fbpx

הדברת פרעושים

אם אתם מרגישים עקיצות קטנות וצורבות על הגוף, כנראה שיש לכם פרעושים בבית. אתם צריכים להזמין טיפול מקצועי של הדברת פרעושים לבית. פרעושים הם חרקים קטנים מאוד, כמעט ולא ניתן לראות אותם בשעת העקיצה, אך למרות שלא ניתן לראות אותם אפשר להרגיש אותם טוב מאוד ולזהות נוכחות של פרעושים על ידי העקיצות שהם גורמים.

עקיצות פרעושים

עקיצת פרעושים תהיה ברוב המקרים באזור של הרגליים, מתחת לאזור הברכיים. מאחר ולפרעוש יש יכולת ניטור מעולה והוא יכול לקפוץ מהרצפה אל הגוף כדי לעקוץ ומיד לאחר מכן לקפוץ חזרה אל מקום בטוח ומוגן.

אורח חייו של פרעוש מצוי

הפרעוש הנפוץ ביותר בבתים פרטיים הוא פרעוש החתול. פרעוש שנמצא על בעלי חיים עם פרווה והוא מזיק ועוקץ גם בני אדם. כדי לבצע הדברת פרעושים יעילה שתביא למיגור מלא של הפרעושים מהמתחם הנגוע, כדאי להכיר את אורח החיים של הפרעוש ולהבין את תנאי המחיה שנדרשים לו כדי לקנן ולהתרבות.

השלב הראשון של חיי הפרעוש הוא ביצה. ממנה בוקעת רימה שהופכת לגולם, ומהגולם נוצר הפרעוש. שלבי ההתפתחות של פרעושים, משלב הביצה ועד לשלב שבו הם פרעוש, אינם מוגבלים בזמן קבוע. יש לביצת הפרעוש יכולת מיוחדת לשרוד בתוך השטח עד שיוצרו התנאים שנדרשים לבקיעתה.

ביצה של פרעוש יכולה לשרוד כשנה מבלי לבקוע. כך יכול להיווצר מצב של מתחם שנראה נקי מפרעושים אך בבוא עונת הקיץ החמה יבקעו הביצים והמקום יהפוך לנגוע בפרעושים עוקצניים.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הדברה מקצועית נגד פרעושים

הדברת פרעושים צריכה להתבצע באופן ייסודי שכולל טיפול הדברה לביצי הפרעושים. כך נמנע את בקיעת הביצים ואת הופעת הפרעושים העתידית. טיפול הדברה מקצועי יביא לחיסול הרימות והגלמים, וחיסול מוחלט של כל הפרעושים הקיימים במתחם הנגוע. רק לאחר שנחסל את כל שלבי ההתפתחות של הפרעושים, נוכל להביא לתוצאות הדברת פרעושים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן. מעבר לפעולת ההדברה שנעשית נגד פרעושים בבית, יש לבצע גם טיפול מונע נגד פרעושים שעלולים להגיע בעתיד מבחוץ.

חיפוש אחר מקורות מזון

פרעושים מחפשים מזון אורגני, לכן חיות מחמד הם הזדמנות נהדרת עבור כל פרעוש שמחפש סביבה אופטימלית למחייה והתרבות. אזור הרביצה של חיות המחמד מספק לפרעושים את כל התנאים שדרושים להם, החל ממזון זמין ועד לתנאי חום מעולים. כדי למנוע הגעה של פרעושים חדשים למתחם, כדאי לנקות את חיות המחמד מפרעושים ולהעניק להם טיפול דוחה פרעושים. כך פרעושים חדשים לא יוכלו לקפוץ על בעל החיים ולהגיע באמצעותו אל אזור הבית.

הדברה מקצועית נגד פרעושים

ביצוע חלקי של הדברת פרעושים, ללא פעולת הריסוס, לא יביא לחיסול מלא של הנגיעות במקום. לאחר ביצוע ההדברה תוכלו לראות שיפור ניכר ולא תבחינו בהימצאותם של פרעושים בבית. אך זו רק אשליה ובזמן הזה הביצים והרימות יתחילו להתפתח עד שבמהרה הנגיעות של הפרעושים תחזור בדיוק למצב הקודם כפי שהייתה. כדי לבצע הדברת פרעושים מקצועית ויעילה עליכם לפנות לקבלת השירות אצל מדביר מקצועי שמתמחה בביצוע ריסוס נגד פרעושים בבית ויודע לשלב כמה שיטות הדברה שיכסו את מיגור הפרעושים בכל האזורים של המתחם הנגוע.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

פרעושים מסתתרים בתוך חריצים וסדקים קטנים, לשם לא ניתן להגיע עם שואב אבק או מכונת כביסה. לכן חייבים לבצע ריסוס נגד פרעושים שיחדיר חומר הדברה אל תוך החריצים ויחסל את כל הפרעושים שמסתתרים במקום. במקרה של הדברת פרעושים היישום של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס לבית הוא היעיל ביותר. מטבע הדברים ריסוס גורם לפיזור של חומרי ההדברה בכל האזורים הקטנים, הסדקים והחריצים. כך ניתן לכסות את כל השטח הנגוע ולהביא לתוצאות יעילות של הדברה נגד פרעושים בבית.

יש כמה פעולות שאפשר לעשות כדי למנוע קינון של פרעושים בבית. פעולות אלו נצרכות גם לאחר ביצוע הדברה מקצועית נגד פרעושים בבית, כדי שלא יתרבו ויתפשטו שוב. מאחר וביצי הפרעושים יכולות לשרוד משך זמן רב בלי שום בעיה, יש סיכוי גדול שפרעוש יבקע לאחר שחומרי ההדברה התפוגגו וכך הנגיעות תחזור. כדי למנוע התרבות של פרעושים לאחר הדברה מקצועית בבית, ראשית עליכם לבצע שאיבה יסודית של השטיחים ולנקות היטב את הריפוד של הספות והרהיטים בבית. לאחר מכן עליכם להכניס את כל הבגדים והשמיכות, שאולי באו במגע עם פרעושים, אל מכונת הכביסה ולהפעיל את המכונה על פעולה של כביסה בחום גבוה. פעולות אלו ישמידו את ביצי הפרעושים שאולי מסתתרות בתוך הבית, כך הסיכוי לחזרתם בעתיד יהפוך לכמעט אפסי.

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית. חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

חברת גור הדברות מתמחה בביצוע יעיל של הדברת פרעושים בבית או בבניין. אנו מתחייבים לביצוע מקצועי ויעיל שיביא לתוצאות הדברה יעילות במיגור הפרעושים מהמתחם באופן מלא שיחזיק לאורך זמן רב. חברת גור הדברות מחזיקה צוות מדבירים מקצועי ומיומן, שפועל באישור של המשרד להגנת הסביבה, ומתמחה בביצוע מושלם של הדברה נגד פרעושים וסוגי מזיקים נוספים. אנו מעניקים גם טיפולי הדברת מזיקים לעסקים ולמשרדים, למבני ציבור ולאזורי מסחר ציבוריים, תוך כדי התחייבות לשימוש בחומרי הדברה ירוקה שיביאו למיגור המזיקים וישמרו על סביבה בטוחה.

100% אחריות להדברה!

חברת גור הדברות מעניקה שירותי הדברה באזור המרכז ובאזור השרון כבר למעלה מ – 30 שנים, ולאחר צבירת ניסיון רב ומיומנות בביצוע הדברת מזיקים יעילה אנו יכולים להתחייב לתוצאות באחריות של 100% בכל עבודה. אם לאחר ביצוע ההדברה המקום לא יהיה נקי באופן מוחלט – נשלח מדביר מקצועי שיחזור ויבצע הדברת פרעושים נוספת בחינם. יש לנו המלצות מאלפי לקוחות מרוצים שמידי שנה חוזרים ומזמינים אצלנו הדברת מזיקים. צוות המדבירים שלנו ישמח להגיע אליכם כדי לבצע הדברת מזיקים בצורה מקצועית, ולהביא למיגור מלא של כל המזיקים במקום.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת פרעושים

מחיר להדברת פרעושים בדירה

  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירת 2 חדרים: 290 – 270 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירת 3 חדרים: 360 – 340 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירת 4 חדרים: 380 – 360 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירת 5 חדרים: 400 – 380 ₪

הערה – מחיר הדברה נגד פרעושים לבית קרקע או לבית פרטי עם חצר, אינו כולל את ההדברה לשטח הגינה החיצונית. מחיר הדברת פרעושים בגינה נקבע לפי גודל הגינה ורמת הנגיעות במקום.

מחיר ריסוס נגד פרעושים לבניין

  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין 3 קומות: 300 – 280 ₪
  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין 4 קומות: 350 – 300 ₪
  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין 5 קומות: 390 – 350 ₪
  • ריסוס פרעושים לבניין 6 קומות ומעלה: 550 – 400 ₪

הערה – מחיר ריסוס נגד פרעושים לבניין עבור וועד הבית יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל ריסוס נגד פרעושים בתוך הדירה בהנחה של 20% מהמחיר המלא. ריסוס נגד פרעושים לבניין כולל ריסוס של אזור הכניסה החיצוני ושל הלובי הפנימי, ריסוס שטח הביוב, ריסוס מקלטים ומחסנים משותפים, חדר הזבל, ארונות חשמל וחדרי שירות, וגם ריסוס פרעושים בשטח המדרגות.

גור הדברות

צור קשר..

לקבלת ייעוץ והדרכה חינם התקשרו לטלפון

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו