שירותי מדבירים

גור הדברות

שלום, אני דקל גור מחברת ההדברה “גור הדברות”, אני דור שני למדבירים בישראל וכל חיי חקרתי את התחום וצברתי ידע וניסיון רב שהפך אותי למדביר מקצועי ומנוסה.

אני גר בראשון לציון, מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים ומציע מגוון רחב של פתרונות לבתים פרטיים ולעסקים הדורשים ניהול ותחזוקה שוטפת על מנת שיוכלו להיות נקיים ממזיקים.

 

מה הופך אותי למדביר ?

כולנו יודעים לתפוס חומר הדברה ולרסס, זה לא מה שהופך אותך למדביר. יש כמה פרמטרים שדרכם תוכלו לקבוע מי הוא מדביר מקצועי.

 

דבר ראשון רישיון והסמכה להדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה שמקנה לך הסמכה מקצועית על ידי הגוף שאמון על המדבירים בישראל.

דבר שני שיטות ההדברה בהם המדביר משתמש. תחום ההדברה מתעדכן באמצעים שונים שמאפשרים שיטות שונות להדברה ולכן מדביר מקצועי חייב להישאר מעודכן בכל הפיתוחים החדשים. הדברה בג’ל, באמצעים אלקטרונים, שיטות להדברה ירוקה ועוד..

דבר שלישי אמינות ומקצועיות. לרוב נפנה למדביר כאשר הבעיה כבר חמורה ויש לנו מתקפה של נמלים או ג’וקים על הבית, רק אז אנחנו מבינים שקיימת בעיה שדורשת טיפול מקצועי על ידי מומחה, אבל מדביר מקצועי ואמין לא רק יפתור את הבעיה בזמן אמת אלא ידריך אתכם כיצד למנוע את היווצרותו של המצב שוב פעם כעבור כמה חודשים ויאפשר לכם לבצע תחזוקה שוטפת נכונה למניעת הבעיה מלכתחילה.

דבר רביעי שימוש בחומרי הדברה שלא מסכנים את יושבי הבית ואת האיזון האקולוגי של הגינה. מדביר צריך להבין הרבה יותר מרק בחומרי הדברה וכיצד צריך להשתמש בהם, צריך ממש להבין איך הטבע עובד ומהן התכונות שמאפיינות את המזיק שהחליט לקנן אצלנו בבית. ישנם חומרי הדברה יעילים שיפתרו את הבעיה אך הם עלולים לגרום נזק לסביבה, מדביר מקצועי ידע למצוא פתרונות ירוקים ככל שאפשר ועדיין לחסל את הבעיה משורשה.

 

סוגי הסמכה והיתרים שניתנים על ידי המשרד לאיכות הסביבה

 

  • מדביר שעבר הסמכה להדברת חרקים יקבל היתר לקטילת חרקים שמשמש אותו לטיפול בבעיות מסוג מסוים כמו נמלים, תיקן גרמני, פרעושים, טרמיטים וסוגים נוספים הנמנים על חרקים מסוג זה.
  • מדביר שעבר הסמכה לקטילת מכרסמים יקבל היתר הדברה לקטילת מכרסמים והוא יתמחה בלכידת כל סוגי המכרסמים, ובנוסף בנושא הדברת חולדות וב – הדברת עכברים אך לביצוע העבודה באופן מקצועי נדרש ניסיון רב כי זהו תחום מורכב והעכבר היא חיה חמקמקה מאוד שיודעת לשרוד ולהסתתר בתנאים קשים, כמו גם שהיא מפתחת הבנה בסיסית כנגד סכנות ומלכודות של מדבירים.
  • מדביר שעבר הסמכה לאיוד יקבל היתר הדברה לאיוד מוגבל והיתר הדברה לאיוד בלתי מוגבל וזה יקנה לו אפשרות לטיפול בגז שמיועד לחיסול חרקים במחסני מזון וחרקים שבונים קן בתוך עץ כגון תולעת העץ.

כשמדובר בעבודת הדברה בתל אביב ובאזורים דומים כמו הדברה ברחובותהדברה בחולון  |  הדברה ברמת גן  |  או – הדברה בראשון לציון, שבהם אוכלוסיה צפופה צריכים לראות את התמונה הכללית ומעבר לפתרון הבעיה הקיימת לייצר טיפול מונע שלא יאפשר את חזרתה שוב.

 

רשימת שירותי הדברה

אנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים, ואנו פועלים גם במגזר העסקי ומעניקים הדברה לעסקים, מחסני מזון וכדומה. מחירים זולים ואחריות מלאה לכל עבודת הדברה!

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗

⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  הדברת פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗

⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  ריסוס לבית  ⊗

⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗

⊗  הדברת תיקן גרמני  ⊗  הדברת כיני יונים  ⊗  הדברת עשהדברת דג הכסף  ⊗ 

⊗  הדברה נגד קרציות   ⊗  הדברה לעסקים  ⊗

 

 

מחפשים מדביר זול ומקצועי ?

  מחירון הדברה 

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב