fbpx

הדברת מכרסמים – חולדות ועכברים

כולנו מכירים את בעיית המזיקים שמגיעה לכל בית ולכל עסק בישראל – המכרסמים. הקטגוריה של מכרסמים נוגעת בעיקר בשני סוגים עיקריים של מזיקים, חולדות ועכברים. המכרסמים מוצאים את דרכם כמעט לכל מקום אפשרי בגלל התכונה הייחודית שיש להם, כאשר הם מסוגלים לכרסם את דרכם דרך רהיטים, צינורות אינסטלציה וכדומה. חולדות ועכברים הן חיות שנוטות לשאת מחלות שונות אותן לא נרצה לאפשר בתוך המרחב הביתי שלנו. המחלות שהן מסוגלות להביא איתן עלולות לגרום לנזק תברואתי חמור מאוד שעלול לפגוע גם בבני אדם וגם בחיות המחמד הביתיות. מעבר לנזק הבריאותי המסוכן שנמצא בנוכחותם של המכרסמים, ישנו גם נזק כלכלי לרכוש, אותו הן יוצרות בסביבה שבה הן נמצאות כדרך לשרוד ולייצר מקומות מסתור. הפתרון היחיד למניעת נזקים אלו הוא – הדברת מכרסמים.

 

לכידת חולדה בגג של הסופר פארם

 

מה זה הדברת מכרסמים?

קיימות כמה שיטות ודרכים לביצוע הדברת מכרסמים באופן יעיל ומקצועי:

שימוש ברעל נגד חולדות ועברים

  1. שימוש ברעל נגד חולדות ועברים – השימוש ברעל נמצא יעיל מאוד אך יש בו כמה סכנות אותן חברות הדברה חייבות לקחת בחשבון. חולדות ועכברים דורשות כמות רעל גדולה יחסית על מנת שתוכל להרוג אותן, אך מכמות רעל כזו יכולים להיפגע גם ילדים קטנים וחיות מחמד. לכן השימוש ברעל נגד מכרסמים לא יכול להיות בתוך הבית אלא רק במקורות שמהם המכרסמים מגיעים אל הבית, לרבות פתחי ביוב, מחילות תת קרקעיות בתוך יסודות הבית או הבניין, וכדומה. סכנה נוספת שקיימת בשימוש של הדברת מכרסמים באמצעות רעל היא חוסר השליטה במקום שבו המכרסמים ימותו. במקרה שבו חולדה או עכבר מתו בתוך מעבר בין הקירות או מתחת לרצפה, ישנו צורך מיידי בפינוי הפגר אחרת הוא יסריח ויעלה ריח חריף מאוד של ריקבון. ריקבון הפגר של העכברים או חולדות עלול להביא איתו גם חיידקים שונים שבעזרתם המחלות שהמכרסמים נושאים בגופם עלולות להתפשט בקלות אל יושבי הבית.

שימוש במלכודות נגד מכרסמים

  1. שימוש במלכודות נגד מכרסמים – השימוש במלכודות נמצא יעיל מאוד בתוך המרחב הביתי. הדברת מכרסמים באמצעות לוכד חולדות או באמצעות לוכד עכברים תביא למיגור המכרסמים מתוך שטח הבית באופן יעיל, אך היא חייבת להיות מגובה בפעולות של הדברת מכרסמים מונעת מסביב לשטח הבית וכך למנוע את הגעתם של מכרסמים נוספים למתחם.

שיטות שונות לביצוע הדברת עכברים

  1. שיטות שונות לביצוע הדברת עכברים בבית – הטיפול להדברת עכברים קל יותר מזה של החולדות, אך הדברת עכברים נפוצה יותר מאחר ולעכברים יש תכונה שמאפשרת להם את הנגישות לשטח הבית בקלות יותר, בעיקר גודלם הקטן שמאפשר מעבר למקומות מסתור רבים וקטנים שניתן למצוא בכל בית. מדבירים מקצועיים יידעו לאבחן את היקף בעיית העכברים במתחם וכך בהתאם לזה לשלב טיפול של הדברת עכברים בשילוב של רעל נגד עכברים ובמלכודות שונות.

שיטות לביצוע הדברת חולדות

  1. שיטות שונות לביצוע הדברת חולדות מקצועית ויעילה בבית פרטי או לעסקים ובנייני מגורים ומשרדים של חברות במגזר העסקי – חולדות הן חיות חכמות ויש להן יכולת לפתח כישורים חברתיים שבעזרתם הן יודעות להבין את הסכנות שאורבות להן וכך לחמוק מפעולות של חברות הדברה כנגדן. חולדות גדולות יותר מעכברים ולכן מקומות המסתור שיכולים לשמש אותן קלים יותר לזיהוי, חברות הדברה מומלצות להדברת מכרסמים יידעו לאבחן את תנאי השטח ורק לאחר שיבינו את היקף בעיית החולדות במתחם יוכלו לשלב טיפול של הדברת חולדות באמצעות השימוש ברעל או במלכודות, וכמובן לייצר טיפול מונע במקורות שמהם החולדות מגיעות אל המתחם, לרבות סתימת פרצות בקירות וחללים נוספים שדרכם יכולות חולדות נוספות להגיע אל המתחם.

 

הדברת חולדות או עכברים בבית

 

חברת גור הדברות

במקרים רבים בעלי הבית או העסקים לא יודעים האם מדובר במקרה של חולדות או עכברים, לכן חייבים להזמין מדבירים מומלצים ומקצועיים כדי שיאבחנו את סוג המכרסמים שנמצא במתחם וכך לבצע הדברת מכרסמים במהירות, לפני שאלו יגרמו לנזק נוסף בבריאות וברכוש.

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן