fbpx

ריסוס ירוק לבית

ריסוס ירוק ? יש כזה דבר ?

הרגע שבו אתה מבין שיש לך בבית בעיה, מזיקים החלו לקנן ולבנות את ביתם ממש בתוך הבית שלך! זה הרגע שבו מתקשרים לחברת הדברה כדי שיבואו לרסס את הבית ולהדביר את המזיקים.

כמה דברים שכדאי לדעת על ריסוס לבית

ריסוס לבית מעניק כמה יתרונות שלא נמצאים בכל שיטות ההדברה האחרות. ריסוס מגיע לכל הפינות שלא ניתן להגיע אליהן (אלא אם כן אתם חרקים ממש קטנים שמסתתרים מפני יושבי הבית שבו החלטתם לקנן). בתוך הסדקים, בין הפתחים והחריצים של המרצפות, שם גרים המזיקים שאותם אנו רוצים להדביר. ריסוס מגיע לכל אותם מקומות קטנים ולא נגישים עבורנו. יתרון נוסף שיש לריסוס הוא היעילות שלו בהדברה כנגד כל סוגי המזיקים השונים, אף אחד מהמזיקים לא עמיד בפניו. עוד יתרון הוא המהירות שבה הוא פועל, ריסוס לא מצריך המתנה כדי לראות שבעיית המזיקים נפתרה, רואים את התוצאות מיד. מאחר והריסוס מתפשט בתוך החלל הפתוח יש לו גם את היכולת לכסות שטחים גדולים ולהיות יעיל להדברה באותה היעילות, בשונה מהדברה בג’ל או במוצרים אחרים שגודל השטח המודבר מחייב אותנו להשתמש בכמות גדולה יותר ולכן כל הסיפור יהפוך ליקר יותר.

 

הדברה נגד פשפש המיטה בקיטור אדים

 

איך מתכוננים לרסוס בבית?

ההכנה תלויה מאוד בסוג הריסוס שהמדבירים הולכים לבצע. ריסוס הוא שיטת הפצת חומר ההדברה, אך ההכנה הנדרשת לפני הריסוס תלויה בחומר שבו המדביר עומד להשתמש! מזיקים שונים מצריכים חומרי הדברה שונים, ולכן ההיערכות משתנה בהתאם. ריסוס נגד נמלים במטבח יצריך פינוי של ארונות המטבח כדי שחומרי ההדברה לא יגעו בהם ולמדביר תהיה האפשרות להגיע לכל אותם סדקים בארונות ומאחוריהם שבהם מסתתרות הנמלים ודרכם עוברות מהמטבח אל הקן כשהן מעבירות פירורי לחם ושאריות מזון אל הקן. וודאו שחברת ההדברה מסבירה לכם כבר בשיחה הטלפונית איזו הכנה תצטרכו לעשות לקראת הריסוס.

ריסוס והדברה ירוקה – איך זה עובד?

בעבר חומרי הריסוס היו חומרים כימיים מסוכנים מאוד לאדם ולחיות המחמד הביתיות, אבל כיום תעשיית הריסוס התפתחה והתקדמה מאוד וחומרי הריסוס מבוססים על פירתרואידים שהם חומרים בעלי אופי ירוק וידידותי, כך שכל עניין הריסוס הופך קל יותר, גם ההכנה לקראת הריסוס וגם החזרה לשגרה לאחר הריסוס. למידע נוסף לחצו כאן – הדברה ירוקה או ריסוס לבית.

 

גור הדברות – שירותי הדברה ירוקה

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
ריסוס בביוב של הבית גור הדברות

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל

קרא עוד »
ריסוס בית חדש מתחת לדפנות בתוך החריצים במטבח

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק

קרא עוד »
ריסוס לחצר בית פרטי בתל אביב

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני

קרא עוד »
ריסוס למטבח נגד ג'וקים בבית

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע

קרא עוד »
הדברה לבית עם חומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית? חברות הדברה משתמשות בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח דרך ירוקה להדברה ללא חומרים רעילים. בפועל

קרא עוד »
הדברת נמלים אורגנית עם פיתיון

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע

קרא עוד »
חברת הדברה מומלצת - גור הדברות

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים,

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן