fbpx

הדברה לפני כניסה לבית חדש

הדברה לבית חדש

אחד מהשירותים המבוקשים ביותר בעת מעבר דירה זה ללא ספק שירותי הדברה לפני כניסה לבית חדש. מדובר בהזדמנות נהדרת לעשות הדברת מזיקים ולנקות את הבית מחרקים או ג’וקים מסוגים שונים, לפני שנכנסים לבית החדש.

היתרונות הבולטים בביצוע הדברה לפני כניסה לבית חדש ברורים – הבית ריק ולכן אין שום בעיה לבצע הדברת מזיקים עם חומרי הדברה חזקים, ללא כל חשש להרעלה של בני הבית או של חיות המחמד. אבל זה לא הכל. היתרון הנוסף הוא שניתן לבצע הדברה יסודית ולהגיע לכל החריצים והחללים של הבית ללא כל קושי, דבר שלא ניתן לבצע בקלות כאשר מדובר בבית מאוכלס.

השימוש בחומרי הדברה בבית חייב להיעשות בצורה אחראית ומקצועית, זאת מאחר וחומרי ההדברה נספגים במשטחים ובחומרים שונים כגון רהיטים וכדומה. ברגע שאתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים לפני כניסה לבית חדש – אין לכם כל חשש מספיגת חומרי ההדברה ברהיטים ובנוסף תוכלו להגיע לתוצאות הדברה יעילות במיוחד שיחזיקו לאורך זמן רב.

 

הדברה לפני מעבר דירה

בעת מעבר דירה אתם אמנם רוצים להעביר רק את התכולה של הבית, אבל בפועל בתוך הארגזים ותכולת הבית מתחבאים גם מזיקים מסוגים שונים שמעוניינים לעבור יחד אתכם לבית החדש! אנשים רבים לא מודעים לכך שבעת מעבר דירה הם מובילים יחד איתם גם ג’וקים וזחלים של חרקים מסוגים שונים.. ברגע שתבצעו הדברה לפני כניסה לבית חדש לא תאפשרו לכל אותם מזיקים שתפסו טרמפ בתוך הארגזים לשרוד בבית החדש – ברגע שהם יצאו לחפש מקומות קינון הם מיד ימותו או שלפחות ינסו לברוח מהר ככל האפשר מהבית החדש שלכם.

 

אפשר לישון בשקט

ישנו גם יתרון נוסף וחשוב בביצוע הדברת מזיקים לפני כניסה לבית חדש – תחושת הביטחון והשלווה שאפשר לישון בשקט מבלי לחשוש שנתעורר בבוקר מול עכביש או חרקים אחרים. ברוב הפעמים אין לכם באמת מושג איזה סוגים של מזיקים מקננים באזור של הבית החדש, ולכן אתם גם לא יודעים למה לצפות בעת כניסה לבית חדש. הזמנת הדברה לפני כניסה לבית חדש תפתור לכם את כל התהיות והחששות ותאפשר לכם מעבר דירה קל ונוח – ללא מזיקים בבית!

שימו לב – גם מחיר הדברה לפני כניסה לבית חדש אמור להיות זול יותר מהזמנת שירותי הדברה לבית מאוכלס. מדובר בבית ריק ולכן חברות הדברה יכולות לבצע את ההדברה בצורה מהירה ויעילה יותר, תוך כדי שימוש בחומרים חזקים שיאפשרו לאותן חברות הדברה חיסכון גדול בעלות החומרים שמשמשים להדברת הבית החדש.

 

 

 

סוגי הדברת מזיקים לבית חדש

סוג ההדברה הפופולארי ביותר כיום הוא ללא ספק הדברה ירוקה. רוב האנשים פיתחו מודעות גבוהה לנושא של הדברה ירוקה והם ישמחו לשמור על הסביבה שלהם נקייה ובטוחה לבעלי החיים ולילדים הקטנים.

הדברה ירוקה מתבצעת על ידי חומרי הדברה סינטטיים עם ריכוז רעלים נמוך מאוד, אך לא תמיד היא יעילה מספיק כדי להביא לתוצאות הדברת מזיקים שיחזיקו לאורך זמן רב. כאשר אתם מזמינים הדברה לפני כניסה לבית חדש ואתם בכל זאת רוצים שאותה חברת הדברה תשתמש בשיטות הדברה ירוקה, יש לחברת ההדברה מרווח פעולה רחב שיכול להביא להדברה יעילה ומקצועית על אף שחומרי ההדברה נכללים תחת הקטגוריה של הדברה ירוקה.

 

סוג הדברה שנמצא יעיל

סוג ההדברה הנוסף שנמצא יעיל מאוד ורוב האנשים מבקשים להזמין אותו בעת כניסה לבית חדש – זה ריסוס לבית. היתרון של ריסוס לבית נמצא באופן ההדברה, מאחר וריסוס יכול לחדור לכל החריצים והמחילות שמסתתרות מהעין ובני האדם לא ממש יודעים להבחין בקיומם.

הדברה לפני כניסה לבית חדש באמצעות ריסוס, יכולה לכסות את כל שטח המתחם של הבית מבלי לפספס אף סדק או מחילה שאולי מקננים בהם מזיקים שבעתיד הקרוב יתחילו להתרבות ולהפר את שלוותכם בבית החדש. ריסוס לבית חדש לפני מעבר ואכלוס מאפשר למדבירים את האפשרות לבצע ריסוס מאסיבי מבלי לחשוש לריהוט או לכלי הבית השונים. ולמרבה הפלא – ניתן לבצע ריסוס לבית עם חומרי הדברה ירוקה, כך שאתם יכולים להרוויח מכל הכיוונים כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה לפני כניסה לבית חדש.

 

כדאי לקחת בחשבון..

סוג ההדברה הנוסף שכדאי מאוד לקחת בחשבון בעת כניסה לבית חדש, זה טיפול הדברה מונעת! מעבר להדברת המזיקים שכבר נמצאים בתוך הבית החדש, ישנו גם הפוטנציאל להתרבות מזיקים בגלל תנאי השטח השונים של הבית והאזור שבו הוא ממוקם. הדברת מזיקים לפני כניסה לבית חדש או לפני מעבר דירה, תכלול גם טיפול הדברה מונעת שתציב גבולות ברורים למתחם הבית ולא תאפשר כניסה של מזיקים חדשים אל תוך האזור של הבית בעתיד.

במידה ומדובר בכניסה לבית פרטי עם גינה, חייבים לקחת בחשבון שמזיקים רבים מגיעים אל תוך בתים פרטיים רק לאחר שהם קיננו והתרבו באזור הצמחייה שבגינה. טיפול הדברה מונעת לפני כניסה לבית חדש תייצר את כל התנאים האופטימאליים הנדרשים למניעת קינון והתרבות מזיקים מבית וגם מחוץ לבית.

 

דגשים להדברה של בית חדש

ישנם כמה דגשים חשובים שכדאי לשים אליהם לב בעת כניסה לבית חדש או מעבר דירה, דגשים אלו יעזרו לכם למנוע קינון של מזיקים בתוך הבית החדש וימנעו מכם הוצאות כספיות בעתיד..

 

הדגש הראשון

הדגש הראשון – מחילות וסדקים. ישנם סוגי מזיקים רבים שמשתמשים במחילות וסדקים במבנה של הבית כדרך גישה נוחה אל תוך הבית ומחוצה לו. לדוגמא – הדברת נמלים זהו שירות שברוב המקרים של בתים פרטיים נדרש בגלל סדקים בקירות או מחילות מזעריות במסילות של החלונות, שדרכם הנמלים מגיעות אל תוך הבית. חלק מביצוע יעיל של הדברת מזיקים לפני כניסה לבית חדש חייב לכלול גם איטום של כל הסדקים והמחילות שיכולים לשמש את המזיקים הקטנים כדרך גישה אל תוך הבית.

 

 

הדגש השני

הדגש השני – ניקוי ריפודים וחללים ריקים בתוך הרהיטים. ישנם מזיקים שמשתמשים בריפודים של הספות כמקום קינון ומסתור, ומזיקים אלו מסוגלים לקנן בתוך הרהיטים לאורך זמן רב עד יעבור זעם והבית יאפשר להם דרכי גישה בטוחות. ברוב המקרים של מזיקים שמקננים בריפודים או מזרנים מדובר במקרים של הדברת פרעושים ופשפשים, או במזיקים דומים כגון הדברת קרציות. וכמובן שאחד המזיקים הכי מעצבנים וקשים למיגור הוא פשפש המיטה שמסתתר בתוך המזרנים ויוצא רק בשעות הלילה כדי לעקוץ ולאכול מהדם שלנו כדי שיוכל להתרבות.

גם החלל הפתוח שבתוך הרהיטים מאפשר קינון ומסתור למזיקים נוספים. בתוך ארגזי המצעים של המיטה יכולים להסתתר גלמים או זחלים של ג’וקים מסוגים שונים, ואפילו בתוך מתקן המים “תמי 4” תוכלו למצוא פעמים רבות את הג’וק המפורסם והנפוץ ביותר בישראל – תיקן גרמני. טיפול הדברה יעיל לפני כניסה לבית חדש מחייב התייחסות גם לכל הדברים הללו.

 

 

הדגש השלישי

הדגש השלישי – תנאי השטח של האזור ושל יסודות הבית. ישנם בתים פרטיים שנמצאים בסמוך לאדמה חקלאית, דבר שמהר מאוד יעודד את הגעתם של מכרסמים לבית. במקום לחכות עם זה, וכמה חודשים לאחר הכניסה לבית החדש להזמין שירות של הדברת מכרסמים, אתם יכולים כבר בשלב מעבר הדירה לטפל בנגישות של המכרסמים לבית וכך למנוע את הגעתם העתידית.

כמו כן, בעת הזמנת הדברה לפני כניסה לבית חדש חייבים לשים לב למקורות הביוב והאינסטלציה של הבית, שהרי גם הביוב הוא אזור פורה מאוד לקינון של מזיקים שעתידים לבקר אצלכם בבית בעתיד הקרוב מאוד.

חדרי זבל ופחי אשפה, ארונות חשמל וחללים פתוחים בתוך יסודות הבית, כל אלו מהווים תנאים מצוינים לקינון ומסתור של מזיקים מסוגים שונים! בעת הזמנת שירות הדברה לפני כניסה לבית חדש כדאי מאוד לשים לב שאותה חברת הדברה מטפלת בכל מה שצריך כדי שההדברה תחזיק לאורך זמן ותוכלו לשמור על בית נקי ממזיקים גם זמן רב לאחר הכניסה לבית החדש.

 

 

הזמינו הדברת מזיקים לפני כניסה לבית חדש או מעבר דירה

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן