הדברת חולדות בבית עם בעלי חיים

 

הטיפול בהדברת חולדות או עכברים חשוב והכרחי לא רק בגלל הנזק שהמכרסמים גורמים לרכוש בבית, ולא רק בגלל שמפגע התברואתי שהם מהווים כשהם מנסים לייצר נגישות אל מקורות המזון הביתי שלנו. הטיפול בהם חשוב והכרחי גם מפני הסכנה שהם מהווים כלפי בעלי החיים הביתיים, חיות המחמד שלנו.

חולדות ידועות באופי האגרסיבי שלהן ובחוסר הפחד שלהן מפני בעלי חיים גדולים מהן. חולדה לא תהסס לנשוך כלב או חתול שירחרח באזור כדי להבין מי היא ומה היא עושה בשטח הבית שלו. כלבים מתאפיינים ביצר סקרנות מוגבר מטבעם, בנוסף לצרוך הטבעי שלהם להגן על הטריטוריה שבה הם חיים, דבר שגורם להם להתקרב אל אותם מקומות מסתור שבהם מסתתרות החולדות. מאחר ועכברים הם יצורים עם הרבה פחות תעוזה מחולדות, לרוב הם לא ינסו ליצור מגע עם בעלי החיים הביתיים ויעדיפו להסתתר עד יעבור זעם.. במקרה של חולדות בבית הסיפור שונה לחלוטין! חולדות לא יהססו לתקוף ולנשוך כלבים או חתולים שמרחרחים בקרבת מקום המסתור שלהם.

מאחר והחולדות נושאות בגופן מחלות שונות וחיידקים שנחשבים מסוכנים לבני אדם ולבעלי חיים מבויתים, הסכנה הופכת מוחשית והצורך בשירותי הדברת חולדות בבית הופך קריטי ביותר!

 

ריסוס נגד מזיקים בסביבת בעלי חיים ביתיים

לרוב אנו נתקלים בצורך בריסוס בבית במקרים שבהם המזיקים מגיעים דרך בעלי החיים, כדוגמת פרעושים, פשפשים או קרציות. אך הדברת מזיקים בבית היא תחום רחב מאוד שנוגע לכל סוגי המזיקים! אמנם ישנם מזיקים שונים שמלבד חוסר האסטטיות והמטרד לא מהווים סכנה מוחשית ליושבי הבית ולבעלי החיים בסביבה, אך ישנם מזיקים שמהווים סיכון ומחייבים טיפול הדברה מקצועי בבית! זה בדיוק המקרה שבו מדובר בנושא של המכרסמים ובפרט – חולדות.

הדברת מזיקים בבית יכולה להתבצע בכמה אופנים: באמצעות ג’ל שדוחה חרקים ומזיקים, באמצעות מלכודות שמותאמות למזיק אותו אנו רוצים להדביר, או באמצעות ריסוס בבית.

 

האם ריסוס בבית עם בעלי חיים יכול להיות מסוכן?

 

ריסוס לבית תל אביב - הדברת מזיקים ירוקה על ידי ריסוס בביתכיום ישנן שיטות להדברה בבית שמאפשרות הדברת מזיקים בטוחה ויעילה באמצעות שימוש בטוח לסביבה על ידי חומרי הדברה ירוקה לבית. מדובר בחומרי הדברה שמבוססים על חומר הדברה פריתרואידי, הוא חומר סינטטי שמחכה פעולה של חומר טבעי שדוחה חרקים ומזיקים מסוגים שונים. ברבות השנים תחום הדברת המזיקים התפתח והחומרים המשמשים להדברה ירוקה בבית התפתחו מאוד והגיעו לרמת יעילות גבוהה מאוד כנגד מזיקים מכל הסוגים, ועדיין נשארו בטוחים לסביבה ובעיקר לבעלי החיים הביתיים או לילדים קטנים ותינוקות שמטבע הדברים הרבה יותר רגישים לחומרי הדברה רעילים.

 

כאשר אתם פונים לחברת הדברה בבקשה לבצע הדברת מזיקים בבית, בקשו לדעת פרטים בנוגע לשיטות הדברה ירוקה בבית ובדקו באיזה חומרי הדברה ירוקה הם משתמשים, ומהי רמת היעילות שלהם כנגד אותו מזיק שאותו אתם מבקשים להדביר מהבית. במידה ומדובר במקרים של הדברת חולדות – זכרו שחולדות עמידות מאוד כנגד רעלים מסוגים שונים ורוב חומרי ההדברה הירוקה נחשבים כלא ממש יעילים נגדם! הדברת חולדות בבית באמצעות רעל, מחייבת שימוש בכמות רעל גדולה יחסית ובחומר רעיל שמהווה סיכון גדול מאוד לבעלי חיים או לילדים קטנים! מדבירים מוסמכים לעולם לא ישתמשו ברעל נגד חולדות בקרבת בית או בעלי חיים, הם ישתמשו ברעל אך ורק בפתחי ביוב ובמקומות שמהווים מקור להגעת חולדות אל האזור ואין אליהם גישה לבעלי החיים או לבני האדם.

 

הדברת חולדות בבית בצורה יעילה ובטוחה

 

הדברת חולדות בבית - גור הדברותעל מנת לבצע הדברת חולדות בבית בצורה יעילה ובטוחה, חברת ההדברה צריכה להשתמש בהדברת מזיקים משולבת, שמביאה לתוצאות הדברת מזיקים יעילות רק בגלל השילוב בניהן, וכל אחת מהן לכשעצמה לא תהיה יעילה מספיק כנגד החולדות בבית.

 

הדברת חולדות בדרך הדברה משולבת תכלול כמה דברים:

 

  1. שימוש במלכודות נגד חולדות לאותם מקומות אסטרטגיים שבהם החולדות מסתתרות –חפשו לוכד חולדות מומלץ ובעל ניסיון, שיודע לאבחן את האזור הנוגע בחולדות ושיודע להשתמש בסוגי מלכודות שונים בהתאם לאזור הנגוע.

 

  1. טיפול הדברה באמצעות רעל נגד חולדות במקורות שמהם החולדות מגיעות אל הבית (ביוב, גג וכדומה) – כאשר אתם בודקים חברת הדברות כדי להחליט על רמת המקצועיות שלה בנוגע לשירות של הדברת חולדות בבית, שאלו את המדביר בנוגע לסוגי רעל שונים ובנוגע לסיכונים שכרוכים בשימוש ברעל בקרבת הבית. מתשובת חברת ההדברה אתם מיד תבינו האם עומד מולכם מדביר מומלץ ומקצועי או שכדאי להימנע מהסיכון בעבודה מולו.

 

  1. ריסוס הדברה ירוקה בבית ובכל האזורים שאליהם ישנה נגישות לבעלי החיים ובני האדם – חשוב לדעת שכיום הנושא של הדברה ירוקה בבית הפך פופולארי ומבוקש מאוד, לכן חברות הדברה רבות משתמשות במונח “הדברה ירוקה” כאקט שיווקי מכירתי ויש לבדוק היטב למה הם מתכוונים כאשר הם אומרים הדברה ירוקה! ריסוס הדברה ירוקה יכול להתבצע באמצעות חומר ריסוס עם ריכוז רעלים גבוה יותר או נמוך יותר, תלוי בתערובת החומר שבה משתמשים! מומלץ מאוד לבדוק את היתר ההדברה של אותו מדביר שאתם מזמינים לבית, ובמקביל לשאול את כל השאלות בנושא כדי שאותו מדביר יבין שאתם מבינים עניין ולכן כדאי מאוד שינקוט באמצעי זהירות ובטיחות גבוהים.

 

 

לאחר שווידאתם את כל הפרטים והחלטתם מי חברות ההדברה המומלצות ביותר עבורכם, כל שנותר לכם לבדוק זה עניין המחיר. לפניכם מחירון הדברה כדי לשקף בפניכם את טווח המחירים לשירותי הדברת מזיקים בבית, כך תוכלו לערוך השוואת מחירים בקלות רבה – מחירון הדברה

 

לשאלות בנושא הדברת מזיקים בבית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל וצוות המדבירים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.

הדברה בתל אביב