16 פבר 2020
פברואר 16, 2020

הדברת יתושים

הדברת יתושים

על מנת לבצע הדברת יתושים באופן יעיל ומקצועי חייבים להבחין בין כמה שלבים בהתפתחותו של היתוש המקנן בקרבת הבית שלנו. בשלב הראשון היתוש הוא גולם, לאחר מכן הוא זחל, ורק לאחר שני שלבים אלו הוא הופך ליתוש מטריד אותו אנו רוצים להדביר. אנשים רבים נוטים לחשוב שאם יבצעו הרחקת יתושים באמצעות מכשיר אלקטרוני שמפיץ ריח דוחה יתושים, הבעיה תיפתר ויהיה להם נחת מהיתושים – אך לא כך הדבר. יתושים מקננים במקורות מים עומדים, שם הם מטילים את הביצים, שהופכות לגלמים ומהם מתפתחים הזחלים. רק לאחר שהזחלים מפתחים כנפיים ויכולת תעופה, אנו מבחינים ביתושים וסובלים מהעקיצות שלהם. הרחקת יתושים ללא טיפול במוקד הקינון בו היתושים מתפתחים, לא תביא למיגור הבעיה ולפתרון הדברת יתושים יעיל לאורך זמן.

 

מכת יתושים באזור הבית

הדברת יתושים בביתתופעה של מכת יתושים באזור הבית או הגינה, מעידה על מקור מים עומדים בו היתושים מקננים ומטילים ביצים. על מנת לטפל בתופעה של מכת יתושים באופן יעיל – חייבים למצוא את מקור הקינון ולטפל גם בו. לאחר שננטרל את מקור הקינון ונדביר את היתושים הקיימים, יהיה לכם שקט מהיתושים והתופעה של מכת יתושים בבית תעלם לפרק זמן של כמה חודשים לפחות.

 

קוטל יתושים לגינה

ברוב הבתים הפרטיים, שסובלים ממכת יתושים, נמצא מכשיר קוטל יתושים לגינה כדרך להתמודד ולמגר את התופעה. לרוב מדובר במכשיר חשמלי שמושך אליו את היתושים והורג אותם על ידי חשמול. במידה ואתם גרים באזור שקרוב לברכה, נחל או נהר, וכל מקור אחר של מים עומדים, השימוש בקוטל יתושים לגינה יכול בהחלט לעזור לכם להתמודד עם היתושים ולספק לכם נוחות מסוימת. במקרים רבים הופעת מכת יתושים בבית או בגינה לא נובעת ממקור מים עומדים שאין באפשרותנו לטפל בו, אלא מעודפי מים של השקיית הגינה או בחפצים שנאגרו בהם מים והם מהווים מוקד קינון ליתושים בקרבת הבית. מקרים כאלו ניתנים לטיפול באופן יעיל, כזה שיביא להרחקת יתושים באופן מלא.

 

מדביר יתושים מקצועי

כאשר אתם מזמינים חברת הדברה לבצע הדברת יתושים בגינה או בבית, מדביר מקצועי יידע לזהות את מקור הבעיה ואם צריך הוא גם יפנה עבורכם לגופים העירוניים כדי שיטפלו במוקדי המים החיצוניים בקרבת הבית, שמהווים מוקד קינון פורה ליתושים. הגופים העירוניים שאחראים על תברואה עירונית מחויבים לטפל בבעיות מסוג זה, רק צריך לפנות אליהם ולמקד אותם למוקד הנגיעות.

 

 

ריסוס נגד יתושים

מאחר וביצוע הדברת יתושים באופן יעיל לאורך זמן זה דבר שחברות הדברה רבות מתקשות לבצע, בשנים האחרונות פותח תכשיר מעולה שנותן מענה מצוין של הדברה יעילה נגד יתושים בגינה ובאזור של הבית. מדובר בחומר חדשני ופורץ דרך לביצוע ריסוס נגד יתושים בשטחים פתוחים באזור הבית, אותו מרססים על הצמחים בגינה, על הדשא ועל העצים בסביבת הבית הקרובה, והוא מביא למיגור מושלם של היתושים למשך של שלושה חודשים לפחות. בשנים האחרונות החומר הנ”ל פותח ושודרג כדי להתאים לשימוש במרחבים של בתים פרטיים מבלי ליצור נזק או סכנה לצמחים ולבעלי החיים שנמצאים באזור הגינה של הבית. כיום התוצאה שנתקבלה מספקת פתרון ריסוס נגד יתושים שללא ספק מספק את הסחורה ומביא לידי הדברה נגד יתושים באופן מקצועי ויעיל מאוד.

 

ריסוס ביוב של בית נגד מזיקים - גור הדברותתכשיר חדשני נגד יתושים

ביצוע ריסוס נגד יתושים באמצעות התכשיר החדשני נמצא יעיל מאוד נגד היתוש הנפוץ והעוקצני “יתוש הנמר האסייתי”, שהגיע לישראל לפני מספר שנים והצליח להתרבות בצורה שמעמידה אותו כאחד המזיקים הנפוצים והמטרידים ביותר שכמעט כל בית בישראל סובל ממנו. שימו לב – טיפול ריסוס נגד יתושים מתאים אך ורק לבתים פרטיים או לדירות קרקע, זאת מאחר ונדרש לפזר את החומר על קירות שנמצאים בשטח פתוח וכך למנוע את הימצאותם של היתושים וקינונם בקרבת מקום. לא ניתן לבצע ריסוס נגד יתושים בדירות מגורים בבניין, אך ניתן לבצע את הריסוס על ידי וועד הבית לאזור הכניסה והגינה של הבניין, דבר שבהחלט יביא לפיחות בהימצאותם של היתושים באזור דירות המגורים.

 

מחיר ריסוס נגד יתושים

 

מחיר ריסוס נגד יתושים נע בין 800 300 ₪, תלוי בגודל החצר והשטח הפתוח שבו היתושים מקננים ואותו נדרש לרסס.

שימו לב – ריסוס יתושים יעיל רק לגינה או לחצר של הבית, בתוך דירה או בית הריסוס אינו יעיל.

 

מכשיר אלקטרוני קוטל יתושים שואב הוריקן : 350 ש”ח

שימו לב – משלוח של מכשיר הוריקן נגד יתושים עד בית הלקוח בתוספת של 50 ש”ח

 

 

הדברת יתוש הנמר האסייתי

הדברת יתוש הנמר האסייתיאחד היתושים המציקים ביותר בישראל הוא ללא ספק יתוש הנמר האסייתי, שהגיע לארץ בתחילת שנות האלפיים ומאז הצליח להתפשט ולהתרבות באופן בלתי נשלט. יתוש הנמר האסייתי הגיע לישראל דרך ייבוא צמיגים לרכבים ממזרח אסיה, שבחלקם היו שאריות של מים עומדים או שאריות של בוץ לח, ובהם ביצים של היתוש המזיק. שמו של יתוש הנמר האסייתי נתקבל בזכות צורתו וצבעו, כאשר גופו מכוסה בפסים לבנים ושחורים שמזכירים את הנמר האסייתי. הוא פעיל במהלך היום, בשונה מיתר היתושים הנפוצים בישראל שפעילים בעיקר בשעות הלילה ובמהלך היום כמעט ולא ניתן להבחין בהם, ואת העקיצות שלו לא ניתן לפספס.

 

התפשטות היתוש האסייתי

הסיבה שיתוש הנמר האסייתי מצליח להתרבות וכמעט בכל אזורי הארץ סובלים ממנו, היא היכולת שלו לקנן ולהטיל ביצים בכל שטח לח. רוב זני היתושים חייבים מקור מים עומדים כדי להטיל ביצים ולהתרבות, אך יתוש הנמר האסייתי יכול להסתדר נהדר גם עם אדמה לחה וכל משטח אחר שמקבל זרימת מים באופן קבוע. דבר זה הופך כל גינה בכל בית פרטי לאזור דגירה פוטנציאלי, וכך יתוש הנמר האסייתי הצליח למקם את מעמדו בישראל כאחד מהמזיקים הנפוצים והמציקים ביותר.

 

גור הדברות – חברת הדברה מומלצת

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברת מזיקים בחינם !

 

למידע נוסף בנוגע לשירות הדברת יתושים ומזיקים נוספים :

 

הדברה בתל אביב  |  הדברה ברמת גן  |  הדברה ברחובות  |

הדברה בחולון  |  הדברה בגבעתיים  |  הדברה בראשון לציון  |

הדברה בנס ציונה  |  הדברה בפתח תקווה  |  הדברה בצפון  |

הדברה בתל אביב