fbpx

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם

ריסוס לבית נגד נמלים - גור הדברותעש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע להתחדשות נגיעות העש באזור. באופן כללי, כשמדברים על סוגי עש נפוצים בישראל, מדברים על שלושה סוגי עש מרכזיים.


אלו סוגי העש שיגרמו לכם להזמין חברת הדברה לטפל בנגיעות של העש בבית:

  1. הראשון: עש המזון – נקרא גם עש הקמח
  2. השני: עש הבגד – נקרא גם עש הבגדים או עש הבדים
  3. השלישי: עש בונה הנרתיק – נקרא גם עש הטיח, עש הקיר או עש הבית

 

 


סוגי עש באזור הבית

עש המזון

עש המזון הוא פרפר אפור שלרוב נמצא באזורי המטבח של הבית. הוא יחפש אריזות מזון ועל ידי ניקוב האריזות הוא יטיל ביצים של עש בתוך המזון. הביצים יתפתחו לגלמים של עש המזון ובסוף התהליך יהפכו לפרפר אפור שיתעופף באזור המטבח והארונות. הדברת עש תמנע את הנזקים שהוא גורם ותחסוך חורים בבגדים או תולעים באריזות המזון במטבח.

 

עש המזון או הקמח

שימוש בחומרי הדברה ירוקים

ביצוע מקצועי של הדברת עש המזון בבית צריך להיעשות על ידי מדביר מומלץ המתמחה בהדברה של עש המזון. מדביר עש מקצועי יזהה את מקום הנגיעות ולאחר מכן ישתמש בחומרי הדברה ירוקה נגד עש המזון, כך לא תהיה סכנה של חשיפה לחומרי הדברה רעילים שבני הבית עלולים להכניס לגופם יחד עם אכילת המזון. מדבירים מומלצים המתמחים בביצוע הדברת עש המזון יוכלו להציע לכם גם שימוש במלכודות נגד עש. על המלכודות יש חומר שמושך את העש וכך הוא נלכד ומורחק משטח הבית.

 

איך לזהות את עש המזון?

כדי לזהות מתי עליכם להזמין שירותי הדברת עש עבור עש המזון, עליכם לשים לב לאריזות המזון שמאוחסנות במזווה או במטבח. ברגע שתבחינו בקורים לבנים על גבי אריזות המזון או בניקוב של חורים קטנים על האריזות, סביר להניח שהמקום נגוע ועליכם לפנות למדביר מקצועי שיבצע הדברת עש המזון בבית שלכם.

גם הימצאותם של פרפרים אפורים באזור המטבח והסלון תצביע על נגיעות קיימת של עש המזון. אך יכול להיות מצב שהעש עדיין לא הספיק להתרבות ולקנן בבית, לכן לא בטוח שמציאת פרפרי עש יחייבו ביצוע מהיר של הדברת עש המזון בבית. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, פנו לקבלת ייעוץ אצל חברת הדברה מומלצת. רק חברת הדברה המתמחה בביצוע הדברת עש בבית תדע לכוון אתכם מה לעשות.

 

הדברת חרקים בבית – מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10

 

עש הבגד

עש המזון הוא לא הסוג היחיד של עש באזור הבית. סוג נוסף של עש הנמצא בבתים פרטיים ומהווה מטרד על ידי גרימת נזקים, הוא עש הבגדים. עש הבגדים ניזון מכותנה, משי, צמר וסוגי בדים נוספים. הוא זוחל אל תוך החלקים הפנימיים והנסתרים של ארון הבגדים, שם הוא יוצר לעצמו גומה קטנה, בתוך הבד של הבגדים, וכך הוא מסתתר באופן מוגן עם זמינות ונגישות לבדים המשמשים אותו ואת הזחלים שלו כמקור מזון נהדר.

אם גיליתם חורים בגרביים, בחולצות או במכנסיים שמקופלים בארון הבגדים, סביר להניח שיש שם עש. עש הבגדים מטיל את הביצים שלו בתוך ארונות בגדים. ברגע שהביצים בוקעות הזחלים ניזונים מהבד עד שהם הופכים לפרפר ועפים מחוץ לארון. אבל הם לא עפים לפני שהם מספיקים להטיל כמה ביצים משלהם בתוך הבגדים בארון, כך הנגיעות של עש הבגדים גדלה.

 

עש הבגדים תמונה לזיהוי

הדברה נגד עש הבגדים

עש הבגדים חייב מקום חשוך כדי שיוכל להתקיים ולהתרבות, כל חשיפה של עש הבגדים לאור תביא למותו. הנזקים שנגרמים על ידי עש הבגדים הם בעיקר כאשר הוא נמצא בשלב הזחל, אז הוא מסתתר בתוך ארונות הבגדים ואוכל מהבדים של הבגדים בארון. כאשר עש הבגדים מגיע לשלב הבוגר שלו והופך לפרפר, הוא יוצא ממקום המסתור בארון ועף לחפש עש אחר שאיתו הוא יוכל להזדווג במטרה להטיל ביצים חדשות.

נגיעות של עש בארון הבגדים לא תסתיים מעצמה, חייבים לבצע הדברת עש הבגדים כדי להביא לחיסולה. הפרפר של עש הבגדים פחות רגיש לאור, למרות שגם הוא יעדיף חושך, והוא גם לא ממש גורם לנזקים של חורים בבגדים. הנזק היחידי שנגרם על ידי הפרפר של עש הבגדים זה הטלת הביצים, שבהמשך יהפכו לזחלים והם יהיו אלו שיגרמו לנזקים ויחוררו את הבגדים שבתוך הארון.

 

ראיתם פרפר מת בארון הבגדים?

ברגע שהבחנתם בפרפרים מתים בתוך ארון הבגדים או בחורים קטנים על הבגד עצמו, זהו סימן שהארון שלכם נגוע בעש ועליכם להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברת עש הבגדים ויביא למיגור הנגיעות של העש בארון. על מנת למנוע היווצרות מחודשת של עש הבגדים בארון, הקפידו לכבס היטב בגדים שמיועדים לאחסון ממושך ואחת לכמה זמן פתחו את הארון ואווררו אותו, עדיף עם חשיפה לשמש ואור.

 

איך עושים הדברת עש בבית?

 

עש הטיח בונה הנרתיק

עש בונה הנרתיק

עש בונה הנרתיק נמצא לרוב על קירות הבית, הוא ניזון מטייח שנמצא על הקיר, ככל הנראה כתוצאה מצורך הישרדותי לשרוד את התנאים שקיימים בתוך הבית, וכמו כן הוא גם ניזון משטיחים, צמר וסוגים שונים של בדים. הדברה נגד עש בונה הנרתיק נעשית על ידי ריסוס של כל אזורי הבית, לאורך הקירות, לכן מחיר ריסוס נגד עש בונה הנרתיק יהיה תלוי בגודל הדירה.

בשונה מהדברת עש המזון או עש הבגדים, שעבורם נדרש טיפול הדברה נקודתי רק במטבח או בארונות הבגדים.

 

מחיר הדברת עש בבית

  • מחירי הדברה נגד עש המזון באזור מטבח והסלון של הבית: 290 ₪
  • מחיר להדברת עש הבגדים בארונות ובכל חדרי הבית: 360 – 290 ₪
  • מחירי הדברה משולבת נגד עש הבגד ועש המזון בכל הבית: 350 ₪

 

מחיר הדברת עש בונה הנרתיק

  • מחירי הדברת עש בונה הנרתיק לדירת 2 חדרים: 260 ₪
  • מחיר הדברה לעש בונה הנרתיק בדירת 3 חדרים: 280 ₪
  • מחירי הדברה נגד עש בונה הנרתיק לדירת 4 חדרים: 290 ₪
  • מחיר להדברת עש בונה הנרתיק בדירת 5 חדרים: 300 ₪

 

 

שיטות הדברה ירוקה בתוך הבית

 

גור הדברות – מי אנחנו?

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד עש ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה, גם בביצוע הדברה בריסוס לבית, וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות.

 

הדברה יעילה נגד עש בבית

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה, ועוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג נוסף, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב – עם התחייבות ל – 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם, נחזור שוב ונבצע הדברה – בחינם.

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין מה לחשוש

קרא עוד »
חייגו