הדברת קרציות

הדברת קרציות

הדברת קרציות היא דבר חשוב ביותר מאחר והקרצייה מסוגלת להעביר מחלות ולרוב קשה להבחין בנוכחותה. לרוב הקרצייה תגיע אל המרחב הפרטי שלכם מאזורים בעלי עשבייה או מבעלי החיים שלכם! אז איך מתבצעת הדברת קרציות יעילה ?

 

הדברת קרציות דורשת שני שלבים:

  1. חיסול הקרציות שקיימות במקום הנגוע
  2. מניעת סביבה אופטימאלית לחזרתן של הקרציות

 

הדברת קרציות בבית - גור הדברות

קרציות על משקוף הדלת בבית

מאיפה מגיעות הקרציות לבית ?

לרוב אנו נוטים לחשוב שהקרציות מגיעות אך ורק מהכלב או החתול שבבית, אך למעשה קרציות מוצאות את דרכן אל המרחב הפרטי שלנו גם דרך ציפורים ומכרסמים שונים. קרציות לרוב ממוקמות במקומות שבהם יש עשבייה גבוהה וברגע שהן יוכלו לתפוס טרמפ עם בעל חיים כלשהו הן יעשו זאת וכך ינועו בתוך המרחב בחופשיות.

כדי להיערך נכון להדברת קרציות צריך להכין את השטח הנגוע ולגזום את העשבייה, לפנות פסולת שמצטברת בפינות החצר או בתוך הבית. כאשר המשטח נקי ומוכן, באופן כזה שחושף את הקרציות בתוך המקום שבו היא רגילה לרוב להסתתר ולהתרבות, אז המדביר יביא לחיסול ומיגור תופעת הקרציות מאותו מרחב נגוע.

 

מדביר קרציות בבית או בעסק

על מנת שנוכל לשמור על האזור נקי ולמנוע את שובן של הקרציות, מדביר מקצועי ייבחן את התנאים שגרמו לבואן של הקרציות מלכתחילה ויעניק לכם את המידע הדרוש למניעת התופעה. לעתים נדרש טיפול בבעלי החיים הביתיים, כדי שלא יוכלו לשמש טרמפ נוח לקרציות. ולעתים הבעיה יותר מורכבת והגעתן של הקרציות נעשית על ידי בעלי חיים שלא בחרנו בהגעתם אל המרחב הפרטי.

לכל שטח תנאים ייחודיים משלו, מדביר מקצועי ומנוסה ידע לאפיין ולעזור לכם ליצור תנאים אופטימליים שימנעו את חזרתן של הקרציות. באזורים שבהן נגישות הקרציות גבוהה, ולכן אין באפשרות בעל הבית לשלוט בהגעתן, כמו במקרה של בית שנמצא בקרבת שטח פתוח, שבו וודאי יש מכרסמים ובעלי חיים בלתי רצויים רבים, נוכל לתחום את הבית בחומר ידידותי לסביבה, אך לא כל כך ידידותי לקרציות.

עם הגעתן הקרציות יבינו שאזור זה אינו מקום נעים עבורן והן יימנעו מלהיכנס אליו. פעולה זו יכולה להיעשות בדרכים שונות: על ידי אבקות, ריסוס ועוד.. לאחר אבחון ואפיון של השטח ותנאיו תוכלו לקבל את הפתרון המושלם להדברת קרציות מידית  ומניעת חזרתן לבית בעתיד.

 

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗   לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗   מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗  נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש  ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗   הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה חולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

 

מחיר הדברת קרציות

 

תכשירים לטיפול בבעלי חיים


שימו לב
אין תכשירים טבעיים לטיפול נגד קרציות!

אמפולות נגד קרציות – 150 ש”ח

קולר נגד קרציות – 90 ש”ח

תרסיס לטיפול בקרציות – 120 ש”ח

 

ריסוס נגד קרציות


שימו לב –
בבית קרקע ישנה תוספת לחצר (תלוי בגודל החצר)

ריסוס נגד קרציות לדירה עם 2 חדרים : 280 ש”ח

הדברת קרציות בבית עם 3 חדרים : 340 ש”ח

הדברת קרציות בבית עם 4 חדרים : 360 ש”ח

הדברת קרציות בבית עם 5 חדרים : 400 ש”ח

 

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם המודבר במטר מרובע.
לפירוט מחירון הדברה מלא, לחצו – מחיר הדברה

שימו לב – הדברה נגד קרציות יעילה גם נגד ג’וקים ונמלים.
לפרטים נוספים, לחצו – הדברת נמלים  |  הדברת ג’וקים 

 

לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשיטת הדברה שתתאים למתחם הנגוע
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור – הדברת קרציות

גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

הדברה בתל אביב