fbpx

פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא טפיל של בני אדם ולא של בעלי חיים. הוא מלווה את בני האדם עוד מהימים שאנשים גרו במערות, אז הוא הגיע אל בני האדם דרך עטלפים ופיתח כושר הסתגלות למחייה בסביבת האדם. מתקופת המערות ועד היום פשפש המיטה מלווה את בני האדם ומסתובב איתם בכל אזורי המחיה העירוניים. בשנות החמישים פשפש המיטה הוגדר כמגיפה של ממש בגלל התפשטותו הרבה.

עקיצות של פשפש המיטה

בשונה מסוגי פשפשים אחרים, פשפש המיטה לא עוקץ בעלי חיים והוא נטפל רק לבני אדם. רבים חושבים שמקור הנגיעות של פשפשים על המיטה מגיעה מכלבים או חתולים בבית, אך דבר זה איננו נכון. פשפש המיטה לא מגיע דרך חיות מחמד וגם לא עוקץ אותם כשהוא מחפש דם למציצה. עקיצות של פשפש המיטה יהיו בדרך כלל באזור הבטן או הגב. העקיצות יהיו תמיד במקבצים קרובים באותו אזור בגוף. אם זיהיתם כמה עקיצות קרובות אחת לשנייה באזור הבטן או הגב, סביר להניח שמדובר בעקיצות של פשפש המיטה.

אחריות מלאה לביצוע העבודה

גור הדברות מעניקים אחריות מלאה לביצוע עבודה של הדברה נגד פשפש המיטה! לאחר שביצענו אצלכם הדברת פשפש המיטה אנו לוקחים אחריות מלאה למיגור המזיק מהבית באופן מוחלט. אנו מציעים אחריות מלאה לעבודה כי אנחנו יודעים שיש לנו את הציוד ואת המיומנות לביצוע יעיל של העבודה – עם ניסיון מעשי בשטח אי אפשר להתווכח.

מפת עמוד - תוכן עניינים

בדיקה וזיהוי לפני הדברה

לפני שנתחיל בפעולות הדברה נגד פשפש המיטה, נבדוק שאכן מדובר בנגיעות של פשפש המיטה ושזה לא סוג אחר של חרקים או פשפשים. אם אתם לא בטוחים, אפשר להזמין רק בדיקה לאיתור נגיעות של פשפש המיטה בבית בעלות של 240 ש”ח. במידה ויתברר שאכן יש אצלכם נגיעות של פשפש המיטה, התשלום ירד מעלות ההדברה.

לקוחות רבים פונים אלינו לאחר שזרקו חפצים נגועים לפח, פינו את כל הבית וכיבסו את כל הבגדים והמצעים בארונות בהרתחה, ולמרות כל זה פשפשי המיטה עדיין שרדו והמשיכו לעקוץ במהלך הלילה. כדי להדביר את פשפשי המיטה באופן מוחלט חייבים לעשות עבודה יסודית, דבר שמצריך מדביר מקצועי ופרפקציוניסט שלא יפספס אף נקודה ואזור נגוע וכך תימנע מהלקוחות עגמת נפש מהליך מסורבל שבסופו אין תוצאות.

טיפול הדברה לפשפש המיטה

חברת גור הדברות מציעה שיטת טיפול חדשנית נגד פשפש המיטה, טיפול הדברה יסודי ומקיף מהטובים שניתן למצוא נגד פשפש המיטה. יש לא מעט מדבירים שיציעו לכם הדברת פשפש המיטה במגוון שיטות שונות, אך כדי לוודא שאכן מדובר בדרך יעילה של הדברת פשפש המיטה חייבים לוודא שאותו מדביר מחזיק את הציוד המתאים ויש לו ניסיון בביצוע יעיל של הדברת פשפש המיטה כדי להביא למיגור מוחלט של הנגיעות בבית.

הדברת פשפש המיטה בקיטור

שימו לב – הטיפול שגור הדברות מעניקים נעשה על ידי קיטור, מכשיר שעולה מעל 8,000 ש”ח ולא כל חברת הדברה מחזיקה כזה מכשיר לטיפול הדברה נגד פשפשי המיטה., כאשר לאחר הטיפול בקיטור נדרשת פעולת שאיבה חזקה מאוד עם שואב מקצועי שמתאים למשימה, ורק לאחר פעולות אלו אפשר לבצע ריסוס נגד פשפש המיטה כדי להשלים את פעולת ההדברה.

מעטים המדבירים שיודעים לבצע הדברת פשפש המיטה באופן יעיל כיום, לכן – לפני שמציעים לכם לזרוק את הרהיטים הנגועים, ולפני שגובים מכם כסף עבור הדברת פשפש המיטה ללא התחייבות לתוצאות, בדקו שאכן מדובר במדביר שמוסמך ובעל ניסיון בביצוע העבודה.

התפתחותו של הפשפש מחייבת תנאי שטח מתאימים:

פשפש המיטה מעדיף לחיות ולהתרבות במקומות מסתור חמים, שיש בקרבתם מקור דם זמין לביצים שעתידות לבקוע. לכן המיטה מהווה מקום מושלם בעבורו. הוא קטן מספיק כדי להיכנס בתוך המזרן של המיטה ולהסתתר שם מכל איום, ובשעות הלילה הוא יכול לצאת ולמצוץ דם מהאדם שיש במיטה בקלות וללא הפרעות.

מטבעו של הפשפש הוא מסתתר בשעות היום ויוצא לפעילות רק בשעות של הלילה, אז הטמפרטורה הכללית נמוכה יותר וכך הוא יכול לזהות מקורות חום שבהם ימצא דם בקלות רבה. הפשפש מסוגל לשרוד גם ללא מזון כלל, לאורך תקופה ארוכה מאוד של שבועות (כאשר מדובר בפשפש קטן שרק בקע) או חודשים (כאשר מדובר בפשפש בוגר).

הנזק שגורם פשפש המיטה לאדם

לא מדובר במזיק שמסוגל להעביר לאדם מחלות, אך הוא בהחלט גורם לגירוי ולפצעים בעור על ידי העקיצות שלו. כמו כן, פשפש המיטה גורם גם לנזק ברכוש על ידי יצירת כתמים של דם או צואה שהוא מפריש. בנוסף, במקרים של נגיעות קשה של פשפש המיטה במזרן או ספה, ניאלץ לזרוק את הרהיט הנגוע כדי להיפתר מהנגיעות הקשה ולהביא לתוצאות הדברה יעילות ביתר אזורי הבית הנגועים.

מאחר ופשפש המיטה חי בקבוצות ומתרבה במהירות גבוה ובכמות גדולה, בית שקיימת בו נגיעות של פשפש המיטה יהיה נגוע בכל אזורי הבית, לרבות חריצים בקירות, ספרים, מסגרות של תמונות, שטיחים, כלים סגורים וקופסאות אחסון, פאנלים בריצוף וכל מקום חשוך וצר אחר שבו הפשפש יכול למצוא מסתור.

הדברת פשפשי מיטה בבית

לביצוע פעולת הדברה נגד פשפש המיטה בצורה יעילה ומקצועית חייבת להקדים פעולת מנע מקדימה. צריך לשאוב את האזור ולנקות את החריצים שמלאים באבק, לסתום סדקים ומעברים שייתכן שיש בעומקם פשפשים שמסתתרים, ולאחר מכן להשתמש בפעולת הדברה כימית שתביא להשמדת הפשפשים הקיימים במתחם.

הדברה נגד פשפש המיטה מחייבת פעולת הדברה מקצועית כבר בפעם הראשונה. במידה ותנסו להדביר את פשפש המיטה לבד, באמצעות חומרים ביתיים, תגרמו לפשפשים להתפזר במתחם וכך הנגיעות של הפשפש תתפשט לשטח גדול יותר והמשימה להדביר אותם תהפוך קשה ומורכבת יותר. מספיק שפשפש אחד ישרוד את פעולת ההדברה וממנו תוכל להתפתח קהילת פשפשים חדשה במהירות, והפעם הם ידעו להיזהר מהאיום באזור והם יתפשטו באזור כדי להבטיח את הישרדותם.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

עדיין לא פותח החומר שנמצא כיעיל להרחקת פשפשים מגוף האדם, כמו חומרים יעילים שמרחיקים יתושים ומזיקים נוספים. השלב הראשון הוא – לשאוב את המיטה באמצעות שואב אבק חזק במיוחד, כולל הקפלים של המזרן וכל החריצים במיטה. להרחיק את המיטה מהקיר ולפרק את החלקים המרכזיים של המיטה כדי להגיע אל המקומות הפנימיים שבהם מסתתרים הפשפשים, שם אפשר להשתמש או בשואב אבק או בקיטור.

בנוסף לכך ניתן לרסס את פינות המיטה אך בשום פנים ואופן לא לרסס את המזרן עצמו! לאחר ביצוע הדברה לפשפש המיטה יש לעטוף את המזרן בניילון אטום ולהתייעץ עם המדביר המוסמך שביצע את ההדברה בנוגע למשך הזמן שבו המזרן צריך להיות אטום בניילון (תלוי בסוג החומר שבו הוא השתמש להדברת פשפש המיטה).

ברוב המקרים פשפשים במיטה מגיעים אלינו הביתה דרך חפצים נגועים, ברוב המקרים יהיו אלו בסיסים של מיטה ישנה או מזרן נגוע. רהיטים ישנים שהגיעו מהרחוב, או רהיטים שנמצאים בבית מלון או אכסניה ובאו במגע עם בני אדם נגועים, יהיו מקור נפוץ למעבר של פשפש המיטה ישירות אל תוך הבית שלנו. שידה או כל רהיט אחר נגוע, יהיו המקור שממנו פשפשי המיטה יטפס על המזוודה שלנו וכך הוא יטייל איתנו עד שנגיע הביתה ושם הוא יתמקם בתוך המזרן של המיטה ויקנן עד שנבחין בנגיעות הקיימת ונטפל בה.

 • ניקיון יסודי של הרצפה בבית + פינוי כמה שיותר רהיטים קלים להזזה.
 • כיבוס כל הבדים בבית בהרתחה של 60 מעלות, או ייבוש של שעה במייבש.
 • בגדים עדינים ניתן לכבס רגיל ולאחר מכן לסגור בתוך שקית אטומה עד לאחרי ביצוע ההדברה.
 • פינוי המזרנים בחדר השינה שיהיו חשופים ללא מצעים.
 • שימו לב – חובה לזרוק לפח כל מזרן קרוע עם חורים, ובכך להבטיח 100% הצלחה במיגור פשפשי המיטה.
 • לרוקן את ארגזי המצעים שמתחת למיטה, שיהיו ריקים לחלוטין.
 • כל צעצוע פלסטיק שניתן להרטיב, יש לטבול באמבטיה עם מים חמים.
 • אדם מבוגר צריך לצאת מהבית למשך 10 שעות מרגע ביצוע ההדברה.
 • ילדים קטנים צריכים לצאת מהבית למשך 24 שעות מרגע סיום ההדברה.
 • תינוקות צריכים לצאת מהבית למשך 48 שעות מרגע סיום ביצוע ההדברה בבית.
 • בעלי חיים צריכים לצאת מהבית למשך 24 עד 72 שעות לאחר ההדברה, עדיף לכמה שיותר זמן.
 • אסור לשטוף את הרצפה בבית למשך 5 ימים מרגע סיום ביצוע ההדברה במתחם.
 • עדיף לא ללכת יחפים על הרצפה של הבית בתקופה שלאחר ההדברה, אפשר ללכת עם גרביים או נעלי בית.
 • מומלץ לישון על מזרן פשוט או מזרן מתנפח למשך שבוע מרגע ההדברה, ולאחר מכן לזרוק אותו.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת פשפש המיטה

ריסוס נגד פשפשים בבית

 • מחיר הדברת פשפש המיטה: המחיר נע בין 800 ש”ח ל – 1,200 ש”ח לחדר

מחיר הדברה נגד פשפש המיטה תלוי בגודל החדר וברמת הנגיעות הקיימת.

הערה – ריסוס נגד פשפשים בבית יעיל גם נגד ג’וקים ונמלים,
לפרטים, לחצו:  הדברת ג’וקים   |   הדברת נמלים

מחיר ריסוס נגד פשפשים רגילים

 • מחיר ריסוס לדירת 2 חדרים: 290 – 270 ש”ח
 • מחיר ריסוס לדירת 3 חדרים: 360 – 340 ש”ח
 • מחיר ריסוס לדירת 4 חדרים: 380 – 360 ש”ח
 • מחיר ריסוס לדירת 5 חדרים: 400 – 380 ש”ח

שימו לב – במידה וישנה נגיעות של פשפשים בחצר של בית פרטי, תוספת המחיר תיקבע בהתאם לגודל החצר ורמת הנגיעות בה.

הדברה יעילה נגד פשפש המיטה

כדי להביא לתוצאות הדברה יעילות אתם חייבים לכבס את כל הבגדים וכך למנוע את הישרדותם של הפשפשים שמסתתרים בהם. מצד שני חפצים שקיימת בהם נגיעות של פשפשים חייבים להישאר במקומם מאחר וכל תזוזה שלהם תביא להתפזרות והתפשטות של הפשפשים במתחם. גם את הבגדים עדיף להוביל למכונת הכביסה באמצעות שקית ניילון אטומה וכך למנוע התפזרות של פשפשים באזורים נוספים במתחם.

הדברת פשפש המיטה חייבת להיעשות על ידי מדביר מקצועי ומוסמך כדי להביא להדברה יעילה וחיסול הנגיעות של הפשפשים במיטה ובבית באופן מלא. ועד להגעת המדביר – לא להשתמש בריסוס נגד פשפשים בייתי, זה יגרום ליותר נזק ולהתפשטות הפשפשים באזורים נוספים בבית!

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ להדברת נמלים בבית ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו