סוגי הדברה

סוגי הדברה

קיימות שיטות שונות שבאמצעותן ניתן להדביר מזיקים, ננסה לגעת בכמה מהן כדי להסביר את החשיבות בבחירת הסוג הנכון לבעיה הספציפית ולמזיק אותו אנו רוצים להדביר.

 

ראשית נתחיל בהסבר – מה זה אומר שירותי הדברה ?

שירותי הדברה הם פעולה שנעשית על ידי מדבירים מוסמכים שקיבלו היתר לעסוק בהדברת מזיקים מטעם המשרד להגנת הסביבה. הדברת מזיקים נדרשת כאשר האדם מבקש לשנות את המערכת האקולוגית שנוצרה באופן טבעי בשטח אותו הוא מבקש להדביר, זאת על מנת למנוע היווצרות קינון והתרבות של מזיקים מסוגים שונים אשר מצאו במתחם סביבה פורייה לקינון, וכתוצאה מכך ריבוי של חרקים ומזיקים מסוגים שונים גורמים לבני האדם שחיים בקרבת מקום נזק ברכוש או שהם מהווים מטרד שמשפיע ופוגע באיכות החיים במקום.

 

סוגי מזיקים

המזיקים יכולים להיות שונים ומגוונים, הם יכולים להיות חישופיות שבלילה מגיעות לקערת הדוגלי של הכלב ולכן הוא מסרב לגעת באוכל שלו, הם יכולים להיות דבורים שמקננים בפרגולה של המרפסת, דבורים שמגיעים לעצי הפרי בגינה, יתושים, זבובים, נמלים ועוד ועוד…

כמו שיש סוגים שונים של מזיקים ולכל אחד מהם יש אופי שונה והוא מתקיים מדברים שונים, כך גם ההדברה צריכה להיות שונה ולהתאים את עצמה למזיק.

 

הסוג הראשון

הסוג הנפוץ ביותר להדברה הוא ריסוס, פעולת הריסוס יעילה מאוד ומונעת את שובם של המזיקים. השימוש בהדברה כימית צריך להיעשות במינונים נמוכים ככל האפשר, תוך כדי הקפדה על חשיפה מועטה של בעלי החיים ובני האדם לחומרים המשמשים לטובת הדברת המזיקים. ניתן לבצע ריסוס גם באמצעות חומרי הדברה ירוקים בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד שאינו מהווה סיכון לאדם ובעלי החיים השונים.

 

הסוג השני

הסוג השני הוא הדברה ביולוגית, הוא הרבה פחות יעיל אך הוא לא מהווה סיכון כלל לסביבה. ההדברה עצמה נעשית באמצעות שינוי המערך האקולוגי והדברת המזיקים על ידי האויבים הטבעיים שלהם בטבע. כמו שחתול בבית ימנע מהעברים לראות בו כמקום נחמד למגורים, כך ישנם סוגים רבים של חיידקים ופטריות שמהוות תחושת אי נוחות למזיקים מסוימים והם פשוט יסתלקו מעצמם ויחפשו מקום בו אין להם אויבים טבעיים כדי שיוכלו להתרבות ולחיות בשקט.

 

הסוג השלישי

הסוג השלישי הוא הדברה אלקטרונית, הדברה מסוג זה יעילה מאוד לדברים מסוימים והיא עובדת על ידי פיזור מכשירים אלקטרונים שמשבשים את השדות האלקטרומגנטיים וכך יוצרים סביבה לא נוחה למזיקים. ישנם אמצעי הדברה אלקטרונים שמשתמשים בתדרי קול שבני אדם לא מסוגלים לשמוע אך הם בהחלט יבריחו משם חתולים, כלבים או חיות אחרות שהצליל יהווה עבורם מטרד. כולנו מכירים את המכשיר שמפזר אור כחול שמושך יתושים לרשת אלקטרונית וכך הם מתחשמלים ומתים… זה הרעיון.

 

מה עוד כדאי לדעת ?

סוג נוסף שכולל בתוכו את כל יתר סוגי ההדברות הוא הדברה מונעת. מדובר בתחזוקה שוטפת באופן תמידי על ידי מניעת היווצרות הסביבה הטבעית הנוחה למזיקים כך שהם אפילו לא ינסו להתמקם וליצור לעצמם בית גידול במקום בו נפזר אמצעים מונעים. המניעה יכולה להתבצע על ידי סוגים שונים של חומרי הדברה וכמובן שלכל מזיק ישנו סוג אחר של טיפול מונע אפקטיבי.

לכל אחד מסוגי ההדברה ישנם יתרונות וחסרונות, בגור הדברות אנו מקפידים לשלב את כל סוגי ההדברה באופן כזה שיחסל את הבעיה ויאפשר לכם המשך טיפול מונע כדי שהבעיה לא תחזור ותצטרכו שוב להזמין מדביר.

אנו משתדלים להשתמש בהדברה ירוקה ככל האפשר כדי להגן על הסביבה ועל האיזון האקולוגי שמתקיים בה, כך שהשילוב בין הדברה כימית במוקד הבעיה, פיזור אמצעי הדברה ביולוגית / אורגנית בשטח כדי למנוע את היווצרות תנאי המחיה למזיקים מחדש, וטיפול מונע באמצעים ירוקים ואלקטרונים יהווה עבורכם פתרון יעיל, זול ומקצועי שלא ידרוש מכם להתמודד שוב עם בעיית המזיקים.

 

שירותי הדברה

אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים, ואנו פועלים גם במגזר העסקי ומעניקים הדברה לעסקים, מחסני מזון וכדומה. מחירים זולים ואחריות מלאה לכל עבודת הדברה!

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗

⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  הדברת פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗

⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  ריסוס לבית  ⊗

⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗

⊗  הדברת תיקן גרמני  ⊗  הדברת כיני יונים  ⊗  הדברת עשהדברת דג הכסף  ⊗ 

⊗  הדברה נגד קרציות   ⊗  הדברת יתושים   ⊗  הדברה לעסקים  ⊗  מלכודת חולדות  ⊗

 

הערים בהן אנו מדבירים

 

שירותי הדברה בתל אביב

שירותי הדברה בראשון לציון

שירותי הדברה ברחובות

שירותי הדברה ברמת גן

שירותי הדברה בחולון

שירותי הדברה בפתח תקווה

שירותי הדברה בגבעתיים

שירותי הדברה בנס ציונה

שירותי הדברה באזור הצפון

מדבירים במרכז הארץ

 

 

גור הדברות – שירותי הדברה במרכז הארץ!

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

  מחירון הדברה 

לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשיטת הדברה נכונה ויעילה שתתאים לפתרון בעיית המזיקים שלכם
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

הדברה בתל אביב