fbpx

הרחקת חולדות מהבית

המלצות להדברת חולדות

הדברת חולדות או הדברת עכברים בבית פרטי, שונה לגמרי ממקרים של הדברת עכברים וחולדות בבניין מגורים. חולדות בבית פרטי לרוב ישתמשו ברעפים ובגג כמקום מסתור בו הם יחיו ויתרבו, בעוד שהגג של בניין מגורים ישמש אותן רק למעבר ממקום למקום ולא כמקום משכן קבוע. הרחקת חולדות מהבית דורשת עבודה של מדביר חולדות מקצועי עם ניסיון רב בהדברת חולדות, עכברים ועוד סוגי מכרסמים שונים.

לכידת עכברים בבניין מגורים יכולה להיות מורכבת ומסובכת מאוד, מאחר והעכברים יכולים לנוס מדירה לדירה וכך לחדש את הופעתם בבית, אותה נגלה רק כשנראה שוב פעם עכברים בבית. במקרה של חולדות בבניין מגורים הסיפור שונה לגמרי, החולדות גדולות מידי כדי לעבור מדירה לדירה, לכן ברוב המקרים של חולדות בבניין מגורים, נמצא את החולדות בפתחי הביוב, חדרי המדרגות, ובמרחבים יותר פתוחים ונגישים לדרכי מילוט החוצה.

 

 

לכידת חולדות בבית פרטי

חולדות בבית פרטי לעומת זאת, ידעו לייצר לעצמן פתחי מילוט ודרכי גישה גם לאזורים בתוך הבית עצמו, אם יהיה להם את הזמן לערוך את ההכנות הנדרשות. הן יכרסמו פתחים גדולים ברהיטי הבית, ובמקרים רבים בעלי בית פרטי מגלים שיש להם חולדות בבית רק כאשר יש הפסקת חשמל ומגלים שהחולדות כרסמו את החוטים.

במקרים רבים כשאנשים מתקשרים ומבקשים שירותי הרחקת חולדות מהבית או מהדירה, זה אחרי שהחולדות כבר עשו המון נזק במקום. חולדות בבית פרטי מתגלות רק כאשר הנזקים שהן יצרו בולטים ומצביעים על נוכחותן במקום. בעוד שבתוך בניין מגורים, את הנזקים החולדות יעשו במקומות שממילא אנחנו לא מרבים לשים אליהם לב – חדרי אשפה, פתחי ביוב, עליות גג, מחסנים וכדומה.

 

לכידת חולדה מצויה בבית פרטי

 

הדברת חולדות המלצות

הרחקת חולדות מהבית המלצות: ההמלצה הטובה ביותר להרחקת חולדות מהבית או להדברת חולדות בבית פרטי או בדירה בבניין מגורים משותף, היא להזמין חברת הדברה מקצועית ומיומנת, שתזהה ותאפיין את רמת הנגיעות ואת מקורות הגישה של העכברים או חולדות לבית. מדביר חולדות מקצועי ידע לזהות את דרכי הגישה של המכרסמים לבית, בהתאם לממצאים בשטח הוא ידע לייצר פעולות הדברה נגד חולדות בצורה יעילה שמותאמת לתנאי השטח הספציפיים במקום.

 

 

 

 

זיהוי חולדות בבית

פעמים רבות המידע היחיד שיש בידי הלקוח, זה שהוא שמע רעשים בבית והוא חושש שיש לו בעיה של חולדות בבית אבל הוא לא לגמרי בטוח. יש לפעמים אנשים שראו את החולדה או שהבחינו בהימצאותה של חולדה בקרבת הבית, אך עדיין לא בטוחים שאכן יש חולדה בתוך הבית. אז איך מזהים אם באמת יש חולדה בבית? יש כמה סימנים מאוד ברורים המעידים על חולדה שנמצאת בתוך הבית, כתבנו פוסט במיוחד בנוגע לזה – אתם מוזמנים לקרוא אותו ולקבל את כל המידע אודות זיהוי חולדות בבית או בסביבתו הקרובה.

 

 

זיהוי עקבות חולדה שנכנסה לבית

 

 

הרחקת חולדות מהבית המלצות

הנה כמה פעולות שיעזרו לכם להרחיק חולדות מהבית:

 

  • אל תשתמשו לבד ברעל נגד חולדות, אחרת תמצאו את עצמכם מפרקים את קירות הבית כדי לחלץ את גופת החולדה המרקיבה. וזה גם עלול להיות מסוכן לילדים וחיות מחמד.

 

  • בדקו את המקומות שיכולים לשמש כפתחי מעבר לחולדות מתוך הבית לחוץ ולהיפך. אטמו את כל החורים והפתחים שיכולים להיות שמישים לחולדות למעבר. אל תשאירו מזון פתוח ונגיש, זכרו שגם הפסולת שאנו מייצרים בבית היא מזון לגיטימי בעבור חולדות. הקפידו שגם פחי האשפה שבתוך הבית ובחוץ, יהיו סגורים בצורה הרמטית. איפה שחולדות יזהו רמת ניקיון גבוהה הן יבינו שקיים סיכוי נמוך למציאת מזון, לכן מלכתחילה יוותרו וימשיכו הלאה בחיפוש עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

 

  • כמה סוגי פיתיונות שיעבדו מעולה וימשכו אליהם את החולדות: באופן כללי – כל דבר בעל ריח של אוכל. חמאת בוטנים תעבוד מצוין, לחם ישן שרווי בשאריות רוטב או שמן יעבוד גם כן מעולה, וכך כל דבר שיש לו ריח של אוכל והוא נראה כמו שאריות אמיתיות ולא כפיתיון.

 

  • חולדות עקשניות ובמידה והשתמשתם במלכודת חולדות והצלחתן ללכוד אותן, אך כל מה שעשיתם זה לשחרר אותן מהמלכודת בקרבת מקום – הן ישובו בחזרה לבית שלכם! אם בדרכן חזרה הן יגלו שפתחי המעבר, שדרכם הם הגיעו לבית מלכתחילה, נאטמו – ישנו סיכוי גבוה מאוד שהן יוותרו ויחפשו בית אחר. אך במידה ואותם פתחים יכולים לשמש אותם כדי להגיע לבית בחזרה, הן יבינו שלכידתן בבית הזה היא דבר בטוח והן ישובו אליכם בחזרה.

 

  • שיטה מעולה להרחקת חולדות מהבית היא לא אחרת מ… קנו חתול לבית. חתולים מבצעים הרחקת חולדות רק מעצם הימצאותם בבית או בחצר, והם יעילים גם נגד עכברים וסוגים נוספים של ג'וקים ומקקים.

 

  • אם אתם גרים בתל אביב או ברמת גן, בקרבת מקום לעבודות בניית הרכבת הקלה – יש לכם ממה לחשוש וכדאי מאוד שתפעלו בצורה מקצועית להרחקת חולדות מהבית שלכם! החולדות יגיעו אליכם לאחר שהן ברחו מהמחילות שלהן, מתחת לפני הקרקע, וכשהן יגיעו אליכם הן יהיו רעבות ונחושות מאוד. אין להן בעיה לעבור דרך שירותים ופתחי ביוב שונים, וכשהן יפגשו אתכם – זה לא יהיה נעים. שימו מלכודת נגד חולדות בבית כבר עכשיו.

 

  • בחורף החולדות ממילא יוצאות מהמחילות התת קרקעיות שלהן, בעקבות הגשמים וניקוז המים שחוסם להן את המעבר בפתחי הביוב. כאשר מוסיפים לזה את עבודות החפירה של הרכבת הקלה – אנחנו צפויים למכת חולדות רצינית בתל אביב וברמת גן.

 

  • חולדה בבית תמליט מעל 6 פעמים בכל שנה, זאת בהנחה שיש לה מקום מסתור טוב ונגישות לאוכל. רוב האנשים בכלל לא יודעים שחולדות גרות באזור הבית שלהם וניזונות מהאוכל שלהם כאשר הם לא נמצאים.

 

 

סוגי מלכודות נגד חולדות

יש סוגים שונים של מלכודות נגד חולדות, צריכים המלצה איזה מלכודת חולדות הכי תתאים לטיפול בבעיית החולדות שאיתה אתם מתמודדים? כנסו לפוסט שמסביר על כל סוגי המלכודות השונות לטיפול נגד חולדות, ואם אתם צריכים עוד מידע או שיש לכם שאלות בנוגע ללכידת חולדות או הרחקת חולדות מהבית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וכמובן שנשמח לעזור!

 

 

לוכד עכברים וחולדות במרכז מלכודת קפיץ  מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות  מלכודת דבק

 

 

גור הדברות – שירותי לוכד חולדות מומלץ

חברת "גור הדברות" פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.

חשוב שתדעו אצלנו בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה לכל עבודה של הדברת חולדות שנעשית על ידי מדביר חולדות מטעמנו.

במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה באופן מלא, נבוא שוב פעם לעשות הדברה נגד חולדות בחינם!

 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

 

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לכידת חולדות בתל אביב בתוך מעלית

חולדת החוף

לחולדת החוף יש כמה שמות שונים, שכולם ניתנו לה כחלק מתיאור הפעילות שלה. השם הראשון של חולדת החוף הוא – חולדה נודדת,

קרא עוד »
מחיר הדברת מכרסמים חולדות ועכברים

עכבר השדה

כשמו כן הוא, עכבר שגדל בשדה ושם הוא מנהל את חייו. עכבר השדה דומה מאוד לעכבר המצוי, רק שבשונה מהעכבר המצוי שפועל

קרא עוד »
הדברת עכברים בבית תמונה

עכבר מצוי

לא לחינם סוג עכברים זה נקרא – "עכבר מצוי". אם נתקלתם בעכבר בבית, סביר להניח שמדובר בעכבר המצוי. אמנם יש לא מעט

קרא עוד »
חולדה מטפסת על חלון דירה

נשיכת חולדה

תושבים רבים במרכז הארץ נתקלים לא פעם בחולדות שמתרוצצות ברחובות העיר. הסיבה העיקרית להופעתן של החולדות היא עבודות התשתית של הרכבת הקלה,

קרא עוד »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד גוקים מכל הסוגים

ג'וקים בראשון לציון

הדברת ג'וקים בראשון לציון ערים כמו ראשון לציון, שמלאות בבתי תושבים וגם בעסקים רבים ואזורי מסחר ותעשייה, מחייבת שימוש בחומרי הדברה ירוקה,

קרא עוד »
לוכד עכברים וחולדות במרכז

מכרסמים ביתיים

מכרסמים ביתיים ישנם סוגי מכרסמים שהסתגלו לאורח החיים הבייתי והתרגלו למצוא כל מה שנדרש להם בסביבה שקרובה לאזורי הבתים ושכונות המגורים. את

קרא עוד »
לכידת חולדה בבית בתל אביב

לכידת עכברים

לוכד עכברים מומלץ בשונה מחולדות העכבר הוא חיה מאוד פחדנית, דבר שגורם לה לפעול פעמים רבות מתוך לחץ וחרדה, לכן שימוש של

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן