זיהוי פשפש המיטה באופן עצמאי

הכנו עבורכם סרטון וידאו עם הסבר מפורט כיצד לבצע זיהוי של פשפש המיטה בבית, בדיקה פשוטה וקלה שכל אחד יכול לבצע לבד. אם אתם מתלבטים ולא בטוחים אם יש בחדר פשפשי מיטה או לא, צפו בסרטון ובצעו זיהוי פשפש המיטה בכמה צעדים פשוטים.

הדבר הראשון שבודקים – זה התמונות שתלויות על הקיר בחדר ליד המיטה.

הדבר השני שבודקים זה את המזרן שעל המיטה, אבל שימו לב שבחלק העליון יהיה יותר קשה למצוא פשפשי מיטה, לכן הופכים את המזרן ובודקים בדפנות.

שלב שלישי ואחרון – בודקים את הבסיס של המיטה, בתוך החריצים ובפינות של המסגרת.

צפו בהדגמה כיצד לבצע את הבדיקה:

 

הזמנת טיפול הדברה נגד פשפש המיטה

לפני שמבצעים פעולת הדברה נגד פשפש המיטה חייבים לבדוק שאכן יש במקום נגיעות של פשפשי מיטה. הדברת פשפש המיטה מבוצעת באמצעות מכשירים מיוחדים של קיטור ומצריכה מגוון פעולות לפני ואחרי ביצוע ההדברה בפועל.

לקריאה בהרחבה אודות פעולות ההדברה נגד פשפש המיטה – לחצו כאן

 

בדיקה מקצועית לזיהוי מקור נגיעות הפשפשים

אם ביצעתם בדיקת זיהוי לפשפש המיטה ובכל זאת אתם לא בטוחים אם מדובר בפשפשי מיטה, אפשר להזמין בדיקה של מדביר פשפשים מקצועי שיאתר את מקורות הנגיעות במתחם ויאשר באופן מוחלט שמדובר בפשפש המיטה. מחיר בדיקת זיהוי פשפש המיטה הוא 240 ש”ח. במידה ונאתר נגיעות במקום ונבצע הדברה, עלות הבדיקה תקוזז מעלות ההדברה! כך שבכל מקרה כל הדברת פשפש המיטה תתחיל בבדיקת זיהוי מקורות הנגיעות ובהתאם לאבחון המתחם תבוצע הדברה משולבת למיגור מלא של כל הפשפשים במקום.

 

תמונות פשפשי מיטה לזיהוי

איך נראה פשפש המיטה תמונות  זיהוי פשפש המיטה בבית תמונה זיהוי פשפשי מיטה בחריץ של משקוף בחדר שינה זיהוי פשפש המיטה הולך על שמיכה  חיפוש פשפשי מיטה בחדר השינה  צילום מעולה של פשפש המיטה לצורך זיהוי  תמונה של פשפש מיטה זיהוי ביצים של פשפש המיטה על סדין בחדר שינה  תצלום של פשפש מיטה מקרוב לצורך זיהוי השוואה של פשפש מיטה מול חצי שקל להבנת הגודל

 

צרו איתנו קשר..

הדברה בתל אביב