fbpx

הדברת יתושים

על מנת לבצע הדברת יתושים באופן יעיל ומקצועי חייבים להבחין בין כמה שלבים בהתפתחותו של היתוש המקנן בקרבת הבית שלנו. בשלב הראשון היתוש הוא גולם, לאחר מכן הוא זחל, ורק לאחר שני שלבים אלו הוא הופך ליתוש מטריד אותו אנו רוצים להדביר. אנשים רבים נוטים לחשוב שאם יבצעו הרחקת יתושים באמצעות מכשיר אלקטרוני שמפיץ ריח דוחה יתושים, הבעיה תיפתר ויהיה להם נחת מהיתושים – אך לא כך הדבר.

יתושים מקננים במקורות מים עומדים, שם הם מטילים את הביצים, שהופכות לגלמים ומהם מתפתחים הזחלים. רק לאחר שהזחלים מפתחים כנפיים ויכולת תעופה, אנו מבחינים ביתושים וסובלים מהעקיצות שלהם. הרחקת יתושים ללא טיפול במוקד הקינון בו היתושים מתפתחים, לא תביא למיגור הבעיה ולפתרון הדברת יתושים יעיל לאורך זמן.

מכת יתושים באזור הבית

תופעה של מכת יתושים באזור הבית או הגינה, מעידה על מקור מים עומדים בו היתושים מקננים ומטילים ביצים. על מנת לטפל בתופעה של מכת יתושים באופן יעיל – חייבים למצוא את מקור הקינון ולטפל גם בו. לאחר שננטרל את מקור הקינון ונדביר את היתושים הקיימים, יהיה לכם שקט מהיתושים והתופעה של מכת יתושים בבית תעלם לפרק זמן של כמה חודשים לפחות.

מדביר יתושים מקצועי

כאשר אתם מזמינים חברת הדברה לבצע הדברת יתושים בגינה או בבית, מדביר מקצועי יידע לזהות את מקור הבעיה ואם צריך הוא גם יפנה עבורכם לגופים העירוניים כדי שיטפלו במוקדי המים החיצוניים בקרבת הבית, שמהווים מוקד קינון פורה ליתושים. הגופים העירוניים שאחראים על תברואה עירונית מחויבים לטפל בבעיות מסוג זה, רק צריך לפנות אליהם ולמקד אותם למוקד הנגיעות.

זחלי יתושים בגיגית מים בגינה

הדברת דבורים – דבורת העץ (דבור)

קוטל יתושים לגינה

ברוב הבתים הפרטיים, שסובלים ממכת יתושים, נמצא מכשיר קוטל יתושים לגינה כדרך להתמודד ולמגר את התופעה. לרוב מדובר במכשיר חשמלי שמושך אליו את היתושים והורג אותם על ידי חשמול. במידה ואתם גרים באזור שקרוב לברכה, נחל או נהר, וכל מקור אחר של מים עומדים, השימוש בקוטל יתושים לגינה יכול בהחלט לעזור לכם להתמודד עם היתושים ולספק לכם נוחות מסוימת.

במקרים רבים הופעת מכת יתושים בבית או בגינה לא נובעת ממקור מים עומדים שאין באפשרותנו לטפל בו, אלא מעודפי מים של השקיית הגינה או בחפצים שנאגרו בהם מים והם מהווים מוקד קינון ליתושים בקרבת הבית. מקרים כאלו ניתנים לטיפול באופן יעיל, כזה שיביא להרחקת יתושים באופן מלא.

ריסוס נגד יתושים

הרחקת יתושים תמונה לזיהוי נמר אסייתימאחר וביצוע הדברת יתושים באופן יעיל לאורך זמן זה דבר שחברות הדברה רבות מתקשות לבצע, בשנים האחרונות פותח תכשיר מעולה שנותן מענה מצוין של הדברה יעילה נגד יתושים בגינה ובאזור של הבית. מדובר בחומר חדשני ופורץ דרך לביצוע ריסוס נגד יתושים בשטחים פתוחים באזור הבית, אותו מרססים על הצמחים בגינה, על הדשא ועל העצים בסביבת הבית הקרובה, והוא מביא למיגור מושלם של היתושים למשך של שלושה חודשים לפחות.

בשנים האחרונות החומר הנ”ל פותח ושודרג כדי להתאים לשימוש במרחבים של בתים פרטיים מבלי ליצור נזק או סכנה לצמחים ולבעלי החיים שנמצאים באזור הגינה של הבית. כיום התוצאה שנתקבלה מספקת פתרון ריסוס נגד יתושים שללא ספק מספק את הסחורה ומביא לידי הדברה נגד יתושים באופן מקצועי ויעיל מאוד.

תכשיר חדשני נגד יתושים

יתוש הנמר האסייתי תמונה לזיהויביצוע ריסוס נגד יתושים באמצעות התכשיר החדשני נמצא יעיל מאוד נגד היתוש הנפוץ והעוקצני “יתוש הנמר האסייתי”, שהגיע לישראל לפני מספר שנים והצליח להתרבות בצורה שמעמידה אותו כאחד המזיקים הנפוצים והמטרידים ביותר שכמעט כל בית בישראל סובל ממנו.

שימו לב – טיפול ריסוס נגד יתושים מתאים אך ורק לבתים פרטיים או לדירות קרקע, זאת מאחר ונדרש לפזר את החומר על קירות שנמצאים בשטח פתוח וכך למנוע את הימצאותם של היתושים וקינונם בקרבת מקום. לא ניתן לבצע ריסוס נגד יתושים בדירות מגורים בבניין, אך ניתן לבצע את הריסוס על ידי וועד הבית לאזור הכניסה והגינה של הבניין, דבר שבהחלט יביא לפיחות בהימצאותם של היתושים באזור דירות המגורים.

הדברת יתוש הנמר האסייתי

ריסוס בביוב של הבית גור הדברותאחד היתושים המציקים ביותר בישראל הוא ללא ספק יתוש הנמר האסייתי, שהגיע לארץ בתחילת שנות האלפיים ומאז הצליח להתפשט ולהתרבות באופן בלתי נשלט. יתוש הנמר האסייתי הגיע לישראל דרך ייבוא צמיגים לרכבים ממזרח אסיה, שבחלקם היו שאריות של מים עומדים או שאריות של בוץ לח, ובהם ביצים של היתוש המזיק. שמו של יתוש הנמר האסייתי נתקבל בזכות צורתו וצבעו, כאשר גופו מכוסה בפסים לבנים ושחורים שמזכירים את הנמר האסייתי.

הוא פעיל במהלך היום, בשונה מיתר היתושים הנפוצים בישראל שפעילים בעיקר בשעות הלילה ובמהלך היום כמעט ולא ניתן להבחין בהם, ואת העקיצות שלו לא ניתן לפספס.

התפשטות היתוש האסייתי

הסיבה שיתוש הנמר האסייתי מצליח להתרבות וכמעט בכל אזורי הארץ סובלים ממנו, היא היכולת שלו לקנן ולהטיל ביצים בכל שטח לח. רוב זני היתושים חייבים מקור מים עומדים כדי להטיל ביצים ולהתרבות, אך יתוש הנמר האסייתי יכול להסתדר נהדר גם עם אדמה לחה וכל משטח אחר שמקבל זרימת מים באופן קבוע. דבר זה הופך כל גינה בכל בית פרטי לאזור דגירה פוטנציאלי, וכך יתוש הנמר האסייתי הצליח למקם את מעמדו בישראל כאחד מהמזיקים הנפוצים והמציקים ביותר.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

הדברת כיני יונים שנכנסו דרך המזגן

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים:
חייגו לטלפון 054-3964646
או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר ריסוס נגד יתושים

  • מחיר ריסוס נגד יתושים נע בין 800 – 300 ₪, תלוי בגודל החצר והשטח הפתוח שבו היתושים מקננים ואותו נדרש לרסס.

שימו לב – ריסוס יתושים יעיל רק לגינה או לחצר של הבית, בתוך דירה או בית הריסוס אינו יעיל.

  • מכשיר אלקטרוני קוטל יתושים שואב הוריקן: 350 ש”ח

שימו לב – משלוח של מכשיר הוריקן נגד יתושים עד בית הלקוח בתוספת של 50 ש”ח

גור הדברות – חברת הדברה מומלצת

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן