fbpx

פרעושים בבית – טיפים והמלצות

פרעושים בבית – מה בודקים ?

הדבר הראשון שעליכם לבדוק זו תעודת היתר הדברה, כך תדעו שהמדביר מוסמך ומקצועי ושיש לו אישור לעסוק בשירותי הדברת מזיקים מטעם המשרד להגנת הסביבה. לאחר שווידאתם שיש ביד המדביר את ההיתר, ושהוא בתוקף, בדקו כמה זמן המדביר עוסק בתחום ומה הניסיון שלו בהדברת מזיקים בכלל, ובהדברת פרעושים בפרט.

 

איזה שאלות שואלים

לאחר שווידאתם את הפרטים הללו, שאלו את המדביר לגבי אופי ההדברה שהוא מציע נגד הפרעושים בבית. גם אם אין לכם ידע בנושא, עצם השאלות שתפנו אליו יעמידו אותו במבחן המקצועיות ועל פי האינטואיציה שלכם תוכלו להבין מהר מאוד האם מדובר במדביר מוסמך ומקצועי שאפשר לסמוך עליו בשימוש חומרי הדברה בבית. אתם יכולים לשאול שאלות כגון: מה סוג חומרי ההדברה שבהם אתה משתמש לביצוע הדברת פרעושים בבית ? האם הפעולה נעשית על ידי ריסוס או שקיימות אלטרנטיבות נוספות כגון הדברה באמצעות ג’ל ? האם חומרי ההדברה שבהם אתה משתמש משאירים ריח בבית ? מה משך הזמן שיושבי הבית יצטרכו לשהות בחוץ ? האם ישנה אפשרות לשימוש בחומרי הדברה ירוקה ? האם קיימת סכנה לחיות המחמד כתוצאה מהשימוש בחומרי ההדברה שבהם אתה מתכוון להשתמש ? מה היעילות של שיטת ההדברה כנגד הפרעושים ?

בקשו לדעת פרטים

אתם יכולים גם לבקש מהמדביר מידע ספציפי אודות הפרעושים, כגון: איך הם הגיעו לבית ? מה ניתן לעשות בשגרה השוטפת כדי למנוע את חזרתם לבית ? מה משך זמן הדגירה של הביצים של הפרעושים ? האם הביצים גם מודברות בפעולת ההדברה או שנדרשת פעולה נוספת לאחר משך הזמן שלוקח להן לבקוע ? אתם יכולים גם לשאול שאלות כלליות כגון: מה ההבדל בין פרעושים ופשפשים ? כאשר המדביר יענה על שאלות אלו תוכלו לראות בצורה ברורה האם עומד מולכם מדביר מוסמך ומקצועי או שמדובר באדם חסר ניסיון שלא כדאי לסמוך עליו עם חומרי הדברה בתוך הבית שלכם.

 

שווה בדיקה עם חברת גור הדברות

 

המלצות להדברת פרעושים

הדרך לבדיקה מהירה האם מדובר במדביר מומלץ היא פשוטה – תשאלו אותו האם אתם מקבלים אחריות להדברה שהוא מבצע בבית במידה והבעיה לא נפתרת ואתם נדרשים להזמין חברת הדברה פעם נוספת. במידה והוא מאשר שאכן תקבלו אחריות לביצוע העבודה, וודאו מה הם ההגבלות שהוא מציב לביצוע הדברת פרעושים חוזרת בבית! האם ישנם תנאים שונים שיכולים להוות מבחינתו עילה לאי ביצוע הדברה חוזרת?

בדיקת מחירים

מחיר הדברה הוא בהחלט פקטור שיכול להצביע על חברת הדברה מומלצת, לעומת חברות הדברה שלא הייתם רוצים להזמין אליכם הביתה. החוק האוניברסלי שקיים בעולם העסקים תקף גם לתחום של הדברת מזיקים – חברת הדברה זולה בדרך כלל תהיה גם פחות מומלצת. אתם רוצים למצוא את חברת ההדברה שמציעה מחיר הוגן וזול ביחס לחברות הדברה אחרות, אך ללא ספק במידה והמחיר שחברת הדברה מציעה לכם זול בפער ניכר מיתר חברות ההדברה, זה אמור להדליק אצלכם נורת אזהרה אדומה..

סיכום תנאי העבודה

במידה והמדביר מבטיח לכם דברים מסוימים, בקשו את הכל בכתב! זכרו שדברים שנאמרים בעל פה יהיו קשים להוכחה, ואחד הדברים שרוב הלקוחות נתקלים בו זה המשפט “לא אמרתי כזה דבר” או “לא הבנת אותי נכון, התכוונתי ש…”. במידה ויש לכם אישור כתוב לדברים שהובטחו לכם, תוכלו לעמוד בדרישה לקבל את כל מה שהובטח לכם! במידה ואתם מתנהלים מול חברת הדברה מקצועית תוכלו לתעד את כל ההבטחות באמצעות התכתבות במייל, וזו תקפה בפן המשפטי כתנאי עסקה מחייבים לכל דבר.

 

הדברת מזיקים בבית

מחיר ההדברה נקבע ביחס ישיר לגודל המתחם שאותו נדרש להדביר. במקרים של הדברת פרעושים חברת הדברה צריכה להעריך את רמת הנגיעות של הפרעושים בבית ולפי רמת הנגיעות ביחס לגודל הבית, יקבע המחיר להדברת הפרעושים בבית. במקרה של הדברת פרעושים מדביר מקצועי ידע לעדכן אתכם בשיטות לטיפול מונע, במיוחד כאשר מדובר בבית שיש בו בעלי חיים שדרכם הפרעושים מוצאים את דרכם מהשטח הפתוח בחוץ אל תוך הבית. מדבירים מומלצים מחזיקים גם מכשירים למיגור הפרעושים על בעלי החיים, כך תוכלו לטפל בפרעושים בצורה יסודית ומקיפה שתמנע את חזרתם לאחר כמה חודשים שוב אל תוך הבית.

 

עושות חשבון בערוץ 10 – חרקים בבית

 

חברת גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן