fbpx

זיהוי חרקים

זיהוי חרקים על ידי מדביר מקצועי

כשיש צורך בהזמנת מדביר מקצועי לביצוע הדברת ג’וקים בבית, אין לנו ספק שמדובר בג’וקים מאיזה סוג כלשהו. זה יכול להיות ג’וקים מסוג תיקן גרמני או מכל סוג אחר, אבל בסופו של דבר מה שאנחנו צריכים זה הדברת ג’וקים ואין לנו כל ספק בכך. ברגע שמדובר בחרקים קטנים שכמעט ובלתי נראים לעין אנושית, אז מתחילים לשער ולנחש במה מדובר וכמובן שהפחד הכי גדול של כולנו, זה שמדובר בנגיעות של פשפש המיטה. הסימן הראשון שצריך להדליק אצלנו נורה אדומה זה העקיצות – פשפש המיטה יעקוץ אותנו במהלך שעות הלילה והוא יתמקד באזור של הבטן והגב. בדרך כלל נזהה כמה עקיצות שנמצאות במרווח די קטן אחת מהשנייה וסביר להניח שנגלה את העקיצות רק בבוקר, למרות שפשפשי המיטה פעילים במהלך הלילה ועוקצים כשאנחנו ישנים.

 

 

פשפשים או פרעושים ?

כדי לוודא שאכן העקיצות הם כתוצאה מהימצאות פשפשי מיטה בבית, חפשו על המזרן ועל הסדינים סימני כתמים קטנטנים בצבע אדום. הכתמים הקטנים הם לרוב פשפשי מיטה צעירים שנמעכו כשגירדתם אותם מתוך שינה, או שאלו יכולים גם להיות עקבות של דם שהשאירו פשפשי מיטה בוגרים במהלך מציצת הדם והעברתו לביצים שהוטלו בחריצי המיטה ובתוך המזרן. חשוב שתדעו שפשפשים מתרבים בקצב מהיר מאוד ושהם נטפלים אך ורק בני אדם, ככה שאין לכם מה להאשים את הכלב או החתול בבית. במידה ואתם מזהים פשפשים בבית ליד האזור של חיות המחמד, זהו סימן ראשון שמדובר בנגיעות של פרעושים בבית ומה שאתם צריכים זה הדברת פרעושים ולא פשפשים.

זיהוי חרקים בבית פשפשיםכמו שאמרנו קודם, ברגע שצריך להזמין הדברת ג’וקים לבית אז המשימה די קלה ואפשר לזהות בקלות שמדובר בנגיעות של ג’וקים מסוג כלשהו, אבל במקרה הנ”ל קצת קשה יותר לזהות אם מדובר במקרה של פשפשים בבית או שבכלל צריך להזמין הדברת פרעושים לבית. את ההבדל בין פשפשים ופרעושים תוכלו לבצע באמצעות אזור העקיצות על הגוף שלכם. בעוד שפשפשים עוקצים בבטן ובאזור הגב, אם מדובר בנגיעות של פרעושים תבחינו בעקיצות דווקא באזור הרגליים והידיים. פרעושים מגיעים דרך בעלי החיים והם נמצאים על שטח הרצפה ומשם הם קופצים כדי לעקוץ ולמצוץ דם, לכן העקיצות שלהם יהיו ברגליים או בידיים וממש לא באזורים המכוסים של הבטן והגב, שם עוקצים הפשפשים כשהם יוצאים בלילה ולאט לאט נכנסים מתחת לשמיכה כדי לעקוץ את גופנו החם.

 

 

ההבדל בין הדברת ג’וקים ופשפשים

ניקח שוב לצורך הדוגמה את המקרה של הדברת ג’וקים בבית, אז די קל לזהות את מוקד הנגיעות של הג’וקים ואפשר להדביר את המקום באופן נקודתי ומדויק. הדברת ג’וקים יכולה גם היא להתבצע עם חומרי הדברה ירוקה, אך החומר יפוזר בארונות המטבח, בפתחי הביוב ובכל אותם מוקדים שדרכם נכנסים ג’וקים אל תוך הבית או שיש בהם ג’וקים שמתחבאים. במקרה של הדברת פשפשים זה שונה לגמרי, אז הפשפשים יכולים להתפזר בשטח גדול מאוד וצריך רק פשפש אחד או אפילו ביצה של פשפש שתישאר חיה כדי שתוך זמן לא רב הנגיעות של פשפשים בבית תחזור שוב. במידה והפשפשים התלבשו על חדר שינה וישנה נגיעות במיטה, אז תצטרכו בנוסף לבצע גם הדברת פשפש המיטה באופן ממוקד ונקודתי לכל חדר שינה ולכל מזרן או מיטה בנפרד.

 

גור הדברות – הדברת חרקים בבית

חברת גור הדברות פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

לקבלת פרטים ומידע נוסף, חייגו: 054-3964646
או שלחו לנו מייל: dekeldekel24@hotmail.com

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה לבית עם חומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית? חברות הדברה משתמשות בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח דרך ירוקה להדברה ללא חומרים רעילים. בפועל

קרא עוד »
הדברת נמלים אורגנית עם פיתיון

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע

קרא עוד »
מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן