הדברת תיקנים בבית

קצת מידע על התיקן הגרמני

“תיקן גרמני” הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה מפגע תברואתי בכל מקום בו ניתן למצוא מזון. יש לו כושר הישרדות והוא נוטה להתרבות בכל מקום בו מתקיימים תנאים שמאפשרים לו בית גידול, הוא קטן ויש לו את היכולת להסתתר בתוך קרטונים ואריזות כך הוא מתנייד ממקום למקום ומגיע כמעט לכל חלקה טובה שמתקיימים בה חיים ויש בה מזון זמין, הופעת התיקן הגרמני נפוצה בעיקר במטבחים פרטיים, מסעדות, בתי מלון ומחסנים.

הדברת תיקן גרמני לרוב תמנע ממנו את הגישה למקומות מועדים לפורענות כמו המטבח, מחסני אוכל, ומוצרי חשמל בהם הוא מסתתר כדי לקבל טמפרטורה נכונה שעוזרת לו להתרבות. לתיקן הגרמני יש יכולת התרבות מצוינת מאחר ונקבת התיקן נושאת את הביצים על גופה עד למועד בקיעתם, כך משתפרים הסיכויים שלהם לבקוע ולייצר עוד תיקנים וכך קצב ההתרבות שלהם גדל ובשנה נקבה אחת מייצרת תשעה תיקי ביצים שבכל אחד מהם יש כ- 50 תיקנים.

 

הדברת תיקנים מחיר – כמה עולה הדברת תיקנים ?

מחירי הדברת תיקנים בבית

 

שני חדרים : 240 ש”ח

שלשה חדרים : 250 ש”ח

ארבעה חדרים : 280 ש”ח

חמישה חדרים : 300 ש”ח

בית קרקע : 800 – 300 ש”ח (תלוי בשטח הבית)

שימו לב בנגיעות קשה המחיר עולה בהתאם

 

הדברת ג’וקים או תיקנים בבניין מגורים

 

בניין 3 קומות : 300 ש”ח

בניין 4 קומות : 340 ש”ח

בניין 5 קומות : 390 ש”ח

ריסוס בניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

 

מחיר הדברת תיקנים לוועד בית של בניין כוללת – ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין

דיירי הבניין יכולים ליהנות מהטבה של 20% הנחה לביצוע הדברת תיקנים, ריסוס לבית או הדברת מזיקים מכל סוג בבית בתיאום מראש ליום ההדברה בבניין

 

איך מדבירים תיקנים ?

ישנן מגוון שיטות הדברה יעילות נגד תיקנים, אפשר להדביר בריסוס ואפשר גם במריחת ג’ל. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. חברת הדברה מקצועית תדע לשמש את היתרונות שבכל השיטות ולפעול את כולן בהתאם למתחם אותו אנו רוצים להדביר. ריסוס יעיל מאוד מאחר והוא מגיע לכל אתם פתחים וחריצים שאין יד האדם מגעת אליהם, אך מצד שני הוא צריך פינוי של כלים מהאזור ושהות מסוימת מחוץ למתחם המרוסס. כיום רוב המדבירים משתמשים בחומר ריסוס שמורכב מרכיבי הדברה ירוקה, אך עדיין נדרשת שהות מסוימת מחוץ למתחם בו עושים ריסוס. הדברת תיקנים באמצעות ג’ל לא מצריכה שהות מחוץ לבית, אך הג’ל לא מגיע אל תוך אותם פתחים, סדקים ומעברים שאליהם מגיע הריסוס בקלות רבה. דבר נוסף – הריסוס מדביר מתחם גדול מאוד בקלות, לעומת זאת עם הג’ל גודל המתחם יצריך כמויות גדולות של ג’ל ולכן גם המחיר עלול לעלות בהתאם.

 

כמה עולה הדברת תיקנים ירוקה ?

ריסוס ירוק וטיפול בג’ל טבעי

 

הדברה ירוקה לשני חדרים : 300 – 260 ש”ח

הדברה ירוקה לשלשה חדרים : 350 – 290 ש”ח

הדברה ירוקה לארבעה חדרים : 360 – 320 ש”ח

שימו לב בנגיעות קשה המחיר עולה בהתאם

 

 

מידע נוסף

למחירון שירותי הדברה מלא לפי פירוט כל סוגי המזיקים – מחירון הדברה

למידע נוסף אודות התיקן הגרמני – הדברת תיקנים

 

 

גור הדברות – מחירים זולים להדברת תיקנים

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב