fbpx

הדברת צרצרים

המטרד העיקרי שנגרם לבעלי בתים עקב הימצאותם של צרצרים במתחם הוא הרעש הצורם של צרצור הצרצרים בשעות הלילה. הדברת צרצרים לא נעשית בגלל שהצרצרים חרק מסוכן – הם לא מכרסמים או גורמים לאיזה נזק ברכוש, הם גם לא מעבירים מחלות ומביאים לסכנה בהתפשטות של חיידקים וכדומה.

מתי צריך הדברת צרצרים?

במידה ויש לכם צרצרים בבית או בסביבה הקרובה לבית, במשך השעות של הלילה תשמעו קול צורם ומעצבן של צרצור בלתי פוסק. כזה שידיר שינה מעיניכם ויגרום לשעות הלילה להיות קשות וארוכות.

את הצרצור המעצבן תשמעו בעיקר בימי הקיץ והאביב, אז הזכרים יוצאים בקול קריאה לנקבות שיבואו להזדווג. זה הצרצור המעצבן שמטריד וגורם לאנשים לחפש חברת הדברה מקצועית שתבצע הדברת צרצרים ותביא להרחקתם.

חייו של צרצר

משך אורח חייהם של צרצרים הוא קצר יחסית. הם חיים כשלושה חודשים בלבד. דבר זה הופך את קריאת הזכרים להזדווגות לקריטי ולשלב מכריע ביכולת של הצרצרים להתרבות, כדי לשרוד ולהתקיים במקום.

ברוב המקרים לא יהיה מדובר בצרצר אחד שמטריד. בדרך כלל זו תהיה כמות גדולה מאוד של צרצרים, שקוראים לנקבות לבוא להזדווג איתם. שמיעת קולות הצרצרים יחד יכול להפוך לדבר בלתי נסבל עבור כל בית שנמצא בקרבת מקום.

מפת עמוד - תוכן עניינים

סוגי צרצרים נפוצים

ישנם סוגי צרצרים רבים, אך בישראל נוכל למצוא רק שלושה סוגי צרצרים בלבד – צרצר השדה, צרצר הבית, וצרצר הגמל. צרצרים צריכים סביבה לחה ורטובה על מנת שיוכלו להתקיים. לכן, ברוב המקרים של תלונות ובקשות לשירותי הדברת צרצרים, יהיה מדובר באזורים שקרובים למקורות מים. אלו יכולים להיות מקורות מים טבעיים כגון נחל או נהר. או מקור מים מלאכותי כגון בריכת שחיה ציבורית או שדה חקלאי עם מערכת השקיה פעילה. כל מקום שמטבע פעולתו מייצר זמינות של שלוליות מים, יזמין את הצרצרים לבוא לקנן ולהתרבות.

הרחקת צרצרים מאזור הבית

בשונה מצרצר הבית וצרצר השדה, צרצר הגמל לא משמיע קולות צרצור כדי לקרוא לנקבות להזדווג. ברוב המקרים של הזמנת שירותי הדברת צרצרים בבית יהיה מדובר בצרצר השדה או בצרצר הבית. אלו סוגי הצרצרים שמשמיעים קולות צרצור חזקים ומטרידים על מנת להזמין את הנקבות לבוא להזדווג.

מדביר מקצועי המתמחה בביצוע יעיל של הדברת צרצרים ידע לזהות את סוג הצרצר שמקנן במתחם. בהתאם לזיהוי מוצלח הוא יוכל להתאים טיפול הדברת צרצרים שיביא למיגור מוחלט של הצרצרים במקום. מיגור כל הצרצרים באזור זו הדרך היחידה להפסקת קולות הצרצור הצורמים במהלך שעות הלילה.

קולות הצרצרים בלילה

מספיק צרצר אחד כדי ששעות הלילה יהפכו לסיוט מתמשך. אם יש לכם צרצר בבית, זה אומר שבקרוב מאוד יהיו לכם עוד כמה שיתווספו אליו. בסביבה שמחוץ לבית יש הרבה צרצרים שיכולים להגיע ברגע שישמעו את הזמנת קולות הצרצור. ללא טיפול הדברה נגד צרצרים, בהמשך יכולים להגיע ולהתווסף אליהם עוד ועוד צרצרים נוספים.

הזמינו מדביר צרצרים מקצועי

מדביר צרצרים מקצועי ידע למצוא את הצרצר בבית ובכך למנוע מצב מסובך והרבה יותר מורכב. הרחקת צרצר אחד זו משימה מאוד קשה לביצוע עבור אדם פרטי שאינו מנוסה בהרחקת צרצרים. הרחקת כמה צרצרים זו משימה בלתי אפשרית למי שאינו מתמחה בהבנת אורח חייו של הצרצר. אם יש לכם צרצרים בבית כדאי לפנות למדביר מקצועי שיבצע טיפול הדברת צרצרים בסביבת הבית.

מדביר מקצועי ימצא את כל הצרצרים שנמצאים בקרבת מקום, כך תמנעו הגעה של צרצרים נוספים. פעולת הדברה מקצועית תביא למצב של הרחקת צרצרים באופן יעיל שיחזיק מעמד למשך זמן רב.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על הדברת צרצרים

כל סוגי הצרצרים ניזונים ממגוון רחב של מקורות מזון. החל משאריות של חומרים אורגניים המצויים במתחם כפסולת ועד לצמחים וחרקים קטנים שחיים באזור. לצרצרים יש יכולת תנועה מעולה. הם מסוגלים ללכת או לקפוץ, ויש להם גם יכולת תעופה שמאפשרת להם לעבור ממקום למקום בצורה מהירה וקלה. כך הם מוצאים מזון ומקומות קינון להתרבות והתפשטות בסביבה.

במהלך שעות היום לא נוכל להבחין בהימצאותם של צרצרים, זאת מאחר ובמהלך שעות היום הם מסתתרים בתוך מחילות שהם יוצרים מתחת לעצים, צמחים או התאספות של עלים שנשרו. ברגע שהשמש שוקעת הצרצרים יוצאים מהמחילות ומתחילים בפעילות קדחתנית לחיפוש מזון וקריאת הזכרים לנקבות להזדווג.

צרצרים נמצאים באזורים שונים ורבים במרחבי הארץ. רוב התלונות של אנשים בדרישה לביצוע הדברת צרצרים בבית יהיו במהלך עונת הקיץ או האביב. בעונה זו מזג האוויר מאפשר לצרצרים את התנאים הטובים ביותר לקינון והתרבות. אז הם גם יהיו בפעילות אינטנסיבית מוגברת ויתפשטו לאזורים שנמצאים בקרבת מקורות הקינון הטבעיים שלהם.

כשהצרצרים נמצאים בתקופת השיא שלהם, ההתפשטות המוגברת תביא אותם לקפץ ולהתעופף מחוץ לסביבה הטבעית שלהם. כך הם יגיעו אל אזורי שכונות מגורים של בתים פרטיים. מהר מאוד הם יהפכו למטרד עבור בני האדם, שיחפשו חברות הדברה המתמחות בהדברת צרצרים מקצועית.

חשוב לזכור – לא כל חברות ההדברה מתמחות בביצוע הדברת חרקים מסוג זה. תוצאה איכותית תקבלו רק אצל חברה המתמחה בהדברת צרצרים בבית.

הדברת צרצרים מקצועית יכולה להתבצע בכמה דרכים, החל מריסוס ועד הנחת מלכודת צרצרים מתאימה. מלכודת צרצרים פועלת על ידי משיכת הצרצר אל הלחות שבמלכודת. ברגע שהצרצר יגיע למלכודת, המשטח הדביק ילכוד אותו והוא לא יוכל להשתחרר. צרצרים רגישים לתנאי קור קיצוניים, דבר זה גורם להם לברוח אל תוך הבתים כדי למצוא מסתור והגנה מהקור.

המקום המועדף עליהם זה המטבח ואזורים לחים בגינה. ניתן לבצע הדברת צרצרים בבית גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה ירוקה נגד צרצרים. הצרצרים הקיימים יברחו ויחפשו מקום אחר לקנן בו וצרצרים חדשים יעדיפו מלכתחילה להתרחק מהמקום. החומר יביא לפעולת הרחקת צרצרים יעילה ויגרום לשקט במשך שעות הלילה.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים. הפרמטרים העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו. לאחר שתענו על כמה שאלות, נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש"ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש"ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש"ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד צרצרים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות.

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה. כמו כן, עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, מכרסמים או כל סוף מזיקים נוסף.

הדברה ירוקה לבית

צוות המדבירים שלנו מבצע הדברה מקצועית ואחראית, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב – עם התחייבות ל – 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את כל המזיקים, נחזור שוב ונבצע הדברת מזיקים בחינם.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת צרצרים

מחיר להדברת צרצרים

  • מחירי הדברת צרצרים בבית עם 2 חדרים: 290 – 250 ₪
  • מחיר הדברה נגד צרצרים בדירת 3 חדרים: 350 – 280 ₪
  • מחיר ריסוס נגד צרצרים בבית עם 4 חדרים: 390 – 340 ₪
  • ריסוס הדברת צרצרים בבית עם 5 חדרים: 420 – 380 ₪
גור הדברות

צור קשר..

התקשרו כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן