04 פבר 2018
פברואר 4, 2018

הדברת פרעושים ירוקה

איך מדבירים פרעושים על ידי הדברה ירוקה ?

 

היתרונות הברורים של הדברה ירוקה הם השימוש בחומרים טבעיים ואורגנים שלא מצריכים מיושבי הבית שום הכנה מוקדמת או עזיבה של הבית לצורך ביצוע ההדברה. אין בהדברה ירוקה שום סיכון לחיות המחמד שאתם מגדלים בבית והיא נעשית על ידי חומרים בעלי מרכיבים אורגניים וידידותיים לסביבה. ריסוס לבית באמצעות חומרי הדברה כימיים מרכיב רעלים מסוכנים שעלולים להוות סיכון ליושבי הבית ולחיות המחמד, שימוש בריסוס שכזה מחייב הדברה מקצועית ואחראית על ידי חברת הדברה שמבינה את הסיכונים לעומק ויש ברשותה רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה.

הדברת פרעושים ירוקה היא בהחלט הפיתרון המומלץ ביותר עבורכם! אבל הבעיה העיקרית בהדברה ירוקה היא שלפעמים המזיקים מפתחים יכולת הסתגלות לחומרים ולכן עלולים לחזור ולקנן בבית. ישנה אופציה לשלב הדברה ירוקה יחד עם הדברה קונבנציונאלית וכך להרוויח משני העולמות, גם למנוע שימוש בחומרים מסוכנים על ידי שימוש מזערי בהם באופן שאינו מורגש ליושבי הבית ולא מהווה עבורם סיכון וגם לתגבר את פעולת ההדברה בחומרי הדברה ירוקים שימנעו מסביבת המחייה להיות נוחה לפרעושים ולשאר המזיקים.

ישנם מוצרים רבים שמשמשים את חברות ההדברה להדברת פרעושים ירוקה. שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים יכירו את כל התרחישים שמוצעים בשוק וידעו להתאים עבורכם את המוצר האפקטיבי ביותר לפעולת ההדברה נגד הפרעושים. לרוב חומרי הדברת פרעושים ירוקה יהיו יעילים גם נגד סוגים נוספים של מזיקים כמו ג’וקים, נמלים וחרקים מעופפים נוספים.

 

בואו נכיר מקרוב את עולמם של הפרעושים

נמצאו קרוב ל- 2,000 סוגים ומינים שונים של פרעושים אך כמות המינים שניתן למצוא בישראל עומד על כ- 50 סוגים בלבד. פרעושים הם חרקים קטנים שגודלם בין 1 ל- 3 מילימטר, צבעם כהה וגופם קשיח. פרעושים לרוב נטפלים לבעלי חיים בעלי פרווה אך הימצאותם בתוך הבית תוביל להגעתם גם אל בני האדם. פרעושים מחפשים דם, מזה הם ניזונים וכל יצור חי שזורם בו דם הוא מקור לגיטימי בעיניהם למזון. פרעושים בעיקר יגרמו לפצעי עקיצה מגרדים מאוד ומאחר ונקבת הפרעוש מטילה מאות ביצים בכל הטלה, ההתרבות שלהם מהירה מאוד וללא טיפול מונע הם יהפכו למטרד בעייתי שדורש הדברה מיידית. פרעושים בוגרים יכולים לחיות כמה חודשים ללא מזון, מה שגורם להם לשרוד גם בתנאים קשים של בידוד והם לרוב יקננו בתוך שטחי המרבץ של בעלי החיים, בשמיכות, שטיחים ובכל מקום שמאפשר להם מקום מסתור פרוותי.

הדברת פרעושים מחייבת התייחסות מקצועית שלוקחת בחשבון גם את הטיפול המונע שלא יאפשר להם לחזור ולקנן בשטח הבית!

 

מחפשים הדברת פרעושים ירוקה ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב