fbpx

הדברת תיקנים המלצות וטיפים להדברה

הדברת תיקנים גרמנים

הטיפול שהיה נהוג בעבר להדברת תיקנים הוא ריסוס לבית, טיפול ארוך ומסורבל שמאלץ פינוי של רהיטים ותכולה מהארונות, אך שיטות הדברה מתקדמות מאפשרות שינוי מהותי בתחום של הדברת תיקנים – הדברה מהירה ויעילה שלא תאלץ אתכם להיעדר מהבית לזמן רב וללא פינוי מסיבי של הבית. ריכזנו עבורכם את כל הטיפים וההמלצות כאשר אתם מחפשים הדברת תיקנים מחברת הדברה מומלצת במחירים זולים.

 

הדברת תיקנים המלצות וטיפים

  • תיקנים מהווים נזק תברואתי מאחר והם נושאים חיידקים ומחלות שעלולים לבוא עם מקורות המזון שלנו בבית. הזמנת הדברת תיקנים היא דבר שלא כדאי להקל בו ראש, המזיקים המעופפים מגיעים גם דרך צינורות ביוב והם נמשכים לכל זבל שימצאו בקרבת מקום.
  • תיקנים אוהבים לחות אך הם צריכים גם חמימות כדי לקנן ולהתרבות, דבר שהופך את המטבח, ולעתים גם את השירותים או המקלחת, למוקד אטרקטיבי במיוחד.ג'וקים בבית - הדברת ג'וקים בבית
  • המקומות המועדפים על תיקנים אלו מוצרי החשמל במטבח, שם הם ימצאו חמימות וקרבה אסטרטגית למקורות מזון. התיקנים יקננו בתוך מוצרי החשמל, באזור של החוטים והמנגנון הפנימי. תנורי אפיה, מקררים, ובמיוחד במקומות שקרובים אליהם – מתחת למגירות בארונות המטבח.
  • כיום ישנן שיטות מתקדמות באמצעות השימוש בחומרי הדברה ירוקה, דבר המאפשר שימוש בטוח יותר בקרבת המטבח. אפשר להשתמש בחומרים אלו גם דרך ריסוס, וגם באמצעות ג’ל במקומות אסטרטגיים עבור התיקנים. השימוש בחומרי הדברה ירוקה מאפשר תהליך קצר ובטוח, אך צריך לוודא שאין קנים נוספים באזור החצר או צינורות הבניין. השימוש בחומרי הדברה ירוקה יכול לאפשר את שובם של התיקנים במידה ולא ייעשה טיפול הדברת תיקנים מונע בתחזוקה השוטפת.
  • המטרה הסופית של התיקנים היא לשרוד, לשם כך הם זקוקים למזון. בכל מקום שבו ישנה פעילות הקשורה במזון נוכל למצוא תיקנים בקרבת מקום. אנו פוגשים זאת בביתנו הפרטי, בעיקר באזור המטבח, ולעתים אף לא מודעים לכמות התיקנים שנמצאים אצלנו בבית מבלי שנדע שהם שם. את הופעתם של התיקנים נמצא גם בעסקים או מסעדות, מאחר ויש להם את האפשרות להגיע למזון ולהסתתר, הם מנסים לקנן ולמצוא שם בית.

 

מחירים להדברת תיקנים

 

שני חדרים : 300 – 260 ש”ח

שלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

ארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

באזורים שבהם הנגיעות קשה המחיר יכול לעלות בהתאם.

 

 

ריסוס תיקנים בביוב של בניין

 

מידע נוסף על תיקנים

פתיון נגד הדברת גוקים בביתתיקנים חיים בקהילה, הם יוצרים מושבה אותה הם מנהלים יחד. הם אמנם לא נאמנים ויעילים כמו הנמלים, אך הם בהחלט מנסים לשתף פעולה ולקיים סביבה הדדית שמאפשרת את הימצאותם של התיקנים. התיקנים לא פועלים מתוך מחשבה על ביסוס הקן שבו הם נמצאים, הם מנסים לייצר מושבות נוספות בקרבת מקום. מצד אחד הם מאפשרים לעצמם מקומות מפלט במקרה של סכנה שמגיעה, ומצד שני הם מנסים להקטין את הפגיעה הישירה בהם כאשר הם מקיפים את עצמם בקנים ומושבות תיקנים נוספים סביבם.

את עיקר הפעילות שלהם התקינים מקיימים בשעות הלילה, כך הם מקטינים את הסיכוי שנפגוש בהם ונבחין בפעילות שהם מייצרים במקום. מושבה של תיקנים תמיד נמצאת במצב של גדילה והתרבות, במידה ונתקלתם בתיקן גרמני אחד דעו שיש עוד כמה בקרבת מקום. התיקנים מתרבים על ידי הטלת ביצים, את הביצים הנקבות נושאות על גופן וברגע שהם בוקעים הם יתחילו ללמוד כיצד לפעול במתחם ואיך עליהם להתנהג כדי להיזהר ולאפשר את המצב שבו הם מקימים מושבה נוספת בקרבת מקום.

 

הדברת ג’וקים בתוך תמי 4 – גור הדברות

 

גור הדברות – הדברת תיקנים

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
ריסוס בביוב של הבית גור הדברות

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל

קרא עוד »
ריסוס בית חדש מתחת לדפנות בתוך החריצים במטבח

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק

קרא עוד »
ריסוס למטבח נגד ג'וקים בבית

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע

קרא עוד »
הדברה לבית עם חומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית? חברות הדברה משתמשות בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח דרך ירוקה להדברה ללא חומרים רעילים. בפועל

קרא עוד »
הדברת נמלים אורגנית עם פיתיון

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע

קרא עוד »
חברת הדברה מומלצת - גור הדברות

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים,

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן