fbpx

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב

אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת הרבה שמצטברת ברחובות העיר, מאפשרים בית גידול נוח ופורה במיוחד בעבור המכרסמים המזיקים. עיריית תל אביב פועלת לביצוע הדברת מזיקים באופן שוטף בעיר, אך החולדות מצליחות לשרוד את פעולות ההדברה וכניסיון לשרוד בתנאי העיר הן מגיעות למצוא מסתור בתוך בתי התושבים.

כישורי הישרדות גבוהים

חולדה באופן כללי מתאפיינת בכישורי הישרדות גבוהים במיוחד, זאת לאור העובדה שיש לה את הכישורים הטבעיים המתאימים כדי להסתגל למצבים קשים הן במציאת מזון (היא אוכלת כל דבר אפשרי) והן ביצירת מחילות ומעברים בהם היא יכולה להסתתר ולהתרבות. הסכנה בהימצאותן של חולדות בעיר פעילה כמו תל אביב ברורה לכל. מעבר למחלות שהחולדות נושאות בגופן, אותן הן מעבירות בקלות על ידי מגע עם מזון, החולדות גם גורמות נזק כבד ברכוש. על מנת שהחולדות יצליחו לשרוד בתנאי העיר תל אביב הן מכרסמות חוטים, רהיטים, וכל דבר אחר שעומד בדרכן למסתור בטוח ושקט.

החולדות הן גם חיות אמיצות ובעלות תעוזה רבה. הן לא מפחדות לתקוף חתולים, כלבים, ואפילו בני אדם! כתוצאה מכך החשיפה למחלות שהן נושאות בגופן גדלה, והסיכון בהימצאותם במרחב הציבורי והפרטי הופך לממשי ולכזה שדורש פעולת הדברה מיידית.

 

  • למידע על מלכודת חולדות חדשנית ויעילה לשימוש רב פעמי,
    לחצו כאן – מלכודת חולדות

 

לוכד חולדות מומלץ בתל אביב

 

איך מוצאים לוכד חולדות בתל אביב ?

קיימות שתי אופציות להדברת חולדות בתל אביב:

 

  1. הדברת חולדות – פעולה שנעשית באמצעות רעל נגד חולדות, דבר שישמש לפתחי ביוב ולמקומות שבהם אין נגישות לבעלי חיים אחרים או לילדים קטנים. ובמידה ומדובר על הדברת חולדות בבית ניתן לבצע ריסוס לבית וכך להרחיק את החולדות מהמתחם ומהמחילות שהן יצרו בתוך הבית ובהן הן מסתתרות.

 

  1. לוכד חולדות – פעולה שנעשית בשימוש מלכודות נגד חולדות, אותן נציב במקומות אסטרטגיים כדי שהחולדות יתפתו להיכנס למלכודת וכך נוכל להרחיק אותן מהבית.

 

טיפול שמביא לפתרון סופי

לוכד חולדות מוסמך במרכז - גור הדברותהנטייה הטבעית שלנו היא לפנות ללוכד חולדות בתל אביב, זאת על מנת להרחיק את המזיקים מהבית מבלי לפגוע בהם. אך האם פעולה זו של לוכד חולדות מספיקה כדי להביא לפתרון הבעיה וכדי לוודא שהן לא יחזרו שוב לבית בעתיד הקרוב? לא.

הדברת חולדות בתל אביב מחייבת טיפול משולב של לכידת החולדות ופיזור חומרי הדברה כדי למנוע את שובן למתחם המודבר. ניתן להשתמש בחומרי הדברה ירוקה כדי לבצע פעולה זו, כך גם תוכלו להיות רגועים שאין בפעולת ההדברה סכנה לבעלי חיים אחרים, וגם לא לחולדות אותן אתם רוצים להרחיק מהבית. בתל אביב יש פעילות תוססת מאוד, דבר שמאפשר לחולדות לשרוד בקלות וכך לשוב ולבקר בבתי התושבים במטרה להתביית על מקום מסתור ראוי שבו הן יוכלו לקנן ולהתרבות. כדי למצוא לוכד חולדות מומלץ בתל אביב עליכם ראשית להבין את השלבים בהדברת חולדות בתל אביב.

 

שלבים בלכידת חולדות בתל אביב

שלב 1

ריסוס בביוב של הבית גור הדברותשלב ראשון – החולדה היא חיה חכמה וברגע שאתם לוכדים אותה היא מבינה מיד שיש לה אפשרות לחזור ומתחם ללא סכנה של מוות. ברגע שהחולדה נתפסה וכל מה שעשו לה זה הרחקה מהבית, היא מבינה שאין לה סיכון ממשי של מוות בלכידה שוב פעם. לאחר שהחולדה הגיעה לבית שלכם היא פעלה ליצירת מחילות ופתחי מעבר שיאפשרו לה נגישות למזון, בין אם בתוך הבית ובין אם מחוצה לו, לכן היא תמיד תעדיף לחזור לאותו המקום וכך לנצל את התשתית שהיא בנתה.

כאשר אתם מזמינים לוכד חולדות בתל אביב, וודאו שאתם גם מבצעים סתימה ואיטום לכל פתחי המעבר שהחולדה יצרה במתחם. מדביר חולדות מומלץ בתל אביב ידע להראות לכם את אותם הפתחים שעליכם לסתום (צינורות ביוב, אינסטלציה, גג, מעברי חיווט של חשמל, מזגנים, וכו'..) כדי שהחולדה לא תחזור לבית שוב פעם.

 

שלב 2

שלב שני – לחולדות יש חושים חדים בהם הן משתמשות כדי לשרוד ולהתרבות. אחד החושים שמשמשים את החולדות הכי הרבה זהו חוש הריח, כך הן מזהות מזון שהן מחשיבות למועדף, וכך הן גם יודעות להיזהר ולהתרחק כאשר מבצעים פעולת הדברה בקרבת מקום. כאשר אתם מזמינים לוכד חולדות בתל אביב שימו לב שכפיתיון הוא ישתמש במאכלים כגון בוטנים, כך הוא ימשוך את החולדות למלכודת ויצליח לתפוס אותה.

שלב 3

שלב שלישי – קיימים סוגים שונים של מלכודות נגד חולדות, לכל סוג יתרונות וחסרונות! השימוש במלכודות יכול להביא ללכידת החולדות והרחקתם מהמתחם, או להביא למותן בצורה מאוד אכזרית, תלוי באיזה מלכודת בחרתם להשתמש ותלוי גם באזור עצמו ובתנאי השטח. לפני שאתם בוחרים במלכודת חולדות מסוג כלשהו, עליכם לחקור ולהבין מה ההשלכות של כל מלכודת.

תוכלו למצוא פרטים בנוגע למלכודות השונות בקישור הבא – מלכודות נגד חולדות

 

שלב 4

שלב רביעי – לוכד חולדות בתל אביב חייב לגבות את לכידת החולדות גם בטיפול מונע כדי שהן לא יחזרו לבית שוב פעם. במידה ואתם מבצעים את לכידת החולדות בעצמכם, התייעצו עם מדביר חולדות בתל אביב ומצאו חומרי הדברה מתאימים לטיפול מונע באזור! ישנם חומרי הדברה ירוקים שאין כל בעיה להשתמש בהם בתוך הבית.

שלב 5

שלב חמישי – הדברת חולדות בתל אביב זהו נושא שמקבל התייחסות רחבה מאוד מצד הגורמים העירוניים שאחראים על נושא התברואה בתל אביב. מעבר לפעולת ההדברה שאתם מבצעים בבית, בין אם באמצעות לוכד חולדות ובין אם באמצעות הדברה בריסוס או ברעל, עליכם להתקשר למוקד העירוני בתל אביב ולדווח על בעיית החולדות באזור מגוריכם.

המוקד העירוני ישים לעצמו דגש על הדברת החולדות באותו האזור, דבר שיפחית משמעותית את הסיכוי שהחולדות ימשיכו להתרבות באזור וכך גם למצוא את דרכן לבית שלכם.

 

לכידת חולדה במשרד

 

פנו לקבלת טיפול מקצועי

במידה ואתם לא רוצים להסתבך עם הנושא בעצמכם, פנו לחברת הדברה בתל אביב והזמינו שירותי הדברה נגד חולדות! כל זמן שהחולדות נמצאים בבית שלכם הן גורמות נזק ברכוש ומהוות סכנה ממשית בהפצת מחלות שחלקן יכולות להיות מסוכנות מאוד לבעלי החיים בבית וגם לבני האדם. גם אם החלטתם להזמין מדביר חולדות בתל אביב עדיין עליכם להתקשר למוקד אגף התברואה בתל אביב ולדווח על קיומה של בעיית החולדות באזור. תוכלו לקבל מענה זמין בכל שעות היום והלילה במוקד אגף התברואה וחברת ההדברה שהזמנתם יכולה גם לעשות זאת בעבורכם ללא כל קושי.

 

 

חברת גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

ניתן לפנות אלינו דרך – תיבת צור קשר

אפשר לחייג לטלפון: 054-3964646

או לשלוח מייל: dekeldekel24@hotmail.com

 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

לכידת חולדה בגג של סופר פארם בתל אביב

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין מה לחשוש

קרא עוד »
חייגו