fbpx

סוגי הדברה

קיימות שיטות שונות שבאמצעותן ניתן להדביר מזיקים, ננסה לגעת בכמה מהן כדי להסביר את החשיבות בבחירת הסוג הנכון לבעיה הספציפית ולמזיק אותו אנו רוצים להדביר.

מה זה שירותי הדברה?

נתחיל בהסבר..

שירותי הדברה הם פעולה שנעשית על ידי מדבירים מוסמכים שקיבלו היתר לעסוק בהדברת מזיקים מטעם המשרד להגנת הסביבה. הדברת מזיקים נדרשת כאשר האדם מבקש לשנות את המערכת האקולוגית שנוצרה בשטח באופן טבעי.

הדברת מזיקים נועדה כדי למנוע היווצרות, קינון והתרבות, של מזיקים. הבעיה מתחילה כאשר סוגי מזיקים שונים מוצאים במתחם סביבה פורייה ונוחה לקינון. פעמים רבות ריבוי חרקים ומזיקים יגרום לבני האדם שחיים בקרבת מקום נזק ברכוש. ואם לא מדובר בחרקים שגורמים נזק לרכוש, הם יהוו מטרד שמשפיע ופוגע באיכות החיים במקום.

סוגי מזיקים

המזיקים יכולים להיות שונים ומגוונים, הם יכולים להיות חישופיות שבלילה מגיעות לקערת הדוגלי של הכלב ולכן הוא מסרב לגעת באוכל שלו, הם יכולים להיות דבורים שמקננים בפרגולה של המרפסת, דבורים שמגיעים לעצי הפרי בגינה, יתושים, זבובים, נמלים ועוד ועוד…

כמו שיש סוגים שונים של מזיקים ולכל אחד מהם יש אופי שונה והוא מתקיים מדברים שונים, כך גם ההדברה צריכה להיות שונה ולהתאים את עצמה למזיק.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הסוג הראשון

הסוג הנפוץ ביותר להדברה הוא ריסוס, פעולת הריסוס יעילה מאוד ומונעת את שובם של המזיקים. השימוש בהדברה כימית צריך להיעשות במינונים נמוכים ככל האפשר, תוך כדי הקפדה על חשיפה מועטה של בעלי החיים ובני האדם לחומרים המשמשים לטובת הדברת המזיקים. ניתן לבצע ריסוס גם באמצעות חומרי הדברה ירוקים בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד שאינו מהווה סיכון לאדם ובעלי החיים השונים.

הסוג השני

הסוג השני הוא הדברה ביולוגית, הוא הרבה פחות יעיל אך הוא לא מהווה סיכון כלל לסביבה. ההדברה עצמה נעשית באמצעות שינוי המערך האקולוגי והדברת המזיקים על ידי האויבים הטבעיים שלהם בטבע. כמו שחתול בבית ימנע מהעברים לראות בו כמקום נחמד למגורים, כך ישנם סוגים רבים של חיידקים ופטריות שמהוות תחושת אי נוחות למזיקים מסוימים והם פשוט יסתלקו מעצמם ויחפשו מקום בו אין להם אויבים טבעיים כדי שיוכלו להתרבות ולחיות בשקט.

הסוג השלישי

הסוג השלישי הוא הדברה אלקטרונית, הדברה מסוג זה יעילה מאוד לדברים מסוימים והיא עובדת על ידי פיזור מכשירים אלקטרונים שמשבשים את השדות האלקטרומגנטיים וכך יוצרים סביבה לא נוחה למזיקים. ישנם אמצעי הדברה אלקטרונים שמשתמשים בתדרי קול שבני אדם לא מסוגלים לשמוע אך הם בהחלט יבריחו משם חתולים, כלבים או חיות אחרות שהצליל יהווה עבורם מטרד. כולנו מכירים את המכשיר שמפזר אור כחול שמושך יתושים לרשת אלקטרונית וכך הם מתחשמלים ומתים… זה הרעיון.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן.

השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.
לקריאה מורחבת בנושא, קראו את הפוסט הבא: מהי הדברה ירוקה?

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

למידע מורחב בנושא מחירי הדברה,
בקרו בעמוד – הדברה מחיר

סוג נוסף שכולל בתוכו את כל יתר סוגי ההדברות הוא הדברה מונעת. מדובר בתחזוקה שוטפת באופן תמידי על ידי מניעת היווצרות הסביבה הטבעית הנוחה למזיקים כך שהם אפילו לא ינסו להתמקם וליצור לעצמם בית גידול במקום בו נפזר אמצעים מונעים. המניעה יכולה להתבצע על ידי סוגים שונים של חומרי הדברה וכמובן שלכל מזיק ישנו סוג אחר של טיפול מונע אפקטיבי.

לכל אחד מסוגי ההדברה יש יתרונות וחסרונות, בגור הדברות משלבים את כל סוגי ההדברה באופן כזה שיחסל את הבעיה ויאפשר טיפול מונע כדי שהבעיה לא תחזור ולא תצטרכו שוב להזמין מדביר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

שירותי הדברה משולבת

אנו משתדלים להשתמש בהדברה ירוקה ככל האפשר כדי להגן על הסביבה ועל האיזון האקולוגי שמתקיים בה, כך שהשילוב בין הדברה כימית במוקד הבעיה, פיזור אמצעי הדברה ביולוגית / אורגנית בשטח כדי למנוע את היווצרות תנאי המחיה למזיקים מחדש, וטיפול מונע באמצעים ירוקים ואלקטרונים יהווה עבורכם פתרון יעיל, זול ומקצועי שלא ידרוש מכם להתמודד שוב עם בעיית המזיקים.

הדברת מזיקים מכל הסוגים

אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים, ואנו פועלים גם במגזר העסקי ומעניקים הדברה לעסקים, מחסני מזון וכדומה. מחירים זולים ואחריות מלאה לכל עבודת הדברה!

לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשיטת הדברה נכונה ויעילה שתתאים לפתרון בעיית המזיקים שלכם צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

גור הדברות

צור קשר..

שירותי הדברה במרכז הארץ ובאזור השפלה!

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייגו