הדברה תל אביב המלצות וטיפים

חברות שירותי הדברה מציעות מגוון פתרונות להדברת מזיקים שפלשו אל תוך מרחב המחייה של בני האדם ומסיבה זו מפריעים לאיכות החיים. קיימות שתי שיטות מרכזיות בכל הנוגע להדברת מזיקים: האחת – הדברה ירוקה, והשנייה – ריסוס והדברה בחומרים כימיים. הטיפול שמוצע ללקוח חייב להתאים את עצמו לבעיה שאותה נדרשים לפתור, וכמובן שעדיף תמיד ששירותי ההדברה יהיו ירוקים ככל האפשר!
כאשר מדובר בשירותי הדברה בתל אביב ובערים דומות שמאופיינות בצפיפות דירות התושבים, חברת ההדברה חייבת לקחת בחשבון את מאפייני השטח ולהציע טיפול שתואם אותם ואף מונע את חזרת הבעיה לאחר כמה חודשים.

 

הדברה בתל אביב מחייבת טיפול מונע! בשונה מעבודות הדברה שנעשות באזורי מחיה מרווחים, תל אביב מספקת מקורות שופעי מזון לכל סוגי המזיקים ואין באפשרות המדביר למנוע אותם מלהתקיים. הדברה בתל אביב חייבת להתמקד בדירה עצמה והמדבירים צריכים לפעול בשני מישורים: 1. למגר את תופעת המזיקים מהאזור שאותו מדבירים 2. ליצור טיפול מונע ארוך טווח שימנע מהמזיקים להגיע למתחם ולקנן בו שוב.

 

הדברה בתל אביב צריכה גם לקחת בחשבון את בעלי החיים שגרים ברחוב. המדביר חייב להתנהל בזהירות יתרה ולהימנע מפיזור רעלנים שיכולים למצוא את דרכם אל חיות הרחוב ולפגוע בהם. אזורים צפופים כמו תל אביב משמשים בית לאלפי ציפורים, לטאות, חתולים, ואלו רק חלק קטן ממאזן אקולוגי שלם וגדול שמתקיים באופן טבעי ומתאזן מעצמו בצורה מושלמת. תושבי תל אביב מזמינים מדבירים רק כאשר המאזן האקולוגי הטבעי פולש אליהם לבית ומפריע להם לניהול אורח החיים בצורה תקינה. זה לא אומר שמערך החיים שמתנהל מחוץ לבתי התושבים מיותר ומותר לנו לפגוע בו! ההיפך הוא הנכון. כדי שהעצים והצמחייה שמקשטת את נופי העיר יוכלו להתקיים אנו חייבים את נוכחותם של בעלי החיים השונים ואסור לנו לעשות דבר שעלול לפגוע בהם.

הדברה בתל אביב חייבת להתמקד בבית עצמו ולהימנע מפגיעה בכל מה שמחוצה לו. לכן שירותי הדברה בתוך עיר צפופה ומאוכלסת חייבים להיעשות על ידי מדביר מקצועי ואחראי.

 

מחפשים המלצות להדברה בתל אביב ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב