fbpx

שירותי מדבירים

גור הדברות

שלום, אני דקל גור מחברת ההדברה “גור הדברות”, אני דור שני למדבירים בישראל וכל חיי חקרתי את התחום וצברתי ידע וניסיון רב שהפך אותי למדביר מקצועי ומנוסה.

אני גר בראשון לציון, מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים ומציע מגוון רחב של פתרונות לבתים פרטיים ולעסקים הדורשים ניהול ותחזוקה שוטפת על מנת שיוכלו להיות נקיים ממזיקים.

מה הופך אותי למדביר?

כולנו יודעים לתפוס חומר הדברה ולרסס, זה לא מה שהופך אותך למדביר. יש כמה פרמטרים שדרכם תוכלו לקבוע מי הוא מדביר מקצועי.

דבר ראשון – רישיון והסמכה להדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה שמקנה לך הסמכה מקצועית על ידי הגוף שאמון על המדבירים בישראל.

דבר שני – שיטות ההדברה בהם המדביר משתמש. תחום ההדברה מתעדכן באמצעים שונים שמאפשרים שיטות שונות להדברה ולכן מדביר מקצועי חייב להישאר מעודכן בכל הפיתוחים החדשים. הדברה בג’ל, באמצעים אלקטרונים, שיטות להדברה ירוקה ועוד..

דבר שלישי – אמינות ומקצועיות. לרוב נפנה למדביר כאשר הבעיה כבר חמורה ויש לנו מתקפה של נמלים או ג’וקים על הבית, רק אז אנחנו מבינים שקיימת בעיה שדורשת טיפול מקצועי על ידי מומחה, אבל מדביר מקצועי ואמין לא רק יפתור את הבעיה בזמן אמת אלא ידריך אתכם כיצד למנוע את היווצרותו של המצב שוב פעם כעבור כמה חודשים ויאפשר לכם לבצע תחזוקה שוטפת נכונה למניעת הבעיה מלכתחילה.

דבר רביעי – שימוש בחומרי הדברה שלא מסכנים את יושבי הבית ואת האיזון האקולוגי של הגינה. מדביר צריך להבין הרבה יותר מרק בחומרי הדברה וכיצד צריך להשתמש בהם, צריך ממש להבין איך הטבע עובד ומהן התכונות שמאפיינות את המזיק שהחליט לקנן אצלנו בבית. ישנם חומרי הדברה יעילים שיפתרו את הבעיה אך הם עלולים לגרום נזק לסביבה, מדביר מקצועי ידע למצוא פתרונות ירוקים ככל שאפשר ועדיין לחסל את הבעיה משורשה.

מפת עמוד - תוכן עניינים

רישיון הדברה

סוגי הסמכה והיתרים שניתנים על ידי המשרד לאיכות הסביבה

  • מדביר שעבר קורס הדברה וקיבל הסמכה להדברת חרקים יקבל היתר לקטילת חרקים שמשמש אותו לטיפול בבעיות מסוג מסוים כמו נמלים, תיקן גרמני, פרעושים, טרמיטים וסוגים נוספים הנמנים על חרקים מסוג זה.

  • מדביר שעבר הסמכה לקטילת מכרסמים יקבל היתר הדברה לקטילת מכרסמים והוא יתמחה בלכידת כל סוגי המכרסמים, ובנוסף בנושא הדברת חולדות וב – הדברת עכברים אך לביצוע העבודה באופן מקצועי נדרש ניסיון רב כי זהו תחום מורכב והעכבר היא חיה חמקמקה מאוד שיודעת לשרוד ולהסתתר בתנאים קשים, כמו גם שהיא מפתחת הבנה בסיסית כנגד סכנות ומלכודות של מדבירים.

  • מדביר שעבר קורס הדברה וקיבל הסמכה לאיוד יקבל היתר הדברה לאיוד מוגבל והיתר הדברה לאיוד בלתי מוגבל וזה יקנה לו אפשרות לטיפול בגז שמיועד לחיסול חרקים במחסני מזון וחרקים שבונים קן בתוך עץ כגון תולעת העץ.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים, ואנו פועלים גם במגזר העסקי ומעניקים הדברה לעסקים, מחסני מזון וכדומה. מחירים זולים ואחריות מלאה לכל עבודת הדברה!

הדברת עכבריםהדברת חולדותהדברה ירוקה

הדברת נמלים הדברת תיקניםהדברת דבורים

הדברת פרעושיםהדברת פשפשים ריסוס לבית

לוכד עכבריםהדברת מכרסמיםריסוס לבית

הדברת נמליםהדברת יתושיםהדברת טרמיטים

ריסוס ג’וקים הדברת תיקן גרמניהדברת עש

הדברת כיני יוניםהדברת דג הכסף הדברת קרציות

הדברה לעסקיםהדברת עכבישיםהדברת זבובים

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר החרקים. לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש של מזיקים.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

 

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית.

בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר זול ומקצועי?

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

חייגו