fbpx

הדברת פרעושים ירוקה

איך מדבירים פרעושים על ידי הדברה ירוקה ?

היתרונות הברורים של הדברה ירוקה הם השימוש בחומרים טבעיים ואורגנים שלא מצריכים מיושבי הבית שום הכנה מוקדמת או עזיבה של הבית לצורך ביצוע ההדברה. אין בהדברה ירוקה שום סיכון לחיות המחמד שאתם מגדלים בבית והיא נעשית על ידי חומרים בעלי מרכיבים אורגניים וידידותיים לסביבה. ריסוס לבית באמצעות חומרי הדברה כימיים מרכיב רעלים מסוכנים שעלולים להוות סיכון ליושבי הבית ולחיות המחמד, שימוש בריסוס שכזה מחייב הדברה מקצועית ואחראית על ידי חברת הדברה שמבינה את הסיכונים לעומק ויש ברשותה רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה.

הדברת פרעושים ירוקה

הדברת פרעושים ירוקה היא בהחלט הפתרון המומלץ ביותר עבורכם! אבל הבעיה העיקרית בהדברה ירוקה היא שלפעמים המזיקים מפתחים יכולת הסתגלות לחומרים ולכן עלולים לחזור ולקנן בבית. ישנה אופציה לשלב הדברה ירוקה יחד עם הדברה קונבנציונלית וכך להרוויח משני העולמות, גם למנוע שימוש בחומרים מסוכנים על ידי שימוש מזערי בהם באופן שאינו מורגש ליושבי הבית ולא מהווה עבורם סיכון וגם לתגבר את פעולת ההדברה בחומרי הדברה ירוקים שימנעו מסביבת המחיה להיות נוחה לפרעושים ולשאר המזיקים.

ישנם מוצרים רבים שמשמשים את חברות ההדברה להדברת פרעושים ירוקה. שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים יכירו את כל התרחישים שמוצעים בשוק וידעו להתאים עבורכם את המוצר האפקטיבי ביותר לפעולת ההדברה נגד הפרעושים. לרוב חומרי הדברת פרעושים ירוקה יהיו יעילים גם נגד סוגים נוספים של מזיקים כמו ג’וקים, נמלים וחרקים מעופפים נוספים.

 

פשפש המיטה – הדברה בקיטור אדים

 

בואו נכיר מקרוב את עולמם של הפרעושים

הדברת פרעושים ירוקה תמונה לפוסטנמצאו קרוב ל- 2,000 סוגים ומינים שונים של פרעושים אך כמות המינים שניתן למצוא בישראל עומד על כ- 50 סוגים בלבד. לרוב אנשים יתקשו להבדיל בין פרעושים ופשפשים, למרות שההבדל ביניהם גדול. פרעושים הם חרקים קטנים שגודלם בין 1 ל- 3 מילימטר, צבעם כהה וגופם קשיח. פרעושים לרוב נטפלים לבעלי חיים בעלי פרווה אך הימצאותם בתוך הבית תוביל להגעתם גם אל בני האדם. פרעושים מחפשים דם, מזה הם ניזונים וכל יצור חי שזורם בו דם הוא מקור לגיטימי בעיניהם למזון.

פרעושים בעיקר יגרמו לפצעי עקיצה מגרדים מאוד ומאחר ונקבת הפרעוש מטילה מאות ביצים בכל הטלה, ההתרבות שלהם מהירה מאוד וללא טיפול מונע הם יהפכו למטרד בעייתי שדורש טיפול הדברת פרעושים באופן מידי. פרעושים בוגרים יכולים לחיות כמה חודשים ללא מזון, מה שגורם להם לשרוד גם בתנאים קשים של בידוד והם לרוב יקננו בתוך שטחי המרבץ של בעלי החיים, בשמיכות, שטיחים ובכל מקום שמאפשר להם מקום מסתור פרוותי.

טיפול הדברה מונע..

הדברת פרעושים מחייבת התייחסות מקצועית שלוקחת בחשבון גם את הטיפול המונע שלא יאפשר להם לחזור ולקנן בשטח הבית!

 

מחפשים הדברת פרעושים ירוקה ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
ריסוס בביוב של הבית גור הדברות

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל

קרא עוד »
ריסוס בית חדש מתחת לדפנות בתוך החריצים במטבח

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק

קרא עוד »
ריסוס למטבח נגד ג'וקים בבית

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע

קרא עוד »
הדברה לבית עם חומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית? חברות הדברה משתמשות בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח דרך ירוקה להדברה ללא חומרים רעילים. בפועל

קרא עוד »
הדברת נמלים אורגנית עם פיתיון

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע

קרא עוד »
חברת הדברה מומלצת - גור הדברות

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים,

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן