fbpx

זיהוי חרקים

זיהוי חרקים ע"י מדביר מקצועי

שירות מיוחד וחינמי של חברת גור הדברות – זיהוי חרקים בשליחת תמונה ל WhatsApp

רוצים לזהות את החרק שיש לכם בבית?

שלחו תמונה, או כמה תמונות שצילמתם, של החרק לוואטסאפ
מספר 054-396-4646
ותקבלו בהודעה חוזרת אבחון של מדביר מקצועי, עם פרטי זהות וכל המידע לגבי החרק בתמונה ששלחתם.

איך זה עובד?

זה די פשוט. יש לכם בבית מזיק בלתי מזוהה? בין אם זה חרק מעופף או זוחל, סוג של חיפושית או ג'וק, צלמו אותו בטלפון הנייד ושלחו אלינו את התמונות. אם לא הצלחתם לצלם את החרק בצורה טובה, נסו לצלם כל פרט מידע שיכול להיות רלוונטי לצורך זיהוי החרק – באיזה חלק של הבית הוא נמצא, מה כמות החרקים שראיתם, מה הנזקים שנגרמו על ידי אותו חרק, וכו'..
את התמונות שצילמתם תשלחו לוואטסאפ שלנו. מדביר מוסמך יעבור על המידע ויבצע זיהוי חרקים – ללא תשלום – וישלח לכם בהודעה חוזרת את פרטי הזיהוי ודרכי הטיפול למיגור החרק מהבית. במידה ותהיו מעוניינים לבצע הדברה לבית, נתאם עבורכם שיחת ייעוץ טלפונית בה תקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים.

 

הנה כמה דוגמאות מבקשות לזיהוי חרקים שקיבלנו בוואטסאפ:

 

זיהוי חיפושית הטבק

זיהוי חרק – חיפושית הטבק

חיפושית טבק היא חרק ראשוני בעל יכולת לחדור את הגרעין.
זהו חרק באורך 3-4 מ"מ מכוסה שיער עדין, צבעו אדום חום,
הראש חבוי כפוף כלפי מטה מתחת לפרק הצוואר.
ניזונה בד"כ מעלי טבק ומוצרי טבק, פירות יבשים, קורנפלקס,
קמח ומוצרי פסטה, אבקות מרק תבלינים ועוד.

 

 

הודעה שקיבלנו לזיהוי חרקים מסוג כיני יונים:

 

זיהוי כיני יונים  זיהוי חרקים כיני יונים  תמונה לזיהוי כיני יונים  כיני יונים תמונה לזיהוי

 

 זיהוי עש בונה הנרתיק / עש הטיח

עש בונה הנרתיק – זהו עש שנמצא לרוב על קירות הבית, הוא ניזון מטיח שנמצא על הקיר, ככל הנראה כתוצאה מצורך הישרדותי לשרוד את התנאים שקיימים בתוך הבית. כמו כן, הוא גם ניזון משטיחים, צמר וסוגים שונים של בדים. הדברה נגד עש בונה הנרתיק נעשית על ידי ריסוס של כל אזורי הבית, לאורך הקירות, לכן מחיר ריסוס נגד עש בונה הנרתיק יהיה תלוי בגודל הדירה.
בשונה מהדברת עש המזון או עש הבגדים, שעבורם נדרש טיפול הדברה נקודתי רק במטבח או בארונות הבגדים.

 

זיהוי עש הטיח בונה הנרתיק  זיהוי חרקים עש בונה הנרתיק

 

זיהוי חרקים מסוג פשפשי מיטה

ברוב המקרים פשפשים במיטה מגיעים אלינו הביתה דרך חפצים נגועים, לרוב יהיו אלו בסיסים של מיטה ישנה או מזרן נגוע. רהיטים ישנים שהגיעו מהרחוב, או רהיטים שנמצאים בבית מלון או אכסניה ובאו במגע עם בני אדם נגועים, יהיו מקור נפוץ למעבר של פשפש המיטה ישירות אל תוך הבית שלנו. שידה או כל רהיט אחר נגוע, יהיו המקור שממנו פשפשי המיטה יטפס על המזוודה שלנו וכך הוא יטייל איתנו עד שנגיע הביתה ושם הוא יתמקם בתוך המזרן של המיטה ויקנן עד שנבחין בנגיעות הקיימת ונטפל בה.

חברת גור הדברות מציעה שיטת טיפול חדשנית נגד פשפש המיטה, טיפול הדברה יסודי ומקיף מהטובים שניתן למצוא נגד פשפש המיטה. יש לא מעט מדבירים שיציעו לכם הדברת פשפש המיטה במגוון שיטות שונות, אך כדי לוודא שאכן מדובר בדרך יעילה של הדברת פשפש המיטה חייבים לוודא שאותו מדביר מחזיק את הציוד המתאים ויש לו ניסיון בביצוע יעיל של הדברת פשפש המיטה כדי להביא למיגור מוחלט של הנגיעות בבית.

 

זיהוי פשפש המיטה ליד חצי שקל  תמונה לזיהוי פשפש מיטה  זיהוי חרקים - פשפש המיטה

 

זיהוי חרק די נדיר – עורית השטיחים

זיהוי חרקים - זחל של עורית השטיחיםנשלחה אלינו לוואטסאפ תמונה לזיהוי חרקים והופתענו לגלות שמדובר בחרק די נדיר – בתמונה רואים זחל של חרק הנקרא עורית השטיחים.
עורית השטיחים היא חיפושית עגלגלה בצבע שחור סגלגל, עם דוגמה לבנה או צהובה שמעניקה לה הסוואה מצוינת באזור בו היא מקננת. מדובר בחיפושית שגורמת לנזק גדול מאוד ברכוש! נמצא אותה בעיקר באזורים חשוכים המשמשים לאחסון – בוידם, ארגזי אוספים וכדומה..
כדי לבצע הדברה יעילה נגד עורית השטיחים, צריך קודם כל לסלק את הנגיעות הקיימת של חרקים פעילים במתחם, ולאחר מכן אפשר לבצע הדברה ירוקה בריסוס.

 

התמונות שנשלחו אלינו בהודעה בוואטסאפ

 

זיהוי חרקים אונליין - עורית השטיחים  תמונה לזיהוי חרק עורית השטיחים  תמונה לזיהוי - זחל של עורית השטיחים

 

זיהוי חרקים באוכל – חדקונית האורז

חדקונית האורז היא חרק המשתייך למשפחת החיפושיות. צורתה דומה לחדק ארוך והיא ניזונה מגרגירים של סוגי דגנים שונים כמו אורז, לכן שמה נקרא חדקונית האורז.

 

פסטה עם חרק חדקונית האורז  זיהוי חרק חדקונית האורז  זיהוי חרקים באוכל - חדקונית האורז

הרגעים שצריך לזהות חרקים בבית

כשיש צורך בהזמנת מדביר מקצועי לביצוע הדברת ג'וקים בבית, אין לנו ספק שמדובר בג'וקים מאיזה סוג כלשהו. זה יכול להיות ג'וקים מסוג תיקן גרמני או מכל סוג אחר, אבל בסופו של דבר מה שאנחנו צריכים זה הדברת ג'וקים ואין לנו כל ספק בכך. ברגע שמדובר בחרקים קטנים שכמעט ובלתי נראים לעין אנושית, אז מתחילים לשער ולנחש באיזה חרק מדובר.

 

 

הפחד הגדול של הרבה מאוד אנשים זה שמדובר בנגיעות של פשפש המיטה. הסימן הראשון שצריך להדליק אצלנו נורה אדומה זה העקיצות – פשפש המיטה יעקוץ אותנו במהלך שעות הלילה והוא יתמקד באזור של הבטן והגב. בדרך כלל נזהה כמה עקיצות שנמצאות במרווח די קטן אחת מהשנייה וסביר להניח שנגלה את העקיצות רק בבוקר, למרות שפשפשי המיטה פעילים במהלך הלילה ועוקצים כשאנחנו ישנים.

למידע על זיהוי פשפש המיטה, לחצו: זיהוי פשפש המיטה

 

 

פשפשים או פרעושים ?

כדי לוודא שאכן העקיצות הם כתוצאה מהימצאות פשפשי מיטה בבית, חפשו על המזרן ועל הסדינים סימני כתמים קטנטנים בצבע אדום. הכתמים הקטנים הם לרוב פשפשי מיטה צעירים שנמעכו כשגירדתם אותם מתוך שינה, או שאלו יכולים גם להיות עקבות של דם שהשאירו פשפשי מיטה בוגרים במהלך מציצת הדם והעברתו לביצים שהוטלו בחריצי המיטה ובתוך המזרן. קראו את המדריך לבדיקה עצמאית לזיהוי פשפש המיטה

חשוב שתדעו שפשפשים מתרבים בקצב מהיר מאוד ושהם נטפלים אך ורק בני אדם, ככה שאין לכם מה להאשים את הכלב או החתול בבית. במידה ואתם מזהים פשפשים בבית ליד האזור של חיות המחמד, זהו סימן ראשון שמדובר בנגיעות של פרעושים בבית ומה שאתם צריכים זה הדברת פרעושים ולא הדברת פשפשים.

זיהוי חרקים בבית פשפשים

קבלו ייעוץ מקצועי ממדביר מוסמך

כמו שאמרנו קודם, ברגע שצריך להזמין הדברת ג'וקים לבית אז המשימה די קלה ואפשר לזהות בקלות שמדובר בנגיעות של ג'וקים מסוג כלשהו, אבל במקרה הנ"ל קצת קשה יותר לזהות אם מדובר במקרה של פשפשים בבית או שבכלל צריך להזמין הדברת פרעושים לבית.

את ההבדל בין פשפשים ופרעושים תוכלו לבצע באמצעות אזור העקיצות על הגוף שלכם. בעוד שפשפשים עוקצים בבטן ובאזור הגב, אם מדובר בנגיעות של פרעושים תבחינו בעקיצות דווקא באזור הרגליים והידיים. פרעושים מגיעים דרך בעלי החיים והם נמצאים על שטח הרצפה ומשם הם קופצים כדי לעקוץ ולמצוץ דם, לכן העקיצות שלהם יהיו ברגליים או בידיים וממש לא באזורים המכוסים של הבטן והגב, שם עוקצים הפשפשים כשהם יוצאים בלילה ולאט לאט נכנסים מתחת לשמיכה כדי לעקוץ את גופנו החם.

 

ההבדל בין הדברת ג'וקים ופשפשים

ניקח שוב לצורך הדוגמה את המקרה של הדברת ג'וקים בבית, אז די קל לזהות את מוקד הנגיעות של הג'וקים ואפשר להדביר את המקום באופן נקודתי ומדויק. הדברת ג'וקים יכולה גם היא להתבצע עם חומרי הדברה ירוקה, אך החומר יפוזר בארונות המטבח, בפתחי הביוב ובכל אותם מוקדים שדרכם נכנסים ג'וקים אל תוך הבית או שיש בהם ג'וקים שמתחבאים.

במקרה של הדברת פשפשים זה שונה לגמרי, אז הפשפשים יכולים להתפזר בשטח גדול מאוד וצריך רק פשפש אחד או אפילו ביצה של פשפש שתישאר חיה כדי שתוך זמן לא רב הנגיעות של פשפשים בבית תחזור שוב. במידה והפשפשים התלבשו על חדר שינה וישנה נגיעות במיטה, אז תצטרכו בנוסף לבצע גם הדברת פשפש המיטה באופן ממוקד ונקודתי לכל חדר שינה ולכל מזרן או מיטה בנפרד.

 

גור הדברות – הדברת חרקים בבית

חברת גור הדברות פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

לקבלת פרטים ומידע נוסף, חייגו: 054-3964646
או שלחו לנו מייל: dekeldekel24@hotmail.com

 

זיהוי חרקים נוספים

הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד » »
מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין מה לחשוש

קרא עוד »
השוואת מחיר הדברת נמלים גור הדברות

הדברת נמלים המלצות

כל מה שצריך לדעת על נמלים כשהנמלים מחליטות להופיע באזור מסוים הן לא מתביישות וחוששות להיתפס. נמלים עובדות יחד כקבוצה, והן יודעות

קרא עוד »
חייגו