fbpx

הדברת קרציות

הדברת קרציות היא דבר חשוב ביותר מאחר והקרצייה מסוגלת להעביר מחלות ולרוב קשה להבחין בנוכחותה. לרוב הקרצייה תגיע אל המרחב הפרטי שלכם מאזורים בעלי עשבייה או מבעלי החיים שלכם!

איך מבצעים הדברת קרציות?

הדברת קרציות דורשת שני שלבים:

 1. חיסול הקרציות שקיימות במקום הנגוע
 2. מניעת סביבה אופטימאלית לחזרתן של הקרציות

משפחת הקרציות

קרציות הם חרקים המשתייכים למשפחת העכבישים, אך בשונה מעכבישים הם לא טורפים את המזון שלהם והם ניזונים ממציצה של דם על ידי עקיצה. בעלי חיים רבים יכולים לשמש כמקור דם לתזונה של קרציות, בניהם פרות, כלבים, עופות, ומינים שונים של זוחלים. לקרצייה יש מערכת שיניים מיוחדת המאפשרת לה להיצמד לגוף החיה שממנה היא מוצצת דם, לכן במידה ולא יסירו אותה באופן מכוון היא יכולה להישאר מחוברת לגוף החיה ולהמשיך למצוץ דם במשך זמן רב.

מאחר ותנאי המחיה הסביבתיים של בני האדם מאפשרים קינון קל ונוח עבור קרציות, שירותי הדברת קרציות בבית או בגינה הפכו נצרכים מאוד בכל בית.

קרציות בבית

קרציות יכולות לחוש את הסביבה שבה הן נמצאות וכך לחפש פונדקאי ראוי למציצת דם. הקרצייה יכולה לנוע מרחק רב בחיפוש אחר פונדקאי, וברגע שהיא מצאה פונדקאי טוב היא תתחיל להתמקם ולהתרבות באזור המחיה של אותו בעל חיים. התפשטות של קרציות נחשבת למהירה מאוד, זאת מאחר והקרציה מטילה כמות גדולה מאוד של ביצים ומתוכן קרציות רבות מצליחות לשרוד ולהתפתח.

הימצאותן של קרציות בבית היא תוצאה ישירה של סביבה חיצונית נגועה בקרציות, משם הקרציות מתפשטות ומגיעות אל תוך האזורים הפנימיים של הבית.

מפת עמוד - תוכן עניינים

ריסוס נגד קרציות בבית

לפני שאתם מזמינים ריסוס נגד קרציות בבית עליכם לבצע פעולת מניעה למיגור התפשטות הקרציות באזור. ראשית עליכם לטפל בחיות המחמד שבבית על ידי תכשיר נגד קרציות שיביא להשמדתן ויאפשר לבעל החיים משך זמן בו הקרציה לא תנסה להתקרב אליו. לאחר מכן מומלץ לבצע ניקיון יסודי של אזור הבית והחצר, כולל שטיפה יסודית של כל החריצים והסדקים שבהם הקרציות עלולות להסתתר.

רק לאחר ביצוע פעולות אלו ניתן להזמין ריסוס נגד קרציות שיבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית ויאפשר חיסול מוחלט של הקרציות במתחם.

פיזור יעיל של חומרי הדברה

ריסוס נגד קרציות מאפשר פיזור יעיל של חומרי הדברה נגד קרציות במתחם, כך ניתן להגיע לכל הקרציות שקיימות במקום ולנקות את האזור כולו מקרציות באופן מלא. השמדת הקרציות תמנע הטלת ביצים וקינון מחודש במתחם, אך כדי להגיע לתוצאות של הדברת קרציות מקצועית צריך גם להשמיד את הביצים והזחלים של הקרציות במקום.

מדביר קרציות המתמחה בביצוע העבודה ידע לשלב גם שיטות הדברה ירוקה מונעת, כדי להביא לתוצאה הרצויה ולספק ריסוס קרציות יעיל.

מדביר קרציות לבית או לעסק

על מנת שנוכל לשמור על האזור נקי ולמנוע את שובן של הקרציות, מדביר מקצועי ייבחן את התנאים שגרמו לבואן של הקרציות מלכתחילה ויעניק לכם את המידע הדרוש למניעת התופעה. לעתים נדרש טיפול בבעלי החיים הביתיים, כדי שלא יוכלו לשמש טרמפ נוח לקרציות. ולעתים הבעיה יותר מורכבת והגעתן של הקרציות נעשית על ידי בעלי חיים שלא בחרנו בהגעתם אל המרחב הפרטי.

להבין את תנאי השטח..

לכל שטח תנאים ייחודיים משלו, מדביר מקצועי ומנוסה ידע לאפיין ולעזור לכם ליצור תנאים אופטימליים שימנעו את חזרתן של הקרציות. באזורים שבהן נגישות הקרציות גבוהה, ולכן אין באפשרות בעל הבית לשלוט בהגעתן, כמו במקרה של בית שנמצא בקרבת שטח פתוח, שבו וודאי יש מכרסמים ובעלי חיים בלתי רצויים רבים, נוכל לתחום את הבית בחומר ידידותי לסביבה, אך לא כל כך ידידותי לקרציות.

עם הגעתן הקרציות יבינו שאזור זה אינו מקום נעים עבורן והן יימנעו מלהיכנס אליו. פעולה זו יכולה להיעשות בדרכים שונות: על ידי אבקות, ריסוס ועוד.. לאחר אבחון ואפיון של השטח ותנאיו תוכלו לקבל את הפתרון המושלם להדברת קרציות מידית ומניעת חזרתן לבית בעתיד.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

לרוב אנו נוטים לחשוב שהקרציות מגיעות אך ורק מהכלב או החתול שבבית, אך למעשה קרציות מוצאות את דרכן אל המרחב הפרטי שלנו גם דרך ציפורים ומכרסמים שונים. קרציות לרוב ממוקמות במקומות שבהם יש עשבייה גבוהה וברגע שהן יוכלו לתפוס טרמפ עם בעל חיים כלשהו הן יעשו זאת וכך ינועו בתוך המרחב בחופשיות.

כדי להיערך נכון להדברת קרציות צריך להכין את השטח הנגוע ולגזום את העשבייה, לפנות פסולת שמצטברת בפינות החצר או בתוך הבית. כאשר המשטח נקי ומוכן, באופן כזה שחושף את הקרציות בתוך המקום שבו היא רגילה לרוב להסתתר ולהתרבות, אז המדביר יביא לחיסול ומיגור תופעת הקרציות מאותו מרחב נגוע.

ישנם מינים רבים של קרציות ולכל סוג קרציות יש מאפיינים ייחודיים המאפשרים לו מחייה והתרבות בתנאי שטח שונים. הקרציות שנמצא על כלבים וחיות מחמד ביתית הם מהסוג שנמצא גם על פרות ובהמות, אך הקרציות שנמצאות על עופות לרוב יהיו מסוג קטן יותר. יש סוגי קרציות בגודל קטן מאוד שמקשה על זיהוי והסרה שלהם, כאשר הסוג המוכר ביותר לנו הוא סקביאס שחודר אל שכבת העור וגורם לגירוד ופריחה מאוד לא נעימים.

תנאי מזג האוויר האידאליים לקרציות הם העונות החמות של תקופת הקיץ, אז הקרציות יצאו מאזור הצמחייה שבקרקע ויחפשו מקורות דם למציצה כדי להטיל ביצים ולהתרבות. הטלת הביצים של הקרציות יכולה להתרחש על בעל החיים עצמו, כאשר הקרציה יכולה למצוץ דם מבלי שמשהו גורם לה להפרעה ותזוזה, או על צמחים ועשבים בקרקע.

ברגע שביצי קרציה יבקעו הזחלים של הקרציה יחפשו מגע ישיר עם בעלי חיים באזור כדי לשמש אותם כפונדקאים המאפשרים לקרצייה מציצת דם. הזחל של הקרציה עובר כמה שלבי התפתחות עד שהוא מגיע למצב של קרציה בוגרת, רק אז הקרציה תוכל להטיל ביצים ולהתרבות בזכות עצמה.

קרציות מסוגלות להעביר מחלות לבני אדם ולבעלי חיים על ידי העברת חיידקים שנישאים בדם, לכן הדברת קרציות בבית זו פעולה הכרחית שתעזור לכם למנוע מצבים תברואתיים מסוכנים.

מדביר מקצועי יבצע ריסוס נגד קרציות באמצעות חומרי הדברה ייחודיים שגורמים לשיתוק של מערכת העצבים של הקרציה ויביאו למותה. יש לקחת בחשבון שחומר זה פעיל לפרק זמן קצר של כיומיים בלבד, לכן האפקטיביות שלו בהדברת קרציות תהיה יעילה רק לקרציות הקיימות במתחם הנגוע.

ישנם גם חומרי הדברה נגד קרציות שמאפשרים יעילות למשך כמה חודשים בודדים, אך תנאי שטח סביבתיים מסוימים עלולים להביא לפירוק מהיר יותר של החומר הפעיל ובכך להקטין את משך הזמן שבו המקום יהיה מוגן מפני קרציות.

חברת הדברה מומלצת תשלח מדביר מקצועי המתמחה בביצוע הדברת קרציות יעילה, בשילוב כמה סוגים שונים של חומרי הדברה שיביאו לאפקט ממושך יותר ולהרחקת קרציות בצורה יעילה למשך זמן.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת קרציות

ריסוס נגד קרציות

 • מחיר הדברה לבית עם 2 חדרים: 280 ש”ח
 • מחיר הדברה לבית עם 3 חדרים: 340 ש”ח
 • מחיר הדברה לדירה של 4 חדרים: 360 ש”ח
 • מחיר הדברה לבית עם 5 חדרים: 400 ש”ח

שימו לב – הדברה בבית קרקע מצריכה תוספת מחיר לחצר
(תלוי בגודל החצר).

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם המודבר במטר מרובע.

שימו לב – הדברה נגד קרציות יעילה גם נגד ג’וקים ונמלים.

לפרטים נוספים, לחצו – הדברת נמלים | הדברת ג’וקים

לפירוט מחירון הדברה מלא, לחצו – מחיר הדברה

מחיר הדברת עכבישים בג'ל

 • בניין 3 קומות : 300 ש”ח
 • בניין 4 קומות : 340 ש”ח
 • בניין 5 קומות : 390 ש”ח
 • בניין 8 קומות : 550 – 450 ש”ח

שימו לב – בהזמנת ריסוס לבניין מגורים על ידי וועד הבית, בעלי הדירות יוכלו לקבל הנחה לביצוע הדברת מזיקים בתיאום מראש לאותו היום. ריסוס בניין מגורים כולל את חדרי המדרגות, הכניסה לבניין וכל אזור הלובי, מחסנים ומקלטים ששייכים לבניין, נקודות ביוב בשטח הבניין, חדר הזבל, ארונות החשמל, וטיפול למעטפת הבניין החיצונית בחצר ובכניסה.

תכשירים לטיפול נגד פרעושים בבעלי חיים

 • אמפולות נגד קרציות – 150 ש”ח
 • קולר נגד קרציות – 90 ש”ח
 • תרסיס לטיפול בקרציות – 120 ש”ח

שימו לב – אין תכשירים טבעיים לטיפול נגד קרציות!

גור הדברות

צור קשר..

לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשיטת הדברה שתתאים למתחם הנגוע.
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור – הדברת קרציות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו