורים רבות וגדולות, מה שמחזק את מעמדה כאחת מהערים המשמעותיות ביותר באזור המרכז, וכאמור, אחת מהערים הגדולות ביותר בארץ.

העובדה שראשון לציון התחילה את דרכה כמושבה חקלאית, ועצם הימצאותה ליד חוף הים ואזורים גדולים ורבים של חולות, בנוסף לכך שהיא מונה כיום מספר רב של תושבים ואזורי מסחר, הופכת את ראשון לציון למוקד בו יכולים לקנן ולהתרבות סוגים רבים של מזיקים! מצד אחד שטחי חקלאות קרובים, בתוך העיר ובערים הסמוכות לה, ומצד שני המון פסולת וזבל שחיי התושבים בעיר מייצרים – מתכון מנצח ליצירת תנאים אופטימליים לסוגי מזיקים שונים ומגוונים.

 

זחלי יתושים בגיגית מים בגינה של בית

 

הדברת מזיקים בראשון לציון

הדברה בראשון לציון מתאפיינת במרכיבים ייחודיים ששייכים אך ורק לראשון לציון. השילוב של חיי עיר דינמיים וצפופים, יחד עם הקרבה לאזורי חקלאות ושטחים רבים של חולות ים, מאפשר את היווצרותם של מזיקים שונים ומגוונים ואת הגעתם המחודשת לבתי התושבים. מצד אחד תושבי העיר ומרכזי המסחר מייצרים כמויות אשפה ופסולת בהם המזיקים יכולים לקנן ולהתרבות, ומצד שני גם לאחר פעולות הדברת מזיקים בעיר, המזיקים יכולים להמשיך ולהגיע דרך השטחים החקלאיים וחולות הים ולחדש את הופעתם במרחבי העיר.

 

 

להכיר את העיר ולפעול בהתאם

חברות הדברה בראשון לציון חייבות להכיר את העיר ולפעול בהתאם לאזור וסוג המזיקים שבו האזור נגוע. בתוך בתי התושבים כדאי ומומלץ להשתמש בשיטות הדברה ירוקה, כך למנוע פיזור של רעלים וחומרים מסוכנים באזור בני האדם וחיות המחמד. באזורי מסחר צפופים עדיף להשתמש בשיטות הדברה משולבת ומצד אחד לבצע הדברת מזיקים באמצעות חומרים רעילים (במינון נכון) ומצד שני ליצור סביבה שמרגישה למזיקים כלא ידידותית וכך למנוע את הגעתם המחודשת לקינון במתחם.

 

חולדות ועכברים בראשון לציון

הדברת חולדות במטבח של מסעדהאחת התופעות שרבים מתושבי העיר ראשון לציון נתקלים בה היא – חולדות ועכברים. הדברת חולדות בראשון לציון מחייבת זהירות יתרה מאחר והחולדות עמידות לרעלים במינון נמוך ויש להן כושר הישרדות גבוה מאוד. החולדות מסתגלות לתנאי שטח קשים ויש להן כישורים חברתיים שמצביעים בפניהן על כל סכנה אפשרית. ברגע שחולדות ירגישו בסכנה הן מיד ימלטו מהאזור וישובו אליו רק לאחר שהסכנה תחלוף.

כמו כל עיר דינמית ותוססת, יש לחולדות בראשון לציון אפשרויות מילוט רבות דרך פתחי הביוב, תעלות הניקוז וכו’. על מנת לבצע הדברת חולדות יעילה בראשון לציון חייבים חברת הדברה מקצועית שיודעת לזהות את מקור הגעתן של החולדות למתחם, את רמת הנגיעות הקיימת שלהן במתחם כרגע, וכיצד לשלב שיטות של לכידת חולדות יחד עם ריסוס נגד חולדות או הדברה בחומרים אחרים, כדי להדביר את נגיעות החולדות במקום ולמנוע את הופעתן שוב לאחר זמן קצר.

 

הדברה שמחייבת זהירות יתרה

הדברת עכברים בראשון לציון מחייבת גם היא זהירות יתרה, מאחר והעכברים דומים מאוד לחולדות באופן ההתנהלות שלהם, אך מאחר והעכברים פחות חכמים ונועזים מהחולדות, ישנה התייחסות שונה בין שני סוגי המכרסמים. לדוגמה: העכברים יעדיפו למצוא מקומות מסתור בתוך המתחם הנגוע, לעומת החולדות שיעדיפו לברוח למקום מרוחק יותר. יתרון אחד בולט יש לעכברים על החולדות וזהו הגודל שלהם! עכברים קטנים יותר ולכן יכולים למצוא מקומות מעבר ומסתור רבים יותר מאלו שיכולים לשמש את החולדות. במקרים רבים של עכברים בבית בראשון לציון עדיף להזמין שירות של לוכד עכברים, אך תמיד כדאי להזמין חברת הדברה שיודעת גם להשתמש בשיטות הדברה נוספות כדי להביא לתוצאות של הדברת עכברים יעילה.

 

לכידת חולדה בגג של סופר פארם

 

הדברה ירוקה בראשון לציון

בשנים האחרונות כל הנושא של הדברה ירוקה תפס תאוצה ואיתה הגיעו שיטות הדברה ירוקה חדשות שמאפשרות להגיע לתוצאות הדברה יעילות נגד כל סוגי המזיקים! הרעיון של הדברה ירוקה מתבסס על השימוש בחומר סינתטי שמחקה את הפעולה שעושה חומר אורגני שמופק מפרח החרצית, אותו משלבים עם חומרי הדברה כימיים בריכוז רעלים נמוך, וכך התערובת מאפשרת תוצאות הדברה יעילות, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאין בהם סכנה לבני האדם, חיות המחמד, וילדים קטנים באזור. השימוש בחומרי הדברה ירוקה בראשון לציון הוא לא רק המלצה כדי לא לקחת סיכונים מיותרים, הוא חובה של ממש כאשר אתם רוצים לשמור על העיר פורחת וירוקה על אף היותה עיר סואנת ומלאה בחיים עירוניים.

 

שמירה על איזון טבעי

נמלים קטנותלכל אחד מהמזיקים שאנו לא רוצים למצוא בבית שלנו יש תפקיד חשוב בשמירת האיזון הטבעי של האזור! יש פעולות של איבוק פרחים בעצים, שרק דבורים יכולים לבצע. יש חרקים קטנים שללא הימצאותם של חרקים גדולים יותר שניזונים מהם יתרבו ולא יאפשרו לטבע העירוני להמשיך ולפרוח. לכל חרק בטבע יש תפקיד חשוב מאוד – עלינו לזכור שאנו רוצים להדביר את המזיקים והחרקים מהבית שלנו ומהאזורים שמפרים את איכות החיים שלנו, אך עלינו גם לדאוג שהם יוכלו להמשיך להתקיים בטבע, כי הטבע עצמו תלוי בהם ובתפקיד שהם ממלאים בו! השימוש בחומרי הדברה ירוקה בראשון לציון מאפשר את המשך קיומו של הטבע ובמקביל להמשיך ולשמור על סביבת חיינו נקייה ממזיקים.

 

הדברה לעסקים בראשון לציון

מטבע הדברים, בעיר ראשון לציון יש בתי עסק רבים וכל אחד מהם מייצר פעילות דינמית שכוללת גם פסולת. מרכזי מסחר ורחובות מרכזיים שבהם יש עסקים רבים, הם מוקדים בעלי פוטנציאל גבוה לקינון של מזיקים. בנייני מגורים שנמצאים באזורי מסחר כאלו, לרוב יסבלו מהופעה חוזרת ומתחדשת של המזיקים בקרבת הבית. אמנם המודעות לנושא הדברה לעסקים עלתה וממשיכה לעלות, אך אין לבתי התושבים אפשרות להכריח את העסקים בראשון לציון לבצע הדברת מזיקים וכך למנוע את הגעת המזיקים לבתי התושבים שנמצאים בקרבת מקום.

אחריות זו מוטלת על העירייה!

חברות הדברה בראשון לציון אמורות לדעת כיצד לפנות לגופי התברואה בעיר, כך מעבר לטיפול הדברת מזיקים נקודתי הם יכולים להתריע בפני העירייה על מוקדי קינון של מזיקים שדורשים טיפול, אז העירייה תפנה לעסקים ותטפל בעצמה במוקדים המרכזיים שנמצאים ברחבי העיר. חברת הדברה בראשון לציון צריכה לדעת להעביר את כל פרטי המידע וכל מגוון הפתרונות שעומדים לפניכם כדי להביא להדברת מזיקים יעילה ומקצועית שתחזיק לאורך זמן!

 

  • לבירור על מחירי הדברה בראשון לציון – לחצו כאן

 

מחפשים חברת הדברה מומלצת בראשון לציון?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני “תיקן גרמני” הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
חייגו