20 יול 2018
יולי 20, 2018

ריסוס ירוק ? יש כזה דבר ?

ריסוס ירוק לבית

הרגע שבו אתה מבין שיש לך בבית בעיה, מזיקים החלו לקנן ולבנות את ביתם ממש בתוך הבית שלך! זה הרגע שבו מתקשרים לחברת הדברה כדי שיבואו לרסס את הבית ולהדביר את המזיקים.

כמה דברים שכדאי לדעת על ריסוס לבית

ריסוס לבית מעניק כמה יתרונות שלא נמצאים בכל שיטות ההדברה האחרות. ריסוס מגיע לכל הפינות שלא ניתן להגיע אליהן (אלא אם כן אתם חרקים ממש קטנים שמסתתרים מפני יושבי הבית שבו החלטתם לקנן). בתוך הסדקים, בין הפתחים והחריצים של המרצפות, שם גרים המזיקים שאותם אנו רוצים להדביר. ריסוס מגיע לכל אותם מקומות קטנים ולא נגישים עבורנו. יתרון נוסף שיש לריסוס הוא היעילות שלו בהדברה כנגד כל סוגי המזיקים השונים, אף אחד מהמזיקים לא עמיד בפניו. עוד יתרון הוא המהירות שבה הוא פועל, ריסוס לא מצריך המתנה כדי לראות שבעיית המזיקים נפתרה, רואים את התוצאות מיד. מאחר והריסוס מתפשט בתוך החלל הפתוח יש לו גם את היכולת לכסות שטחים גדולים ולהיות יעיל להדברה באותה היעילות, בשונה מהדברה בג’ל או במוצרים אחרים שגודל השטח המודבר מחייב אותנו להשתמש בכמות גדולה יותר ולכן כל הסיפור יהפוך ליקר יותר.

איך מתכוננים לרסוס בבית?

ההכנה תלויה מאוד בסוג הריסוס שהמדבירים הולכים לבצע. ריסוס הוא שיטת הפצת חומר ההדברה, אך ההכנה הנדרשת לפני הריסוס תלויה בחומר שבו המדביר עומד להשתמש! מזיקים שונים מצריכים חומרי הדברה שונים, ולכן ההיערכות משתנה בהתאם. ריסוס נגד נמלים במטבח יצריך פינוי של ארונות המטבח כדי שחומרי ההדברה לא יגעו בהם ולמדביר תהיה האפשרות להגיע לכל אותם סדקים בארונות ומאחוריהם שבהם מסתתרות הנמלים ודרכם עוברות מהמטבח אל הקן כשהן מעבירות פירורי לחם ושאריות מזון אל הקן. וודאו שחברת ההדברה מסבירה לכם כבר בשיחה הטלפונית איזו הכנה תצטרכו לעשות לקראת הריסוס.

ריסוס והדברה ירוקה – איך זה עובד?

בעבר חומרי הריסוס היו חומרים כימיים מסוכנים מאוד לאדם ולחיות המחמד הביתיות, אבל כיום תעשיית הריסוס התפתחה והתקדמה מאוד וחומרי הריסוס מבוססים על פירתרואידים שהם חומרים בעלי אופי ירוק וידידותי, כך שכל עניין הריסוס הופך קל יותר, גם ההכנה לקראת הריסוס וגם החזרה לשיגרה לאחר הריסוס. למידע נוסף לחצו כאן – הדברה ירוקה או ריסוס לבית.

 

גור הדברות – שירותי הדברה ירוקה

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב