03 פבר 2018
פברואר 3, 2018

חולדה – עולמם של המכרסמים

חולדה

שמה הנפוץ והמוכר של החולדה זה עכברוש. החולדה היא יונק שמגיע מהמשפחה של העכברים, ומשתייכת לסוג המכרסמים.

חולדות הן חיות חכמות מאוד, יש להן חוש ריח ושמיעה טוב מאוד והן יודעות לנצל את כל כישוריהן כדי לשרוד גם בתנאים קשים שמכרסמים אחרים לא יכולים לשרוד בהם. החולדות מוצאות את הדרכים לטפס באמצעות כבלים וחוטים שמשמשים להעברת חשמל, כמו גם דרך צינורות וכדומה.. החולדה היא חיה חברתית וכתוצאה מתכונה זו יש לה את היכולת להבין את הסיטואציה שבה היא נמצאת ולפעול בהתאם. אם החולדה תראה חולדות אחרות מתות היא תבין שכנראה שהמזון בסביבה מורעל והיא תיזהר ממנו וכך תצליח לחמוק מגורל דומה, תכונות אלו מאפשרות להן כושר הסתגלות גבוה מאוד לתנאים סביבתיים מורכבים.

החולדות הן חיות נפוצות מאוד והן נמצאות כמעט בכל מקום שבו נמצאים גם בני האדם. השטח העירוני שמשמש את האדם לרוב מספק לחולדות סביבה טובה שבה היא יכולה למצוא מקורות מזון רבים. החולדה היא מסוג המכרסמים שגורמים הכי הרבה נזק לסביבת המחייה של האדם, היא מכרסמת ופוגעת בתשתיות החיווט של מערכות החשמל, יוצרת חורים בצינורות האינסטלציה, ואין לה חשש לכרסם ולפגוע בכל מה שעומד בדרכה למצוא מעבר אל עבר מקורות מזון ומסתור.

למידע נוסף לחצו כאן – הדברת חולדות  |  הדברת מכרסמים

 

גור הדברות – שירותי הדברה

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב