fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

לוכד עכברים מומלץ

בשונה מחולדות העכבר הוא חיה מאוד פחדנית, דבר שגורם לה לפעול פעמים רבות מתוך לחץ וחרדה, לכן שימוש של רעל נגד עכברים יכול לגרום לחיסול מהיר של העכברים בקלות רבה. הבעיה בשימוש של רעל נגד עכברים בבית מתחילה כאשר העכבר מת, אך למרבה הצער הוא מצא את מותו בתוך מחילה צרה ללא אפשרות של גישה קלה לפינוי הפגר של העכבר המת.

הריח הנוראי שיעלה מפגר של עכבר מת בבית הוא בלתי נסבל והוא מצריך טיפול מידי ומהיר, דבר שעלול לגרום לכם להוצאה כספית גבוהה בהזמנת בעלי מקצוע שיפרקו את תשתית המתחם ויפנו את הפגר הנרקב של העכבר המת. בגלל סיבות אלו מומלץ תמיד להשתמש בשירות של לוכד עכברים מומלץ ומקצועי, כך תימנעו ממצבים מסובכים המצריכים טיפול מידי והוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות.

שירותי לוכד עכברים מומלץ במרכז והשפלה

 

מלכודת נגד עכברים

ישנם סוגים שונים של מלכודות נגד עכברים בבית, חלקן יאפשרו לכידת עכברים חיים וחלקן יהרגו את העכבר ממש ברגע הלכידה, כדי לדעת באיזה מלכודת עכברים מומלץ להשתמש כדאי להתייעץ עם לוכד עכברים מוסמך ולתת לו להתאים את סוגי המלכודות בהתאם לאופי המתחם הנגוע. יש סוגי מלכודות נגד עכברים שעלולות גם לסכן ילדים קטנים או בעלי חיים שיבואו עם המלכודת במגע ישיר, לדוגמה מלכודת קפיץ שברגע שהנצרה בה משתחררת הקפיץ עף לצד השני של המלכודת ומוחץ כל מה שבא בדרכו, ללא אבחנה אם זו יד של ילד קטן ח"ו או אף של בעל חיים או חיית מחמד ביתית.

 

מלכודת עכברים חדשה

בשנים האחרונות יצאה לשוק מלכודת עכברים מיוחדת בשם "תיבת האכלה", המשמשת גם ללכידה של חולדות כאשר המלכודת גדולה יותר ומותאמת לחולדות, מלכודת זו מאפשרת לכידה בטוחה ואפקטיבית של עכברים ללא סכנה לילדים קטנים ובעלי חיים.

יש לא מעט חברות הדברה שמציעות שירותי לוכד עכברים מקצועי אך אם המדביר שהגיע אליכם הוא באמת לוכד עכברים מומלץ ומקצועי, הוא ימליץ ויציע את השימוש בתיבת האכלה כדי ללכוד את העכברים ולבצע הרחקת עכברים יעילה ובטוחה מהמתחם ומכל האזורים הקרובים אליו. פנו לקבלת שירותי לוכד עכברים מומלץ רק אצל חברת הדברה מקצועית וכך תוכלו ליהנות מתוצאות יעילות ומיגור עכברים באופן מוחלט במתחם.

מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

 

כיצד לזהות עכברים?

הדרך הקלה ביותר לזהות נגיעות קיימת של עכברים בבית היא על ידי הגללים (צואה) של העכבר. עכברים תמיד ישאירו סימני גללים במקומות שבהם הם ביקרו, גללים אלו נראים כמו גרגירי אורז דקים וקטנים בצבע שחור. במידה וראיתם גללים של עכבר בתוך אחת המגירות במטבח או על אחד מהמדפים בבית, יש לכם עכבר בבית והוא התחיל לייצר תשתית לקינון והתרבות במקום. ברגע שאתם מזהים הימצאות של עכבר בבית מומלץ למהר ולהזמין מדביר עכברים מומלץ כדי לטפל בנגיעות לפני שהיא תתרחב ותצריך טיפול הדברה נגד עכברים בצורה יסודית ומקיפה יותר.

 

אזורי הרביצה של חיות המחמד

פעמים רבות העכברים יחפשו את אזורי הרביצה של חיות המחמד בבית, שם הם ימצאו אוכל זמין ונגיש ללא חשיפה מרובה לבני האדם במקום. קערות דוגלי של כלבים יהיו מקור מצוין של מזון עבור עכברים בבית, אך מעבר לזה שהכלב יסרב לגעת בקערת האוכל שהיה עליה עכבר סביר להניח שבקרבת מקום העכבר כבר יצר לעצמו מחילה ובקרוב יהיו עכברים נוספים במקום.

במידה והעכבר העדיף את אזור המחסן או המזווה של הבית, נסו לאתר חורים קטנים בתחתית שק הדוגלי של הכלב או באריזות האחסון של המזון. במידה והעכבר יכול לטפס ולהיכנס למזון דרך פתח קיים הוא יעדיף לעשות זאת, אך במידה והאריזה סגורה היטב הוא בהחלט יכרסם לעצמו חור קטן בתחתית האריזה וכך יעביר מזון למקום המסתור שבו הוא מקנן.

 

לכידת חולדה בבית בתל אביב

 

 

מחיר הדברת עכברים

Ο מחיר מלכודת נגד עכברים: 150 – 50 ₪
Ο מחיר מלכודת עכברים חכמה ובטיחותית לשימוש רב פעמי: 250 ₪
Ο מחיר מלכודת קפיץ נגד עכברים: 35 ₪
Ο מחיר מדבקה נגד עכברים בבית: 30 ₪

 

מחיר הדברת עכברים בבית

Ο מחיר הדברת עכברים בבית: 450 ₪
Ο מחיר הדברה נגד עכברים לבית פרטי עם שטח קרקע חיצוני: 750 – 450 ₪
Ο איסוף פגר של עכבר מת: 400 – 250 ₪

 

מחיר הדברת עכברים בעסקים

Ο הדברת עכברים לעסקים, חנויות או מחסני מזון באזורי מסחר ותעשייה: 650 – 450 ₪

הערה – מחיר הדברת עכברים לעסקים יקבע באופן סופי לפי גודל המשטח ורמת הנגיעות שקיימת בו. ניתן להזמין שירותי תחזוקה שוטפת של הדברת עכברים לעסקים במחיר קבוע.

 

ריסוס עכברים לבניין

Ο ריסוס נגד עכברים לבניין: 550 – 450 ₪

הערה – ריסוס נגד עכברים לבניין מגורים משותף יביא למיגור הנגיעות הקיימת של עכברים בבניין וגם לתוצאות יעילות של הרחקת עכברים בעתיד הקרוב. בעת הזמנת שירותי ריסוס נגד עכברים לבניין, כל דייר בבניין יוכל ליהנות מהנחה של 20% ממחיר הדברה לדירה ספציפית בבניין.

למחירון הדברה מלא, לחצו – מחיר הדברה

 

לוכד חולדות בבית בתל אביב

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן