מחיר הדברת נמלים – השוואת מחירים

מידע כללי על הדברת נמלים

 

כשמזמינים חברת הדברה לבצע הדברת נמלים בבית, במטבח או בגינה, כדאי לקחת בחשבון שתי עובדות חשובות ועיקריות:

1. הדברת נמלים בבית לא פותרת את הבעיה במלואה, זאת לאור העובדה שהנמלים שנמצאות בתוך הבית משרתות את הנמלה המטילה שיושבת במקום מסתור, בקן. ברגע שהנמלה המטילה, המלכה, תבחין שהנמלים לא חזרו לקן עם מזון, היא תתחיל בפעילות ייצור מוגברת של נמלים חדשות, דבר שיגרום להופעה מחודשת של הנמלים אצלכם בתוך הבית, בכמות גדולה יותר מזו שהייתה, בתוך מספר שבועות בודדים בלבד. על מנת לבצע הדברת נמלים בצורה יעילה ומקצועית חברות הדברה צריכות למצוא את מקור הנמלים, את הקן, ומעבר לפעולות ההדברה שיתבצעו בתוך הבית באמצעות ריסוס לבית או שימוש בג’ל הדברה נגד נמלים, עליהן להגיע לקן ולדאוג שהוא מושמד באופן מוחלט. קן הנמלים לרוב ימצא בתוך סדקים בקירות הבית או כמה מטרים מתחת לאדמה, בכל מקרה – קן הנמלים נמצא במקומות מסתור עמוקים שאינם נראים לעין על פני השטח.

2. כאשר נתקלים בצורך של הדברת נמלים בבית יכול מאוד להיות שמדובר ביותר מקן נמלים אחד שמייצר את הנמלים שמגיעות לבית, אך על אף עובדה זו הנמלים פועלות בקבוצה ונמלים שמשרתות קנים שונים לא ישתפו פעולה וימצאו באותו האזור. מדבירים מקצועיים ידעו להבחין בין סוגים שונים של נמלים, ולכל סוג אופי שונה וצרכים שונים שלשמם הן מגיעות לבית בחיפוש אחרי מזון אותו יוכלו להוביל לקן בו נמצאת המלכה, הנמלה המטילה. דבר נוסף תלוי בעונה בשנה, מאחר וכל עבודת הנמלים סובבת סביב השגת מזון אותו יוכלו להוביל לקן וכך לאפשר את המשך קיומו, וקיומה של הנמלה המטילה. נמלים צורכות מזון שונה בחורף ובקיץ, תלוי בצורך שלהן בפחמימות או בחלבון, זאת כאמור בהתאם לעונה ולמזג האוויר, וכמו כן, גם לסוג הנמלים שבו מדובר.

 

שיטות הדברה

ישנם אמצעים שונים ומגוונים שבאמצעותם אפשר לבצע הדברת נמלים בצורה יעילה ומקצועית, זאת בהתאם למתחם אותו נרצה להדביר. ריסוס לבית יעזור במיגור הנמלים מתוך שטח הבית, אך לא יפתור את מקור הבעיה – הקן. ריסוס נגד נמלים נמצא שימושי ויעיל מאוד מאחר ונטייתו הטבעית של הריסוס להגיע לכל פינה בבית, גם לתוך הסדקים והמחילות שיד אדם לא משגת בהם. שימוש בג’ל להדברת נמלים יעזור כדי לאתר את קן הנמלים, בו נרצה להשתמש בעיקר כאשר מדובר בהופעת נמלים במטבח או במקומות בהם נמצאים חבילות מזון ומגירות שלרוב נמצאים בהם פירורים ושאריות אוכל שונות.

הדברת נמלים בג’ל פועלת בדרך של פיתיון, כאשר הנמלים חושבת שהג’ל הוא מזון אותו הן ירצו להוביל אל תוך הקן. כאשר הג’ל יגיע לקן וממנו הנמלה המטילה, המלכה, תאכל ותאכיל את יתר הנמלים בקן, הג’ל יגרום לנמלים לאבד את תחושת הרעב והן ימותו מחוסר תזונה בתוך זמן קצר. מעבר לכך הדברת נמלים חייבת להיות מלווה בטיפול מונע שבאמצעותו הנמלים לא ישובו אל המתחם המודבר לאחר זמן קצר.

 

מחיר הדברת נמלים באמצעות ג’ל

 

שני חדרים : 300 – 260 ש”ח

שלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

ארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

הערה נוספת בנגיעות קשה המחיר יעלה בהתאם

** הדברה זו יעילה גם נגד ג’וקים, לפרטים – הדברת ג’וקים

 

 

מחיר הדברת נמלים על ידי ריסוס לבית

 

ריסוס לדירת 2 חדרים : 240 ש”ח

ריסוס לדירת 3 חדרים : 250 ש”ח

ריסוס לדירת 4 חדרים : 280 ש”ח

ריסוס לדירת 5 חדרים : 300 ש”ח

ריסוס נמלים לבית קרקע : 800 – 300 ש”ח
(תלוי בגודל השטח של הבית)

 

 

מחיר ריסוס נמלים לבניין קומות

 

ריסוס לבניין בעל 3 קומות : 300 ש”ח

ריסוס לבניין בעל 4 קומות : 340 ש”ח

ריסוס לבניין בעל 5 קומות : 390 ש”ח

ריסוס לבניין בעל 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

הערה נוספת הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.

הטבה לוועדי בית – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה.

 

המלצות והשוואת מחירים

הצוות המקצועי של גור הדברות מדבירים בין היתר גם מבני עירייה, מחסני מזון בשטח של מפעלים, מבנים של חברות הייטק ומשרדים במגזר העסקי, וועדי בית של בניינים בשכונות מגורים, ועוד..על מנת שתוכלו לקבל המלצות בנוגע למחירים של הדברת נמלים וכמו כן גם בנוגע לרמת השירות של מדבירים מומלצים מהצוות המקצועי של חברת גור הדברות. השוואת מחירים לשירותי הדברת נמלים, לרבות ריסוס לבית נגד נמלים או הדברה ירוקה באמצעות ג’ל, אפשר גם לעשות בבדיקה מהירה באינטרנט, לכן אנו חושפים את מחיר השירות שלנו כחברת הדברה מומלצת שפועלת באזור המרכז, רבות הערים – תל אביב, רחובות, רמת גן, חולון, ראשון לציון, ובכל אזור השפלה וגם במרכז הארץ.

אנו שומרים על שקיפות מלאה מול כל הלקוחות שלנו, וכמו כן, אנו שמים דגש רב מאוד על שימוש מקצועי ויעיל בחומרי הדברה ירוקה ששומרים על סביבה בטוחה ונקייה ממזיקים מבלי להוות סיכון תברואתי לבני האדם, לבעלי החיים ברחוב, ולחיות המחמד שגרות בתוך הבית.

מידע נוסף

מחירון הדברה מלא שמפרט מחירים של הדברת מזיקים בכל יתר הסוגים – מחירון הדברה

למידע נוסף אודות הדברת נמלים – הדברת נמלים

 

גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – חברת הדברה גור הדברות מציעה אחריות מקצועית מלאה לכל עבודת הדברה שנעשית על ידי מדבירים מטעמינו. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  הדברת פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  ריסוס ירוק לבית  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברת חולדות בביוב  ⊗  הדברת מזיקים  ⊗  חברת הדברה במרכז  ⊗  מדביר מומלץ  ⊗  חברות הדברה מומלצות  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  הדברה לעסקים  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה במרכז  ⊗