26 דצמ 2017
דצמבר 26, 2017

מחפשים מדביר מקצועי ?

מה חייבים לדעת כשמחפשים מדביר מקצועי ואמין?

 

הנה רשימת הדברים שעליכם לדעת לפני שאתם מזמינים מדביר אליכם הביתה!

 

1. חשוב לוודא שהמדביר פועל ברישיון (בתוקף) של המשרד להגנת הסביבה.

admin

2. כדאי לוודא שהאדם שמגיע אליכם הביתה הוא אכן אותו אדם בתמונה של הרישיון, במיוחד כאשר מדובר בחברות הדברה שפועלות עם כמה מדבירים.
כדאי אפילו שתבקשו שהמדביר יביא איתו את התעודה כשהוא מגיע לבצע את העבודה, כך תוכלו לוודא את כשירותו ולהימנע מטעויות שיכולות לקרות ועלולות להיות מסוכנות ליושבי הבית.

admin

3. ישנם סוגים שונים ומגוונים להדברה, תשאלו את המדביר איזה שיטות הדברה הוא מציע לטיפול בבעיה שאותה אתם מבקשים לפתור. תבקשו לקבל הסבר מפורט על החומרים שבהם הוא משתמש ועל ההשלכות והסכנות שאולי יש בהם. תזכרו – חומרי הדברה הם חומרים רעילים ומסוכנים, כדאי לדעת מה כמה שיותר פרטים על החומר שנכנס אליכם לבית וכך להימנע מאסונות שאפשר למנוע בקלות על ידי היצמדות להוראות.

admin

4. תשאלו לגבי הדברה ירוקה. יש המון שיטות להדביר ללא שימוש בחומרים כימיים, מדובר בחומרים לא מסוכנים והם יכולים להיות יעילים באותה המידה.

admin

5. תשאלו לגבי האחריות שחברת ההדברה מציעה לכם. מה קורה במידה והמזיקים לא הודברו והתופעה חוזרה לאחר זמן קצר? האם טיפול חד פעמי יפתור את הבעיה או שמדובר בהדברה שצריך לעשות אחת לכמה זמן?

admin

6. נסו להבין מה מלכתחילה גרם להופעת המזיקים בשטח אותו אתם מבקשים להדביר. יכול להיות שהתנהלות אחראית וזהירה תוכל למנוע את חזרתם שוב בעתיד.

admin

7. לאחר שאספתם את כל הנתונים הנ”ל, וחברת ההדברה הבינה שמדובר בלקוח שמבין עניין וכדאי שהטיפול בו יהיה יסודי ומקצועי, בקשו הצעת מחיר. מומלץ לעשות את הנזכר ברשימה לפחות מול שתי חברות הדברה, וכך תוכלו לקבל תמונה נכונה ואמיתית הן בנוגע לתשובות שהמדביר מספק לכם והן בנוגע לעלות העבודה.

 

בהצלחה!

הדברה בתל אביב