fbpx

הדברת קרציות

הדברת קרציות היא דבר חשוב ביותר מאחר והקרצייה מסוגלת להעביר מחלות ולרוב קשה להבחין בנוכחותה. לרוב הקרצייה תגיע אל המרחב הפרטי שלכם מאזורים בעלי עשבייה או מבעלי החיים שלכם!

אז איך מתבצעת הדברת קרציות יעילה ?

הדברת קרציות דורשת שני שלבים:

 1. חיסול הקרציות שקיימות במקום הנגוע

 2. מניעת סביבה אופטימאלית לחזרתן של הקרציות

מאיפה מגיעות הקרציות לבית?

לרוב אנו נוטים לחשוב שהקרציות מגיעות אך ורק מהכלב או החתול שבבית, אך למעשה קרציות מוצאות את דרכן אל המרחב הפרטי שלנו גם דרך ציפורים ומכרסמים שונים. קרציות לרוב ממוקמות במקומות שבהם יש עשבייה גבוהה וברגע שהן יוכלו לתפוס טרמפ עם בעל חיים כלשהו הן יעשו זאת וכך ינועו בתוך המרחב בחופשיות.

כדי להיערך נכון להדברת קרציות צריך להכין את השטח הנגוע ולגזום את העשבייה, לפנות פסולת שמצטברת בפינות החצר או בתוך הבית. כאשר המשטח נקי ומוכן, באופן כזה שחושף את הקרציות בתוך המקום שבו היא רגילה לרוב להסתתר ולהתרבות, אז המדביר יביא לחיסול ומיגור תופעת הקרציות מאותו מרחב נגוע.

מדביר קרציות בבית או בעסק

קרציות בבית - גור הדברות על מנת שנוכל לשמור על האזור נקי ולמנוע את שובן של הקרציות, מדביר מקצועי ייבחן את התנאים שגרמו לבואן של הקרציות מלכתחילה ויעניק לכם את המידע הדרוש למניעת התופעה. לעתים נדרש טיפול בבעלי החיים הביתיים, כדי שלא יוכלו לשמש טרמפ נוח לקרציות. ולעתים הבעיה יותר מורכבת והגעתן של הקרציות נעשית על ידי בעלי חיים שלא בחרנו בהגעתם אל המרחב הפרטי.

להבין את תנאי השטח..

לכל שטח תנאים ייחודיים משלו, מדביר מקצועי ומנוסה ידע לאפיין ולעזור לכם ליצור תנאים אופטימליים שימנעו את חזרתן של הקרציות. באזורים שבהן נגישות הקרציות גבוהה, ולכן אין באפשרות בעל הבית לשלוט בהגעתן, כמו במקרה של בית שנמצא בקרבת שטח פתוח, שבו וודאי יש מכרסמים ובעלי חיים בלתי רצויים רבים, נוכל לתחום את הבית בחומר ידידותי לסביבה, אך לא כל כך ידידותי לקרציות.

עם הגעתן הקרציות יבינו שאזור זה אינו מקום נעים עבורן והן יימנעו מלהיכנס אליו. פעולה זו יכולה להיעשות בדרכים שונות: על ידי אבקות, ריסוס ועוד.. לאחר אבחון ואפיון של השטח ותנאיו תוכלו לקבל את הפתרון המושלם להדברת קרציות מידית ומניעת חזרתן לבית בעתיד.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים:
חייגו לטלפון 054-3964646
או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת קרציות

ריסוס נגד קרציות

 • מחיר הדברה לבית עם 2 חדרים: 280 ש”ח
 • מחיר הדברה לבית עם 3 חדרים: 340 ש”ח
 • מחיר הדברה לדירה של 4 חדרים: 360 ש”ח
 • מחיר הדברה לבית עם 5 חדרים: 400 ש”ח

שימו לב – הדברה בבית קרקע מצריכה תוספת מחיר לחצר
(תלוי בגודל החצר).

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם המודבר במטר מרובע.

שימו לב – הדברה נגד קרציות יעילה גם נגד ג’וקים ונמלים.

לפרטים נוספים, לחצו – הדברת נמלים | הדברת ג’וקים

לפירוט מחירון הדברה מלא, לחצו – מחיר הדברה

מחיר הדברת עכבישים בג'ל

 • בניין 3 קומות : 300 ש”ח
 • בניין 4 קומות : 340 ש”ח
 • בניין 5 קומות : 390 ש”ח
 • בניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

שימו לב – בהזמנת ריסוס לבניין מגורים על ידי וועד הבית, בעלי הדירות יוכלו לקבל הנחה לביצוע הדברת מזיקים בתיאום מראש לאותו היום. ריסוס בניין מגורים כולל את חדרי המדרגות, הכניסה לבניין וכל אזור הלובי, מחסנים ומקלטים ששייכים לבניין, נקודות ביוב בשטח הבניין, חדר הזבל, ארונות החשמל, וטיפול למעטפת הבניין החיצונית בחצר ובכניסה.

תכשירים לטיפול נגד פרעושים בבעלי חיים

 • אמפולות נגד קרציות – 150 ש”ח
 • קולר נגד קרציות – 90 ש”ח
 • תרסיס לטיפול בקרציות – 120 ש”ח

שימו לב – אין תכשירים טבעיים לטיפול נגד קרציות!

גור הדברות

צור קשר..

לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשיטת הדברה שתתאים למתחם הנגוע.
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור – הדברת קרציות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב כדי לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן