fbpx

הדברת צרצרים

איך עושים הדברת צרצרים?

המטרד העיקרי שנגרם לבעלי בתים עקב הימצאותם של צרצרים במתחם הוא הרעש הצורם של צרצור הצרצרים בשעות הלילה. הדברת צרצרים לא נעשית בגלל שהצרצרים חרק מסוכן – הם לא מכרסמים או גורמים לאיזה נזק ברכוש, הם גם לא מעבירים מחלות ומביאים לסכנה בהתפשטות של חיידקים וכדומה. במידה ויש לכם צרצרים בבית או בסביבה הקרובה לבית, במשך השעות של הלילה תשמעו קול צורם ומעצבן של צרצור בלתי פוסק, כזה שידיר שינה מעיניכם ויגרום לשעות הלילה להיות קשות וארוכות.

את הצרצור המעצבן תשמעו בעיקר בימי הקיץ והאביב, אז הזכרים יוצאים בקול קריאה לנקבות שיבואו להזדווג, זה הצרצור המעצבן שמטריד ומביא אנשים רבים לחפש חברת הדברה מקצועית שתבצע הדברת צרצרים ותביא להרחקתם.

חייו של צרצר

משך אורח חייהם של צרצרים הוא קצר יחסית, הם חיים כשלושה חודשים בלבד. דבר זה הופך את קריאת הזכרים להזדווגות לקריטי ולשלב מכריע ביכולת של הצרצרים להתרבות כדי לשרוד ולהתקיים במקום.

הדברת חרקים בבית - "עושות חשבון" בערוץ 10

ברוב המקרים לא יהיה מדובר בצרצר אחד שמטריד, אלא בכמות גדולה מאוד של צרצרים שקוראים לנקבות לבוא להזדווג איתם. שמיעת קולות הצרצרים יחד יכול להפוך לדבר בלתי נסבל עבור כל בית שנמצא בקרבת מקום.

מפת עמוד - תוכן עניינים

סוגי צרצרים נפוצים

ישנם סוגי צרצרים רבים אך בישראל נוכל למצוא רק שלושה סוגי צרצרים בלבד – צרצר השדה, צרצר הבית, וצרצר הגמל. צרצרים צריכים סביבה לחה ורטובה על מנת שיוכלו להתקיים, לכן ברוב המקרים של תלונות ובקשות לשירותי הדברת צרצרים, יהיה מדובר באזורים שקרובים למקורות מים טבעיים כגון נחל או נהר, בריכת שחיה ציבורית או שדה חקלאי, שמטבע הדברים מקומות אלו מייצרים זמינות של שלוליות מים בהם הצרצרים יכולים להתרבות ולקנן בצורה טובה.

הרחקת צרצרים מאזור הבית

בשונה מצרצר הבית וצרצר השדה, צרצר הגמל לא משמיע קולות צרצור על מנת להזמין את הנקבות להזדווג. ברוב המקרים של הזמנת שירותי הדברת צרצרים בבית יהיה מדובר דווקא בצרצר השדה או בצרצר הבית. מדביר מקצועי המתמחה בביצוע יעיל של הדברת צרצרים ידע לזהות את סוג הצרצר שמקנן במתחם וכך להתאים טיפול הדברת צרצרים נכון שיביא למיגור מוחלט של צרצרים והפסקת קולות הצרצור הצורמים שהם משמיעים.

קולות הצרצרים בלילה

מספיק צרצר אחד כדי ששעות הלילה יהפכו לסיוט מתמשך, אך אם יש צרצר בבית זה אומר שיש עוד הרבה צרצרים בסביבה שמחוץ לבית ויכולים להגיע צרצרים נוספים בהמשך. מדביר צרצרים מקצועי ידע למצוא את הצרצר, דבר שיהיה קשה מאוד לביצוע על ידי אנשים פרטיים שאינם מתמחים בהבנת אורח חייו של הצרצר. לכן, כאשר אתם סובלים מהימצאותם של צרצרים בבית כדאי מאוד לפנות למדביר מקצועי שימצא את הצרצר ויבצע טיפול של הדברת צרצרים בכל האזור הקרוב. כך תוכלו למנוע את הגעתם של צרצרים נוספים לבית בהמשך, דבר שיוביל למצב של הרחקת צרצרים מאזור הבית באופן יעיל ויחזיק מעמד לאורך זמן רב.

איך עושים ריסוס לבית ולגינה?

ריסוס נגד חרקים באזור הגינה של הבית

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

כל סוגי הצרצרים ניזונים ממגוון רחב של מקורות מזון, החל משאריות של חומרים אורגניים המצויים במתחם כפסולת ועד לצמחים וחרקים קטנים שחיים באזור. לצרצרים יש יכולת תנועה מעולה, הם מסוגלים ללכת או לקפוץ, ויש להם גם יכולת תעופה שמאפשרת להם לעבור ממקום למקום בצורה מהירה וקלה, כך הם מוצאים מזון ומקומות קינון להתרבות והתפשטות בסביבה. במהלך שעות היום לא נוכל להבחין בהימצאותם של צרצרים, זאת מאחר ובמהלך שעות היום הם מסתתרים בתוך מחילות שהם יוצרים מתחת לעצים, צמחים או התאספות של עלים שנשרו. ברגע שהשמש מתחילה לשקוע הצרצרים יוצאים מהמחילות ומתחילים בפעילות קדחתנית של חיפוש מזון וקריאת הזכרים להזדווגות עם הנקבות.

צרצרים נמצאים באזורים שונים ורבים במרחבי הארץ אך לרוב תלונות של אנשים פרטיים בדרישה לביצוע הדברת צרצרים בבית תהיה במהלך עונת הקיץ או האביב. בעונה זו מזג האוויר מאפשר לצרצרים את התנאים הטובים ביותר לקינון והתרבות, אז הם גם יהיו בפעילות אינטנסיבית מוגברת ויתפשטו לאזורים רבים שנמצאים בקרבת מקום למקורות הקינון הטבעיים שלהם. כאשר הצרצרים נמצאים בתקופת השיא שלהם, ההתפשטות המוגברת באזורי הסביבה הטבעית שלהם תביא אותם לקפץ ולהתעופף עד לאזורי שכונות המגורים של בתים פרטיים. מהר מאוד הם יהפכו למטרד עבור בני האדם ואלו יחפשו פתרון של הדברת צרצרים מקצועית אצל חברות הדברה המתמחות בביצוע הדברת חרקים מסוג זה.

הדברת צרצרים מקצועית יכולה להתבצע בכמה דרכים, החל מהנחת מלכודת צרצרים שפועלת על ידי משיכת הצרצרים אל הלחות שבמלכודת, ברגע שהצרצר יגיע המשטח הדביק ילכוד אותו והוא לא יוכל להשתחרר. צרצרים רגישים לתנאי קור קיצוניים, דבר זה גורם להם לברוח אל תוך הבתים כדי למצוא מסתור והגנה מהקור. המקום המועדף עליהם זה המטבח ואזורים לחים בגינה. ניתן לבצע הדברת צרצרים בבית גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה ירוקה נגד צרצרים במתחם הנגוע. הצרצרים הקיימים יברחו ויחפשו מקום אחר לקנן בו וצרצרים חדשים יעדיפו מלכתחילה להתרחק מהמקום. החומר יביא לפעולת הרחקת צרצרים יעילה ויגרום לשקט במשך שעות הלילה.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד צרצרים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות.

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה. כמו כן, עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, מכרסמים או כל סוף מזיקים נוסף.

הדברה ירוקה לבית

צוות המדבירים שלנו מבצע הדברה מקצועית ואחראית, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב – עם התחייבות ל – 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את כל המזיקים, נחזור שוב ונבצע הדברת מזיקים בחינם.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

שווה בדיקה - יצאנו לבדוק איך עושים הדברה

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת צרצרים

מחיר להדברת צרצרים

  • מחיר ריסוס להדברה נגד צרצרים בבית עם 2 חדרים: 290 – 250 ₪
  • מחיר ריסוס להדברה נגד צרצרים בבית עם 3 חדרים: 350 – 280 ₪
  • מחיר ריסוס להדברה נגד צרצרים בבית עם 4 חדרים: 390 – 340 ₪
  • מחיר ריסוס להדברה נגד צרצרים בבית עם 5 חדרים: 420 – 380 ₪
גור הדברות

צור קשר..

התקשרו כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן